جعلی Coronavirus درمان بخش 3: ویتامین C نیست یک سپر

  • 305

سریع نگاهی به

آنلاین پست ها ادعا می کنند که ویتامین C می تواند به “توقف” جدید کروناویروس. در حالی که این درست است که ویتامین C می تواند یک حاشیه ای تاثیری در دفع سرما وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را می تواند به جلوگیری و یا درمان جدید کروناویروس.


داستان کامل

درمان صورتحساب به عنوان درمان معجزه نابود و لگدمال شده است در سراسر اینترنت از کروناویروس جدید شروع به گسترش در ووهان چین در پایان ماه دسامبر است.

یک شایعه ادعا می کند که مصرف سیر درمان بیماری خواهد شد که سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر به نام COVID-19. یکی دیگر از خواهد که مردم اساسا نوشیدنی سفید کننده. نه از این روش را در درمان و یا درمان ویروس. ما خطاب به همین دلیل در مقالات جداگانه.

در اینجا ما توضیح دهید که در عین حال یکی دیگر از کثیرالانتشار ادعا می کنند که می گوید در حال بارگذاری بر روی ویتامین C این ترفند را انجام دهد. آن را نمی خواهد.

مکمل های ویتامین C می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرماخوردگی برای کسانی که همچنین ورزش, بسیاری, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مصرف این مکمل به طور منظم نیز می تواند کوتاه شدن دوره سرماخوردگی را نمی گذارد ظهر سرد اگر آنها تنها پس از سرد شده CDC می گوید.

یک مقاله از دانشگاه هاروارد سلامت چاپ و نشر به همان ارزیابی و به نقل از دکتر بروس Bistrian ارشد تغذیه بالینی در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی عنوان کرد و گفت: “این اطلاعات نشان می دهد که ویتامین C است که تنها حاشیه مفید است زمانی که می آید به سرماخوردگی.”

اما یک الگوی رفتاری گردش در Facebook به نقل از مرحوم دکتر عنوان کرد و گفت: “من را دیده اند و نه هر آنفولانزا در عین حال که درمان یا به طور قابل توجهی ameliorated عظیم دوز از ویتامین C.”

که مم ارسال شده توسط اندرو Saul, که همچنین با نام مورد “این Megavitamin مرد.” Saul نوشت در پست “coronavirus همه گیر می تواند به طور چشمگیری کاهش یافته یا به طور کامل متوقف کرده و با فوری استفاده گسترده از دوزهای بالای ویتامین C.” اما هیچ شواهدی وجود ندارد که ویتامین C می تواند تاثیر بر COVID-19.

هیچ واکسن یا درمان ضد ویروسی است که توصیه می شود برای جلوگیری و یا درمان جدید coronavirus با توجه به CDC. بیماران می تواند دریافت مراقبت های حمایتی برای درمان علائم خود را.

همچنین جدید کروناویروس نشده است طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر بر خلاف آنچه Saul نوشت. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد و آن را یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه. 30.

یکی دیگر مشابه گمراه کننده پست از Saul نیز ساخت دور در Facebook.

مقاله ای با تیتر “ویتامین C برای محافظت در برابر Coronavirus” به اشتراک گذاشته شده در یک صفحه به نام خانواده سالم برای خدا است که پس از بیش از 36,000 کاربران و یک صفحه برای ملی واکسن مرکز اطلاعات است که همانطور که از نام آن پیداست یک مقام رسمی سازمان دولتی. این گروه توصیف ماموریت خود را در آن 990 فرم مالیاتی به عنوان “دفاع از ایمنی اصلاحات در واکسيناسيون سیستم و صحه مستقل تحقیقات علمی به واکسن مرتبط با مرگ و میر و صدمات و بیماری مزمن” و سهام آن مطالب انتقادی از واکسن.

با وجود آن مشکوک ادعا می کند در مورد قدرت از ویتامین C است که در ماده انباشته شده است بیش از 7000 سهام در Facebook با توجه به داده ها از CrowdTangle.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مکمل روش به, سفر, سلامتی,: ادعا در مقابل علم است. دیده, 11 Feb 2020.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 2019 رمان Coronavirus پیشگیری و درمان. 8 Feb 2020.

دانشگاه هاروارد سلامت چاپ و نشر. “می توانید ویتامین C جلوگیری از سرما؟” دانشکده پزشکی هاروارد. Jan 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

کفش اسپرت