• 3.7 K

خلاصه

در سال 2020 به آدرس کنگره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده و تحریف حقایق:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا اقتصاد “بهترین آن تا کنون بوده است.” اما رشد تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و به 2.3 درصد در سال گذشته و اقتصاددانان پیش بینی کاهش بیشتر این سال است.
 • او گفت که او به ارمغان آورد در مورد نرخ بیکاری پایین توسط معکوس “سال از فروپاشی اقتصادی” و “شکست سیاستهای اقتصادی” که در واقع بیش از 1 میلیون شغل بیشتر اضافه شد در 35 سال قبل از او در زمان دفتری از در 35 ماه پس از.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که این “نرخ بیکاری برای زنان رسیده که پایین ترین سطح در تقریبا 70 سال است.” درست است اما آن را به حال شده است روند را برای چند سال قبل از او در زمان ،
 • رئیس جمهور به اشتباه گفت: “پس از چند دهه از تخت و سقوط درآمد و دستمزد در حال افزایش سریع است.” آنها رفته ام تا زیر مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه افزایش یافته است در زیر آخرین چندین رئیس جمهور.
 • تهمت و ادعا کرد که مردم 401(k)و حقوق بازنشستگی را افزایش داده اند “60 و 70 و 80 و 90 و 100% و حتی بیشتر.” برخی ممکن است اما آن را به مراتب بالاتر از متوسط.
 • او گفت: “رئال متوسط درآمد خانوار در حال حاضر در بالاترین سطح خود تا کنون ثبت شده است.” اما اداره آمار اشاره کرد که تا حدی بود که با توجه به تغییر در, بررسی سوالات در سال 2014. بر اساس “تنظیم” آمار متوسط درآمد خانوار کمی بالاتر بود در سال 1999 نسبت به سال 2018 است.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن مدعی جدید موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا و مکزیک “ایجاد خواهد شد نزدیک به 100,000 … خودکار شغل است.” اما مستقل فدرال کمیسیون قرار می دهد این کار سود در 28,000 بیش از پنج سال است.
 • این رئیس جمهور افتخار t “کلاه بلند و قد بلند و بسیار قدرتمند دیوار ساخته شده است که” در امتداد مرز جنوبی و بیش از 100 کیلومتر تکمیل شده است. اما تنها یک مایل واقع شده است که در آن هیچ موانع قبلا وجود داشته است.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “غیر قانونی گذرگاه” در جنوب غربی مرز “در حال پایین 75% از آنجا که ممکن است.” اما در مجموع دغدغه در سال 2019 شد 81 درصد بالاتر از در سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،
 • او گفت که “پس از از دست دادن 60,000 کارخانه های قبلی دو دولت امریکا در حال حاضر به دست آورد 12,000 جدید کارخانه تحت دولت من.” او با اشاره به آنچه که اداره آمار نیروی کار, تماس, تولید, “موسسات” و بیشتر از رشد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در امکانات با کمتر از پنج کارکنان.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه سیب و پرتقال در این ادعا دو برابر شدن حق بیمه در پنج سال قبل از او در زمان دفتری و “ارزان” برنامه های تحت مدیریت خود را.
 • رئیس جمهور گفت که او ساخته شده یک “آهن چادری” وعده “همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود” اما واقعیت او حمایت کرده است خواه برنامه های بهداشتی را کاهش دهد که در این زمان تحت حمایت قانون مراقبت مقرون به صرفه.
 • او پیشنهاد گمراه کننده است که دولت او مسئول ایالات متحده تبدیل شدن به جهان بالا تولید کننده نفت و گاز. اما ایالات متحده شده است شماره 1 در جهان برای گاز طبیعی برای بیش از یک دهه و تاپ در نفت از سال 2013.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “300,000 سن کار افراد” چپ نیروی کار اوباما در طول هشت سال. در واقع نیروی کار رشد 5.4 میلیون نفر است.

ما همچنین بررسی دموکراتیک پاسخ و متوجه شد که میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer کردم داستان در حقوق و دستمزد اشتباه بیش از حد زمانی که او گفت: آنها را “راکد در حالی که مدیر عامل شرکت پرداخت سر به فلک کشید است.” پرداخت در بالا رشد کرده ممکن است با سرعت بیشتری در دراز مدت اما دستمزد به طور کلی بالا رفته.

تجزیه و تحلیل

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل دولت از اتحادیه on Feb. 4 روز قبل از سنا می رود به تبرئه او در استیضاح محاکمه و نه ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیچ خورده ‘گشت’

رئیس جمهور پیچ خورده حقایق زمانی که او گفت که دولت او “راه اندازی بزرگ آمریکا باز گشت” پایان “سال از فروپاشی اقتصادی.” در واقع همانطور که ما در گزارش سه سال پیش هنگامی که او در زمان اداره اقتصاد بود که در حال حاضر در حال تجربه رشد مداوم در خروجی شغل و درآمد در سال قبل از او در زمان ،

تولید ناخالص داخلی — مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که “اقتصاد ما این است که بهترین بوده است” که درست نیست.

به عنوان از تازه ترین های رسمی برآورد ملت واقعی (تورم) تولید ناخالص داخلی رشد 2.3 درصد در سال گذشته. آن را به رشد 2.9 درصد در سال 2018 و همچنین در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از تصدی. و آن را رشد 3.8 درصد در سال 2004 و 3.5 درصد در سال 2005.

اکثر اقتصاددانان پیش بینی کاهش بیشتر در این سال; ماه گذشته وال استریت ژورنال’s ماهانه بررسی کسب و کار و دانشگاه اقتصاددانان تولید به طور متوسط پیش بینی 1.9 درصد رشد برای این سال ،

شغل — “پس من انتخابات ما ایجاد 7 میلیون شغل جدید,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: (در نظر گرفتن اعتبار برای هزاران نفر شغل ایجاد شده پس از انتخابات اما در حالی که باراک اوباما هنوز رئيس جمهور). تازه ترین آمار نشان می دهد که در 35 سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع جایگاه اقتصاد اضافه شده فقط تحت 6.7 میلیون شغل است.

در واقع نرخ رشد کار است کمی آهسته زیر مغلوب ساختن پیشی جستن. در 35 ماه از قرار “فروپاشی اقتصادی” قبل از او در زمان دفتری اقتصاد اضافه شده نزدیک به 8 میلیون شغل است.

بیکاری — رییس جمهور گفت: نرخ بیکاری به کمترین میزان در بیش از نیم قرن است که درست به اندازه کافی است. آن 3.5 درصد در ماه دسامبر.

او نیز درست زمانی که او گفت:”متوسط نرخ بیکاری تحت دولت من است و کمتر از هر دولت در تاریخ کشور ما است.” نرخ متوسط طول تهمت اولین 35 ماه است 3.9% در مقایسه با متوسط نرخ ماهانه از 7.4% تحت اوباما 5.3% تحت جورج دبلیو بوش و 5.2% تحت بیل کلینتون.

اما تهمت ادعا بیش از حد اعتباری برای آن زمانی که او ادعا کرد که این نمی تواند درست باشد “اگر ما تا به حال معکوس شکست سیاست های اقتصادی دولت قبلی.” واقعیت این است که نرخ بیکاری پایین بود به 4.7 درصد در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و کار و زیر تاریخی هنجار از 5.6 درصد است که متوسط نرخ ماهانه برای تمام ماه پس از شروع سال 1948.

زنان نرخ بیکاری

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که “نرخ بیکاری برای زنان رسیده که پایین ترین سطح در تقریبا 70 سال است.” که درست است. اما به عنوان با کلی نرخ بیکاری ، نرخ بیکاری برای زنان شده است روند را برای نزدیک به یک دهه.

زنان رای رسیده بود 10 سال اخیر از 4.6% تحت ریاست جمهوری اوباما در ماه جولای و نوامبر و دسامبر 2016. این افت بیشتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سقوط به 3.4 درصد در آوریل و دوباره در ماه سپتامبر 2019 — پایین ترین میزان از سپتامبر سال 1953. که تقریبا 70 سال به عنوان برگ برنده گفت.

از دسامبر 2019 زنان نرخ بیکاری بود 3.5% — 1.2 درصد کمتر از آنچه در آن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، تحت اوباما, زنان نرخ بیکاری کاهش یافته و 2.3 درصد — از 7 درصد در ژانویه سال 2009 در طول رکود بزرگ به 4.7 درصد در ژانویه سال 2017, زمانی که او در سمت چپ اتاق.

USMCA

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که توافقنامه تجارت با کانادا و مکزیک “ایجاد خواهد شد نزدیک به 100,000 جدید بالا پرداخت خودکار آمریکا شغل است.” اما ایالات متحده در تجارت بین المللی کمیسیون برآورد سود کار خود را در 28,000 بیش از پنج سال است.

ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا Jan. 29, جایگزین توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برآورد کرده است که آن را ایجاد 76,000 خودرو شغل بیش از پنج سال است.

منn آوریل خود را 2019 تحلیل جدید تجارت معامله USITC گفت که برگ برنده دولت را برآورد بیش از حد بالا است. تجارت کمیسیون “مستقل غیر حزبی شبه قضایی آژانس فدرال.”

“آمریکا مقامات دولتی که آشنا هستند با USMCA مذاکرات و دسترسی به اطلاعات جمع از تولید کنندگان خودرو تخمین می زنند که تاثیر USMCA خواهد بود افزایش 76,000 خودرو و قطعات تولید شغل و سرمایه گذاری جمعا به مبلغ 34 میلیارد بیش از پنج سال” تحلیل گفت. “این برآورد بزرگتر از کمیسیون تخمین می زنند که پیش بینی افزایش 28,000 شغل است.”

این USITC همچنین بررسی سه مستقل تجزیه و تحلیل تجارت معامله و متوجه شد که دو نفر از آنها بودند “به طور کلی” با یافته های این کمیسیون. یک سوم از مرکز تحقیقات خودرو — تمدید آن تجزیه و تحلیل شامل “اثرات در پایین دست کارکنان خدمات (به عنوان مثال در نمایندگی) که در نتیجه با بیشتر نتیجه منفی” از USITC.

این کمیسیون گفت که یکی از تفاوت های کلیدی بین آن برآورد و به دولت است که در زمینه تولید خودرو. مدیریت پروژه های افزایش تولید خودرو, مشاغل, در حالی که این کمیسیون “کاهش می یابد با توجه به کاهش حجم.”

“این روشن است که وجود دارد در حال رفتن به یک اثر مثبت بر مشاغل در صنعت خودرو,” مریم, دوست داشتنی, یک عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد که تولید یکی از گزارش های بررسی شده توسط USITC, گفت که نیویورک تایمز در سال گذشته است. “این درس سخت اقتصاد است که در واقع وجود دارد بسیاری از عوامل در اینجا.”

دستمزدها بالا رفته تحت روسای جمهور گذشته

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه بود که ادعا کرد: “پس از چند دهه از تخت و سقوط درآمد و دستمزد در حال افزایش سریع است.”

دستمزدها بالا رفته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها نبوده است “تخت” برای “چندین دهه است.” واقعی دستمزد تنظیم شده برای تورم بالا رفته بیش از گذشته چندین ریاست جمهوری.

در طول اوباما در چهار سال گذشته در دفتر متوسط درآمد هفتگی برای تولید و nonsupervisory کارگران رفت تا 4.9%. بیش از هشت سال در دستمزد رفت تا 4.2 درصد.

تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و دستمزد و همچنین افزایش 4.2 درصد افزایش یافت که آنها 6.4% تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون.

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در آن دستمزدها بالا رفته 2.6%.

این آمار و ارقام آمده از اداره آمار نیروی کار. این روند بلند مدت را نشان می دهد یک منحنی U شکل یک خط صاف. دستمزد واقعی ضربه اوج خود در اوایل دهه 1970 و پس از آن به طور کلی کاهش یافته است قبل از شروع به افزایش دوباره شروع در اواسط 1990s.

دموکراتیک و پاسخ نیز اشتباه در حقوق و دستمزد

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ادعا کرد در منطقه ای در پاسخ به وزارت امور خارجه اتحادیه: “من در خود دولت همسایگان ما در ویسکانسین و اوهایو و پنسیلوانیا و در سراسر کشور دستمزد راکد در حالی که مدیر عامل شرکت پرداخت سر به فلک کشید است.” همانطور که ما توضیح داد و دستمزد و تنظیم شده برای تورم در حال افزایش است.

Whitmer تا به یک نقطه که دستمزد برای کسانی که در بالا بیش از دراز مدت باید رشد با سرعت بیشتری نسبت به کسانی که در اقشار کم درآمد. موسسه سیاست اقتصادی یک مخزن فکر می کنم که طرفداران کم درآمد و با درآمد متوسط کارگران گفت: در یک سال 2019 گزارش که هر درآمد صدک دیدم بعضی از رشد تورم دستمزد از سال 1979 تا سال 2018 هر چند صدک 50 شاهد 14 درصد افزایش می دهد در حالی که 95 درصد را تجربه 56.1 درصد افزایش یافته است.

درآمد خانوار

تهمت و ادعا کرد که “واقعی متوسط درآمد خانوار در حال حاضر در بالاترین سطح خود تا کنون ثبت شده است.” درست است که با یک تورم-تنظیم و اندازه گیری, اما نه با دیگری.

به عنوان ما نوشت: در آخرین به روز رسانی از “مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد” این سرشماری رسمی اندازه گیری متوسط درآمد خانوار رسیده $63,179 در سال 2018 – که بالاترین تا کنون ثبت شده است. اما سرشماری مقامات گفت: آمار و ارقام اخیر به دلیل در بخشی به یک تغییر در این بررسی سوالات در سال 2014. پس از بررسی سالانه شامل منابع درآمد اضافی که قبلا از سمت چپ.

با توجه به “برآورد تنظیم” آمار و ارقام سرشماری مقامات منتشر شده به منعکس کننده تغییر متوسط درآمد خانوار در سال 2018 شد کمتر از آن بود که در سال 1999 – $63,231.

سهام/401(k)s

مغلوب ساختن پیشی جستن اغراق آمیز موفقیت در بازار سهام سود تحت رهبری او ادعا “پس از من در انتخابات ایالات متحده آمریکا بازارهای سهام افزایش یافت 70 درصد است.” و او گفت: “همه کسانی که میلیون ها نفر از مردم با 401(k)و حقوق بازنشستگی انجام می دهند به مراتب بهتر از آنها انجام نداده اند با افزایش 60 و 70 و 80 و 90 و 100% و حتی بیشتر.”

به عنوان ما نوشت: به تازگی در “مغلوب ساختن پیشی جستن شماره ژانویه 2020 به روز رسانی” قیمت سهام خود را ادامه داد دهه ظهور با مغلوب ساختن پیشی جستن ، اما او overstating که موفقیت و او را goosing اعداد کمی با در نظر گرفتن اعتبار برای سود در حالی که اوباما هنوز در اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

در نزدیک در فوریه. 4 استاندارد & ضعیف است 500-میانگین سهام 45.2 درصد بالاتر از آن در بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف. بیش از مدت مشابه در میانگین صنعتی داو جونز ساخته شده از 30 شرکت های بزرگ بود تا 45.3% تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. و شاخص NASDAQ composite ساخته شده از بیش از 3000 شرکت ها بود تا 70.4%.

آن را قطعا ممکن است که برخی از برنامه 401(k) به طور چشمگیری افزایش یافته و حتی به عنوان بالا که 100% به عنوان رئيس جمهور است. اما کسانی خواهد بود پرت. با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Fidelity Investments متوسط 401(k) افزایش در حدود 1 درصد بین سه ماهه اول سال 2018 و سه ماهه اول سال 2019 و افزایش 8% بین اولین چهارم از سال 2017 و 2018.

و به عنوان ما نوشته اند که هر کس در ایالات متحده است که با بهره گیری بازار سهام سود. تنها حدود نیمی از خانواده های ایالات متحده متعلق به سهام به طور مستقیم یا غیر مستقیم (از طریق وجوه متقابل وجوه سپرده و یا برنامه های بازنشستگی) در سال 2016 با توجه به مقاله منتشر شده در نوامبر سال 2017 توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی. و تنها در حدود یک سوم از آمریکایی ها کمک به 401(k) با توجه به سرشماری ایالات متحده.

مرز دیوار

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که “به عنوان ما صحبت می کنند, طولانی, بلند, و, بسیار قدرتمند دیوار ساخته شده است که” در امتداد مرز جنوبی. “ما در حال حاضر تکمیل بیش از 100 مایل,” او گفت:.

مدیریت بهبود یافته از موانع در امتداد مرز جنوبی اما تقریبا همه ساخت و ساز شده است به جای موانع موجود — و نه گسترش طول مایل از موانع فیزیکی بین ایالات متحده و مکزیک است.

به عنوان از سال مالی 2015 وجود دارد 654 کیلومتر اولیه موانع در جنوب غربی مرز “از جمله 354 کیلومتر اولیه عابر پیاده موانع و 300 مایل اولیه خودرو و موانع” با توجه به یک ماه جولای 2018 گزارش توسط دولت پاسخگویی ، به عنوان Jan. 24 ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها “است 655 کیلومتر اولیه موانع در جنوب غربی مرز” با توجه به CBP برگه.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن “حدود 99 مایل از مرز جدید سیستم دیوار [شده است] ساخته شده در محل مخروبه و/یا منسوخ شده طرح و در حدود 1 مایل از مرز جدید سیستم دیوار ساخته شده در مکان های که در آن هیچ موانع قبلا وجود داشته” این واقعیت ورق گفت.

در علاوه بر این به کسانی اولیه موانع CBP گفت: دولت به اتمام رسانده است و تا کنون 10 مایل ثانویه موانع است که در واقع پشت های اولیه موانع.

مرز دغدغه

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “غیر قانونی گذرگاه” در جنوب غربی مرز “در حال پایین 75% از آنجا که ممکن است.” اما اندازه گیری بیش از یک دوره طولانی تر از زمان, مرز, دغدغه های تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بالا نه پایین.

مغلوب ساختن پیشی جستن: به عنوان یک نتیجه از ما بی سابقه تلاش های غیر قانونی گذرگاه ها تا 75% از ماه مه انداختن هشت ماه متوالی در یک ردیف.

وجود دارد از لحاظ فنی هیچ آمار برای کسانی که از مرز عبور غیر قانونی اما دغدغه سازمان گمرک و حفاظت از مرزها استفاده می شود برای اندازه گیری چنین روند.

کل جنوب غربی مرز دغدغه را کاهش نزدیک به 75 درصد از 132,856 در ماه مه به 32,858 در ماه دسامبر با توجه به CBP. اما تلاش گذرگاه های مرزی تمایل به بالاترین سطح خود در ماه مارس آوریل و مه و کمترین میزان در ماه دسامبر.

به عنوان ما نوشت: “مغلوب ساختن پیشی جستن شماره ژانویه 2020 به روز رسانی” وجود دارد 799,669 کل دغدغه در مرز جنوبی در سال 2019 بالاترین سالانه در مجموع از سال 2007 و 81 درصد بالاتر از در سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

‘کارخانه’

مباهات در مورد رشد در تولید و تهمت و ادعا کرد: “پس از از دست دادن 60,000 کارخانه های قبلی دو دولت امریکا در حال حاضر به دست آورد 12,000 جدید کارخانه تحت دولت من.” اما کمتر وجود دارد در اینجا از ملاقات چشم.

او به احتمال زیاد با مراجعه به اداره آمار نیروی کار داده در “تعدادی از موسسات خصوصی در تولید” که نشان می دهد وجود دارد کاهش 54,865 تولید “موسسات” بین سه ماهه اول سال 2001 و سه ماهه اول سال 2017. که حدود 13 درصد کاهش در طول دولت جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است. و شده است وجود دارد افزایش 12,074 از این موسسات (3.5%) بین سه ماهه اول سال 2017 و سه ماهه دوم سال 2019 در سه ماهه گذشته که چنین داده ها در دسترس است.

اما برخی از زمینه است. این BLS شمارش تمام موسسات “درگیر در مکانیکی, فیزیکی یا شیمیایی تحول مواد مواد و یا قطعات را در محصولات جدید است.” اگر چه موسسات تولید “اغلب به عنوان کارخانه ها و یا کارخانه های تولید” — مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را به نام “کارخانه” — و “شخصیتی با استفاده از قدرت رانده ماشین آلات و مواد دست زدن به تجهیزات,” آنها همچنین شامل “موسسات که تبدیل مواد یا مواد به محصولات جدید توسط دست و یا در کارگر و کسانی که درگیر در فروش به عموم محصولات ساخته شده در همان محل که از آنها به فروش می رسد مانند نانوایی فروشگاه آب نبات و سفارشی خیاط.”

این ارقام همچنین شامل تمام اندازه ها از موسسات و هنگامی که ما نگاه به این ادعا در اکتبر کالیب Foote در فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد اشاره کرد که اکثریت قریب به اتفاق از دستاوردهای تحت مغلوب ساختن پیشی جستن پخش شده اند موسسات با کمتر از پنج کارکنان.

همچنین روند رو به بالا شروع قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، در اوباما در چهار سال گذشته تعداد موسسات رشد 10,407.

بیمه بهداشت و درمان

رئیس جمهور در مقایسه سیب و پرتقال در این ادعا: “قبل از من در زمان کار بیمه بهداشت و درمان تا به حال بیش از دو برابر در مدت پنج سال. من نقل مکان کرد و به سرعت به ارائه جایگزین مقرون به صرفه. ما برنامه های جدید هستند تا 60 درصد ارزان تر و بهتر است.”

دولت ادعا کرده دو برابر شدن این “میانگین حق بیمه” از سال 2013 تا 2017, اما, به عنوان ما نوشت که در مقایسه با بازار منحصر به فرد حق بیمه قبل از مقرون به صرفه مراقبت از قانون عمده مقررات مربوط به اثر رفت با 2017 HealthCare.gov ارز حق بیمه. این ACA مورد نیاز شرکت های بیمه به اتهام همان حق بیمه بدون در نظر گرفتن وضعیت سلامت و شامل مجموعه ای از حداقل مزایای. بنابراین ارزان barebones برنامه های دیگر می تواند ارائه شده به کسانی که خرید خود را بیمه.

همچنین همانطور که ما در جزئیات توضیح داده شده وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش که شامل این تخمین ها گفت: وجود محدودیت های مختلف و هشدارهای از جمله با تکیه بر داده های 2013 که HHS اذعان نبود “مقایسه کامل.”

همانطور که برای “مقرون به صرفه جایگزین” مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ خود را دولت صادر کرده است قوانین به گسترش ارزان تر, کمتر, بیمه جامع گزینه های مانند بیمه کوتاه مدت. آیا این برنامه خواهد بود “بهتر” را به عنوان برگ برنده ادعا می شود یک ماده از نظر همانطور که ما قبلا هم گفته ایم. آنها هزینه کمتر به دلیل آنها نمی خواهد که به پوشش مزایای خاص و متفاوت باشد می تواند حق بیمه به طور گسترده تر از این ACA اجازه می دهد تا.

نه چندان ‘آهن چادری’ در شرایط موجود

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ساخته شده یک “آهن چادری” به قول آمریکایی ها: “ما همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود.” اما او تا مورد حمایت حزب جمهوری خواه برنامه های بهداشتی است که کاهش فعلی برای حمایت از کسانی که با شرایط موجود و دولت او حمایت کرده است طرح دعوی در دادگاه در برابر قانون مراقبت مقرون به صرفه با این استدلال سلامت قانون وضعیت موجود حمایت را باید حذف شود.

همانطور که ما توضیح داد که تحت ACA بیمه نمی تواند انکار پوشش و یا مجموعه ای از حق بیمه بر اساس یک فرد شرایط پزشکی. ایران با برنامه های بهداشتی مورد بحث در سال 2017 و پشتیبانی تهمت می تواند باعث برخی با شرایط بهداشتی به پرداخت حق بیمه بالاتر. (نگاه کنید به “بلومبرگ تهمت Spar در شرایط موجود” برای اطلاعات بیشتر.)

خواه شاکیان در دادگاه تگزاس v. ایالات متحده می گویند کل ACA باید بر خلاف قانون اساسی. ما نمی دانیم که آنچه دولت انجام می دهد با توجه به شرایط موجود اگر شاکیان در نهایت برنده این مورد اما 2018 وزارت دادگستری نامه گفت که دو مفاد ACA نیاز به حذف شود اگر کت و شلوار موفق بودند: کسانی که تضمین است که مردم را نمی توان انکار کرد پوشش بیمه و یا شارژ بیشتر بر اساس عوامل خاصی مانند وضعیت سلامت.

انرژی

به عنوان او انجام داده که قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن نسبت به ایالات متحده را در موقعیت به عنوان تولید کننده نفت و گاز خود را به اقدامات دولت است. “با تشکر برای ما پررنگ نظارتی کاهش کمپین,” او گفت: “ایالات متحده تبدیل شده شماره 1 تولید کننده نفت و گاز طبیعی در هر نقطه از جهان دور.”

در حالی که تولید انرژی افزایش یافته است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن هیدرولیک fracking بوم است که رو ایالات متحده در آن زمان ارتفاع زیر شروع دولت های قبلی — و برخی از رتبه های بالا بودند آمار سال پیش.

همانطور که ما باید نوشته شده در سایر موارد هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که ادعاهای مشابه از جمله در سال گذشته دولت از اتحادیه ایالات متحده پیشی گرفته و روسیه برای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گاز طبیعی در بیش از یک دهه پیش در سال 2009.

به گزارش ادارۀ اطلاعات انرژی ایالات متحده نیز در زمان نقطه بالا برای تولید نفت و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بود در سال 2013. مجموع نفت و EIA توضیح می دهدکه “ساخته شده از انواع مختلفی از سوخت مایع شامل نفت خام و میعانات گازی اجاره, تنگ, نفت فوق سنگین, نفت و قیر.”

تهمت بود زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده پیشی گرفتن روسیه در تولید نفت خام در تابستان 2018. که دستاورد این بود طولانی انتظارو بر اساس افزایش نفت خام آغاز شد که حدود یک دهه پیش. آژانس بین المللی انرژی 2012, انرژی, چشم انداز, برای مثال پیش بینی کرد که ایالات متحده را تبدیل به بزرگترین نفت خام تولید تا سال 2020 در درجه اول به دلیل پیشرفت در فن آوری fracking.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد آمریکا انرژی مستقل و گفت: “با پیشرفت فوق العاده ای ما را ساخته اند بیش از سه سال گذشته امریکا است که در حال حاضر انرژی مستقل است.” در حالی که وجود دارد لزوما یک تعریف واحد برای استقلال انرژی — و به عنوان یک مفهوم ممکن است غیر ممکن است با توجه بازارهای جهانی — یک متریک خواهد بود که آیا ایالات متحده به تولید انرژی بیشتری از آن را مصرف.

آخرین ماهانه اطلاعات از EIA است که زمان تا اکتبر 2019 نشان می دهد که برای شش نفر از 10 ماه از سال گذشته در ایالات متحده کل انرژی اولیه تولید بیش از کل مصرف.

ایالات متحده هنوز هم به واردات انرژی است.

نیروی کار

مغلوب ساختن پیشی جستن یک گیج کننده و گمراه کننده ادعا می کنند زمانی که او گفت: “در هشت سال گذشته دولت بیش از 300000 افراد در سن کار کاهش یافته و از نیروی کار است. در فقط سه سال از من اداره 3.5 میلیون نفر در سن کار مردم پیوسته اند نیروی کار است.”

واقعیت این است که کل نیروی کار غیر نظامی رشد اوباما در طول هشت سال — اضافه کردن 5.4 میلیون نفر است. این رشد سریع تر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کردن 4.9 میلیون نفر در 35 ماه.

(نیروی کار ساخته شده است تا از کسانی که در سن 16 سالگی و بیش که یا شاغل یا به دنبال اشتغال است.)

روشن نیست چه تهمت معنی “سن کار.” اگر او به معنای مراجعه به کارگران در آنچه که معمولا به نام “نخست” کار سال از 25 تا 54 پس از آن او خواهد بود درست می گویند وجود دارد کاهش پیدا کند. اما دست دادن در واقع نزدیک به 1.6 میلیون (نه 300,000) اوباما در طول زمان. و شده است وجود دارد افزایش در زیر مغلوب ساختن پیشی جستن در این سن و سال اما این رقم کمتر از 2.5 میلیون (نه 3.5 میلیون).

منابع

اداره امور اقتصادی. “تولید ناخالص داخلی سه ماهه چهارم و سال 2019 (تخمین).” انتشار اخبار. 30 Jan 2020.

اداره آمار نیروی کار. “اشتغال و درآمد از اشتغال فعلی آمار نظرسنجی (ملی); مجموع آمار اشتغال فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده 4 Feb 2020.

وال استریت ژورنال. “وال استریت ژورنال پیش بینی های اقتصادی Survey.” Jan 2020.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; نرخ بیکاری فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده 4 Feb 2020.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; غیر نظامی در نیروی کار 16 سال و بیش از.” داده های استخراج شده 4 Feb 2020.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; غیرنظامی نیروی کار در سطح – 25 تا 54 سال است.” داده های استخراج شده 4 Feb 2020.

ایالات متحده بین المللی کمیسیون تجارت. “ایالات متحده-مکزیک-کانادا TradeAgreement: احتمال تاثیر در اقتصاد ایالات متحده و خاص در بخش های صنعت.” Apr 2019.

کاخ سفید. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم امضاء برای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت.” 29 Jan 2020.

ایالات متحده دفتر نماینده بازرگانی است. “USMCA برآورد شده برای حمایت از 76,000 اضافی آمریکایی خودکار شغل میلیاردها جدید در تولید خودرو سرمایه گذاری است.” 18 Apr 2019.

Chokshi, Niraj. “اتحادیه تردید تهمت تجارت معامله خواهد آورد خودکار شغل است.” نیویورک تایمز. 11 Dec 2019.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; Wفال نرخ بیکاری فصلی تنظیم شود.” دیده 4 Feb 2020.

Rothbaum جاناتان و ادواردز, اشلی. “ایالات متحده آمریکا متوسط درآمد خانوار بود $63,179 در سال 2018 نه به طور قابل توجهی متفاوت از 2017.” اداره آمار آمریکا. 10 Sep 2019.

اداره آمار آمریکا. “زمان بررسی جمعیت, 1966 تا سال 2019 سالانه اقتصادی و اجتماعی مکمل.” 10 Sep 2019.

دولت ایالات متحده در پاسخگویی ، “جنوب مرز امنیت است. CBP است ارزیابی طرح ها و مکان برای مرز موانع است اما اقدام بدون اطلاعات کلیدی است.” Jul 2018.

ایالات متحده گمرک و مرز گشت و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده. “مرز دیوار وضعیت. به عنوان از ژانویه 24 سال 2020 است.” 24 Jan 2020.

جکسون بروکس. “مغلوب ساختن پیشی جستن شماره ژانویه 2020 به روز رسانی.” FactCheck.org. 20 Jan 2020.

مرز ایالات متحده گشت. “ایالات متحده گشت مرزی جنوب غربی مرز دغدغه سال مالی سال 2020 است.” 9 Jan 2020 دیده از 4 Feb 2020.

مرز ایالات متحده گشت. “ایالات متحده گشت مرزی جنوب غربی مرز دغدغه سال مالی 2019.” 14 Nov 2019 دیده از 4 Feb 2020.

مرز ایالات متحده گشت. “مجموع غیر قانونی بیگانه دغدغه های ماه مالی سال 2000-2018.” Mar 2019 دیده از 4 Feb 2020.

EIA. ژانویه 2020 انرژی ماهانه نقد و بررسی. 28 Jan 2020.

Elie یوجین و همکاران. al. “FactChecking دولت از اتحادیه.” FactCheck.org. 6 Feb 2019.

رابرتسون لری و همکاران. al. “مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کیکآف ادعا می کند.” FactCheck.org. 19 ژوئن 2019.

Elie یوجین. “FactChecking تهمت انرژی می بالد.” FactCheck.org. 8 ژوئن 2018.

Neuhauser آلن. “ایالات متحده نزدیک ‘استقلال انرژی’.” U. s. اخبار & گزارش جهانی. 19 جولای 2019.

Gjelten تام. “استقلال انرژی برای آمریکا ؟ سعی کنید امنیت انرژی.” NPR. 12 Oct 2012.

EIA. “ایالات متحده در جهان باقی مانده است تولید کننده نفت و گاز هیدروکربن.” 21 مارس 2018.

EIA. “ایالات متحده در حال حاضر بزرگترین جهانی نفت خام تولید.” 12 Sep 2018.

EIA. “ایالات متحده ماهانه تولید نفت خام بیش از 11 میلیون بشکه در روز در ماه اوت.” 1 Nov 2018.

EIA. “ایالات متحده در حال حاضر صادرات نفت خام به مقصد بیشتر از واردات آن از.” 22 Oct 2019.

یاهو! امور مالی. “میانگین صنعتی داو جونز.” دیده 4 Feb 2020.

یاهو! امور مالی. “S&P 500.” دیده 4 Feb 2020.

یاهو! امور مالی. “نزدک کامپوزیت.” دیده 4 Feb 2020.

وفاداری سرمایه گذاری. “وفاداری Q1 2019 بازنشستگی تحلیل: مانده حساب دوباره بجای اول برگشتن از شیب در Q4 در حالی که نرخ پس انداز سطح رکورد.” 9 مارس 2019.

وفاداری سرمایه گذاری. “وفاداری اعلام Q1 2018 بازنشستگی داده: صرفه جویی در نرخ آمار رکورد و مانده حساب در ادامه به افزایش بیش از بلند مدت.” 17 مارس 2018.

ولف ادوارد. “ثروت خانواده روند در ایالات متحده 1962 2016: اتحاد طبقه متوسط ثروت بازیافت?” اداره ملی تحقیقات اقتصادی. Nov 2017.

Dressel ادوارد. “سرشماری ایالات متحده تحقیقات نشان می دهد وحشتناک 401(k) آمار است.” بازنشسته راه حل های آماده. دیده 4 Feb 2020.

U. s. اداره آمار نیروی کار. فصلنامه آمار اشتغال و دستمزد. تعداد موسسات خصوصی در تولید برای همه ایجاد اندازه در ایالات متحده کل NSA. دیده 4 Feb 2020.

U. s. اداره آمار نیروی کار. “در مورد بخش تولید است.” دیده 4 Feb 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im