FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 نشست خبری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 28 جلسه چند غلط و گمراه کننده در مورد اظهارات COVID-19:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ گفت که “بخش” از کشور “کرونا است.” تنها 35 شهرستانهای استان یا شهرستان معادل حسابداری برای کمتر از 0.02% از جمعیت را گزارش coronavirus مورد در هفته گذشته.
  • رئیس جمهور ادعا کرد بدون شواهد که پورتلند و سیاتل شاهد افزایش COVID-19 موارد به دلیل تظاهرات. سلامت بخش برای هر دو منطقه به ما گفت که اطلاعات موجود نشان نمی دهد که تظاهرات مسئول یک چشم انداز مثبت در موارد.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی دانست که دکتر Anthony Fauci موقعیت در هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا است که رئیس جمهور ادعا برخلاف علمی شواهد موثر است در برابر COVID-19. در واقع Fauci گفت: در جلسات با حضور تهمت — که هیچ شواهدی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار برای COVID-19.
‘بخش’ از آمریکا نیست ‘کرونا-رایگان’

در قرار دادن یک چرخش مثبت در زمان coronavirus وضعیت تهمت نادرست پیشنهاد کرد که بخش های بزرگی از ایالات متحده دیگر هیچ گونه انتقال از coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن, جولای 28: ما شاهد پیشرفت های سراسر عمده مناطق مترو و اکثر نقاط. شما می توانید در بخش های زیادی از کشور ما; آن را — آن را تاج-رایگان. اما ما در حال تماشای با دقت بسیار کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا. آن را شروع به سر به پایین در مسیر درست و من فکر می کنم شما خواهید دید آن را به سرعت در حال سر کردن خیلی زود است. اما اگر شما نگاه از کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و در اکثر موارد بیشتر از فلوریدا آن را شروع به سر.

رئیس جمهور درست است که برخی از نقاط در حال بهبود است. همانطور که از جولای 29, آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا همه نشان می دهد یک روند رو به پایین در موارد با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اما این تصور که “بخش” ایالات متحده در حال خلاص شدن از شر این ویروس نادرست است. ما خواسته کاخ سفید که در آن coronavirus-مناطق آزاد بودند و نه دریافت پاسخ.

با استفاده از شهرستان در سطح داده ها از USAFactsنه برای سود که منابع اطلاعات به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ما در بر داشت که تنها 35 ملت را 3,144 استان ها یا شهرستان معادل نه گزارش یک coronavirus مورد بین جولای 22 و 28 ژوئیه اخیر بعد با اطلاعات.

اکثریت این شهرستان واقع در منطقه کم جمعیت غرب از جمله متعدد در آلاسکا, مونتانا, نبراسکا, آیداهو و تگزاس. در مجموع 35 شهرستانهای استان یا شهرستان معادل حساب کمتر از 0.02 درصد از کل جمعیت ایالات متحده.

پرجمعیت ترین شهرستان به گزارش coronavirus مورد در هفته گذشته است Modoc شهرستان واقع شده است در گوشه شمال شرقی کالیفرنیا و خانه را به کمتر از 9,000 نفر.

یک coronavirus نیروی کار گزارش از 26 جولای نیز تأکید دارد که این ایالات متحده است که از coronavirus-رایگان. تنها یک دولت — ورمونت — ذکر شده است که در “منطقه سبز” برای coronavirus موارد با 10 یا کمتر در هر 100 ، 000 نفر در هفته گذشته است.

بقیه ملت است یا در “منطقه زرد” یا “منطقه قرمز”‘ با بین 10 و 100 مورد در هر 100,000 نفر یا بیشتر از 100 مورد در هر 100000 نفر بود. از آنجا که آخرین گزارش عمومی از جولای 14 شماره از “منطقه قرمز” ایالات متحده برای موارد افزایش یافته و از 18 تا 21.

همانطور که از 29 جولای ایالات متحده ارسال یک هفت روز به طور متوسط بیش از 64000 جدید کروناویروس موارد در هر روز با توجه به COVID-19 ردیابی پروژه.

هیچ شواهد اعتراضات باعث افزایش COVID-19 موارد

فقط پس از تاکید بر پیشرفت در نقاط مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تظاهرات در برخی شهرهای شدند مسئول افزایش coronavirus موارد است.

“در پی اخیر تجمع جمعی آمریکایی شاهد در خیابان پورتلند و سیاتل,” او گفت: “ما همچنین ردیابی یک افزایش قابل توجهی در مورد در مناطق شهری به دلیل آنچه در جریان بوده است.”

هر دو شهرستانها مشاهده شده اند افزایش اخیر موارد اما وزارت بهداشت گفته اند ما وجود دارد هیچ نشانه ای است که در آن با توجه به تظاهرات.

“اطلاعات موجود را پشتیبانی نمی کند این ادعا که تظاهرات در سیاتل در حال رانندگی ما افزایش اخیر در موارد” گفت: دکتر جفری Duchinبهداشت مسئول سلامت سیاتل و پادشاه شهرستان در یک ایمیل به FactCheck.org. “اگر چه ما می دانیم که COVID-19 انتقال بزرگ, هوای آزاد, تجمعات امکان پذیر است و به مردم توصیه برای جلوگیری از چنین تجمعات و اقدامات احتیاطی در صورتی که ما تحقیقات و داده ها از تست ما سایت را پیدا نسبتا تعداد کمی از موارد مرتبط با این حوادث است.”

Duchin گفت که از حدود 5000 نفر که گفت: آنها با حضور در یک اعتراض رویداد و مورد آزمایش قرار گرفتند در یک شهر-اسپانسر تست سایت تنها 0.2 درصد مثبت COVID-19. بیشتر Duchin گفت که پرونده تحقیقات برای پیدا کردن که در اکثر موارد اخیر را می توان به طور کلی افزایش فعالیت در جامعه “به خصوص خانواده و گردهمایی های اجتماعی و خانواده و اطرافيان و محل کار انتقال.”

Multnomah County, بهداشت عمومی, مدیر راشل بانک به ما گفت همان درست بود در پورتلند.

“ما شاهد افزایش موارد اما هیچ شواهدی وجود دارد که این افزایش ناشی از ساکنان که در اعتراض به او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی گفت که هر شهرستان ساکن که تست مثبت برای COVID-19 مصاحبه شده است که از ژوئن 1, گروه نیست شناسایی هر خوشه در ارتباط با تظاهرات.

از ژوئن 1, بانک گفت: تنها 19 شهرستان را بیش از 2000 موارد را گزارش کرده اند و حضور جمعی در جمع چنین به عنوان یک اعتراض و یا کمتر از 1%. او گفت: در مورد خوشه مرتبط شده اند به کار سایت نوردهی از جمله تولید مواد غذایی و گیاهان و به خانواده ها و شبکه های اجتماعی است.

بانک ها نیز سوال که چرا او در شهرستان بود که هایلایت شده توسط رئیس جمهور به عنوان بسیاری از دیگر استان ها را بدتر شیوع بیماری از جمله اورنج کانتی, کالیفرنیا, و Maricopa County, خانه فینیکس, آریزونا.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا سعی کردم به سرزنش Black Lives Matter تظاهرات برای گسترش coronavirus. اما ما به عنوان نوشته شده استبا وجود ترس اولیه که ممکن است مورد وجود ندارد, شواهدی وجود دارد که این اتفاق افتاده است.

هیدروکسی کلروکین

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اظهار داشت که او نمی دانست که دکتر Anthony Fauci موقعیت در هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا مغلوب ساختن پیشی جستن است volubly پشتیبانی بدون شواهد به عنوان یک سلاح قدرتمند در برابر COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در 20 مارس زمانی که Fauci, تیاو مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین موثر بود در برابر COVID-19. و در یکی دیگر از جلسه در مارس 6, تهمت قطع Fauci, یک عضو نیروی کار هنگامی که از او خواسته شد در مورد مواد مخدر گفت Fauci تا به حال پاسخ به این سوال که “15 بار.”

در جولای 28 نشست خبری وجود دارد این ارز:

خبرنگار جولای 28: توجه داشته باشید که آقای رئیس جمهور شب گذشته در توییتهایی که حذف شد توسط توییتر به شما گفت که دکتر Fauci گمراه کشور در مورد هیدروکسی کلروکین. چگونه است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: نه در همه. من فکر می کنم — من حتی نمی دانم چه موضع خود را بر روی آن است.

Fauci شده است شناخته شده به عنوان یک شکاک در محاسن استفاده از هیدروکسی کلروکین در برابر COVID-19. او ساخته شده روشن است که در مارس 20 جلسه با حضور مغلوب ساختن پیشی جستن.

خبرنگار مارس 20: و به دکتر Fauci, اگر من می توانم. دکتر Fauci — این توضیح داده شد دیروز — شده است وجود دارد برخی از وعده با هیدروکسی کلروکین به عنوان پتانسیل درمانی برای افرادی که مبتلا به کوروناویروس. وجود دارد هر گونه شواهد نشان می دهد که با مالاریا ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پروفیلاکسی در برابر COVID-19?

Fauci: هیچ. جواب این است: هیچ. و شواهدی که شما در حال صحبت کردن در مورد جان است و شواهد. بنابراین به عنوان کمیسر FDA و رئیس جمهور ذکر دیروز ما در حال تلاش برای برقراری تعادل بین ساخت چیزی با یک پتانسیل از یک اثر به مردم آمریکا در دسترس است در همان زمان که ما آن را تحت نظارت یک پروتکل است که به ما اطلاعات برای تعیین اگر آن را واقعا امن و واقعا موثر است.

اما اطلاعات است که شما با اشاره به به طور خاص است حدیثی; آن انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده. بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن.

در آن جلسه Fauci نیز به چالش کشیده مفهوم که هیدروکسی کلروکین به حال ثابت شده با ارزش در درمان سارس.

خبرنگار: آن نیز نسبتا موثر در برابر سارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن: آن بود — آن را به عنوان من درک می کنم که. این است که یک بیانیه درست — آن نسبتا موثر در سارس?

Fauci: جان شما رو به مراقب باشید زمانی که شما می گویند “نسبتا موثر است.” آن را هرگز انجام می شود در یک کارآزمایی بالینی است.

در مارس 6 جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او شنیده بود بیش از اندازه کافی در مورد Fauci نظرات هیدروکسی کلروکین.

خبرنگار آوریل 6: و آیا شما نیز وزن در این مسئله از هیدروکسی کلروکین? شما چه فکر می کنم در این مورد ؟ و چه — چه شواهد پزشکی?

مغلوب ساختن پیشی جستن: آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از زمان شما در پاسخ به این سوال ؟

Fauci: آره —

خبرنگار: اما من دوست دارم به شنیدن از دکتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن: شاید 15. پانزده بار. شما لازم نیست که به سوال بپرسید.

خبرنگار: او — او خود را متخصص پزشکی صحيح است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: او در پاسخ به این سوال 15 بار.

Fauci تصریح کرد: در این هفته که شواهد علمی پشتیبانی نمی کند با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19. در ژوئیه 28, مصاحبه با جورج Stephanopoulos در ABC “صبح بخیر امریکا” Fauci گفت: “قریب به اتفاق حاکم کارآزمایی های بالینی است که به نظر در اثر هیدروکسی کلروکین نشان داده اند که آن را موثر در coronavirus بیماری است.”

با وجود عدم پشتیبانی های علمی تهمت به مدت طولانی تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک گزینه امیدوار کننده در مبارزه با COVID-19 خواستار آن پتانسیل “تعویض بازی.” او گفت: ممکن است که خود او در زمان این دارو به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

ما نوشته اند که قبلا در تعدادی از موارد مورد تهمت شور و شوق برای مواد مخدر و فقدان مدارک و شواهد از اثر بخشی آن. (نگاه کنید به “مغلوب ساختن پیشی جستن Hypes بالقوه COVID-19 داروهای اما شواهد تا کنون باریک” “مغلوب ساختن پیشی جستن می شود پیش از خود در COVID-19 درمان” “تهمت گمراه در Hydroxychloriquine دوباره.”) در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از این دارو بی نقص است.

رئیس جمهور بار دیگر گفت: در جولای 28 توجیهی “من اتفاق می افتد به آن باور دارند.”

“بسیاری از پزشکان فکر می کنم آن است که بسیار موفق — از هیدروکسی کلروکین — همراه با روي و شاید آزیترومایسین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما بسیاری از پزشکان فکر می کنم آن را بسیار خوب و برخی از مردم نیست. برخی از مردم فکر می کنم آن را تبدیل به بسیار سیاسی است.”

به عنوان ما نوشته شده در جولای 27 مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم های یک دکتر به دروغ ادعا هیدروکسی کلروکین یک “درمان” برای COVID-19. این ویدئو گرفته شده است, Twitter, YouTube و Facebook. این یکی از یک سری از رسانهها با مغلوب ساختن پیشی جستن از توییتهایی حمایت از مواد مخدر است.

مطالعات متعدد بازیگران شک و تردید جدی در اثر آن وقتی که می آید به درمان COVID-19.

“وجود دارد هیچ داده ای از کارآزمایی بالینی است که نشان می دهد اثر هیدروکسی کلروکین برای COVID” دکتر نیل Schluger رئیس دانشگاه علوم پزشکی در کالج پزشکی نیویورک دانشکده پزشکی گفت: ما در یک مصاحبه تلفنی. Schluger مورد مطالعه قرار هیدروکسی کلروکین در رابطه با COVID-19. “در حال حاضر وجود دارد چندین کارآزمایی بالینی تصادفی است که نشان می دهد که آن را به حال هیچ اثر.”

“اکثریت قریب به اتفاق نظرات کارشناسان … است که هیدروکسی کلروکین هیچ سود در COVID بیماری,” او اضافه شده است.

همانطور که ما در گزارش the غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز در ماه مارس به اجازه می دهد بالغ و برخی از حاملگی بیماران بستری با COVID-19 به دست آوردن هیدروکسی کلروکین و کلروکين از استراتژیک ملی ذخایر “زمانی که آزمایش های بالینی در دسترس نیست و یا مشارکت امکان پذیر نیست.”

در میان شواهد رو به رشد به مواد مخدر موثر است FDA اعلام کرد در ماه ژوئن که آن را لغو کرده بود EUA برای مواد مخدر هستند زیرا “بعید است که به طور موثر در درمان COVID-19” و “شناخته شده و از مزایای بالقوه” از مواد مخدر “دیگر سنگین تر بودن از” خطرات — که می تواند شامل “جدی قلبی عوارض جانبی و دیگر بالقوه عوارض جانبی جدی است.”

Fauci به مدت طولانی ساخته شده خود را پاک کردن شک و تردید در مورد اثربخشی هیدروکسی کلروکین و تهمت به او شنیده می شود.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi