FactChecking تهمت حمله که

در اعلام کرد که دولت او خواهد توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده یک سری از نادرست و گمراه کننده و ادعاهای بی اساس در مورد این که:

  • تهمت نادرست گفت: چه کسی گفته است که رمان کروناویروس “بود و نه عدالت.” آژانس هرگز رفت که دور. در اواسط ماه ژانویه که به اشتراک گذاشته شده “مقدماتی” اطلاعات از چین است که “هیچ مدرکی” از انسان به انسان انتقال اما در ادامه به در نظر گرفتن چنین انتقال ممکن است.
  • رئیس جمهور همچنین ادعا وجود دارد “اطلاعات معتبری” به گمان انسان به انسان انتقال در دسامبر 2019. که نبود اطلاع از شیوع در ووهان تا دسامبر. 31.
  • رئیس جمهور گفت که “در زمان چین اطمینان” در مورد کوروناویروس “در صورت ارزش … حتی ستایش چین برای آن به اصطلاح شفافیت است.” اما در اوایل تهمت همچنین تشکر چین برای “tوارث تلاش و شفافیت” و گفت: او مورد اعتماد است که چین را ارائه آمریکا با تمام اطلاعات لازم.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن اغراق آمیز هنگامی که او گفت که “در واقع مبارزه” ایالات متحده بیش از تصمیم خود برای اعمال محدودیت های مسافرتی در چین است. که رهبران آن نه علنا به انتقاد از ایالات متحده برای این تصمیم اگر چه آنها را, و همچنان به, توصیه کشورها به تصویب محدودیت های مسافرتی در واکنش به گسترش coronavirus.
  • تحقیقات نشان داده است محدودیت های مسافرتی می تواند تاخیر در صادرات ویروس, اما آنها نمی تواند شامل گسترش یافته است. اما تهمت تکرار ادعای خود را بدون شواهد که اگر او تا به حال قرار دادن محدودیت در سفر از چین “احتمالا صدها هزار نفر بیشتر” فوت کرده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام بودجه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه توجیهی روزانه در آوریل 14 متهم که از “شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.” هیچ شواهدی وجود ندارد که چه کسی را پوشش داده تا از گسترش این رمان coronavirus. وجود دارد, اما شواهدی وجود دارد که چین بود آهسته به گزارش شیوع.

در جنوب چین صبح پست گزارش داد که اولین coronavirus مورد در چین می توان به Nov. 17 اگر چه چین گزارش نشده آن را به عنوان یک رمان بیماری به این که تا دسامبر. 31.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده است انتقاد توسط کارشناسان بهداشت و درمان و سازمان ها از جمله انجمن پزشکی آمریکا که نام آن را “خطرناک گام” در زمانی که این بیماری همه گیر در سراسر جهان هزینه زندگی بیش از 130,000 مردم و شمارش. ایالات متحده ارائه بیش از 400 میلیون دلار به این که در سال 2019 — بیشتر از هر ملت با توجه به وزارت امور خارجه.

مجلس نانسی پلوسی به نام خودداری از وجوه غیر قانونی و وعده داده شده برای به چالش کشیدن آن است.

که: گسترده قیمومیت قدرت محدودی

سازمان بهداشت جهانی تاسیس شده در سال 1948 به عنوان بخشی از سازمان ملل متحد گسترده است و نقش مهمی در هماهنگی بین المللی سیاست های بهداشتی. اما در حالی که آن ماموریت بزرگ است قدرت خود را محدود هستند.

مستقر در ژنو سوئیس و با شش دفاتر منطقه ای و همچنین نمایندگان کشورهای سراسر جهان است که اجرا شده توسط مجمع بهداشت جهانی ساخته شده از نمایندگان که 194 عضو سازمان ملل. آن مدیر کل است دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus سابق وزیر امور خارجه و وزیر بهداشت در اتیوپی که انتخاب شد برای یک دوره پنج ساله در سال 2017.

که تا به حال برخی از دستاوردهای مهم در طول سال از جمله نقش آن در ریشه کنی آبله در سال 1979. اما آن را به شدت مورد انتقاد قرار برای آن آهسته پاسخ به 2014 شیوع ابولا. (نگاه کنید به شورای روابط خارجی’ وب سایت برای یک backgrounder در.)

چه کسی است که هیچ مستقيم اقتدار بیش از آن 194 کشورهای عضو توصیف آن به عنوان کلید توابع, در میان چیزهای دیگر “شکل دادن به تحقیقات در دستور کار” “ارائه رهبری” در مسائل مهم بهداشتی, “تنظیم هنجارها و استانداردهای” و نظارت و ارزیابی سلامت روند.

یکی از آن نقش حیاتی ناشی از آن اقتدار منحصر به فرد به اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی و یا PHEIC. پس از آن دریافت که قدرت را در سال 2007 آن را انجام داده است تا شش برابر اخیرا در جریان رمان coronavirus بیماری همه گیر. در چنین شرایط اضطراری که می تواند موضوع دستورالعمل در مورد چگونه کشور باید پاسخ دهند از جمله سفر و محدودیت های تجاری. اما این دستورالعمل ها nonbinding; سازمان هیچ اجرای قدرت.

در اخیر گزارش های حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره توضیح داد: این فرایند را برای اعلام سلامت عمومی در شرایط اضطراری:

CRS, مارس 16: پس از ظهور یک بیماری است که ممکن است تلقی PHEIC که تشکیل یک گروه مشورتی شناخته شده به عنوان IHR کمیته اضطراری که بررسی اطلاعات توصیه هایی را به کسانی که مدیر کل در کنترل اقدامات برای این بیماری و این که آیا برای اعلام PHEIC. ترکیب این گروه متفاوت در هر outbreak. IHR کمیته اضطراری برای پنومونی ناشی رمان Coronavirus 2019-nCoV برای مثال تشکیل شده است از 15 دانشمندان از سراسر جهان از جمله دکتر مارتین Cetron از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC). این که مدیر کل معمولا به دنبال مشاوره از IHR اضطراری کمیته در مورد PHEIC اظهارات.

اگر چه تهمت متهم کرد که از عدم ارائه “اطلاعات دقیق” در “موقع” سازمان وابسته است اعضای آن به گزارش سلامت بحران. و در طول تاریخ برخی از کشورها شده اند و تمایلی به انجام این کار در موقع. که این مورد با چین و سارس در سال 2003. و است که یک موضوع را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به چین شده است برای عدم انتقاد به طور کامل و شفاف در مورد این بیماری که سرچشمه وجود دارد در اواخر سال گذشته.

تحریف در توانايی انتقال

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن کلید ادعا می کند این است که چه کسی گمراه جهان در مورد این ویروس توانایی به گسترش از فرد به فرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 14: افرادی که موفق به بررسی گزارش های معتبری از منابع در ووهان که در تضاد مستقیم با دولت چین حساب های رسمی. وجود اطلاعات معتبر به گمان انسان به انسان انتقال در دسامبر 2019 که باید موجب که به تحقیق و بررسی فورا. از طریق اواسط ماه ژانویه آن را parroted و علنا تایید این ایده که وجود ندارد-انسان به انسان انتقال می افتد با وجود گزارش ها و شواهد روشن به خلاف.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اعلام کرد که که گفت: ویروس “بود و نه عدالت.”

در حالی که وجود دارد بحث در مورد آنچه که شناخته شده است که — و آن را روشن به نظر می رسد که چین می دانستند بیش از آنچه در این گزارش — که گفت: هرگز این ویروس مسری نیست. به جای این سازمان همیشه در نظر گرفته شده امکان, حتی اگر آن را نیز به اشتراک گذاشته اطلاعات از چین که هیچ شواهدی از چنین انتقال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر است از اواسط ژانویه به احتمال زیاد یک مرجع به یک صبح زود Jan. 14 پرینت از این که. “تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی” آن گفت: “آیا هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال رمان #coronavirus (2019-nCoV) شناسایی در #ووهان, #چین.”

فقدان شواهد به خصوص از “اولیه” نتایج نه منظورم این بود که گفت: رمان coronavirus نمی تواند گسترش بین مردم است.

در همان روز به عنوان صدای جیر جیر که هشدار داد که ممکن است برخی از انسان به انسان انتقال این ویروس در میان اعضای خانواده در چین است.

“از اطلاعات است که ما ممکن است که وجود دارد محدود است-انسان به انسان انتقال برنامه به طور بالقوه در میان خانواده ها گفت:” ماریا ون Kerkhove سر اقدام که بیماری های نوظهور واحد در یک Jan. 14 اخبار جلسه. “اما آن است که بسیار روشن در حال حاضر که ما هیچ پایدار انسان به انسان انتقال است.”

با توجه به جدول زمانی از حوادث ون Kerkhove است که که ویژگی های رهبری برای COVID-19 پاسخ همچنین گفت که انسان به انسان انتقال نمی تواند غیر منتظره از آن چیزی است که رخ می دهد با سارس و MERS که همچنین coronaviruses.

دانش در مورد آن دسته از ویروس های دیگر نیز پایه و اساس که به توصیه خود Jan. 10 راهنمایی های فنی که سلامت کارگران اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از انتقال ویروس از بیماران.

روز قبل از این که گزارش اطلاعات آن دریافت شده از چین در مورد ویروس و گفت: در یک Jan. 9 بیانیه “به گفته مقامات چینی, ویروس در سوال می تواند باعث بیماری شدید در برخی از بیماران و انتقال نیست به راحتی در بین مردم است.” اما این سازمان نیز گفت: “بیشتر اطلاعات جامع مورد نیاز است برای درک وضعیت فعلی و اپیدمیولوژی شیوع” و “[f]urther تحقیقات” نیز نیاز به تعیین “حالت انتقال است.”

توسط Jan. 19 بود که بیشتر قطعی و گفت: در یک صدای جیر جیر بود که “برخی از محدود انسان به انسان انتقال اتفاق می افتد در بین مخاطبین است.”

و در Jan. 20 که غربی اقیانوس آرام در منطقه تکرار نقطه. “این است که در حال حاضر بسیار روشن از آخرین اطلاعات وجود دارد که حداقل برخی از انسان به انسان انتقال #nCoV2019” یک صدای جیر جیر توضیح داد. “عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی تقویت شواهد برای این کار است.”

پیگیری جیر نیز نشان داد احتمال انتقال ویروسی است که همچنانبه جای مرگ در یک گروه کوچک از مردم است. “علاوه بر این اطلاعات در مورد به تازگی گزارش #nCoV2019 عفونت نشان می دهد وجود دارد در حال حاضر ممکن است پایدار انسان به انسان انتقال” که غربی اقیانوس آرام در منطقه گفت. “اما بیشتر اطلاعات و تجزیه و تحلیل مورد نیاز در این ویروس جدید به درک حد کامل از انسان به انسان انتقال و سایر جزئیات مهم است.”

پس از که هیئت بازدید ووهان در Jan. 20 و 21 این سازمان نیز با صدور بیانیه ایگفت که “[d]ata جمع آوری شده از طریق دقیق بررسی اپيدميولوژيک و از طریق به کارگیری جدید کیت تست در سراسر کشور نشان می دهد که انسان به انسان انتقال در حال وقوع است در ووهان.”

چین علنا تایید کرد -انسان به انسان انتقال در ژانویه. 20 که شامل انتقال وجه بین اعضای خانواده و به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

اکنون واضح است که این رمان coronavirus گسترش بسیار خوبی در انسان است. اما باید که شناخته شده اند که هر چه زودتر? که بسیار دشوار است به دانستن و همانطور که قبلا توضیح داده آژانس وابسته است در کشور به آن اطلاعات دقیق.

ما می تواند ارائه برخی از بینش به مغلوب ساختن پیشی جستن را خاص تر ادعا می کنند که وجود دارد “اطلاعات معتبری” را به نشان می دهد انسان به انسان انتقال در دسامبر 2019. که دشوار است برای آشتی با تقویم زیرا که نبود اطلاع در مورد مجموعه ای از غیر معمول پنومونی موارد در ووهان تا آخرین روز از ماه. آژانس درخواست اطلاعات بیشتر از چین در ژانویه. 1.

آن را از آنجا بیرون می آیند که تایوان است که یک کشور عضو به دلیل آن است که به رسمیت شناخته شده توسط چین ادعا می کند آن را با ارسال یک ایمیل به این که پرسیدن در مورد انسان به انسان انتقال on Dec. 31.

به عنوان یک مارس 11 مهر گزارش توضیح می دهد تایوان نوشت که به خاطر آن نگران بود در مورد گزارش های خبری در هفت مورد است که نشان میدهد چین شد نگه داشتن بیماران در انزوا. حتی اگر آن را با استفاده از کلمات “انسان به انسان انتقال” در آن ایمیل — آن است که اشاره شد — تایوان مراکز کنترل بیماری ها گفته است که این زبان هنوز هم باید روشن شده است.

“بهداشت حرفه ای می تواند تشخیص از این جمله بندی که وجود دارد یک احتمال واقعی از انسان به انسان انتقال بیماری” گروه گفت: در یک بیانیه. “اما از آنجا که در آن زمان وجود داشت که هنوز هیچ موردی از این بیماری در تایوان ما نمی تواند دولت به طور مستقیم و قطعی است که وجود داشته است-انسان به انسان انتقال است.”

با توجه به این که که فقط یاد گرفته در مورد شیوع و تا به حال هیچ اطلاعات جامد به رفتن در هر دو وجود دارد هیچ چیز به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که “مدرک معتبری” که در اوایل.

چین کروناویروس “شفافیت”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با انتقاد از کسانی که برای انجام بیشتر برای اطمینان از چین ارائه اطلاعات دقیق در مورد شیوع کروناویروس در چین خود کرد. به جای تهمت و گفت که “در آن زمان فقط در صورت ارزش … حتی ستایش چین برای آن به اصطلاح شفافیت است.”

چه تهمت نمی گویند این است که در اوایل او هم گفت: او مورد اعتماد چه چین بود گفتن آمریکا در مورد ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن: تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت وقوع می توانست موجود در آن منبع با کمی مرگ بسیار کمی مرگ — و قطعا بسیار کمی مرگ در مقایسه ، این که نجات جان هزاران نفر و اجتناب اقتصادی در سراسر جهان آسیب برساند.

به جای این که به میل خود در زمان چین اطمینان به ارزش اسمی و آنها آن را در زمان فقط در ارزش اسمی و در دفاع از اقدامات دولت چین حتی ستایش چین برای آن به اصطلاح شفافیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به تنهایی در انتقاد از کسانی که برای پذیرش اطلاعات از مقامات چینی و درست است که مدیر کل Tedros قدردانی کرد چین برای پاسخ به شیوع بیماری در اظهارات Jan. 30.

“به من گفته اند بارها و بارها پس از بازگشت از پکن دولت چین را تبریک گفت برای اقدامات فوق العاده آن را گرفته است برای جلوگیری از شیوع با وجود شدید اجتماعی و اقتصادی تاثیر آن اقدامات در حال داشتن بر مردم چین” Tedros گفت.

او ادامه داد: “ما را دیده اند بسیاری از موارد خارج از چین در حال حاضر – و احتمالا مرگ و میر – اگر آن را برای تلاش های دولت و پیشرفت آنها را ساخته اند برای محافظت از مردم خود و مردم جهان است. سرعت که با چین شناسایی شیوع جدا ویروس توالی ژنوم و مشترک آن با چه کسانی و جهان بسیار چشمگیر و فراتر از کلمات است. بنابراین چین تعهد به شفافیت و به حمایت از کشورهای دیگر است.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل ستایش چین برای آن قرار شفافیت به عنوان به خوبی.

During یک Jan. 22 مصاحبه با CNBC جو Kernen خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او مورد اعتماد اطلاعات که از چین و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او.

Kernen آذر. 22: و رئیس جمهور یازدهم — وجود دارد برخی از بحث در چین که شاید شفافیت همه چیز نیست که آن را برای رفتن به. آیا باور می کنید که ما در حال رفتن به می دانم که همه چیز ما نیاز به دانستن از چین ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: من انجام دهد. من انجام دهد. من رابطه خوبی با رئیس جمهور یازدهم.

دو روز بعد تهمت ارسال یک صدای جیر جیر ابراز قدردانی به چین برای آن “تلاش و شفافیت است.”

دو هفته پس از آن تهمت و گفت: یک خبرنگار او فکر نمی کنم چین شد, پوشش اطلاعات در مورد کوروناویروس و گفت: “چین “انجام یک کار حرفه ای.”

خبرنگار Feb. 7: آیا شما نگران آن است که چین را پوشش تا حد کامل از coronavirus?

مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ. چین در حال کار بسیار سخت است. اواخر شب گذشته من تا به حال بسیار خوب صحبت با رئیس جمهور یازدهم و ما در مورد صحبت کردیم — بیشتر در مورد کوروناویروس. آنها در حال کار واقعا سخت است و من فکر می کنم آنها در حال انجام یک کار حرفه ای. آنها در تماس با جهان — جهانی — سازمان جهانی. CDC همچنین. ما در حال کار با هم.

و در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بسیار خوب نظم و انضباط در حال وقوع است در چین.”

چند روز بعد, وقتی فاکس نیوز’ تریش ریگان خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد چین شفافیت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین شد “اجرای حرفه ای” و “همه چیز تحت کنترل است.”

ریگان Feb. 10: برخی از نگرانی هایی است که اقتصاد خود را که واقعا در رفتن به مخزن به دلیل این است که که می تواند یک اثر سرريز اینجا. چه حس خود را از خود شفافیت در حال حاضر که آیا آنها در حال بیشتر انطباق در نظر گفتن ما چه می گذرد و چگونه آن را تحت تاثیر اقتصاد ما?

مغلوب ساختن پیشی جستن: خوب, من فکر می کنم چین بسیار, شما می دانید, اجرای حرفه ای به این معنا است که آنها همه چیز را تحت کنترل. من واقعا بر این باورند که آنها در حال رفتن به آن را تحت کنترل نسبتا به زودی. … اما چین من می توانم به شما بگویم این است که کار بسیار سخت است.

چند روز پس از آن در یک iHeartRadio مصاحبه با Geraldo ریورا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی تواند مطمئن باشد که چین بوده است راستگو در مورد ویروس اما اعتقاد بر این کشور در حال “به کار گرفته شده در آن حرفه ای است.”

Rivera, Feb. 13: آیا چینی ها گفتن حقیقت در مورد این ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: خوب, شما می دانید. من فکر می کنم آنها می خواهند به بهترین صورت آن است. بنابراین شما می دانید منظورم این است که اگر کسی — اگر شما در حال اجرا آن را, شما احتمالا می خواهم — شما نمی خواهید برای اجرا به جهان و دیوانه و شروع به گفتن هر آنچه در آن است از آنجا که شما نمی خواهید برای ایجاد وحشت. اما من فکر می کنم آنها به کار گرفته شده در آن حرفه ای است و من فکر می کنم آنها بسیار قادر و من فکر می کنم رئیس جمهور یازدهم بسیار توانمند و من امیدوارم که آن را به حل و فصل شود.

سپس در مطبوعات دسته هفته بعد یک خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او نگران بود در مورد داده بیرون آمدن از چین و او دوباره قدردانی رئیس جمهور چین.

خبرنگار Feb. 18: برخی از افراد به نظر نمی رسد به اعتماد داده بیرون آمدن از چین است. آیا شما نگران آن است ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: نگاه من این را بدانید: رئیس جمهور یازدهم را دوست دارد مردم چین او را دوست دارد به کشور خود و او را به انجام یک کار بسیار خوب با یک وضعیت دشوار.

حتی یک ماه بعد — در یک نشست خبری که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که چین بوده است “بسیار مرموز” است و نه شفاف با آمریکا — رئیس جمهور در دفاع از خود در ژانویه اظهارات در مورد چین ادعا شفافیت.

خبرنگار مارس 21: [A]s شما شد گفت: چین به شدت پنهان در مورد این. چند تن از مشاوران خود را داده اند — بوده است انتقادی از چین است. وزیر Pompeo در مورد آن صحبت شد دیروز و او شده بود گفت: پس

مغلوب ساختن پیشی جستن: آره.

خبرنگار: — واقعا برای برخی از زمان.

پس چرا پس از آن در ژانویه 24, آیا شما صدای جیر جیر که “چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از coronavirus” که “ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: از آنجا که این درست است.

خبرنگار: چرا شما گفت که ،

مغلوب ساختن پیشی جستن: از آنجا که این درست است. چین کار کرده است بسیار سخت است. چین دهکدهای از دست هزاران و هزاران نفر از مردم.

خبرنگار: اما شما گفته آنها نیست, شفاف, راست?

مغلوب ساختن پیشی جستن: بدون آنها شفاف است. آنها شفاف در آن زمان, اما زمانی که دیدیم چه اتفاقی افتاد آنها می توانست شفاف بسیار زودتر از آنها بودند.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مارس 14 نشست خبری که چگونه او می تواند انتقاد از کسانی که “می گفتند بسیاری از چیزهایی که در مورد چین فقط یک زن و شوهر از سال پیش” او نمی پاسخ به این سوال و به جای صحبت در مورد تجارت و معامله او مذاکره با چین است.

این که نمی ‘حمله’ مغلوب ساختن پیشی جستن در محدودیت های مسافرتی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “حمله[اد]” و “در واقع مبارزه” ایالات متحده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به اعمال محدودیت های مسافرتی در چین است. این است که رهبران باید نه علنا به انتقاد از ایالات متحده برای این تصمیم اگر چه آنها را, و همچنان به, توصیه علیه کشور وضع محدودیت های مسافرتی در واکنش به گسترش coronavirus.

در Jan. 30 که اعلام coronavirus شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی اما این که کمیته اضطراری در کروناویروس گفت: پس از آن “را توصیه نمی کند هر سفر یا تجارت محدودیت بر اساس اطلاعات فعلی در دسترس است.” در یک نشست خبری که همان روز که مدیر کل Tedros تکرار شده که پیام گفت: “هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که با دخالت سفر و تجارت بین المللی. که نمی توصیه به محدود کردن تجارت و جنبش است. ما از همه کشورها به اجرای تصمیمات است که مبتنی بر شواهد و سازگار است.”

با اینحال روز بعد بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام محدودیت های مسافرتی و از چین موثر Feb. 2. این سیاست ممنوع شهروندان غیر آمریکایی دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن درست است که می گویند که تصمیم خود را در برابر ساخته شده که توصیه های کلی. اما بر خلاف تهمت ادعا می کنند حتی به عنوان کسی که برگزار شد به طور منظم جلسات مطبوعاتی در مورد coronavirus ما نمی تواند پیدا کردن شواهدی وجود دارد که که رهبران باید علنا به انتقاد از ایالات متحده برای این تصمیم.

تهمت نیز اشتباه است که افرادی که این توصیه در برابر ممنوعیت سفر گره خورده بود به یک باور است که coronavirus بود “مسری نیست.” این که نگهداری آن توصیه در برابر محدودیت های مسافرتی و حتی پس از در حال ظهور اطلاعات روشن ساخته است که از فرد به فرد انتقال این ویروس اتفاق می افتد. در Jan. 14 که مقامات در یک نشست خبری گفت: ممکن است وجود محدود انسان به انسان انتقال ویروس و چنین است که انتقال تعجب آور نخواهد بود با توجه به تجربه سارس و دیگر پاتوژن های تنفسی. و آن Jan. 30 اعلامیه که شیوع کروناویروس شد اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی آمد و دو روز پس از این گزارش برای اولین بار از انسان به انسان انتقال در خارج از چین است.

در آن به روز رسانی توصیه هایی برای ترافیک بین المللی در فوریه. 29 این که گفت: “به طور کلی شواهد نشان می دهد که محدود کردن جنبش مردم و کالا در طول بهداشت عمومی اورژانس بی اثر است در اکثر مواقع و ممکن است منحرف کردن منابع از دیگر مداخلات. علاوه بر این محدودیت ممکن است قطع کمک های مورد نیاز و پشتیبانی فنی ممکن است اخلال در کسب و کار ممکن است منفی اثرات اجتماعی و اقتصادی در کشورها را تحت تاثیر قرار. با این حال در شرایط خاص اقدامات است که محدود کردن جنبش از مردم ممکن است به طور موقت مفید مانند در تنظیمات با چند اتصالات بین المللی و محدود پاسخ ظرفیت.”

که اضافه شده است که محدودیت های مسافرتی “تنها ممکن است توجیه در آغاز شیوع به عنوان آنها ممکن است اجازه می دهد تا کشورها برای به دست آوردن حتی اگر تنها چند روز به سرعت در حال پیاده سازی موثر آمادگی اقدامات است. چنین محدودیتهایی باید بر اساس دقت ارزیابی ریسک بود متناسب به خطر بهداشت عمومی باشد در کوتاه مدت و تجدید نظر شود به طور منظم به عنوان وضعیت تکامل می یابد.”

که بخشی از دیرینه سیاست در که است که گفت: محدودیت های مسافرتی را تا حد زیادی بی اثر و گاهی ضد تولیدی.

یک 2014 نقد و بررسی از 23 مطالعات در مورد تاثیر سفر محدودیت در گسترش آنفلوانزا در بر داشت به طور کلی آنها “تنها محدود اثر” درجه آن متفاوت است بسته به محدودیت های خود اپیدمی اندازه توانايی انتقال ویروس و دیگر ملاحظات جغرافیایی. بررسی منتشر شده در بولتن سازمان بهداشت جهانیگفت: “در انزوا و محدودیت های مسافرتی ممکن است تاخیر در گسترش و اوج بیماری های همه گیر توسط چند هفته یا چند ماه اما ما هیچ مدرکی وجود ندارد که آنها را شامل آنفلوانزا در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده.”

با توجه به یک سال 2005 به روز رسانی از بهداشت بین المللی و مقررات الزام آور از مجموعه ای از قوانین ایجاد شده توسط 194-کشورهای عضو است که حکومت و مستقیم که کشورهایی که تصویب محدودیت های مسافرتی را ملزم به ارائه که “سلامت عمومی منطق و مربوط به اطلاعات علمی برای آن است.”

بهداشت بین المللی, مقررات, 2005: یک دولت اجرای اضافی سلامت اقدامات مورد اشاره در بند 1 این ماده که به طور قابل توجهی تداخل با ترافیک بین المللی باید در اختیار کسانی که بهداشت عمومی منطق و مربوط به اطلاعات علمی برای آن است. که باید به اشتراک گذاری این اطلاعات را با دیگر دول و باید به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد سلامت اقدامات اجرا شده است. هدف از این مقاله, مهم دخالت به طور کلی به معنی امتناع از ورود و یا خروج از مسافران بین المللی چمدان محموله ظروف غیرضروری کالا و یا تاخیر بیش از 24 ساعت است.

جیمی Kolker یک دیرین دیپلمات های ایالات متحده و معاون سابق وزیر امور جهانی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در دولت اوباما گفت: سلامت انتشار آمار است که آمریکا یکی از اصلی نویسندگان این IHR. ایده این است که برای تضعیف شفافیت توسط کشورهای دچار شیوع که ممکن است ترس های مالی پیامدهای اگر آنها آن را گزارش.

“که مقرون به صرفه در قلب تجدید نظر IHR” تام Bollyky مدیر بهداشت جهانی برنامه در شورای روابط خارجی گفت: آمار.

اگر چه سند این است که از لحاظ فنی اتصال آن هیچ اجرای دندان و Bollyky گفت آمار که تنها راه چاره این است که “نام و ننگ” کشورهایی که اجرا گرفتار IHR.

در حالی که رهبران نه علنا به انتقاد کشورهایی که تصویب محدودیت های مسافرتی با وجود این که مشاوره, مانند, آمریکا, آنها گاهی اوقات یادآوری های عمومی کشور’ مسئولیت تحت IHR.

برای مثال در طول یک Jan. 29 مطبوعات توجیهی, Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که “اطمینان حاصل کرد که تمام اقدامات است که در حال گرفته که بر سفر تجارت و اقتصاد مبتنی بر منطقی بهداشت عمومی و شواهد بسیار مهم است. دوباره IHR یک چارچوب است که اجازه می دهد که به اتفاق می افتد و که اجازه می دهد تا بهداشت عمومی شواهد و بهداشت عمومی فکر کردن به درایو چه اقداماتی را که باید برای به حداقل رساندن بین المللی گسترش در حالی که همچنین به حداقل رساندن تاثیر در سفر و تجارت است. که اساسا در قلب چه IHR مورد است.”

“IHR does را انکار کند و یا جلوگیری از آن را ندارد جلوگیری از کشور, از اقدامات, اما آنچه در آن می کند این است که آن نیاز به کشورها برای توجیه ارزیابی ریسک و ارزش بهداشت عمومی اقدامات از دیدگاه” رایان توضیح داد در یک نشست خبری در فوریه. 6. “بنابراین ما باید به احترام این واقعیت است که کشورها را به برخی از تصمیم گیری بر اساس شرایط خود را مبتنی بر تهدید است که آنها را درک. و اغلب اوقات بر اساس جامعه درک. فرهنگی ادراک از ترس سرایت بسیار متفاوت است در سراسر جهان و دولت ها مجبور به پاسخ و همچنین به جامعه انتظارات و ادراکات در اطراف حفاظت از سلامت خود است. بنابراین دولت در یک موقعیت بسیار دشوار. آنها بسیار خوب تعادل به اعتصاب. و آنچه ما سعی به انجام این کار است که تصمیم گیری شفاف و ما با این توجیه با همه دیگر کشورهای عضو بنابراین حداقل دیگر کشورهای عضو برای دیدن آنچه که توجیه است.”

تهمت نیز به اشتباه می گویند که او “تنها رهبر یک کشور” که به تصویب محدودیت های مسافرتی در چین است. به عنوان ما نوشته شده و ده ها تن از کشورها اعمال محدودیت های مسافرتی در چین که آمد به اثر قبل از ایالات متحده محدودیت های را با توجه به ThinkGlobalHealth یک پروژه از شورای روابط خارجی است که ردیابی سفر محدودیت در چین با توجه به COVID-19.

یکی از نویسندگان از ThinkGlobalHealth ردیاب, سامانتا Kiernan به ما گفت “اطلاعات نشان می دهد که ایالات متحده نه پشت سر نه پیش از منحنی در شرایط اعمال محدودیت های مسافرتی علیه چین است.”

“به نمایشگاه” Kiernan افزود: “ایالات متحده یکی از اولین کشورهای غربی برای تحمیل هر نوع سفر رسمی محدودیت در برابر چین است.”

تهمت نیز اغراق زمانی که او می گوید ایالات متحده “بسته مرزهای ما محکم در برابر چین است.” به عنوان ما نوشته استثنا وجود دارد که توقف در سفر از جمله برای آمریکایی ها و اعضای خانواده خود را. به گفته نیویورک تایمز گزارش در مارس 4, نزدیک به 40 ، 000 نفر در حال وارد ایالات متحده پرواز مستقیم از چین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال خود محدودیت های مسافرتی. این بار یافت “روش های غربالگری شده اند ناهموار” برای کسانی که پس از رسیدن در پرواز از چین است.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او “یک نفر” در یک اتاق “21 مردم” که می خواست به تصویب محدودیت های مسافرتی. ما نمی دانیم که در اتاق با او – همانطور که ما نوشت: هنگامی که او ساخته شده شبیه به رخ کشیدن بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: این تصمیم ناشی از “یکنواخت توصیه های حرفه ای مقامات بهداشت عمومی در اینجا در HHS.”

تاثیر ایالات متحده محدودیت های مسافرتی

تحقیق در مورد تاثیر محدودیت های مسافرتی را نشان می دهد آنها می تواند به تاخیر صادرات از موارد اگر محدودیت های سختگیرانه اما آنها نمی تواند شامل گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن اما تکرار ادعای خود را که بدون محدودیت های مسافرتی در چین “هزاران و هزاران نفر از مردم فوت کرده اند” اضافه بعد کشف شده اند که “احتمالا صدها هزار نفر بیشتر از مرگ است.” ما در بر داشت هیچ پشتیبانی برای چنین آمار و ارقام.

همانطور که نوشته ایم ما نمی پیدا کردن یک مطالعه که در نگاه آمریکا محدودیتهای سفر به تنهایی. با این حال یک مطالعه منتشر شده در مجله علم در مارس 6 تخمین زده می شود که محدودیت های مسافرتی نهاد در ووهان چین که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و کسانی که در محل قرار داده و با چندین کشور در اوایل ماه مارس در مورد چین خواهد “تنها به میزان متوسطی” بر گسترش این بیماری همه گیر. محدودیت های مسافرتی می تواند تاخیر اما نه جلوگیری از گسترش این بیماری و اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست رفتارهای خواهد کاهش انتقال این بیماری مطالعه یافت می شود.

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم به طور مشابه یافت می شود که محدودیت های مسافرتی و فرودگاه نمایش فیلم در کشورهای مختلف “احتمال کاهش میزان صادرات از سرزمین اصلی چین به کشورهای دیگر اما کافی برای جلوگیری از گسترش جهانی COVID-19.”

مطالعات گذشته نیز پیدا کرده اند برخی از تاخیر در گسترش این بیماری اگر محدودیت های قابل توجهی هستند اما نه مهار.

ما در بر داشت تنها یک مطالعه که نبود کارشناسی در استرالیا یافت که تاثیر بر مرگ و میر. آن را تخمین زده استرالیا محدودیت در سفر از چین را کاهش پتانسیل تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در این کشور طی سال آینده — اما این مطالعه در نظر نمی هر گونه تاثیر موارد در آینده از کشورهای دیگر است.

یک مسئله مانع از تاثیر بالقوه ایالات متحده محدودیت های کارشناسان به ما گفته شد که آنها محدود شد و ایالات متحده به احتمال زیاد نمی خواهد که برداشت مواردی که از کشورهای دیگر مانند ژاپن و سنگاپور و کره جنوبی و یا حتی ایتالیا. همانطور که ما نیز نوشته شده ژنومی تجزیه و تحلیل توسط دو گروه از محققان نشان می دهد اکثر موارد برای اولین بار از coronavirus بیماری در شهر نیویورک منجر به از مسافران از اروپا و, که این ویروس در حال گسترش در سراسر هفته قبل از اولین مورد تایید شده اعلام کرد در تاریخ 1 مارس. رئيس جمهور در سفر از محدودیت های عمده ای از اروپا رفت و به اثر در مارس 13.

همچنین در حالی که آمریکا محدودیت در چین به اثر رفت on Feb. 2 ووهان که در آن شیوع آغاز شد در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام هوایی و ریلی سفر در داخل و خارج از شهرستان در Jan. 23 و دیگر شهرهای استان به دنبال خود محدودیت.

دوباره, آن را ممکن است ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در چین تا به حال برخی از تاثیر در کاهش واردات از موارد اما ما ندارد و شواهد از آنچه که تاثیر بود.

در مارس 14 کنفرانس مطبوعاتی تهمت همچنین ادعا کرد که کشورهایی که تا به حال اجرا محدودیت های مسافرتی در چین در حال حاضر “باید مشکلات را دوست دارد که آنها نمی توانند باور دارم.” اما در نمودار ایجاد شده توسط ThinkGlobalHealth در رشد COVID-19 موارد توسط کشور نشان می دهد هیچ قابل تشخیص الگو در کمان از این بیماری بین کشورها با محدودیت های مسافرتی در چین و کسانی که بدون.

ThinkGlobalHealth پیدا کرده است که در 96 کشور و منطقه به اجرا در برخی از نوع از محدودیت های مسافرتی در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>