جعلی Coronavirus درمان بخش 1: MMS صنعتی سفید کننده

  • 1.1 K

سریع نگاهی به

آنلاین پست ها ادعا کرده اند به فاش مختلف “درمان” جدید کروناویروس. بعضی از آنها خوش خیم مانند خوردن سیر پخته در حالی که دیگران به طور بالقوه خطرناک مانند نوشیدن دی اکسید کلر صنعتی سفید کننده. نه درمان ویروس.


داستان کامل

درمان صورتحساب به عنوان درمان معجزه نابود و لگدمال شده است در سراسر اینترنت از کروناویروس جدید شناخته شده به عنوان 2019 رمان coronavirus یا 2019-nCoV شروع به گسترش در ووهان چین در پایان ماه دسامبر است.

یک شایعه ادعا می کند که سیر پخته می تواند به درمان این ویروس. یکی دیگر می گوید که در حال بارگذاری بر روی ویتامین C این ترفند را انجام دهد. در عین حال یکی دیگر را مردم اساسا نوشیدنی سفید کننده.

هیچ یک از این “درمان” را درمان ویروس.

ما در حال پرداختن به هر یک از این کثیرالانتشار ادعا می کند در مقالات جداگانه شروع با یکی از خطرناک ترین — ادعا می کنند که نوشیدن دی اکسید کلر را درمان ویروس.

دی اکسید کلر کیت آنلاین به فروش می رسد تحت نام های مختلف — معجزه, معدنی, راه حل معجزه مکمل معدنی استاد معدنی و راه حل — اما آنها اغلب به عنوان MMS.

این کیت به طور معمول شامل یک بطری کلریت سدیم و یک بطری یک “فعال” مانند اسید سیتریک است. زمانی که این دو مواد شیمیایی هستند و با هم مخلوط آنها را به دی اکسید کلر مشترک صنعتی سفید کننده مورد استفاده در تولید کاغذ و محصولات با توجه به آژانس فدرال مواد سمی و بیماری های رجیستری.

اما MMS hucksters فروش محلول شیمیایی به عنوان یک درمان برای سرطان و ایدز, اوتیسم و در حال حاضر رمان coronavirus.

یکی از محبوب توطئه نظریه پرداز اردن Sather نوشت در توییتر: “‘هیچ درمان شناخته شده برای CORONAVIRUS’ آنها می گویند. آن را مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند دی اکسید کلر می تواند آن را پاک کردن.” او کارگردانی خود را 116,000 پیروان به یک وب سایت به نام Keavy گوشه که نوشته شده یک بنر در بالای سایت خود مشتریان گفتن “ما در حال تجربه بالا جهت حجم است که ما چند روز پشت در حمل و نقل.”

Keavy گوشه مستقر در فلوریدا, آیا پاسخ یک ایمیل به دنبال نظر.

یکی دیگر از عمده طرفدار, MMS, Kerri ریورا ارسال شده داستان در وب سایت خود را تحت عنوان: “خبر خوب: Coronavirus نابود دی اکسید کلر.” ریورا در درجه اول طرفداران برای استفاده از MMS در درمان اوتیسم. او به طور موثر محروم در سال 2015 از فروش دی اکسید کلر برای درمان اوتیسم در ایالت ایلینوی است. اما او هنوز هم آنلاین فعال و گفت: در پست های اخیر: “ما در حال حاضر می دانیم CD امن برای مصرف توسط مردم و استفاده شده است برای کمک به بدن التیام از هر تعداد از شرایط بهداشتی از جمله اوتیسم مالاریا تب خال و ایدز است.”

هیچ یک از این درست است. سازمان غذا و دارو و سازمان های مشابه در انگلستان و کانادا و نیوزیلندو آفریقای جنوبی و استرالیا هشدار داده اند در مقابل استفاده از MMS.

در ماه اوت سال 2019 FDA صادر شده این هشدار:

FDA, Aug. 12, 2019: نوشیدن هر یک از این دی اکسید کلر محصولات می تواند باعث تهوع ، استفراغ و اسهال و علائم کم آبی شدید. برخی برچسب محصول ادعا می کنند که استفراغ و اسهال شایع هستند پس از مصرف محصول است. آنها حتی حفظ آن واکنش چنین شواهدی وجود دارد که محصول کار است. که ادعا نادرست است.

علاوه بر این به طور کلی در بیشتر متمرکز محصول شدیدتر واکنش. FDA را دریافت کرده و از مصرف کنندگان که از رنج های شدید استفراغ شدید و اسهال و تهدید کننده زندگی فشار خون ناشی از کم آبی حاد و نارسایی کبد پس از نوشیدن این محصولات است. اگر شما تا به حال یک واکنش منفی به هر یک از آنها مشورت مراقبت های بهداشتی حرفه ای به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در حالی که MMS در دسترس است بر روی وب سایت است که مانند طب گیاهی درمانگاه ها مانند Keavy گوشه آن را نیز به عنوان یک “نشانه” توسط یک سازمان است که تماس های خود را به پیدایش II کلیسا.

پیدایش II به نظر می رسد شده اند یکی از عمده طرفداران MMS. یکی از بنیانگذاران جیم فروتن ادعا می کند کشف کرده اند که راه حل در سال 1996 و پیدایش II اعضای فشار استفاده از MMS در آنلاین ویدئوها و کتاب های منتشر شده خود که برخی از آنها در دسترس در آمازون است. فروتن نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر.

شین هاوکینز که ذکر شده است به عنوان یک کشیش در پیدایش II وب سایت, شد, شکایت دولت از تگزاس و محروم در سال 2017 از فروش MMS. دولت شکایت کرد هاوکینز پس از او به اتهام $500 برای ورود به یک سری از “سمینارها” در استفاده از MMS در هوستون-منطقه هتل ها.

هاوکینز نیست تنها کسی که شده است به دادگاه برای فروش MMS. لوئیس اسمیت از اسپوکن واشینگتن مواجه اتهامات جنایی در دادگاه فدرال برای فروش MMS در یک وب سایت به نام پروژه GreenLife. به حبس ابد محکوم کرد در سال 2015 و محکوم به بیش از چهار سال در زندان است.

و در سال 2018 استنلی نواک مجرم در دادگاه کانادا به فروش MMS غیر مجاز مواد مخدر تحت قوانین کانادا.

با وجود هشدارهای دولت از سازمان بهداشت و درمان و عواقب حقوقی به صورت مستقیم فروشندگان زمینهای برای MMS در ادامه به توجه در توطئه-تئوری و ضد واکسن دایره آنلاین.

که به احتمال زیاد به دلیل مانند بسیاری از در حال اجرا تئوری های توطئه و کلاهبرداری وجود دارد یک دانه از حقیقت به MMS. دی اکسید کلر است استفاده می شود به عنوان ضد عفونی کننده در آب شهری, درمان, بنابراین مردم می توانند با مصرف مقدار بسیار کم از مواد شیمیایی. اما سازمان حفاظت محیط زیست تعیین کرده است یک حداکثر مجاز سطح از 0.8 میلی گرم در هر لیتر است. قطره چکان بطری های مورد استفاده برای MMS, اما, خدمت, 3 تا 8 میلی گرم در هر قطره به گفته یکی از مجله پزشکی. فروتن توصیه نوشیدن شش قطره در نصف فنجان آب و سپس نوشیدن همان مقدار یک ساعت بعد به درمان coronavirus. که حدود 200 تا 500 برابر حداکثر مقدار تعیین شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست.

اثر نوشیدن مقادیر بالاتر از دی اکسید کلر از MMS کیت مستند شده در مجلات پزشکی توسط پزشکان که درمان بیماران که از آن نوشیدند. 75 سال در نیویورک که در تلاش برای درمان سرطان پروستات خود را با MMS به پایان رسید تا هزینه چهار روز در بیمارستان و دریافت انتقال خون. 2-در نشویل نوشیدن از یک بطری MMS و دو بار در بیمارستان بستری نیاز به دو خون است ، و 27 سال در بیرمنگام آلاباما به طور تصادفی نوشید دو و نیم اونس MMS به جای دو قطره و دو روز در بیمارستان است.

FDA هشدار داده است در برابر استفاده از MMS از سال 2010 و تصریح کرد در بیانیه ای به FactCheck.org که “FDA توصیه می کند مصرف کنندگان نیست و مصرف این محصولات است.” در این بیانیه که توسط سخنگوی جرمی کان در ادامه گفت: “ما درک می کنیم مردم نگران گسترش این رمان coronavirus و ما می خواهیم مردم را به بحث خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در مورد گزینه های درمان.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

سازمان غذا و داروی آمریکا. “خطر: آیا نوشیدنی معجزه معدنی محلول یا محصولات مشابه است.” 12 Aug 2019.

آژانس مواد سمی و بیماری های رجیستری. بهداشت عمومی بیانیه. دی اکسید کلر و کلر. Sep 2004.

وزارت امور خارجه ایلینوی, شهرستان Cook موضوع: کری ریورا. بررسی تعداد: 2015-HCL-241.

“فروشنده ‘معجزه معدنی راه حل’ محکوم به زندان برای بازاریابی مواد شیمیایی سمی به عنوان یک درمان معجزه.” آزادی مطبوعات. U. s. Department of Justice. 28 Oct 2015.

ایالت تگزاس v. شین هاوکینز. شماره 2016-29921. دادگاه منطقه هریس کانتی تگزاس. 27 ژوئن 2017.

آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست. نوشیدن آب Treatability پایگاه داده. دی اکسید کلر. دیده 6 Feb 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

کفش اسپرت