FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فاکس نیوز یکشنبه’ مصاحبه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده ای در مصاحبه با “فاکس نیوز دوشنبه” میزبان کریس والاس که اغلب واقعیت-بررسی رئيس جمهور در زمان واقعی شامل یک لیست طولانی از نادرست و گمراه کننده و ادعاهای بی اساس:

  • رئیس جمهور ادعا کرد که کشورهای دیگر بعد از ذکر اروپا هستند و تنها برای تست COVID-19 اگر کسی “واقعا” و “عظیم” تست در ایالات متحده آمریکا “کج اعداد است.” اما تست داده ها نشان می دهد بسیاری از کشورها از جمله در اروپا و انجام تست های بیشتر در هر مورد تایید شده از آمریکا
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که “هیچ دلیلی” — “[e]xcept برای نوامبر. 3” — برای کالیفرنیا به جلو و عقب در بازگشایی اقتصاد آن است. چندین ایالت از جمله کالیفرنیا را در مورد روند که کارشناسان بهداشت عمومی — از جمله کسانی که در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار — می گویند حکم تعطیلی کسب و کار و دیگر اقدامات احتیاطی.
  • تهمت و ادعا کرد که او “مجبور” سیاتل مقامات در نهایت به پایان تظاهرات در نزدیکی یک پلیس حوزه چون “شنیده” است که “ما قرار بود که در روز بعد.” سیاتل شهردار گفت تصمیم او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن که او گفت: هرگز اطلاع او از یک برنامه برای ارسال در نیروهای فدرال.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا اعتباری برای “بزرگترین پرداخت می برد در تاریخ نظامی ما.” بزرگترین افزایش در پایه نظامی پرداخت تحت تهمت بود 3.1%. آن را بالاتر از آن است که هفت بار در 19 سال گذشته — از جمله بالا از 5% در سال 2002.

در این مصاحبه که در محل پاسیو در خارج از دفتر بیضی رئیس جمهور نیز تکرار متعدد جعلی صحبت نقاط از جمله در مورد presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن مهاجرت های پیشنهادی, Dr. Anthony Fauci را به اتهام “اشتباهات” و اقتصاد ایالات متحده.

رئیس جمهور به دروغ ادعا کرد که یک بار دیگر ایالات متحده “یکی از بالاترین میزان مرگ و میر” برای COVID-19 هر کشور و تحریف حقایق در مورد آسیب های ناشی از کوروناویروس.

تست در هر صورت بالاتر در بسیاری از کشورهای دیگر

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که کشورهای دیگر — بعد از اشاره به اروپا — فقط تست برای COVID-19 اگر کسی “واقعا بیمار” گفت: “عظیم” تست در ایالات متحده آمریکا “واقعا کج اعداد است.”

اما این چیزی نیست که تست داده ها نشان می دهد. بسیاری از کشورها از جمله در اروپا و انجام تست های بیشتر در هر مورد تایید شده از COVID-19 از آمریکا

اگر کشورهای دیگر مورد آزمایش قرار گرفته اند بیشتر مردم از آنها در واقع تا به حال به این بیماری در مقایسه با ایالات متحده که نشان می دهد این کشورها شده نمی تواند فقط تست “واقعا بیمار است.”

جفری شمنمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی گفت: ما در یک ایمیل که “آزمون در هر مورد تایید شده فراهم می کند نشانه ای از چگونه به شدت یک کشور تست شده است. و بسیاری از کشورها در نرخ بسیار بالاتر از ما است.”

تهمت ادعای یک پیچ و تاب و جدید خود را تکرار غلط ادعا که افزایش تست است تنها دلیل برخی از ایالات در ایالات متحده دیده می شود یک چشم انداز مثبت در COVID-19 مورد در هفته های اخیر.

رئیس جمهور برای اولین بار گفت والاس در این مورد کشورهای دیگر’ تست برنامه ها:

مغلوب ساختن پیشی جستن, جولای 17: شما در کشورهای دیگر; آنها حتی نمی شد. آنها با انجام آزمایش اگر کسی پیاده به بیمارستان آنها بیمار آنها واقعا بیمار آنها تست آنها و سپس یا آنها را آزمایش و آنها را در یک مطب است. اما آنها نمی رفتن در اطراف عظیم مناطق و تست کنیم. و من خوشحالم که ما انجام می دهیم اما واقعا کج اعداد.

بعد در این مصاحبه او به طور خاص به اروپا را رد کرد و احتمال این که اتحادیه اروپا ندارد به عنوان بد از شیوع به عنوان ایالات متحده در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن: نگاهی به در اروپا, نگاهی به اعداد در اروپا است. و راه آنها با داشتن موج.

والاس: من می توانم به شما بگویم که موارد 6,000 در کل اتحادیه اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: آنها نمی آزمون. آنها نمی آزمون مانند ما انجام دهد.

والاس: ممکن است که آنها نمی باید این ویروس به عنوان بد که ما انجام دهید ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: این امکان وجود دارد که آنها را آزمایش نمی کند که چه چیزی ممکن است.

با توجه به دانشگاه آکسفورد-پروژه های مبتنی بر جهان ما در داده های چندین کشور اروپایی’ تست سیاست های باز تست برای هر کسی از جمله کسانی که بدون هیچ گونه علائم; این کشورها عبارتند از: آلمان, اتریش, سوئیس, دانمارک, پرتغال, یونان و ایسلند. فعلی که سیاست در ایالات متحده است.

بسیاری از کشورهای دیگر در اروپا از جمله اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و انگلستان و آزمون “هر کسی که با علائم.” تنها تعداد انگشت شماری از کشورها محدود تر, تست, سیاست برای کسانی که با علائم و معیارهای دیگر مانند داشتن بستری در بیمارستان و یا در تماس با کسی که COVID-19. این کشورها عبارتند از: بلغارستان, مجارستان کوزوو صربستان و آلبانی.

کارشناسان به ما گفته اند قبل از آن که به دنبال در آزمون مثبت هستند — در صد از انجام آزمایش های که مثبت هستند — نشان می دهد که آیا یک کشور در حال انجام است به اندازه کافی تست. توسط آن اندازه گیری, تقریبا تمام کشورهای اروپایی و همچنین بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان انجام می دهند بهتر از ایالات متحده است.

“راه ما می تواند بگوید که آیا یک کشور تنها تست افرادی که بیمار به اندازه کافی برای نشان دادن در یک بیمارستان است که به نگاه خود را تست مثبت” جنیفر Nuzzoارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: ما یک ایمیل به در. “هنگامی که مثبت بالا است به این معنی که یک کشور است که به احتمال زیاد فقط تست بدحال از بیمار است. اما اگر مثبت پایین تر است و سپس این کشور به احتمال زیاد مصاحبه با یک شبکه گسترده ای به دنبال عفونت و تعداد آنها را به عنوان موارد است.”

Nuzzo ذکر شده در ایالت نیویورک به عنوان مثال. در بهار زمانی که دولت تنها قادر به تست کسانی که بیمار به اندازه کافی در بیمارستان بستری رای مثبت بود به عنوان بالا به عنوان 50.7%. “در حال حاضر که آن را گسترش داده و تست [آن] مثبت است و کاملا به طور چشمگیری کاهش یافته است و در حال حاضر کمتر از 2%” او گفت:.

داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که ایالات متحده به طور متوسط روزانه مثبت نرخ 6.45%. چندین کشور از جمله آلمان, اسپانیا, ایتالیا, ایسلند یونان و نروژ نرخ پایین تر. در میان کشورهای اروپایی تنها فرانسه و سوئد باید نرخ بالاتر است.

Nuzzo گفت: ممکن است برخی از کشورها محدود شده اند تست تنها به بستری اما “داده ها از بسیاری از کشورها در اروپا و جاهای دیگر نشان می دهد آنها در حال انجام یک کار بهتر پیدا کردن عفونت از ما.”

یکی دیگر از راه نگاه کردن به مثبت است و تعداد تست در هر مورد تایید شده. ایالات متحده آمریکا انجام داده است 12.4 یا 13.2 آزمون در هر مورد تایید شدهبسته به نوع منبع داده استفاده می شود اما کشورهای اروپایی و دیگران در سراسر جهان در حال انجام تست های بیشتر در هر مورد با توجه به جهان داده است.

برای مثال انگلستان و ایتالیا — دو کشور که با آن مواجه شده اند قابل ملاحظه شیوع COVID-19 — انجام 27.4 و 25.6 آزمون در هر مورد بود. (فقط فرانسه و سوئد در میان کشورهای اروپایی رتبه پایین تر از ایالات متحده, اما اطلاعات در دسترس برای کسانی که دو کشور قدمت آن به اوایل ماه جولای و ممکن است. ما نمی دانیم که آیا آن را هنوز هم در این مورد.)

ما همچنین می توانید نگاهی به آزمون در هر مورد تایید شده در طول زمان از طریق هفت روز نورد متوسط است. که اندازه گیری ایالات متحده در حال حاضر انجام تست کمتر در هر مورد تایید شده از 30-برخی از کشورهای اروپایی که جهان ما در داده ها و ارقام.

تفاوت در مسیر COVID-19 نفر در ایالات متحده در مقایسه با کشورهای اروپایی قابل توجه است.

در جولای 20 , وال استریت ژورنال, مقاله, Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه گفت: “تفاوت اساسی” بود که “اروپا گرفته شده این ویروس به طور جدی و امریکا تا حد زیادی نکرده است.” Jha به این روزنامه گفت: “ما نمی ساخت تست و ردیابی برنامه و در بخش هایی از کشور ما حتی نمی را مورد پایین. ما انجام داده اند همه چیز نیمی از راه است.”

کالیفرنیا برگشت در بازگشایی

در بحث اقتصاد و اثر COVID-19 گیر مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که متحده بودند backpedaling در بازگشایی “هدف” و با نام بردن از کالیفرنیا به عنوان داشتن “هیچ دلیلی” برای انجام این کار به غیر از سیاست است.

والاس: با آمریکا در حال حاضر نورد برخی از بازگشایی و…

مغلوب ساختن پیشی جستن: در هدف.

والاس: وجود دارد بسیاری از جمهوریخواهان …

مغلوب ساختن پیشی جستن: در هدف.

والاس: وجود دارد بسیاری از جمهوری متحده مانند تگزاس …

مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ دلیلی وجود ندارد …

والاس: و در اینجا …

مغلوب ساختن پیشی جستن: آنها خواهید بود باز بسیار به زودی.

والاس: اجازه دهید من فقط سوال من سوال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ دلیلی برای کالیفرنیا به انجام آنچه آنها انجام می دهند.

والاس: اشکالی ندارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن: به جز Nov. 3.

هیچ شواهدی وجود ندارد که کالیفرنیا و یا کشورهای دیگر در حال توقف یا معکوس خود را reopenings به دلایل سیاسی.

بر خلاف کشورهای مختلف را در مورد روند مانند افزایش COVID-19 موارد و تست مثبت است که کارشناسان بهداشت عمومی — از جمله کسانی که در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار — می گویند حکم تعطیلی کسب و کار و دیگر اقدامات احتیاطی.

در جولای 13, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد او با خاموش کردن چراغهای عملیات میله, رستوران ها, از wineries سینما کارت اتاق و باغ وحش و موزه ها در سراسر کشور. شهرستانهای شکست برای دیدار با معیارهای خاصی را علاوه بر این باید به مراکز ورزشی و اماکن عبادت و دفاتر و غیر بحرانی, بخش مو سالن آرایشگاه و داخلی مراکز.

در یک کنفرانس مطبوعاتی Newsom گفت: هفت روز نورد متوسط جدید کروناویروس موارد در حال افزایش است و بیش از گذشته دو هفته بستری شدن در بیمارستان به حال افزایش 28% ICU پذیرش افزایش یافته بود 20 درصد و دو هفته میانگین تست مثبت رای هم رفته تا 21 درصد به 7.4 درصد.

“این یک نتیجه از [یک] افزایش در مثبت شدن نرخ افزایش بستری در Icu,” Newsom گفت: این تصمیم به عقب نشینی در بازگشایی و اضافه کرد که آن را یک “روشن و خاموش” اما نه یک سوئیچ دیمر در نظر گرفته شده برای پاسخ به تغییر شرایط.

Newsom است که نه تنها شخص نگران باشد coronavirus روند در دولت خود را. در جولای 8 نیروی کار جلسه ، Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx به طور خاص اشاره به “افزایش تعداد تست مثبت و افزایش سریع در موارد” در کالیفرنیا و اشاره دولت در سطح دولتی عمل است.

“من فکر می کنم کاری که این فرمانداران انجام داده اند و از مردم آمریکا است که آن را جلوگیری از رفتن به میله به میله به حرکت به فضای باز ناهار خوری برای کاهش داخل سالن — هر نوع داخل سالن اجتماعات دوباره,” او گفت:.

Birx شناسایی تگزاس و آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا به عنوان چهار از مهمترین و در مورد متحده و اشاره به یک نیروی کار گزارش برچسب “منطقه قرمز” محلات.

“به همه آمریکایی ها وجود دارد که در این چهار ایالت و ایالات متحده است که باید در این گزارش بودند در منطقه قرمز — به دلیل وجود یک سری از کشورهای دیگر است که ما را در که منطقه” او گفت: “واقعا درخواست از مردم آمریکا در این شهرستان و در آن ایالات — در این کشورها نه تنها با استفاده از پوشش صورت — رفتن به میله رفتن به داخل سالن ناهار خوری — اما واقعا نمی گردهمایی در خانه و یا کاهش آن مجالس به پایین به ما فاز یک توصیه بود که 10 یا کمتر است.”

این مرکز برای یکپارچگی به دست آمده از یک جولای 14 نسخه از این گزارش که در لیست 18 متحده به عنوان در “منطقه قرمز” جدید COVID-19 مورد و یا بیشتر از 100 مورد در هر 100,000 نفر در هفته گذشته است. یازده متحده شد و در “منطقه قرمز” برای تست مثبت با ارقام بالاتر از 10٪.

بر اساس این گزارش کالیفرنیا در قرمز برای موارد جدید و زرد برای تست مثبت با 9.3 درصد از آزمون به آینده مثبت است.

تحت سیاست توصیه هایی برای کالیفرنیا 14 شهرستانهای نیروی کار گزارش پیشنهاد شده است که مقامات دولتی “[c]از دست دادن میله و ورزشگاه و ایجاد فضای باز ناهار خوری فرصت با عابر پیاده در مناطق” و “[l]تقلید مل گردهمایی های اجتماعی به 10 نفر یا کمتر.”

برای کالیفرنیا 17 زرد, استان ها, این گزارش توصیه می شود که مقامات “[l]تقلید مل ورزشگاه به 25 درصد اشغال و میله تا درصد مثبت نرخ کمتر از 3%; ایجاد فضای باز ناهار خوری فرصت با عابر پیاده در مناطق” و “”[l]تقلید مل گردهمایی های اجتماعی به 25 نفر و یا کمتر.”

Dr. Anthony Fauci, یک coronavirus نیروی کار عضو و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در 24 ژوئن مصاحبه با ساکرامنتو باشگاه مطبوعات که در آن ممکن است لازم به مکث و یا عقب نشینی از برخی از بازگشایی اگر روند شروع به حرکت در جهت اشتباه است.

ستایش Newsom برای داشتن یک “واقعا حس خوب از [آنچه] به انجام” Fauci توضیح داد که گزینه های محدود نبودند به همه یا هیچ.

“شما واقعا نمی نیاز به بازگشت به مستند” او گفت:. “شما نیاز به مکث و می گویند یک دقیقه صبر کنید, ما [آغاز شد] باز کردن و چیزهایی که نمی خواهید راست. آنچه ما باید انجام دهید برای اصلاح آن ؟ در حال حاضر شما ممکن است نیاز به ماندن در جایی که شما هستند و تحمیل چند محدودیت است. یا شاید به بالا کم است. اما باز هم درست مثل شما نمی خواهید برای باز کردن در یک همه یا هیچ, شما نمی خواهید برای شروع به قفل کردن به طور کامل.”

Newsom طرح کامل نیست مستند و اجازه می دهد تا بسیاری از کسب و کار همچنان به کار در خارج.

ممکن است نظرات متفاوت در میزان و نوع محدودیت به در محل قرار داده اما کالیفرنیا محدودیت های مبتنی بر معیارهای خاص و در حال تلاش برای جلوگیری از انتقال بیشتر از coronavirus.

تظاهرات سیاتل

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سیاتل مقامات در نهایت عمل به روشن در اعتراض به منطقه در نزدیکی یک پلیس در حوزه شهرستان به دلیل او ارسال در نیروهای فدرال به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن: ما آنها را مجبور در سیاتل برای پایان دادن به ریز ریز کردن [کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض] از آنجا که شما می دانید, ما قرار بود که در روز بعد. شما احتمالا شنیده ام از آن. ما آماده برای رفتن. ما تمام شد مجموعه, و زمانی که آنها شنیده ام که ما از رفتن آنها مجموعه ای از نیروی پلیس خود را.

اما سیاتل شهردار جنی Durkan در حال حاضر گفت: واشنگتن پست که نه تهمت و نه کاخ سفید تا کنون اطلاع او و یا او را که فدرال آمريکا فرستاده شد ، در واقع Durkan گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ چیزی برای انجام با او تصمیم به سفارش پلیس سیاتل برای پایان دادن به تظاهرات آغاز شده است که در اوایل ماه ژوئن پس از مدت جورج فلوید درگذشت در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

Durkan محروم داشتن تا به حال شنیده ام از مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از او ساخته شده مشابه ادعا می کنند در طول یک ماه جولای 9, مصاحبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity. در آن مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity: “ما قرار بود در ما قرار بود در بسیار به زودی. ما اجازه دهید آنها را می دانیم که. و آنها همه از ناگهانی آنها نمی خواهند که به طوری که آنها رفت و قبل از ما وجود دارد.”

Durkan و دفتر او گفت: هیچ اطلاع داده شد با توجه به یک همشهری داستان منتشر شده یک روز پس از Hannity مصاحبه.

“او هرگز با من تماس و یا به دفتر من برای هشدار دادن به ما” Durkan گفت: پست. “ما تا به حال هیچ مکالمات آنچه با کاخ سفید در مورد هر چیزی مربوط به این تظاهرات کاپیتول هیل و یا چیزی در امتداد این خطوط است.”

در 30 ژوئن Durkan یک فرمان اجرایی را امضا اعلام weekslong تظاهرات در نزدیکی اداره پلیس سیاتل شرق حوزه و کال اندرسون پارک منطقه یک “غیر قانونی مجلس است.” سفارش به ذکر است که این تظاهرات که بنا به گزارش ها آغاز شده تا حد زیادی صلح آمیز تا به حال شاهد افزایش خشونت از جمله حداقل دو تیراندازی منجر به مرگ است.

در تاریخ 1 ژوئیه پلیس سیاتل که قبلا واگذار منطقه به معترضان شروع به اجرای شهردار منظور پاک کردن این منطقه است.

اما همانطور که واشنگتن پست گزارش شده در جولای 10: “Durkan قاطعانه رد هر گونه پیشنهاد که این مربوط به چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کسی که در اطراف او ابلاغ — خصوصی و یا عمومی. دفتر او به ما گفت که جدی مکالمات بین دفتر شهردار و رئیس پلیس و گروه های جامعه در مورد پایان دادن به اعتراضات آغاز شد و حدود 22 ژوئن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را ارسال توییت در اواسط ماه ژوئن تهدید و یا نشان می دهد, فدرال اقدام است. اما هیچ نشانه ای وجود دارد که وجود دارد برنامه ریزی برای بازگشت کسانی که تهدید.

“کنگره باید بررسی اینکه آیا وجود دارد در واقع یک برنامه برای ارسال نیروهای فدرال به یک شهر آمریکا” در واشنگتن پست به نقل از Durkan عنوان کرد و گفت.

نظامی پرداخت را افزایش می دهد

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که او “کردم سربازان بزرگترین پرداخت می برد در تاریخ نظامی ما.”

در سال مالی جاری اساسی نظامی پرداخت افزایش 3.1% — بزرگترین طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, با توجه به وزارت دفاع نمودار سالانه پرداخت را افزایش می دهد از سال 2007. اما این نمودار همچنین نشان می دهد وجود دارد بزرگتر پرداخت افزایش در 2008 (3.5%), 2009 (3.9%) و 2010 (3.4%).

این حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره فراهم می کند یک جدول به سال 2002 است که نشان می دهد وجود دارد بزرگتر افزایش پایه نظامی پرداخت در هفت از 19 سال گذشته از جمله 5% در سال 2002 و 4.1 درصد در سال 2003 است.

رئیس جمهور بودجه پیشنهادی برای سال مالی 2021 خواهد افزایش پایه نظامی پرداخت 3 درصد است.

همچنین ما به عنوان نوشته شده است در موارد دیگر نظامی پرداخت را افزایش می دهد تعیین می شود توسط یک قانونی فرمول — مگر اینکه باطل توسط رئیس جمهور و یا کنگره است.

“در قانون فعلی این افزایش حقوق برای اعضای خدمات است که به طور پیش فرض تنظیم شده برابر با درصد تغییر در شاخص هزینه اشتغال برای بخش خصوصی کارگران دستمزد و حقوق به عنوان دفتر بودجه کنگره توضیح داد: در یک سال 2018 گزارش.

رئیس جمهور می تواند به “مشخص کردن یک جایگزین پرداخت تنظیم است که طرفها تنظیم خودکار” و کنگره می تواند با تصویب قانونی که “جایگزین تنظیم خودکار و/یا هر گونه ریاست جمهوری تنظیم” به CRS گفت: در مارس 6, 2019, گزارش.

در اولین بودجه تهمت پیشنهاد افزایش 2.1% — کمتر از 2.4 درصد از سطح تعیین شده توسط قانونی فرمول برای سال مالی 2018. کنگره overrode پیشنهاد رئیس جمهور و ارائه کامل نظامی افزایش پرداخت با توجه به CRS گزارش. مغلوب ساختن پیشی جستن سه بعدی پیشنهادی بودجه همه به دنبال قانونی فرمول با توجه به CRS و کاخ سفید مالی 2021 بودجه پیشنهادی.

تکرار

Fauci را COVID-19 نظرات. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در ابتدا گفت: از COVID-19: “این خواهد شد. در مورد آن نگران نباشید. این خواهد شد.” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “او اشتباه بود.”

اما این که دقیقا چه Fauci گفت.

در یک Jan. 21 مصاحبه نیوز مکس تلویزیون — که برجسته شد در یادداشتی به کاخ سفید فرستاده شده به برخی از رسانه های خبری — Fauci گفت: “خوب, شما می دانید بدیهی است که ما نیاز به آن را به طور جدی و انجام انواع از چیزهایی که [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] و وزارت امنیت داخلی در حال انجام است. اما این نه یک تهدید عمده برای مردم در ایالات متحده, و این چیزی است که شهروندان ایالات متحده در حال حاضر باید در مورد نگران است.”

Jan. 21 روز CDC اعلام کرد که ایالات متحده برای اولین بار مورد بیماری; نسبتا کمی شناخته شده بود در مورد این ویروس در زمان. هنوز Fauci واجد شرایط خود را در بیانیه ای در مورد ویروس با گفتن وجود دارد بدون نیاز به نگرانی “در حال حاضر” و “ما نیاز به آن را به طور جدی.”

همچنین در یک Feb. 29 مصاحبه با ان بی سی “امروز” نشان می دهد که همچنین با اشاره به در کاخ سفید یادداشت Fauci گفت که “در حال حاضر و در این لحظه” خطر بود “کم” و وجود “عدم نیاز” برای مردم “برای تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به صورت روز.” اما او هشدار میدهد: “هنگامی که شما شروع به دیدن جامعه گسترش” — آن است که منبع عفونت ناشناخته است — “این می تواند تغییر کند و شما را مجبور به تبدیل شدن به خیلی بیشتر متمایل به انجام کارهایی است که شما را محافظت از گسترش است.” Fauci اضافه شده است که این توسعه می تواند به یک “عمده شیوع” است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

ما در مورد Fauci را “امروز” نمایش مصاحبه در اواخر ماه آوریل است.

نه کمترین COVID-19 مرگ و مير. به عنوان او قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ گفت: U. S است “شماره یک پايين مرگ و مير” همچنین گفت: زمانی که فشرده “من شنیده ام ما یکی از بالاترین شاید بالاترین میزان مرگ و میر در هر نقطه در جهان است.”

به عنوان والاس توضیح داد که در این مصاحبه تلویزیونی که جهان ما در دیتا ارقام رئیس جمهور معتقد نشان می دهد این کشور کم COVID-19 مورد مرگ و میر را نشان نمی دهد که به عنوان بسیاری از کشورهای در حال ترک کردن از نمودار تهمت تولید شده است. و حتی رئیس جمهور گراف بود که مورخ 17 جولای سه کشور جای کسی را گرفتن و امریکا و برزیل و کره جنوبی و ایسلند.

داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نیز نشان نمی دهد آمریکا با کم به خصوص مرگ و مير. از 20 بیشتر تحت تاثیر کشورهای ایالات متحده بود هفتم بيشترين مشاهده شده مورد مرگ و میر نسبت و سوم بیشترین تعداد مرگ و میر سرانه در زمان مصاحبه.

گمراه در COVID-19 شدت. در پاسخ به والاس و اشاره کرد که COVID-19 موارد تا 194 ٪ تست است که تنها 37 درصد تهمت عنوان نگرانی به جای تمرکز بر COVID-19 بودن مرگبار برای اکثر مردم است.

“بسیاری از این موارد هستند که درمان در یک روز. آنها sniffles و ما آن را به عنوان یک آزمون” او گفت:. “بسیاری از آنها را — فراموش نکنید که من حدس می زنم آن را مانند 99.7% مردم در حال رفتن به دریافت بهتر و در بسیاری از موارد آنها در حال رفتن به دریافت بهتر بسیار به سرعت.”

درست است که افراد جوان تر کمتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 اگر چه آن را هنوز هم اتفاق می افتد. اما تهمت overstates درصد از افرادی که زنده ماندن این بیماری و همچنین گمراه کننده نشان می دهد که او قبل از زمانی که او ادعا کرد 99 درصد از coronavirus موارد هستند “کاملا بی ضرر” است که هر کسی که نمی میرند سمت چپ صدمه ندیده است.

دانشمندان تخمین می زنند که بین 0.6% و 1% از تمام افرادی که قرارداد coronavirus را با نرخ های بالاتر از مرگ و میر در میان افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی حدود 14 درصد از موارد شدید و یا نیاز به بستری شدن در بیمارستانکه به معنی قابل ملاحظه کسری از مردم به سادگی نمی کسانی که با “sniffles.”

برخی گزارش ها نشان می دهد که نسبت COVID-19 بیماران را به سرعت بهبود می یابند. قول های متعدد بیماران گزارش ماه از طولانی علائم حتی پس از “خفیف” COVID-19 عفونت.

یک جولای 9 مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نیز یافت می شود که در میان 143 بستری COVID-19 بيمار در ایتالیا تنها 18 (12.6%) به طور کامل رایگان از علائم پس از به طور متوسط دو ماه در حالی که نزدیک به یک سوم تا به حال یک یا دو علائم و بیش از نیمی از سه یا بیشتر. شایع ترین علائم بودند و خستگی و تنگی نفس و مفاصل و درد قفسه سینه; 44 درصد از بیماران گزارش شده است داشتن یک بدتر از کیفیت زندگی نسبت به قبل از خود عفونت.

نه “بزرگترین اقتصاد است.” تهمت های مکرر یکی از مورد علاقه خود را نادرست نقاط صحبت کردن: “من ساخته شده است بزرگترین اقتصاد تا کنون ساخته شده است در هر نقطه در جهان است; نه تنها از این کشور در هر نقطه در جهان است.”

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد — به عنوان اندازه گیری توسط tاو واقعی (تورم) تولید ناخالص داخلی — رشد 2.3% در سال گذشته 2.9 درصد در سال 2018 و 2.4 درصد در سال 2017, با توجه به دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. بیش از 39 سال گذشته — آشنایی به رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری — کشور واقعی رشد اقتصادی رسیده و یا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را سال اوج 2.9% 19 بار اخیرا در 2015.

اقتصاد رشد در نرخ سالانه 3.5 درصد یا بیشتر در هفت سال راست در سال 1980 از جمله بالا از 7.2 درصد در سال 1984 تحت ریگان.

ادعاهای دروغین در مهاجرت. تهمت نیز به دروغ گفت که این بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار توصیه می “لغو بازداشت مهاجرت” و “پایان محاکمه غیر قانونی از مرز crossers.” مغلوب ساختن پیشی جستن مشابه ساخته شده misstatements در سخنان خود در کاخ سفید به باغ گل رز در جولای 14.

به عنوان ما نوشته اند, توصیه های تماس برای استفاده از بازداشت به عنوان “آخرین راه حل نیست به طور پیش فرض.” آنها همچنین خواستار پایان دادن به استفاده از برای سود بازداشتگاه. اما آنها نمی فراخوان برای لغو بازداشت.

به طور مشابه نیروی کار خواستار کاهش تعداد تعقیب و نه از بین بردن آنها. این تماس برای دور انداختن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “تحمل صفر” سیاست و تمرکز بر تعقیب “قاچاقچیان انسان, قاچاقچیان” و جدی دیگر جنایتکاران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmeglejoybetinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü