خلاصه

بسیاری از اختلافات واقعی در محور اختلافات میان نامزدها:

  • سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ گفت: توقف-و-frisk سیاست بود که “در محل” زمانی که او شهردار شد “خارج از کنترل” و “ما قطع 95 درصد از آن است.” درست است که اگر مقایسه تعداد توقف در سه ماهه اول سال 2012 با سه ماهه آخر سال 2013 اما توقف افزایش 600 درصد در 10 سال اول ، آنها دو بار به عنوان بالا در این سال او در سمت چپ دفتر از زمانی که او شروع شد.
  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در ضمن به اشتباه گفت: “به این دلیل است که توقف و frisk تغییر است چرا که باراک اوباما فرستاده مدیران برای دیدن آنچه که قرار بود.” در واقع کاهش آغاز شده و قبل از دولت اوباما مداخله.
  • سناتور. الیزابت وارن به دروغ متهم بلومبرگ از “سرزنش آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین” برای سال 2008 مسکن سقوط. درست نیست. بلومبرگ 2008 سخنان سرزنش وال استریت و کنگره در میان دیگران. رقبا را مورد انتقاد خود را ذکر “redlining” اما او توضیح داد که بانک ها وام به وام گیرندگان که نمی معتبر نه هر گروه نژادی.
  • سناتور. برنی ساندرز گفت: مدیران اجرائی در مراقبت های بهداشتی و صنایع دارویی “در حال کمک به پیت کمپین” با اشاره به سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. اما برخی نیز به Sanders. نه نامزد کردم خیلی.
  • بایدن گفت که بلومبرگ به نام قانون مراقبت مقرون به صرفه یک “رسوایی” که به بلومبرگ گفت: “من به نفع آن. من فکر کردم آن را نمی تواند به اندازه کافی دور است.” پس از ACA قانون تبدیل شد در سال 2010 بلومبرگ آیا آن را یک “رسوایی” که نه “رفع بزرگ مراقبت های بهداشتی مشکلات در این کشور است.” اما در سال 2009 او گفت: او حمایت اوباما “فشار برای تصویب قوانین جامع اصلاح مراقبت های بهداشتی” و از کنگره خواست که شامل یک گزینه است.
  • Buttigieg و بهداشت ، ctq استدلال بیش از سناتور رای دادن رکورد. Klobuchar انکار کرده 2007 رای به اعلام زبان انگلیسی به عنوان زبان ملی. او در رای گیری حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد کاهش یافته است در سال گذشته هر چند هنوز هم بالاتر از ساندرز’ یا وارن.
  • Buttigieg با اشاره به آمازون و شورون به عنوان “پرداخت به معنای واقعی کلمه صفر” در مالیات فدرال “بر میلیاردها دلار سود.” که بر اساس یک تجزیه و تحلیل از سال گذشته هر چند شرکت های واقعی اظهارنامه مالیاتی نیست و گزارش ها نشان می دهد این ممکن است “به معنای واقعی کلمه به صفر است.”
  • بلومبرگ گفت: چین کربن تولید گازهای گلخانه ای تا به حال “آهسته” و هند “یک مشکل حتی بزرگتر.” چین تولید گازهای گلخانه ای ممکن است افزایش کمتر به سرعت از هند است اما این کشور در مجموع انتشار گازهای گلخانه ای هنوز کوتوله کسانی که از آن در جنوب غربی همسایه است.
  • ساندرز و بایدن نیز تکرار ادعاها درباره بی خانمان ها, بهداشت و درمان و تولید کنندگان اسلحه.

NBC News, MSNBC و نوادا مستقل میزبانی این بحث آغاز شد که در لاس وگاس در فوریه. 19.

تجزیه و تحلیل
توقف-و-Frisk

بلومبرگ و بایدن sparred بیش از بحث توقف-و-frisk سیاست اداره بلومبرگ در طول این مدت به عنوان شهردار جدید شهر نیویورک از سال 2002 از طریق 2013.

بلومبرگ است عذرخواهی برای این سیاست اما او همچنان به فریم سیاست چرخش در یک گمراه کننده راه است.

بلومبرگ: اگر من به عقب برگردید و نگاهی به من زمان در دفتر یکی از چیزهایی که من واقعا نگران خجالت در مورد این بود که چگونه آن را معلوم شد با توقف-و-frisk. زمانی که من به دفتر وجود دارد 650 قتل یک سال در شهر نیویورک است. و من فکر کردم که اولین مسئولیت من بود به مردم حق دارند زندگی می کنند. این حق اساسی همه چیز. و ما از آن آغاز شده است. ما اتخاذ یک سیاست است که تا به حال شده است در محل. این سیاست است که تمام ادارات پلیس استفاده از توقف-و-frisk. آنچه اتفاق افتاد این بود که آن را از کنترل خارج شد. و هنگامی که ما کشف, کشف کردم که ما انجام بسیاری از بیش از حد بسیاری از توقف و frisks ما قطع 95 درصد از آن را.

به عنوان ما نوشت: به تازگی در یک عمیق تر شیرجه رفتن به بلومبرگ تاریخ با توقف-و-frisk, Bloomberg می شود به رقم 95% کاهش در مقایسه با سه ماهه بالا نقطه 203,500 متوقف می شود در سه ماهه اول سال 2012 با 12,485 متوقف می شود در آخرین سه ماهه سال 2013 — کاهش است که ممکن نبود بدون شماره بالونی زودتر در بلومبرگ تصدی.

به رادیو فردا می گوید: توقف و frisk در محل قرار داده شد توسط سلف خود رودی جولیانی اما عمل ضرب نمایی تحت بلومبرگ. در بلومبرگ اول 10 سال تعداد توقف-و-frisk اقدامات افزایش نزدیک به 600% رسیدن به قله نزدیک به 686,000 متوقف می شود در سال 2011. وجود دارد در مورد 192,000 مستند متوقف می شود در سال 2013 تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری که وجود دارد سال قبل از بلومبرگ صورت گرفت ،

بایدن به اشتباه ادعا کرد که آن را با فشار از دولت اوباما است که باعث کاهش متوقف می شود. “بیایید به منظور راست می شود.”

بایدن: به این دلیل است که توقف و frisk تغییر است چرا که باراک اوباما فرستاده مدیران برای دیدن آنچه که قرار بود. هنگامی که ما از آنها خبر دارد به می گویند و این عمل برای جلوگیری از شهردار فکر کردم این یک ایده وحشتناک ما ارسال آنها وجود دارد — یک ایده وحشتناک است. بیایید حقایق راست بیایید سفارش مستقیم.

به عنوان بایدن نشان می دهد اجازه دهید نگاهی به این منظور. در ماه ژوئن سال 2013 دولت اوباما اعلام کرد که اگر یک قاضی فدرال در یک کلاس اقدام مورد به چالش کشیدن سیاست های حکومت که نیویورک درخواست توقف-و-frisk سیاست بر خلاف قانون اساسی بود و سپس مستقل نظارت باید منصوب به نظارت بر برنامه است. سپس تعدادی از ایستگاههای در حال حاضر رو به کاهش از 203,500 در سه ماهه اول سال 2012 به 58,088 در سه ماهه دوم سال 2013 است. که 71 درصد کاهش در سال و نیم قبل از دولت اوباما ساخته شده خود را برای اولین بار رسمی مداخله در این مورد.

بلومبرگ گفت که او “کشف” است که سیاست “خارج از کنترل” پس از گفتگو با “آفریقایی-آمریکایی روحانیت و تجار” و او در مورد به قطع تعدادی از متوقف می شود. اداره پلیس در مارس 2012 اعلام کرد جدید آموزش و نظارت طراحی شده برای رسیدگی به نگرانی در مورد دهها برنامه از توقف-و-frisk. اما دیگر وجود دارد نیروهای رانندگی کاهش: یک روز قبل از این سیاست اعلام شد یک قاضی فدرال اعطا کلاس-وضعیت عمل به یک طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط افرادی که تا به حال متوقف شده است. و در آنجا بود نصب عمومی مخالفت با توقف-و-frisk برنامه.

در اوت. 12, 2013, ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Shira A. Scheindlin حکم داد که اداره پلیس شهر نقض قانون اساسی ایالات متحده در راه است که آن را انجام شده است توقف خود را-و-frisk برنامه خواستار آن “فرم از دهها” جوان و اسپانیایی مردان است. در نظر او Scheindlin نوشت که او “نه سفارش پایان به عمل متوقف و frisk” و که این عمل می تواند همچنان اگر این شهر با پیروی دادگاه دستور درمان — از جمله یک مانیتور مستقل برای نظارت بر برنامه به مطمئن شوید که آن را نقض قانون اساسی است.

بلومبرگ آیا مخالفت با یک مانیتور مستقل از اداره پلیس و او جنگیدند طرح دعوی در دادگاه. او همچنین سعی در رد تلاش های نیویورک شورای شهر برای ایجاد مستقل و بازرس کل برای نظارت بر اداره پلیس. بلومبرگ وتو این لایحه اما شورای overrode حق وتو.

بلومبرگ در ادامه به دفاع از توقف-و-frisk تمرین در طول مدت خود را به عنوان شهردار — و پس از — حفظ و نگهداری است که این سیاست منجر به کاهش جرم و جنایت. در طول بحث بلومبرگ ساخته شده مشابه توجیه کرد و گفت که وجود 650 قتل یک سال در شهر نیویورک قبل از او در زمان و که این تعداد کاهش یافته و به 300 خود را در زیر تماشا کنید. این درست وجود دارد 649 قتل در سال 2001 به سال قبل از بلومبرگ صورت گرفت ، و تعداد کاهش یافته و به 335 در سال 2013 بلومبرگ را در سال گذشته به عنوان شهردار. چه بلومبرگ اشاره نمی کند در بحث این است که تعداد قتل به کاهش خود ادامه داد او در دو سال گذشته در دفتر حتی به عنوان تعدادی از توقف-و-frisk اقدامات به طور چشمگیری کاهش یافته است. و تعداد قتل ادامه داد: به طور کلی کاهش به ایسنا جانشین, بیل د Blasio, فاز توقف-و-frisk.

روز قبل از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در ماه نوامبر بلومبرگ گفت که او “باید در عمل هر چه زودتر و سریع تر عمل به قطع توقف” و او عذرخواهی کرد و نه انجام آن. او اذعان کرد که “جرم ادامه به پایین آمدن ما به عنوان کاهش می یابد و متوقف می شود.”

وارن غلط آمار در بلومبرگ

وارن به دروغ متهم بلومبرگ از “سرزنش آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین برای مسکن سقوط سال 2008 است.” او این کار را نکرد. او را سرزنش سیاستمداران و دیوار خیابان, در میان دیگران.

وارن با اشاره به سخنان بلومبرگ ساخته شده در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی در سپتامبر. 17, 2008 — در ارتفاع بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ.

از او خواسته شد در مورد “ریشه” و به یک درهم و برهم شش دقیقه پاسخ این است که هرگز یک بار ذکر شده سیاه پوستان, Latinos و یا هر گروه نژادی یا قومی. بر خلاف تصور سمت چپ توسط برخی های اخیر اخبار حساب بلومبرگ گسترش سرزنش به طور گسترده ای در میان سیاستمداران و بانکداران و فدرال رزرو خانه سازندگان و وال استریت شرکت هایی که موفق به درک خطرات آنها را در دستیابی به سود است.

“این احتمالا آغاز شده زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر روی بانک ها به وام برای همه” را آغاز کرد.

او گفت: کنگره و مقامات دولت محلی تحت فشار قرار دادند برای پایان دادن به عمل “redlining” که بلومبرگ به عنوان بانک ها, اجتناب از ساخت وام در “محله [که در آن] مردم در این محله فقیر هستند آنها در حال رفتن به قادر به پرداخت وام مسکن خود را.”

“و هنگامی که شما شروع به هل دادن در این جهت بانک ها شروع به ساخت بیشتر و بیشتر وام های که در آن اعتبار شخص خرید خانه نبود به عنوان خوب به عنوان شما می خواهم” بلومبرگ گفت.

برای مطمئن شود, انکار اعتبار به “فقیر” محله بود که اغلب همان چیزی که به عنوان انکار اعتبار به سیاه پوستان و یا دیگر گروه های اقلیت. اما همه بلومبرگ گفت: در سال 2008 بود که دومینو شروع به سقوط زمانی که کنگره تحت فشار بانک ها به قرض دادن به “هر کس.”

او را متوقف نمی وجود دارد. بلومبرگ همچنین گفت: “وجود دارد بسیار ارزان پول” با توجه به فدرال رزرو سیاست. او گفت که همراه با سست شیوه های وام دهی منجر به overbuilding توسط توسعه دهندگان.

“مشکل دوم این بود که وال استریت … نگاه کرده بود برای یک مدت زمان طولانی برای راه های جدید برای پول,” او گفت:. “وال استریت رو به موقعیت که در آن آنها ایجاد بسیاری از پیچیده محصولات تئوری من این است که اکثر مردم نمی تواند آنها را درک کنید — افرادی که مشغول به کار در این شرکت. من نمی دانم که مدیریت این شرکت با درک این خطرات و بی ثباتی.”

بعد در بحث NBC را چاک تاد گفت: بلومبرگ 2008 سخنان “به نظر می رسید به این مفهوم را میرسانند … که توقف قرمزپوشش تا به نوعی کمک به بحران مالی است.” بلومبرگ گفت: “این دقیقا همان اشتباه است.”

بلومبرگ: من در برابر آن. [بحران مالی] آمد, زیرا کسانی که در زمان وام مسکن, بسته بندی آنها و دیگران آنها را خریداری. که در آن فاجعه بود. قرمزپوشش است که هنوز هم یک تمرین صبح و ما باید به آن را کاهش دهد.

ما نمی توانیم بگوییم در این نقطه که آیا بلومبرگ تا کنون علنا مخالف redlining در سال 2008 و یا قبل از. اما او در سال 2008 سخنان نمی تایید عمل. او گفت: بحران رشد کردن فشار سیاسی به وام را به “همه” از جمله کسانی که فقیر بودند ریسک های اعتباری.

ساندرز در Buttigieg کمپین کمک

در حالی که بحث در مدیکر برای همه طرح خود را برای یک دولت-اجرای بیمه سلامت سیستم ساندرز گفت: سود بالا رسید مراقبت های بهداشتی صنایع دارویی و رانندگی ایالات متحده هزینه های مراقبت های بهداشتی. این سناتور ورمونت همچنین پیشنهاد کرد که کمک های مبارزات انتخاباتی مانع آمریکا از تعویض به یک سیستم.

او سپس افزود: “و کسانی که مدیران در حال کمک به پیت کمپین و مبارزات دیگر در اینجا” با اشاره به Buttigieg.

این درست اما ساندرز نیز دریافت کرده است از جمله سهم.

ما خواسته ساندرز کمپین به تازگی در مورد مشابه ادعا می کنند و آن را مورد اشاره ما به یک Oct. 18 داستان توسط لجن یک وب سایت است که می نویسد: در مورد پول در سیاست است. سایت بررسی Buttigieg را در سه ماهه سوم مالی مبارزات انتخاباتی گزارش سهم از مراقبت های بهداشتی مدیران و ذکر 103 جمله اهدا کنندگان — از جمله پنج اجرائی و چهار رئیس جمهور از مراقبت های بهداشتی و دارویی.

ترکیب نه مدیران ارشد به $14,300 در سه ماهه سوم. در همه آنها داده اند Buttigieg انتخاباتی $18,050 در طول دوره مبارزات انتخاباتی با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات داده.

این لیست شامل یک کمک مالی از بالا, دارویی, اجرایی, محمد Azab رئیس و افسر ارشد پزشکی از Astex داروسازی. Azab اهدا کرده است در مجموع $3,800, FEC سوابق نشان می دهد.

دو تا از بزرگترین کمک های مالی که Buttigieg کمپین دریافت شده از مراقبت های بهداشتی اجرائی آمد از رابرت گراسمن مدیر عامل و رئیس NYU Langone سلامت, علمی مرکز پزشکی مستقر در شهر نیویورک و ریچارد Stillwell مدیر عامل صدا و مراقبت های بهداشتی ارتباط Nashville-بر اساس شرکت است که فراهم می کند برنامه های بیمه درمانی به نوازندگان و دیگر هنرمندان. هر اهدا کرده است $2,800 به عنوان لجن لیست نشان می دهد.

اما ساندرز دریافت پول از مراقبت های بهداشتی اجرائی ، سناتور جمهوری دریافت $3,184.60 از هفت مراقبت های بهداشتی اجرائی با توجه به FEC سوابق. بزرگترین کمک آمد از محمد طاهر جاوید, مدیر عامل شرکت Riceland بهداشت و درمان در تگزاس که تا کنون اهدا کرده است $1,250 به ساندرز مبارزات انتخاباتی.

زمانی که سهم از همه مراقبت های بهداشتی کارکنان صنعت را شامل می شوند نه فقط مدیران اجرائی بالا دو گیرندگان در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هستند ساندرز (3 میلیون دلار) و Buttigieg ($2.8 میلیون) با توجه به غیر انتفاعی مرکز سیاست پاسخگو.

حتی پس از آن مقدار نسبتا کوچک در مقایسه با بالغ که هر دو نامزد مطرح کرده اند. به عنوان Dec. 31 ساندرز مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود $109 میلیون و Buttigieg انتخاباتی در مورد $77 میلیون, با توجه به FEC داده است.

بلومبرگ است Obamacare نظرات

بایدن گفت که زمانی که بلومبرگ هنوز شهردار نیویورک او به نام قانون مراقبت مقرون به صرفه است که پس از آن رئیس جمهور اوباما به قانون امضا شده در ماه مارس 2010 “رسوایی است.”

زمانی که بلومبرگ پاسخ داد که او تا به حال پشتیبانی Obamacare بایدن دوباره گفت: “شهردار گفت: زمانی که ما تصویب آن را امضا قطعه از این دولت” این یک رسوایی است.’ آنها دقیق کلمه است. ‘این یک رسوایی است.’ آن را نگاه کنید تا آن را چک کنید. ‘این یک رسوایی است.'”

بایدن مناسب است. بلومبرگ آیا آن را یک “رسوایی” در یک رویداد در کالج دارتموث در ژوئیه 2010, چند ماه پس از اوباما امضا شد.

“ما به تصویب یک لایحه بهداشت و درمان است که مطلقا هیچ چیزی برای رفع بزرگ مراقبت های بهداشتی مشکلات در این کشور است. آن است که فقط یک رسوایی” بلومبرگ گفت: در آن زمان. او گفت اوباما “آغاز شده با اشاره به آنچه مشکلات بزرگ بودند” اما “و سپس تبدیل آن به کنگره که نمی پرداخت هر گونه توجه به هر یک از این مشکلات بزرگ و فقط ایجاد یک برنامه دیگر که رفتن به مقدار زیادی از پول هزینه.”

“و این واقعا غم انگیز چرا که آنها می گویند آنها به بیمه شده و یا ارائه پوشش برای یکی دیگر از 45 میلیون نفر به جز وجود دارد پزشکان برای 45 میلیون نفر بیشتر” او ادامه داد. “مگر اینکه آنها رفع مهاجرت و اجازه دهید افرادی که به اینجا می آیند برای آموزش پزشکی ماندن در اینجا کسانی هستند که فقط به انجام چیزی مشابه به همین.”

در بحث بلومبرگ مقابله که قبل از آن نظرات او حمایت, Obamacare, درست است که به یک اندازه است. بلومبرگ می گویند که او با حمایت اوباما هدف از مراقبت های بهداشتی جهانی اما او خواست اعضای کنگره شامل بهداشت عمومی, مراقبت از گزینه ای که در این قانون که به قانون تبدیل شد نیست.

“در ’09, من شهادت و سخنرانی قبل از شهرداران کنفرانس در واشنگتن در دفاع از آن و تلاش برای به دست آوردن تمام شهرداران به ثبت نام در. و من فکر می کنم در آن زمان من نوشت: یک مقاله در ستایش Obamacare آن هم در نیویورک پست و یا اخبار روزانه,” بلومبرگ گفت. “من به نفع آن. من فکر کردم آن را نمی رفتن تا آنجا که ما باید.”

در آوریل 2009 بلومبرگ را با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی در مورد نظرات او در مورد مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده در کنفرانس شهرداران’ جلسه روز قبل. “رئیس جمهور اوباما به شناسایی مهم بگمارند اصول است که باید راهنمای هر گونه اصلاح مراقبت های بهداشتی بسته و من حمایت خود را از فشار برای تصویب قوانین جامع اصلاح مراقبت های بهداشتی در این سال” آزادی مطبوعات به نقل از بلومبرگ گفت.

سپس در ژوئیه 2009 بلومبرگ نوشت: یک نظر قطعه منتشر شده توسط نیویورک دیلی نیوز گفت: “این اصول است که رئیس جمهور اوباما مشخص شده برای مراقبت های بهداشتی ملی اصلاحات رانده شده توسط یک هدف است که من به اشتراک بگذارید: دسترسی همگانی به مراقبت های بهداشتی مناسب.” او همچنین تحت فشار قرار دادند برای کنگره شامل “بیمه بهداشت عمومی گزینه” که او اشاره کرد یک ایده است که باراک اوباما در حمایت از, در زمان.

“اگر شما مانند پوشش شما و شما آن را نگه دارید. اما اگر شما لازم نیست که پوشش — و یا اگر شما از دست دادن پوشش خود — شما می خواهم یکی دیگر از گزینه است. و تقریبا هر کس موافق است که به خوبی مدیریت عمومی گزینه دارای پتانسیل واقعی برای ارائه – برای پول کمتر – همان مزایایی که شرکت های بیمه خصوصی ارائه,” او نوشت.

و در Nov. 6, 2009 بلومبرگ با صدور بیانیه دیگری گفت که برای ماه شده و درخواست اعضای کنگره برای حمایت از یک خانه نسخه از این لایحه که در نهایت به تصویب رسید. اما, دوباره, او گفت که او “امیدوار نهایی قانون” از مجلس نمایندگان و سنا “را شامل معنی دار بیمه بهداشت عمومی گزینه برای نیروهای جدید است.” که اتفاق نمی افتد.

سی ان ان همچنین اشاره می کند که در سال 2013 مصاحبه رادیویی ذکر شده توسط بلومبرگ ستاد انتخاباتی شهردار سابق گفت: از قانون مراقبت های بهداشتی: “برخی از قطعات از Obamacare من فکر نمی کنم کار خواهد کرد من فکر نمی کنم منصفانه است که من فکر نمی کنم هوشمند است ، اما من ندارد و بهتر جواب دیگر بیایید سعی کنید این.”

Buttigieg-Klobuchar Spar در رای گیری ثبت

Buttigieg و Klobuchar استدلال بیش از سناتور رکورد رای گیری در زبان انگلیسی به عنوان زبان ملی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد.

Buttigieg: شما رای دادند به زبان انگلیسی زبان ملی. آیا می دانید پیام می فرستد که در به عنوان چند زبانه دولت به عنوان نوادا به مهاجران ؟ شما شده اند غیر معمول در میان دموکرات ها من فکر می کنم که حزب دموکرات در میان همه از سناتورها در حال اجرا برای رئيس جمهور به احتمال زیاد به رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضات است. …

Klobuchar: در واقع من مخالف و نه حمایت دو سوم از مغلوب ساختن پیشی جستن قضات پس از دریافت شماره های خود را راست. و من در بالا 10 تا 15 درصد آنها مخالف است.

در سال 2007 Klobuchar آیا رای برای اصلاح “اعلام زبان انگلیسی به عنوان زبان ملی از دولت ایالات متحده است.” او یکی از 17 دموکرات ها به رای دادن به نفع اصلاح مهاجرت ، متمم قانون اساسی به تصویب رسید اما به طور کلی لایحه نیست. اخیرا Klobuchar گفته است او نمی خواهد حمایت از چنین سیاست.

در ماه ژوئن در انتخابات ریاست جمهوری فروم در میامی او گفت: “و من نمی خواهد حمایت اصلاحیه دیگر به زبان انگلیسی زبان رسمی آنجا که من درک می کنم در حال حاضر آنچه که برای مردم در جامعه است.” و در لاس وگاس در این ماه او دوباره گفت که او در برابر این قانون با توجه به آسوشیتد پرس.

همانطور که برای رای خود در مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد های انتخاباتی امتیاز به یک محاسبه نشان او رای دادند 33.51 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای منطقه و مدار دادگاه که او را در میان هفت سناتور دموکرات در مخالفت با. زودتر tally منتشر شده در مارس 2019 توسط فکر می کنم پیشرفت به نام Klobuchar یک “پرت” در میان ریاست جمهوری زمینه را برای حمایت از “بیش از 56 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد بودند که در نهایت تایید کرد — یک نرخ بالاتر از 32 از دیگر 46 سناتور که از اعضای و یا حزبی با حزب دموکرات است.”

این کمپین می گوید آن را با استفاده از همان روش به عنوان فکر می کنم پیشرفت به کامپایل به روز رسانی شمارش نشان می دهد که Klobuchar رای گیری درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن قضات کاهش قابل توجهی بیش از سال گذشته است. ساندرز رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن قضات 25.53% از زمان و وارن را 25.00% از زمان با توجه به کمپین محاسبات.

آمازون و شورون مالیات

گفت که او نمی خواهد با افزایش مالیات بر کسب و کارهای کوچک Buttigieg گفت: “آنچه ما باید انجام دهیم این است که سطح زمین بازی که در آن یک شرکت مانند آمازون و یا شورون است پرداخت به معنای واقعی کلمه صفر بر میلیاردها دلار سود.”

وجود دارد در واقع گزارش های سال گذشته, باعث, یافته های چپ متمایل موسسه مالیات و سیاست های اقتصادی نشان می دهد که این دو شرکت و دیگران پرداخت هیچ مالیات بر درآمد فدرال در سال 2018 است. این ITEP اخیرا اشاره کرد بر اساس یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده برای 2019 که آمازون “پرداخت 162 میلیون دلار از مالیات بر درآمد فدرال کمی بیش از 1 درصد شرکت داخلی سود.”

حتی پس, تصویر, نیست, کاملا, روشن, پس از شرکت های’ اظهارنامه مالیاتی خصوصی تحت قانون فدرال و از جمله گزارش های به جای تکیه بر اطلاعات از دیگر صورتهای مالی.

به وال استریت ژورنال با اشاره به اندازه سال گذشته و به دنبال در چند سال ارزش آمازون صورتهای مالی گزارش داد:از سال 2012 از طریق 2018 آمازون گزارش $25.4 میلیارد دلار در pretax ایالات متحده درآمد و در حال حاضر فدرال مقررات مالیاتی بالغ بر 1.9 میلیارد دلار. که 8 درصد نرخ مالیات پایین اما نه صفر و یا منفی است.”

بلومبرگ در انتشار کربن

در یک بخش از بحث با تمرکز بر تغییر آب و هوا NBC Lester هولت خواسته بلومبرگ چگونه او را به چین — جهان بالا کربن امیتر — برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با توجه به این که بلومبرگ کسب و کار است “به شدت سرمایه گذاری” در کشور است.

پس از گفت که او خواهد مذاکره با چین و متقاعد کردن این کشور است که در عمل آب و هوا نیز در آن بهره بلومبرگ منحرف نگرانی به هند است.

“در همه انصاف چینی آهسته” او گفت:. “این هند است که یک مشکل حتی بزرگتر. اما از آن است که یک مشکل است. هیچ کس را به انجام هر چیزی در مورد آن.”

درست است که چین و دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای شده اند افزایش کمتر به سرعت از هند. اما در چین تولید گازهای گلخانه ای هنوز هم در حال افزایش و این کشور را در مجموع انتشار گازهای گلخانه ای بسیار بالاتر از هند.

با توجه به مارس 2019 گزارش از آژانس بین المللی انرژی در سال 2018 چین تولید گازهای گلخانه ای CO2 افزایش 2.5 درصدی در مقایسه با 4.8 درصد افزایش در هند است.

چین در مجموع سالانه تولید گازهای گلخانه ای هستند که بیش از چهار برابر بزرگتر از هند — حدود 9.5 gigatons — پس از چین کوچکتر درصد افزایش در واقع حساب برای دو برابر آلودگی کربن. و به عنوان این گزارش اشاره می کند با وجود رشد “سرانه تولید گازهای گلخانه ای در هند باقی می ماند معاملاتي تنها 40 درصد از متوسط جهانی است.”

در حالی که هر دو کشور مربوط به تغییر آب و هوا و چین است که تا کنون بزرگتر منبع تولید گازهای گلخانه ای.

به بلومبرگ کمپین اشاره کرد در یک ایمیل برای ما که چین “گام” برای کاهش استفاده از زغال سنگ در حالی که در هند زغال سنگ سوز در ظرفیت و جمعیت انتظار می رود به افزایش است. “بنابراین به نظر می رسد بسیار عادلانه می گویند – در شرایط اجبار یک کشور به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای و مقابله با بحران آب و هوا’ – که این کشور است که در حال حاضر انجام این امر مطرح بزرگتر مشکل” سخنگوی گفت.

تکرار

بی خانمان: ساندرز دوباره اغراق آمیز زمانی که او گفت ایالات متحده “یک و نیم میلیون نفر در خواب در خیابان.” به عنوان ما نوشته شده است قبل از وزارت مسکن و توسعه شهری های اخیر سالانه ارزیابی از بی خانمان جمعیت منتشر شد Jan. 13 تخمین زده می شود که 211,293 نفر بی خانمان و بی سرپناه در شب آمار گرفته شده در سال 2019. ساندرز با اشاره به کل جمعیت از افراد بی خانمان که HUD در برآورد 567,715. اما HUD به کنگره گفت که در مورد “دو سوم (63 درصد) از مردم تجربه بی خانمانی اقامت داشتند در پناه locations.”

مراقبت های بهداشتی: ساندرز نیز تکرار خود را به طور منظم ادعا می کنند که “با وجود هزینه های دو برابر سرانه چاک دو بار به عنوان بسیاری به عنوان دیگر کشور مهم در زمین ما رو 87 میلیون که در حال ایجاد یا underinsured.”

ایالات متحده آمریکا صرف دو بار به عنوان بسیاری به عنوان هر کشور به جز شش, به گزارش اخیر سازمان همکاری اقتصادی و توسعه داده است که برای سال 2018 است. ایالات متحده سرانه هزینه های مراقبت های بهداشتی بالغ بر $10,586, اما سوئیس ($7,317) نروژ ($6,187) آلمان ($5,986) سوئد ($5,447) اتریش ($5,395) و دانمارک ($5,299) همه پرداخت کمی بیشتر از نیمی از آنچه ایالات متحده می کند.

و 87 میلیون بیمه یا underinsured شماره می آید از یک سال 2018 صندوق مشترک المنافع بررسی. شمارش شامل 19.3 میلیون نفر بودند که بیمه شده اما تا به حال تجربه یک شکاف در پوشش در سال قبل.

اسلحه: بایدن گفت که به دلیل ساندرز ما “می تواند پس از” و سو “تولید کنندگان اسلحه.” اما به ما اشاره کرد پس از Feb. 7 دموکراتیک بحث 2005 قانون که ساندرز در اصل پشتیبانی می کند و اجازه می دهد تا پرونده های حقوقی در برخی از موارد است. به گزارش سرویس پژوهشی کنگره حفاظت قانونی تجارت در آغوش عمل از سال 2005 است که به طور کلی سپر اسلحه سازان از دعاوی مدنی ناشی از سوء استفاده از سلاح گرم و مهمات شامل شش استثنا از جمله مواردی است که در آن یک اسلحه گرم فروشنده سهلانگاری در موارد مربوط به انتقال اسلحه گرم با دانش است که آن را می توان مورد استفاده برای ارتکاب جرم و موارد که در آن تولید کنندگان و فروشندگان به بازار عرضه شده و یا به فروش اسلحه گرم در نقض قانون فدرال یا ایالت. در واقع یک کانکتیکات قاضی گفت: سال گذشته که طرح دعوی در دادگاه خانواده قربانیان 2012 تیراندازی مدرسه سندی هوک در برابر Remington Arms Co. برای راه آن به بازار عرضه شده حمله به سبک تفنگ قاتل استفاده می شود را به محاکمه در 2021.

منابع

دارتموث کانال یوتیوب. “دارتموث ریاست جمهوری سخنرانی: مایکل بلومبرگ شهردار شهر نیویورک است.” تصویری. 17 Jul 2010.

“شهردار بلومبرگ برجسته نیاز برای جامع ملی مراقبت های بهداشتی اصلاحات است که می توانید پس از ساخت شهر نیویورک موفقیت است.” آزادی مطبوعات. Nyc.gov. 1 May 2009.

بلومبرگ مایکل. “عمومی بیمه طرح را کمک به درمان یک سیستم مراقبت های بهداشتی.” نیویورک دیلی نیوز. 1 Jul 2009.

“بیانیه شهردار Michael R. بلومبرگ در مراقبت های بهداشتی پیشبرد اصلاحات در مجلس نمایندگان ایالات متحده.” آزادی مطبوعات. Nyc.gov. 6 Nov 2009.

Kaczynski اندرو و Steck اد. “مایک بلومبرگ در سال 2010 به نام Obamacare قانون ‘رسوایی’ و ‘برنامه دیگری که به مقدار زیادی از پول هزینه.'” سی ان ان. 16 Feb 2020.

گاردنر متی. “از 0% به 1.2%: آمازون موجب اقتدار خود را کوچک موثر فدرال نرخ مالیات بر درآمد.” موسسه مالیات و سیاست های اقتصادی. 31 Jan 2020.

روبین ریچارد. “آیا آمازون واقعا بدون پرداخت مالیات ؟ در اینجا پاسخ پیچیده” وال استریت ژورنال. 14 ژوئن 2019.

آژانس بین المللی انرژی. جهانی انرژی و CO2 گزارش وضعیت 2019. Mar 2019.

سنگ اوون. سخنگوی مایک بلومبرگ مبارزات انتخاباتی. ایمیل فرستاده شده به FactCheck.org. 20 Feb 2020.

Elie, Eugene, et al. “FactChecking نیوهمپشایر بحث دموکراتیک.” FactCheck.org. 8 Feb 2020.

جکسون Brooks et al. “FactChecking ژانویه دموکراتیک بحث است.” FactCheck.org. 15 Jan 2020.

Kotch الکس. “به او حمله مدیکر برای همه, شهردار پیت می شود کمپین نقدی از مراقبت های بهداشتی مدیران.” لجن. 18 Oct 2019.

“بهداشت و درمان: بالا گیرندگان. نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.” مرکز سیاست پاسخگو. بدون تاریخ. دیده 20 Feb 2020.

“برنی سال 2020 است.” فدرال کمیسیون انتخابات. بدون تاریخ. دیده 20 Feb 2020.

“پیت برای America, Inc.” فدرال کمیسیون انتخابات. بدون تاریخ. دیده 20 Feb 2020.

Farley, رابرت. “بلومبرگ گمراه در توقف-و-Frisk.” FactCheck.org. 14 فوریه سال 2020 است.

TECHFREEDOM. “اداره پلیس شهر نیویورک متوقف پرسش و Frisk گزارش فعالیت های آماده شده در طول دوره 1 ژانویه 2012 تا 31 مارس 2012.”

TECHFREEDOM. “اداره پلیس شهر نیویورک متوقف پرسش و Frisk گزارش فعالیت های آماده شده در طول دوره 1 اکتبر 2013 تا 31 دسامبر سال 2013 است.”

Kopan, Tal. “فدرال پشت مانیتور در نیویورک توقف-و-frisk مورد است.” سیاسی. 13 ژوئن 2013.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده منطقه جنوب نیویورک. دیوید فلوید, et al, v. شهرستان نیویورک, et al. بیانیه ای از منافع ایالات متحده است. 12 Jun 2013.

CBS/AP. “NYPD تغییر stop-و-frisk سیاست در میان اعتراض.” 17 مه 2012.

دادگاه منطقه ای ایالات متحده منطقه جنوب نیویورک. دیوید فلوید, et al, v. شهر نیویورک.

گودمن, J. David. “شورای معکوس بلومبرگ وتو از پلیس صورتحساب.” نیویورک تایمز. 22 Aug 2013.

YouTube.com. “کامل سخنرانی: بلومبرگ معذرت خواهی برای توقف و Frisk’ پلیس تمرین.” NBC New York. 17 Nov 2019.

C-SPAN. “اقتصاد شهری.” تصویری از مصاحبه با مایکل بلومبرگ. 17 Sep 2008.

Slodysko برایان. “بلومبرگ پس از سرزنش پایان ‘redlining’ در سال 2008 سقوط” آسوشیتد پرس. 12 Feb 2020.

استیونس مت. “بلومبرگ هنگامی که در ارتباط 2008 بحران به پایان Redlining تعصب در وام خانه.” نیویورک تایمز. 13 Feb 2020.

سنای آمریکا. رول تماس با 110 رای کنگره – 1st, جلسه, رای, #198. 6 Jun 2007.

دیل, فرانک. “Ctq است رای به تایید بیش از نیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد
مینه سوتا دموکرات است outlier در میان 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.” فکر می کنم در حال پیشرفت است. 20 Apr 2019.

برنت سارا و قیمت, Michelle L. “Klobuchar تغییرات در مهاجرت قبل از نوادا قفقاز.” آسوشیتد پرس. 15 Feb 2020.

زنده: نامزد انتخابات ریاست جمهوری توسط NALEO, Noticias Telemundo. YouTube.com. 21 ژوئن 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im