FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus کنفرانس مطبوعاتی

  • 8.3 K

رو به کاهش بازار سهام و انتقاد از حزب دموکرات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات باید به حداقل برسد خطرات ناشی از کوروناویروس به آمریکا و داده های نادرست و گمراه کننده اطلاعات در مورد این ویروس جدید است.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال حاضر تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده است “رفتن بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست.” اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است گفت: انتظار می رود بیشتر موارد و هشدار داده است که آن را بسیار بعید است که این ویروس گسترش به برخی از درجه ای در ایالات متحده اولین مورد از جامعه گسترش ممکن است در حال حاضر رخ داده است.
  • مشاور اقتصادی لری Kudlow نیز گمراه در پتانسیل برای این ویروس به گسترش در آمریکاگفت: در یک مصاحبه تلویزیونی “ما باید شامل این” و “[I]t را بسیار نزدیک به مهر و موم شده.”
  • رئیس جمهور گفت که ایالات متحده “به سرعت در حال توسعه یک واکسن” برای COVID-19 و “را اساسا باید واکسن آنفولانزا برای این در یک نسبتا سریع شیوه است.” که گمراه کننده است. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: واکسن در بهترین نخواهد بود آماده برای “یک سال تا یک سال و نیم” و نمی توان برای زمان بیماری همه گیر.
  • تا کنون مرگ و میر برای COVID-19 شده است حدود 2-3 ٪ بالاتر از آنفلوانزا مرگ و میر در ایالات متحده در حدود 0.1%. اما در صحبت کردن در مورد کسانی که نرخ رییس جمهوری گیج کننده سخنان که در سمت چپ یک تصور نادرست است که “آنفولانزا بسیار بالاتر” از coronavirus رای دادن.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی چاد گرگ به دروغ ادعا کرد این هفته است که این بیماری نرخ مرگ و میر بود: “درست در حدود 2 ٪ به عنوان به خوبی.” آن را نمی.
  • در مقایسه با گذشته شیوع رئیس جمهور به درستی اشاره کرد که ابولا به مراتب کشنده تر از رمان coronavirus. اما او غفلت به ذکر است که ابولا می تواند تنها انتقال از طریق مایعات بدن و سخت تر است برای گرفتن.

رئیس جمهور ساخته شده است این ادعا در یک Feb. 26 کنفرانس مطبوعاتی که در آن او گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس می شود دولت در واکنش به شیوع کروناویروس. گرگ و Kudlow که در حال حاضر یک عضو از دولت coronavirus نیروی کار صحبت کرد و در اوایل این هفته.

شیوع 2019 رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری آغاز شد و در مرکزی چین در شهر ووهان در پایان سال گذشته است. آن را در حال حاضر بیمار بیش از 82,000 مردم و کشته شدن بیش از 2800. این ویروس که باعث ذات الریه علائم مانند است که نسبتا شبیه به سندرم حاد تنفسی یا سارس, ویروس, اما جدید پاتوژن. ببینید ما Q&A این ویروس برای اطلاعات بیشتر.

موارد نزدیک به صفر ” در روز ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها عنوان پتانسیل بیشتر COVID-19 نفر در ایالات متحده و حتی پیشنهاد دروغ که تعداد آمریکایی موارد می گیرند.

ارجاع 15 شناخته شده موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده در زمان کنفرانس مطبوعاتی — شمارش می کند که شامل یک اضافی 45 بازگشت موارد — مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “15 ظرف چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است. که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.”

بعد از اینکه در مورد خواسته CDC توصیه برای مدارس و سایر موسسات را به گرد و غبار خود برنامه آمادگی تهمت دوباره پیشنهاد کرد که مورد مجموع رو به افول است.

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به آمده است که به خصوص با این واقعیت که ما در حال پایین رفتن نیست,” او گفت:. “ما قصد داریم بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به فکر مردم با COVID-19 بهتر نتیجه رها کردن کل اما این که چگونه CDC تعداد موارد است. CDC گزارش موارد در مجموعو نه تفریق موارد اگر یک فرد بازیابی بنابراین مورد تعداد هرگز به صفر است.

مهم تر مقامات بهداشت عمومی شده است گفت: برای روز و از جمله در همان کنفرانس مطبوعاتی انتظار می رود بیشتر آمریکایی موارد است.

“ما مهاجم مهار استراتژی در اینجا در ایالات متحده کار کرده است و مسئول سطوح پایین از مواردی است که ما تا کنون گفت:” آن Schuchatهای CDC اصلی معاون مدیر صحبت دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به کاهش تعداد موارد است. “با این حال ما انتظار بیشتر موارد و این زمان خوبی برای آماده سازی.”

روز قبل از نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی نیز گفت: در telebriefing که آژانس به طور کامل پیش بینی شده شاهد جامعه گسترش ویروس در داخل مرزهای ایالات متحده.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد نمی,” او گفت: “اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, منتقل مختلف شانس است که امکان در کنفرانس مطبوعاتی.

“من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر او گفت:” در پاسخ به سوال خبرنگار. “این احتمالا خواهد شد. آن را احتمالا خواهد شد. این می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر. هر چه اتفاق می افتد, ما کاملا آماده است.”

در telebriefing, r. schultze ، اشاره کرد که در حالی که این سازمان برنامه ریزی شده است برای یک بیماری تنفسی شبیه به COVID-19 سال و بهتر آماده از دو دهه پیش “ما در حال رفتن هرگز برای همیشه قادر خواهد بود تا به طور کامل آماده شده است که ما در حال آماده شده برای هر غیر قابل اجتناب است.”

کمتر از یک ساعت پس از کنفرانس مطبوعاتی به این نتیجه رسیدند CDC اعلام کرد که 15 مورد از رئیس جمهور ذکر شده ممکن است اولین مورد جامعه گسترش در آمریکا بیمار زن که در حال درمان در UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو به حال سفر به یک منطقه شناخته شده شیوع و نه او را از تماس با هر کسی که شناخته شده است به توان و حذف.

دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره قبلا کف فروش اثربخشی ایالات متحده تلاش در مهار. در یک Feb. 25 CNBC مصاحبه, ملی, شورای اقتصاد, مدیر لری Kudlow گفت: “ما باید شامل این. من نمی خواهد می گویند [آن را] مهر و موم شده اما آن را بسیار نزدیک به مهر و موم شده.”

مدت کوتاهی قبل از نظر او r. schultze ، داده بود telebriefing که در آن او گفت: آژانس انتظار رمان coronavirus به گسترش در ایالات متحده او نیز شده بود هشدار در مورد این احتمال برای هفته خواستار آن “به احتمال زیاد” در اوایل فوریه. 12با وجود تعداد نسبتا کمی از موارد.

در حالی که Kudlow ممکن است به دنبال در تعدادی از موارد و این واقعیت است که وجود نداشته و در عین حال نشان داده شده است جامعه گسترش در آمریکا آن را گمراه کننده بود برای او را به نشان می دهد که مهار در حال حاضر رخ داده است و یا “بستن برای مهر و موم شده.”

Coronavirus واکسن

علاوه بر به حداقل رساندن تهدید COVID-19 شمار در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ گمراه کننده تصور است که یک واکسن به زودی در دسترس خواهد بود. او گفت ایالات متحده “نسبتا به سرعت در حال” توسعه یک واکسن و آن را آماده “در یک نسبتا سریع شیوه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: ما به سرعت در حال توسعه یک واکسن و آنها می توانند صحبت می کنند به شما — حرفه ای صحبت می کنند به شما که در مورد. این واکسن در حال آمدن است همراه هست. و در صحبت با پزشکان ما فکر می کنم این چیزی است که ما می تواند نسبتا به سرعت یک واکسن برای آینده و هماهنگ با حمایت از شرکای ما.

بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی بازگشت او به توسعه یک واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن: شما می دانید که در بسیاری از موارد زمانی که شما گرفتن این که آن را بسیار سبک — شما حتی نمی دانید که یک مشکل وجود دارد. گاهی اوقات آنها فقط sniffles گاهی اوقات آنها فقط چیزی که آنها احساس کاملا درست و گاهی اوقات آنها احساس واقعا بد اما این کمی مانند آنفولانزا. این کمی شبیه به آنفلوانزای معمولی است که ما باید عکس های آنفولانزا و ما اساسا باید واکسن آنفولانزا برای این در یک نسبتا سریع به شیوه ای.

رئیس جمهور نمی گویند که چگونه به سرعت اما Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آن را “یک سال تا یک سال و نیم” به منظور توسعه یک واکسن است و امیدوارم یک آماده خواهد بود اگر coronavirus reemerges سال آینده.

“ما نمی توانیم تکیه بر یک واکسن بیش از چند ماه تا یک سال” Fauci گفت: در رئيس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی. “اگر این ویروس که ما به هر دلیل به این باور آن است که کاملا قابل تصور است که آن را به اتفاق می افتد را فراتر از فقط یک فصل و دوباره و بازیافت در سال آینده. در صورتی که مورد, ما امیدواریم که که یک واکسن.”

این درست است که ایالات متحده در حال کار به سرعت در حال توسعه یک واکسن. “ما تعدادی از واکسن نامزدها و یک نمونه اولیه” Fauci گفت.

به گزارش Wall Street Journal, the داروسازی مدرن, Inc. ارسال بالقوه واکسن به انستیتو ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای آزمایش اولیه که امیدوارم رخ می دهد در حدود دو ماه.

“موسسه انتظار دارد تا پایان مارس برای شروع یک کارآزمایی بالینی در حدود 20 تا 25 داوطلب سالم تست اینکه آیا دو دوز شات امن هستند و القاء پاسخ ایمنی به احتمال زیاد برای حفاظت در برابر عفونت NIAID مدیر Anthony Fauci در مصاحبه ای گفت:” این مجله گزارش در فوریه. 24. “نتایج اولیه می تواند در دسترس در ماه ژوئیه یا اوت.”

روز بعد در یک کنفرانس مطبوعاتی Fauci گفت: نمونه اولیه این است که رفتن را از طریق روند قانونی و می تواند در یک محاکمه انسان در عرض یک ماه به یک ماه و نیم — اگر وجود دارد هیچ غیر منتظره باشید. اما “فاز یک محاکمه” فقط اولین گام در یک فرایند است که حتی در “سرعت موشک” را یک سال به یک سال و نیم به نتیجه در یک واکسن.

Fauci, فوریه. 25: در حال حاضر چیزی که ما نیاز به درک چرا که ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم اشتباه می کنید که گرفتن یک واکسن به مرحله یک آزمایش در یک دوره سه ماه شما نیاز به حداقل سه تا چهار ماه برای تعیین اگر آن را امن و آیا این باعث نوعی پاسخ است که شما را پیش بینی خواهد بود حفاظتی. هنگامی که شما انجام دهید که شما فارغ التحصیل به یک مقدار بزرگتر از محاکمه. N از مرحله آزمایشی است 45. هنگامی که شما به یک فاز دو محاکمه شما در حال صحبت کردن در مورد صدها اگر نه هزاران نفر از افراد به منظور تعیین اثر بخشی. که آزمایشی است که ما را مجبور به انجام در آن کشورها در آن مناطق که در آن وجود دارد انتقال فعال. که خود را حتی در سرعت موشک را حداقل شش تا هشت ماه. بنابراین هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد در دسترس بودن واکسن حتی به مقیاس آن شما در حال صحبت کردن در حدود یک سال تا یک سال و نیم است.

در رئيس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی Fauci رفت و از طریق یک زمان مشابه برای چه مدت آن را می تواند اگر همه چیز راست می رود.

“بنابراین اگر چه این سریع ترین ما تا کنون رفته از یک توالی از یک ویروس به یک دادگاه آن را هنوز هم نمی خواهد هر گونه قابل اجرا به اپیدمی مگر اینکه ما واقعا صبر کنید حدود یک سال تا یک سال و نیم” Fauci گفت. “در حال حاضر که به معنی دو چیز است. یک پاسخ حاوی این است که بهداشت عمومی اقدامات است. ما نمی توانیم با تکیه بر یک واکسن بیش از چند ماه تا یک سال. اگر این ویروس که ما به هر دلیل به این باور آن است که کاملا قابل تصور است که آن را به اتفاق می افتد را فراتر از فقط یک فصل و دوباره و بازیافت در سال آینده. در صورتی که مورد, ما امیدواریم که که یک واکسن.”

آنفولانزا در مقابل COVID-19 مرگ و میر

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برخی از گیج کننده سخنان که به اشتباه پیشنهاد آنفولانزا مرگ و میر است “بسیار بالاتر” از رای دادن برای COVID-19 جدید کروناویروس بیماری است. آنفولانزا مرگ و میر است که در مورد 0.1% در حالی که نرخ مرگ و میر برای COVID-19 شده است حدود 2-3٪.

چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی نیز حقایق اشتباه بر این در یک Feb. 25 سنا شنوایی. گرگ گفت: COVID-19 مرگ و میر بود “2%” یا “بین 1.5 و 2 درصد” و سپس به دروغ گفت: آنفلوانزا رای بود: “درست در حدود 2 ٪ به عنوان به خوبی.”

در فوریه. 26 کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور برای اولین بار توافق با خبرنگار ارقام درست در نرخ مرگ و میر, اما پس از آن گفت: “آنفولانزا بسیار بالاتر است.” در اینجا تبادل:

خبرنگار Feb. 26: آنفولانزا و در مقایسه coronavirus. آنفولانزا یک مرگ و میر نسبت در مورد 0.1%.

مغلوب ساختن پیشی جستن: درست است.

خبرنگار: این مرگ و میر نسبت به جایی بین 2 و 3 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: ما فکر می کنم. ما فکر می کنیم. ما — ما نمی دانیم که دقیقا اعداد. و آنفلوآنزا بيشتر است. آنفولانزا بسیار بالاتر از آن است.

خبرنگار سپس گفت: “بیشتر وجود دارد افرادی که به آنفلوآنزا.” شاید این چیزی است که رئیس جمهور به معنای, اما نظرات خود را ممکن است به سمت چپ یک تصور نادرست ، (ما خواسته کاخ سفید برای روشن شدن در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان اما ما هنوز آن را دریافت کرد.)

این نرخ مرگ و میر برای COVID-19 دارای نوسان به این بیماری گسترش یافته است. در اواخر ماه ژانویه در سراسر جهان مرگ و میر بود 2% اما از Feb. 27 این رقم خواهد بود 3.4% با 82,550 مورد تایید و 2,810 مرگ و میر.

یک گزارش منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا در فوریه. 24 توسط محققان با چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیدا مرگ و میر 2.3% در میان 72,314 موارد در سرزمین اصلی چین با افزایش نرخ مرگ و میر سالمندان (8.0% برای کسانی که سن 70 تا 79 و 14.8 درصد برای کسانی که از 80 به بالا).

دیوید Fismanمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو به ما گفت که این ارقام ممکن است با دقت نشان می دهد خطر این ویروس به دلیل این بیماری هنوز هم در حال اجرا آن دوره برای بسیاری از بیماران است. همچنین اگر بیشتر مردم آلوده شده است اما تا به حال نشده بیماری های خود تایید کرد که مرگ و میر می تواند پایین تر است. برای مثال اگر دو سوم از موارد گزارش نشده مورد مرگ و میر ممکن است حدود 1% Fisman گفت ما در یک ایمیل برای ما ژانویه Q&A در جدید کروناویروس.

تا کنون بسیاری از مردم آلوده به آنفلوانزا هر سال در ایالات متحده به تنهایی از آلوده شده اند جدید کروناویروس در سراسر جهان است. در 2018-2019, 35.5 میلیون نفر تا به حال علائم آنفلوانزا در آمریکا با توجه به برآورد اولیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. از سال 2010 آنفلوانزا در آمریکا باعث شده است که بین 9 میلیون و 45 میلیون بیماری سالانه CDC می گوید: با 12000 61,000 از آن منجر به مرگ شود. که قرار آنفلوانزا را مرگ و میر در 0.13% برای 0.14%.

ناقص ابولا مقایسه

در کنفرانس مطبوعاتی تهمت نیز خواسته شد در مورد پتانسیل درگیری بین انتقاد خود از دولت اوباما در طول 2014-2016 شیوع ابولا در غرب آفریقا و خود را دست زدن به از شیوع کروناویروس باعث او را ناقص مقایسه بین این دو بیماری های ویروسی.

خبرنگار Feb. 26: در طول بحران ابولا شما گفت که شما می خواستم یک “کامل ممنوعیت سفر.” شما گفت که اوباما “خیره پیش بینی” نه برای انجام آن است. می گفت: “فقط توقف پروازهای dummies!” … پس چگونه است که مربع با آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: به دلیل این است که یک مقدار مشکل مختلف از ابولا. ابولا شما هم پاشیده به خصوص در آغاز. آنها به پیشرفتهای زیادی در حال حاضر برای مبارزه با ابولا. اما با ابولا — ما صحبت کردن در مورد آن را قبل از شما از هم پاشیده. اگر شما ابولا که در آن بود. این یکی متفاوت است. بسیار متفاوت است. این یک آنفولانزا. این مثل این است که یک آنفولانزا. و این یک وضعیت بسیار متفاوت تر از ابولا. … ما در حال حاضر می تواند در درمان ابولا. در آن — که در آن زمان آن را عفونی و شما نمی تواند آن را درمان کنند. هیچ کس می دانست که چیزی در مورد آن. هیچ کس تا به حال تا به حال شنیده ام هر چیزی شبیه به این. پس از آن یک مقدار وضعیت متفاوت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مشابه دفاع از اقدامات خود را دو روز قبل از زمانی که او در هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Feb. 25: وجود دارد یک تفاوت بزرگ در مورد شما نمی دانم, بین ابولا و کرونا ويروسی. یک تفاوت بزرگ. آن را مانند روز و شب است. … [A]t که هیچ کس تا به حال حتی شنیده ابولا و یا تا کنون تصور از چیزی که در آن شما اساسا — مردم را متلاشی می کنند.

بر خلاف تهمت اظهارات ویروس ابولا به خوبی شناخته شده بود در سال 2014 به عنوان اولین شناخته شده شیوع بود در سال 1976 در جمهوری دموکراتیک کنگو.

بعد از بازگشت او به میزان مرگ و میر بالاتر.

“من می دانم, اما این سطح از مرگ با ویروس ابولا — شما می دانید که در آن زمان مجازی با 100%” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او افزود که برای COVID-19 “این بسیار مخالف است. شما در حال صحبت کردن در حدود 1 یا 2 درصد در حالی که در مورد دیگر آن را مجازی 100%.”

همانطور که ما فقط بحث واقعی در مورد مرگ و میر COVID-19 است هنوز شناخته نشده است اما به نظر می رسد بین 2-3 ٪ بالاتر از نرخ مرگ و میر در میان افراد مسن است. بیماری ویروس ابولا — نام رسمی برای این بیماری ناشی از ویروس ابولا به عنوان رئیس جمهور می گوید: بسیار مرگبارتر اما آن را “مجازی 100%.”

با توجه به سازمان بهداشت جهانی این 2014-2016 ویروس ابولا شیوع در آفریقا تا به حال یک محدوده مورد نرخ مرگ و میر از جمله 28 درصد در سیرالئون 45 درصد در لیبریا و 67% در گینه. اکثر موارد که در آن زمان رخ داده در این سه کشور. مورد مرگ و میر برای غرب آفریقا به بیماری همه گیر شد و حدود 40%.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هم به راحتی ترک کردن کلید دیگر تمایز بین ابولا و جدید کروناویروس: روش انتقال است. در حالی که این ویروس جدید است که به فکر گسترش در درجه اول از طریق قطرات تنفسی از عطسه یا سرفه ویروس ابولا نیاز به تماس مستقیم از طریق یک مایع بدن مانند خون و بزاق و استفراغ و یا منی. که باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای گرفتن از کروناویروس جدید — و همچنین بسیار آسان تر می باشد.

در سال 2014 فقط دو نفر — یک جفت از پرستاران که تحت درمان با یک مرد در سفر به دالاس از غرب آفریقا تا کنون قرارداد ویروس ابولا در ایالات متحده باقی مانده و نه افرادی که برای درمان ابولا در آمریکا آلوده شدند در آفریقا با اکثریت بودن پزشکی کارگران است. دو نفر در مجموع درگذشت از جمله اولین سفر مورد که آلوده به پرستاران و سلامت کارگر تخلیه برای درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نمایانگر این واقعیت است که با ابولا وجود دارد هیچ درمان برای 2014-2016 شیوع. درست است اما آن را نیز تا حد زیادی مورد جدید کروناویروس. دیگر از مراقبت های حمایتی وجود دارد هیچ مورد تایید FDA درمان برای COVID-19 اگر چه برخی از امیدوار کننده تجربی داروهای ضد ویروسی. یکی از این به اندازه کافی عجیب بود که در اصل برای درمان عفونت ابولا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>