FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن اسکرانتون تاون هال

در تاون هال رویداد در نوسان ایالت پنسیلوانیا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چندین غلط و گمراه کننده ادعا می کند که برخی از ما بارها و بارها قبل از افشا و خنثی.

او بیشتر و تاب خود را از نقاط صحبت کردن در تجارت با چین ادعا چین “چیزی را انجام دهید با ما” قبل از اخیر خود توافقنامه تجارت. این کشور بالا بوده است شریک تجاری با آمریکا برای سال. او تکرار نادرست او را به رخ کشیدن است که اقتصاد “هرگز تا به حال رشد مانند ما در حال تجربه” — ملت واقعی سالانه رشد اقتصادی شده است بالاتر 19 بار در 39 سال گذشته. و او به اشتباه به حضار گفت: در اسکرانتون که منطقه و دولت تا به حال “بهترین بیکاری تعداد آن را تا به حال.” که در حال حاضر درست است.

اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده-صادرات به کانادا شد, تعرفه-رایگان تحت توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی با وجود تهمت و ادعا می کنند که در کانادا “با استفاده از ما” توسط “شارژ ما 300 درصد تعرفه است.” چنین نرخ بالایی اعمال می شود به برخی از موارد فوق برخی سهمیه و هنوز هم وجود دارد سهمیه های جدید در ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه است.

در میان بسیاری از تکرار ادعا می کند: مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اعتبار برای, لوئیزیانا, گاز طبیعی مایع, صادرات, تسهیلات بود که به تصویب برسند و سپس رئیس جمهور باراک اوباما. او گفت: شرایط موجود بودند “100%” مراقبت گرفته و پس از آن ذکر شده ارزان تر گزینه های بیمه خدمات درمانی است که می تواند متفاوت باشد حق بیمه بر اساس شرایط پزشکی. تهمت شکایت از “ساختگی whistleblower تفسیر” از ژوئیه سال 2019 تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین است, حتی اگر او اقدام مدیر اطلاعات ملی بود گفت: whistleblower شکایت شد “در راستای” کاخ سفید خود یادداشت بر روی تماس بگیرید. و بیشتر وجود دارد: در کروناویروس جدید, polling و دولت اسلامی خلافت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در تاون هال نشست به میزبانی فاکس نیوز در تاریخ 5 مارس. پنسیلوانیا یک نقش حیاتی در قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به او 20 آرا و آن را دوباره حیاتی چرخش دولت در سال 2020 است.

یک دلیل بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن 44,000 رای پیروزی در وزارت امور خارجه بود و خود را قوی نشان در شمال شرقی پنسیلوانیا تا حد زیادی یقه آبی منطقه طولانی تحت سلطه توسط دموکرات ها ، این احتمال وجود دارد او باید به طور مشابه موفق اجرا اگر او برای انجام این دولت دوباره.

پس از آن بود که به سختی تعجب زمانی که رئیس جمهور را انتخاب اسکرانتون به عنوان محل برگزاری اولین دیدار دولت در این سال است. اسکرانتون نیز اتفاق می افتد به زادگاه جو بایدن که reemerged به عنوان یک پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. بایدن از نقل مکان به دلاور زمانی که او 10 بود اما او اسکرانتون میراث یک جزء کلیدی از خود شخصیت سیاسی.

یادداشت سردبیر: این برای اولین بار در یک سری از داستان است که ما را به نوشتن در طول مبارزات انتخاباتی سیاسی پیام در کلید متحده که تصمیم خواهد گرفت 2020 انتخابات ریاست جمهوری.
گنده در چین

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقتصاد ایالات متحده است که “هیچ چیز در مقایسه با آنچه در آن است برای رفتن به زمانی که معاملات تجاری و پا زدن در. … چین, به عنوان مثال, آنها کاری نمی کند با ما. آنها در حال حاضر صرف 250 میلیارد دلار در سال است که تنها برای فاز یک. فاز دو در حال رفتن به حتی بیشتر از آن.”

حقایق: رئیس جمهور به مدت طولانی و پیچیده حقایق در مورد تجارت و اما این ادعا که چین “چیزی را انجام دهید با ما” قبل از اخیر خود توافقنامه تجارت است که به سادگی ساختگی است.

چین بالا بوده است شریک تجاری با آمریکا برای سال. در سال 2016 قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر چین سومین بازار ایالات متحده کالا و خدمات, پشت کانادا و مکزیک, با توجه به دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی تجارت داده است. ایالات متحده-صادرات به چین برای کالا و خدمات بالغ بر $170.4 میلیارد دلار در سال 2016 است اما به $163.8 میلیارد دلار در سال 2019 به عنوان یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین BEA داده ها نشان می دهد.

تحت توافق جدید چین متعهد به خرید اضافی 100 میلیارد دلار در ایالات متحده کالا و خدمات در هر سال برای دو سال بیش از و بالاتر از قبل از جنگ تجارت 2017 سطح $186 میلیارد. که می تواند فشار ایالات متحده-صادرات به چین بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن $250 میلیارد شکل اما صادرات رفتن نیست از $0 $250 میلیارد دلار به عنوان برگ برنده ادعا کرد.

اشتباه درباره سابقه نرخ بیکاری پایین در پنسیلوانیا

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “خوب, مارتا, این منطقه پنسیلوانیا و پنسیلوانیا به خودی خود دارای بهترین شماره از آن تا به حال. این بهترین اقتصاد آن را تا به حال. این بهترین بیکاری تعداد آن را تا به حال. و اسکرانتون دارای بالاترین و بهترین بیکاری تعداد آنها و اشتغال تعداد بیش از حد — که آنها تا به حال تا کنون.”

واقعیت: ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار داده ها نشان می دهد که در پنسیلوانیا و Scranton–ویلکس-بار ، –Hazleton منطقه مترو تا به حال بهتر از بیکاری اعداد قبل از.

همانطور که از ماه دسامبر پنسیلوانیا نرخ بیکاری بود 4.6% با توجه به فصلی تنظیم BLS آمار و ارقام. اما دولت نرخ بیکاری به عنوان کم به عنوان 4.0% در چهار تا از پنج ماه از سال 2000.

به Scranton–ویلکس-بار ، –Hazleton مترو منطقه خود نرخ بیکاری را ضربه کم از 4.6 درصد در ژوئن 2019 بود اما در 5.5 درصد از دسامبر. این منطقه رای نیز قبلا پایین — بین 4.7% و 5.0% — چندین بار در طول 2000s.

عمدتا تعرفه-تجارت آزاد با کانادا تحت نفتا

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “جو بایدن یک معامله نفتا. او تایید آن است. او هل دادن آن است. این بدترین معامله تجارت تا کنون ساخته شده است. ما فسخ نفتا. ما USMCA. چین — اگر ما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده بین چین و مکزیک و کانادا به آنچه آنها انجام می دهند به این کشور چگونه آنها با استفاده از ما بودند — کانادا شارژ ما 300 درصد تعرفه است.”

حقایق: اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده-صادرات به کانادا شد, تعرفه-رایگان تحت توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی به عنوان ما نوشته شده است قبل از.

“کانادا حذف تعرفه های صنعتی و کشاورزی بیشترین محصولات وارداتی از ایالات متحده تحت شرایط نفتا” با لبنیات و مرغ بودن استثنا با توجه به Trade.gov, وب سایت کمیسیون تجارت بین المللی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اشاره به تعرفه بالا که کانادا قرار داده شده در ایالات متحده لبنی واردات بالاتر از مقدار معینی تحت نفتا. کانادا محدودیت ایالات متحده محصولات لبنی است که می تواند وارداتی بدون تعرفه و تحمیل سفت تعرفه های بالاتر از کسانی که سهمیه.

Under که سیستم “ایالات متحده-واردات بالاتر از سهمیه سطوح به موضوع تعرفه بالا (به عنوان مثال 245 درصد برای پنیر 298 درصد برای کره)” Trade.gov توضیح می دهد.

در زیر جدید ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامهکه تهمت امضا و به قانون در ژانویه کانادا هنوز هم اعمال تعرفه بالا در برخی از ایالات متحده لبنی واردات بالای برخی از محدودیت. اما به عنوان یک شرط برای مقابله کانادا موافقت کرد به باز کردن آن به بازارهای آمریکا کشاورزان با افزایش سهمیه در تعدادی از محصولات لبنی است که می توان به کانادا مانند پنیر و کره و انواع مختلف شیر است.

به عنوان حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره نوشت: در ماه ژانویه “USMCA را افزایش می دهد ایالات متحده لبنی دسترسی به 3.59% کانادا لبنی در بازار, اما آن را نمی خواهد از بین بردن کانادا عرضه-مدیریت سیستم” که محدود کردن واردات محصولات لبنی و تحمیل بالا بیش از سهمیه تعرفه تا 315.5%.

گمراه کننده خود می بالد در مورد نظر سنجی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “در واقع ما بودند … من فکر می کنم واقعا فوق العاده ای داده شده مارکس — [اگر] شما نگاه گالوپ نظرسنجی, نگاه شما در سایر نظر سنجی برای راه ما به کار گرفته [جدید کروناویروس].”

حقایق: این بسیار گمراه کننده است. رئيس جمهور هم دریافت نمرات بالا در یک نظرسنجی گالوپ در اوایل شیوع اما به عنوان بیماری گسترش یافته است و تعداد مرگ و میر به نصب, نظر سنجی نشان می دهد افزایش نارضایتی از دولت ،

این نظرسنجی گالوپ گرفته شده Feb. 3-16 و منتشر Feb. 20 نشان داد که 77 درصد از آمریکایی ها بودند و یا تا حدودی اعتماد به نفس است که دولت قادر خواهد بود برای رسیدگی به شیوع کروناویروس جدید. این نظرسنجی در بر داشت آمریکایی ها اعتماد به نفس بیشتری از آنها در دولت های قبلی توانایی برای مقابله با Zika ابولا, آنفولانزای خوکی و آنفلوآنزای مرغی با توجه به به طور متوسط از نظر سنجی. اما این بود که در اوایل شیوع قبل از هر کسی مرده بود از این بیماری جدید شناخته شده به عنوان COVID-19 در ایالات متحده آمریکا

به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر رشد و دولت را پاسخ آمد زیر آتش و اعتماد به نفس مشکلاتی روبرو شد. صبح مشورت و بررسی, گرفته, Feb. 28-مارس 1 و منتشر شد 2 مارس نشان داد که 49 درصد از رای دهندگان مورد تایید کاخ سفید را از دست داده و وضعیت را از 56 درصد Feb. 24-26 و 61 درصد Feb. 7-9.

یک سیاست عمومی نظرسنجی, بررسی, گرفته, مارس 2-3 و منتشر شد مارس 3 بیشتر حال خبر بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را در بر داشت که توسط یک حاشیه 51-42% رای دهندگان مخالف رئیس جمهور را از دست داده و وقوع. آن را نیز در بر داشت که آنها را رد کرد و با یک حاشیه از 53 درصد به 37 درصد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاجره است که او تا به حال انجام یک “کار بزرگ” دست زدن به بحران است. و آن را در بر داشت که رئيس جمهور در عملکرد ساخته شده 39 درصد بیشتر احتمال دارد به رای در برابر گشتند در حالی که 19 درصد گفت: آنها بیشتر احتمال دارد به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در مورد ردیاب و نیویورک تایمز در پایگاه داده همانطور که از 6 مارس بیش از 250 نفر در آمریکا آلوده شده اند با COVID-19 و حداقل 14 فوت کرده اند.

لوئیزیانا LNG گیاه باطل

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من قادر به گرفتن این کشور که به دلیل بسیاری از مشاغل متوقف شد و نه تنها سازمان حفاظت محیط زیست بسیاری از سازمان های دیگر که در آن شما می خواهم به دریافت 11 مختلف مجوز برای اساسا همان چیزی است. من باز LNG گیاهان در لوئیزیانا که در آن آنها برای سال, برای, 10, 12, 14 سال و دیگر تلاش برای به دست آوردن اجازه ها و پروانه. آنها نمی تواند اجازه. من آنها را ساخته شده است. $10 میلیارد گیاه در لوئیزیانا.”

حقایق: تهمت نیست گفتن حقیقت در مورد کارخانه LNG در لوئیزیانا بود که تایید شده توسط دولت اوباما در سال 2014. او بارها و بارها این ادعا نادرست اول گفت: در مارس سال 2019 افتتاح کارخانه در سوال — Sempra انرژی کامرون LNG پروژه های گاز طبیعی مایع صادرات تسهیلات — که یک تغییر در سیاست فدرال مسئول راه اندازی آن و این ادعا چند روز بعد که “ما مصوبات بسیار سریع برای بزرگ LNG.” ما تایید کرد با Sempra Energy که آن را دریافت تایید نهایی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، Kelli Mleczko شرکت ارتباطات مشاور برای این شرکت به ما گفت: “شما درست کامرون LNG تصویب شد در سال 2014.”

از جمله امکانات را در هر نقطه از چهار به شش سال برای ساخت کارشناسان به ما گفت. Sempra را کامرون LNG چهارم LNG پروژه در کمتر از 48 متحده شروع به کار از سال 2016 و تمام شد و تایید شده تحت اوباما.

Sempra دریافت سه مصوبات آن مورد نیاز در کمتر از سه سال: دو تاییدیه از وزارت نیرو برای صادرات به کشورهای خاص در ژانویه 2012 و 2014 سپتامبر و فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات تصویب زیست محیطی و عوامل ساخت و ساز در ماه ژوئن 2014.

گمراه کننده در مراقبت های بهداشتی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شرایط موجود: 100% ما مراقبت از. اما ما بسیاری از برنامه های مراقبت های بهداشتی در حال حاضر که در آن 60 درصد و حتی 65% کمتر گران تر از Obamacare. بهتر است از Obamacare.”

حقایق: این گمراه کننده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر کرده است قوانین به گسترش ارزان تر اما کمتر و جامع طرح بیمه مانند انجمن برنامه های بهداشتی و یا کوتاه مدت بیمه. این ماده از نظر اینکه آیا این برنامه ها “بهتر از Obamacare” اما همانطور که ما توضیح داد که قبل از آنها ارزانتر خواهد بود چرا که آنها نمی خواهد نیاز به پوشش مزایای خاص و از آنجا که شرکت های بیمه می تواند متفاوت قیمت گذاری حق بیمه به طور گسترده تر از قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا Obamacare اجازه می دهد تا.

در واقع با وجود رئيس جمهور در نظر برخی از این گزینه ها نیست “100% … مراقبت از” شرایط موجود. Short برنامه های بلند مدت که تحت اداره حکومت ارائه می کنند پوشش تا 12 ماه یا تا 36 ماه با تمدید نیست به ACA این ممنوعیت در برابر انکار و یا قیمت گذاری و پوشش بر اساس وضعیت سلامت. بنابراین کسانی که با موجود شرایط پزشکی می تواند رد یک سیاست متهم قیمت بالاتر از دیگر policyholders و یا برخی از مزایای حذف شدند. (چند متحده باید خود را با مقررات و محدودیت در برنامه های کوتاه مدت.)

چقدر ارزان تر این برنامه می تواند از ACA بازار قصد دارد در فرد بستگی دارد و آنها را خرید. ژانویه 2019 دفتر بودجه کنگره گزارش گفت: حق بیمه خواهد متفاوت باشد و بر اساس وضعیت سلامتی فرد. CBO و کمیته مشترک در پرداخت مالیات برآورد شده است که برای یک نوع از برنامه کوتاه مدت حق بیمه می تواند “تا آنجا که 60 درصد پایین تر” از ارزانترین برنز طرح در ACA بازار “برای افراد کم انتظار می رود هزینه های مراقبت های بهداشتی که فاقد شرایط لازم برای بیمه اعتبار مالیاتی.” کمتر از نوع کوتاه مدت طرح یک با منافع محدود و ثابت مقدار پوشش برای مراقبت در بیمارستان — می تواند “حق بیمه است که تا آنجا که 90 درصد زیر” ارزانترین برنز قصد دارد برای افراد سالم فاقد شرایط لازم برای اعتبار مالیاتی. اما دیگران از جمله افراد مسن احتمالا بیشتر پرداخت. “برآورد آماری ارزش محصولات از جمله چالش برانگیز است چرا که دامنه پوشش بسیار متنوع است و از آنجا که پوشش به طور کلی به طور کامل مانع خدمات برای هر وضعیت موجود” این گزارش گفت: از جمله برنامه های.

در تاون هال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به “کاملا کشتن” ACA و “بیا تا قبل از ما انجام این کار — با چیزی که فوق العاده است.” ما نمی دانیم که چه دولت و یا جمهوری خواهان ممکن است پیشنهاد در آینده اما در سال 2017 تهمت حمایت جمهوری خواه برنامه های بهداشتی است که کاهش فعلی برای حمایت از کسانی که با شرایط موجود.

نابجا و سرزنش اوباما

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به رمان کروناویروس گفت: دولت اوباما مقامات “ساخته شده برخی از تصمیم گیری که تصمیم گیری خوب است. ما به ارث رسیده تصمیم گیری است که آنها ساخته شده و خوب است. … ما undid برخی از قوانین و مقررات که ساخته شد, ساخته شده است که آن را بسیار دشوار است.”

حقایق: تهمت بود سرزنش اوباما-دوران “قوانین و مقررات” برای تاخیر در دسترس بودن تست برای رمان coronavirus. ما نمی دانیم که چه مقررات مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد, و ما هیچ پاسخی زمانی که ما خواسته کاخ سفید CDC و مواد غذایی و دارو برای اطلاعات بیشتر. اما ما به عنوان نوشته شده است کارشناسان می گویند تهمت اشتباه است.

“این درست نیست” راشل ساکس, یک دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس قانون استاد به ما گفت.

دولت اوباما را به تلاش برای تحمیل یک خطر مبتنی بر سیستم از قوانین و مقررات در آزمایشگاه طراحی و توسعه آزمون یا LDTs و معرفی پیش نویس راهنمایی در سال 2014. اما این راهنمایی بود هرگز نهایی و خارج شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات در سال 2016. “این رفت و هرگز به اثر” او گفت: “پس از آن مسئله نیست برای رفتن به عقب است.”

اریکا Lietzan از دانشگاه میسوری قانون به ما گفت این بود که ممکن است تهمت بود فکر defacto FDA سیاست است که امر به LDTs در شرایط اضطراری مانند وقوع. اما روشن نیست که اگر این سیاست ناشی از دولت اوباما و در هر صورت این سازمان بود و نه مانع از اجازه می دهد labs برای ایجاد خود را coronavirus آزمون. (برای اطلاعات بیشتر در این دیدن “مغلوب ساختن پیشی جستن نابجا و سرزنش اوباما برای Coronavirus انجام شد.”)

خلاف کاران شکایت نبود ساختگی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “در حال حاضر واقعی داستان زمانی است که ساختگی whistleblower – که در مجموع ساختگی — او شنیده تماس ظاهرا شما می دانید از طریق کسی — از طریق خبرچین. شما متوجه این همه راه ناپدید شد یک بار خدا رو شکر من تا به حال transcriber — ما تا به حال بیش از یک است. خدا رو شکر ما تا به حال که تماس رونویسی به این دلیل که متن این تماس نشان می دهد که آن را کامل بگیرید. در آن زمان آنها در حال حاضر صحبت کردن در مورد استیضاح و رفتن آنها توسط ساختگی whistleblower تفسیر از یک تماس که وجود ندارد.”

حقایق: موسس شکایت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, 2019, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky شامل سه نقطه اصلی است که در واقع در کاخ سفید را یادداشت تماس: که تهمت خواسته Zelensky به “شروع یا ادامه یک تحقیق” به بایدن و پسرش هانتر بایدن; کمک به ایالات متحده در حال بررسی اتهامات که “دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده سرچشمه گرفته در اوکراین” و “ملاقات و یا صحبت می کنند” در مورد این مسائل با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی و دادستان کل ویلیام Barr.

در سپتامبر. 26 روز پس از کاخ سفید memo منتشر شد و سپس اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر شهادت دادند که این افشاگر اطلاعاتی شکایت “است که در تراز با آنچه منتشر شد روز گذشته توسط رئیس جمهور.”

اقتصاد نه ‘بهترین’ تا کنون

مغلوب ساختن پیشی جستن: “شما می دانید اقتصاد رابطه اقتصاد ما تا کنون بود. ... ما هرگز تا به حال رشد مانند ما در حال تجربه.”

حقایق: این درست نیست که ایالات متحده در حال تجربه رشد اقتصادی مانند قبل از هرگز. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مشابه ادعای خود را در دولت از آدرس اتحادیه و ما آن را به نام نادرست است. آن را هنوز هم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده بود نرخ رشد سالانه 4 درصد به 6 درصد بارها و بارها هر دو به عنوان یک نامزد و به عنوان رئیس جمهور. اما ملت واقعی (تورم) تولید ناخالص داخلی است و در عین حال برای رسیدن به حتی 3% یک سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

واقعی تولید ناخالص داخلی رشد 2.3 درصد در سال گذشته — از 2.9 درصد در سال 2018 با توجه به داده های اخیر منتشر شده در تاریخ Feb. 27. این “کاهش در تولید ناخالص داخلی واقعی در سال 2019” بود عمدتا به علت کاهش در مخارج مصرفی فردی و nonresidential ثابت سرمایه گذاری با توجه به دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی.

بیش از 39 سال گذشته — آشنایی به رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری — کشور واقعی رشد اقتصادی رسیده و یا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را سال اوج 2.9% در مجموع 19 بار. تحت ریگان رشد واقعی تولید ناخالص داخلی بیش از 3 درصد در شش تا از هشت سال از جمله عظیم 7.2 درصد در سال 1984. تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش رشد واقعی تولید ناخالص داخلی 3.8 درصد در سال 2004 و 3.5 درصد در سال 2005. بهترین سال تحت باراک اوباما در سال 2015 رسید 2.9%, equaling بهترین سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 است.

اغراق در مورد داعش

مغلوب ساختن پیشی جستن: “[W]مرغ من در آمد داعش بود و بیش از همه سوریه, در سراسر عراق, و ما نمی خواهیم آنها را به آینده را به ما. و آن یک ظرف غذا بود. … و من زدم 100% — ارضی خلافت. 100%. زدم همه چیز است. … وقتی که من دوباره رئیس جمهور اوباما — آن را در همه جا بود.”

واقعیت: درست است که نیروهای ائتلاف باید retaken همه این سرزمین یک بار برگزار شده توسط, دولت اسلامی در عراق و سوریه و بسیاری از آن زمین اصلاح شده در مغلوب ساختن پیشی جستن را تماشا کنید. اما همانطور که ما در گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن بارها رفته بیش از حد با این ادعا که 100% از خلافت بوده است و دوباره در طول دولت او.

در واقع فراگیر علیه داعش راه اندازی شد توسط اوباما در سال 2014. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی روشن ساخته است که همه از زمین بود retaken تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک جلسه مطبوعاتی در دسامبر. 21, 2017, Brett McGurk سپس-ویژه ریاست جمهوری ایران برای ائتلاف جهانی برای مقابله با داعش گفت: حدود 98 درصد از زمین متشکل از داعش خلافت بازیابی شده توسط نیروهای ائتلاف.

“و به طور قابل توجهی 50 ٪ از تمام خاک است که داعش دهکدهای از دست داد آنها را از دست داده اند در 11 ماه گذشته از ماه ژانویه” مغلوب ساختن پیشی جستن سال اول در اتاق کار McGurk گفت. “پس از 50 ٪ از تمام ارضی و زیان علیه داعش آمده اند در طی 11 ماه بیش از این دوره از 2017.”

داعش از دست داده و آخرین آن جای پایی در سوریه در مارس 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>