FactChecking بایدن را “باشگاه صبحانه’ مصاحبه

در مارس 22, رادیو, مصاحبه, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ساخته شده و تعدادی از نادرست و گمراه کننده و یا ادعاهای اغراق آمیز.

  • بایدن به دروغ به او پیشنهاد کرد که به نام و برای اجرای سراسری اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های قبل از 8 مارس که محققان دانشگاه کلمبیا گفت: می توانست مانع نزدیک به 36,000 آمریکا و میر به علت COVID-19 از آن پس تا اوایل ممکن است.
  • او به دروغ ادعا کرد “NAACP را تایید من هر بار که من اجرا کردم” برای دفتر. رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی سازمان دفاع از حقوق مدنی با صدور بیانیه ای گفت: “NAACP یک سازمان غیر حزبی و نه تایید نامزدها برای دفتر سیاسی در هر سطح.”
  • بایدن اغراق آمیز هنگامی که او گفت: “من یک مقاله نوشت:” در مورد کوروناویروس در Jan. 27 که گفت: “این بیماری همه گیر را در اینجا.” بایدن در واقع اشاره به شیوع بیماری به عنوان یک “جهانی بهداشت چالش” و استدلال کرد که تهمت بود نه آماده برای رهبری کشور را از طریق “امکان یک بیماری همه گیر.”
  • او همچنین خود را بیش از حد اعتباری زمانی که او گفت: “من آن مرد که گفت ما باید به … پیدا کردن دقیقا چگونه بسیاری از مردم در جامعه در حال گرفتن COVID و در حال مرگ هستند از آن است.” در 9 آوریل بایدن پیوست چندین دموکرات که در حال حاضر به نام برای فدرال وزارت بهداشت برای جمع آوری نژادی و قومی اطلاعات دموگرافيک و پرسشنامه تست و درمان است.

بایدن ساخته شده تمام کسانی که ادعا می کند در طول حدود 18 دقیقه بخش در “باشگاه صبحانه” برنامه های رادیو. اما این یک بحث نظر او در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار در پایان این مصاحبه — که “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما ain’t سیاه” — که موفق به دریافت بیشترین توجه.

تیوی مطالعه بر فاصله اجتماعی

این دانشگاه کلمبیا مطالعه آن شده است نظیر بررسی شد ارسال شده در preprint سرور medRxiv در مارس 20. نویسندگان این مطالعه محاسبه می شود که تا به حال اجتماعی فاصله و اجرای اقدامات مانند اقامت در خانه سفارش شده است به طور گسترده ای اجرا شده در ایالات متحده آمریکا در مارس 8 — و نه در اواسط ماه مارس — 35,927 از سراسر کشور COVID-19 مرگ و میر از طریق مه 3 می تواند اجتناب شده است. اگر کسانی عمومی محدودیت رفته بود به اثر و حتی زودتر در مارس 1, محققان تخمین زده است که 53,990 مرگ و میر ناشی از این بیماری ناشی از کوروناویروس مانع شده اند می تواند.

آنچه مطالعه می کند می گویند این است که بایدن پیشنهاد مصرف این مراحل است که این تصور نادرست او در این مصاحبه گفت: “آنها با اشاره به این که اگر او تا به حال به گوش من و دیگران و عمل فقط یک هفته زودتر برای مقابله با این ویروس وجود دارد می تواند 36,000 کمتر مردم مرده است.”

این درست است که “دیگران” — از جمله مقامات بهداشتی در تهمت خود دولت — گفت: قبل از مارس که اجتماعی فاصله خواهد نیاز به اجرا به منظور کاهش سرعت گسترش ویروس. ما نوشته شده است در مورد برخی از هشدارهای زودهنگام تهمت کردم در مورد چگونگی آسیب رساندن COVID-19 می تواند برای آمریکایی ها.

اما ما خواسته بایدن کمپین یک مثال از بایدن خواستار اجتماعی فاصله و یا چیزی شبیه سراسر کشور مستند در اوایل مارس و آن را ارائه نمی دهد یک.

در واقع بایدن هنوز برگزاری تجمعات انتخاباتی با گروه های زیادی از مردم که در آن نقطه. او بنا به گزارش صحبت کرد به جمعیت حدود 1000 در دیترویت دبیرستان در مارس 9, آستانه میشیگان دموکراتیک اولیه ،

بعد از کمپین انصراف از برنامه ریزی تجمع در اوهایو با استناد به نگرانی در مورد به طور بالقوه گسترش ویروس. اما پس از بایدن اصلی برنده در مارس 10, او هنوز هم تحویل یک سخنرانی پیروزی قبل از یک گروه از “حدود 50 کارکنان حامیان و اعضای رسانه ها” در یک رویداد در فیلادلفیا بود که به روی عموم بسته شده, با توجه به Philadelphia Inquirer.

بایدن نمی آزادی طرح خود برای مبارزه با این ویروس تا مارس 12. آن را به طور عمده به نام برای, در میان چیزهای دیگر, ساخت تست برای COVID-19 رایگان و به طور گسترده ای در دسترس و همچنین ارائه کمک های مالی برای همه کسانی که تحت تاثیر شیوع بیماری از جمله پرداخت مرخصی استعلاجی.

این بود که همان روز زمانی که بایدن بنا به گزارش کمپین با صدور یادداشتی به کارکنان آموزش “همه بایدن برای رئیس جمهور کارکنان هر دو ما در فیلادلفیا ستاد و در زمینه دفاتر در سراسر کشور” به کار از خانه آغاز مارس 14.

البته آن نبود تا بعد در مارس 16, که کاخ سفید coronavirus نیروی کار صادر شده خود دستورالعمل برای 15 روز محاکمه به سرعت گسترش ویروس. در یک نشست خبری تهمت گفت: “[M]y دولت توصیه است که همه آمریکایی ها از جمله جوان و سالم کار برای شرکت در تحصیل از خانه زمانی که ممکن است. اجتناب از جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر. جلوگیری از اختیاری سفر. و اجتناب از خوردن و نوشیدن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی.”

این دستورالعمل همچنین تشویق افراد مسن افراد با شرایط بهداشتی اساسی و افرادی که احساس بیمار و یا هر کسی که در یک خانواده با کسی که تست مثبت برای COVID-19 به ماندن در خانه.

در مارس 29, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که نیروی کار بود و گسترش آن دستورالعمل های اضافی برای 30 روز.

در بیانیه ای به FactCheck.org مایک Gwin یک بایدن گفت: “با شروع در ماه ژانویه, معاون رئیس جمهور بایدن بارها و بارها به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید coronavirus به طور جدی و به گوش دادن به توصیه های دانشمندان و کارشناسان در ساخت لازم در آماده سازی و مقابله با گسترش آن. مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته بایدن هشدار و شکست خورده را به اقدام سریع — و او حاضر به گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی در دولت که تحت فشار قرار دادند اجتماعی فاصله اقدامات تقریبا یک ماه قبل از آنها در واقع گرفته شده است. امریکا پرداخت کرده است قیمت غیر قابل تصور به دلیل تهمت را شکست و به سرعت وارد عمل با 100000 کشته و بالاترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ.”

هیچ NAACP تایید

در پایان این مصاحبه رادیویی در پاسخ به نظر Charlamagne tha خدا یکی از نشان می دهد میزبان ساخته شده در مورد تمایل بیشتری برای جامعه سیاه بایدن گفت: “من یک رکورد است که به هیچ یک دوم است. NAACP را تایید من هر بار که من اجرا کردم. منظور من بیا یک نگاهی به سابقه بوده است.”

اما این نادرست است.

در بیانیه ای رد بایدن ادعا, Christopher Johnson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از 100 به همراه سال, حقوق مدنی, سازمان گفت: “دیروز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک نظر در مورد NAACP را تایید. ما می خواهم برای روشن است که NAACP یک سازمان غیر حزبی و نه تایید نامزدها برای دفتر سیاسی در هر سطح. افراد وابسته به NAACP در سطح ملی و ایالتی و محلی سطح رایگان به نامزد تایید در ظرفیت شخصی, اما آنها منعکس نمی شود پشتیبانی توسط NAACP به عنوان یک سازمان است.”

NAACP آن سیاست نه تایید نامزدها شناخته شده است در سال 2016 بیش از حد.

بایدن ژانویه Coronavirus Op-Ed

پیش از آن در مصاحبه رادیویی بایدن گفت: “من یک مقاله نوشت: من فکر می کنم, 27th ژانویه گفت که این بیماری همه گیر را در اینجا. ما باید عمل کند.”

این درست است که بایدن از نظر قطعه ای که منتشر شد که بعد توسط ایالات متحده آمریکا امروزگفت: شیوع کروناویروس را “بدتر قبل از آن بهتر می شود” و وجود “احتمال بیشتر” از فقط مورد تأیید آمریکا و چند کشور دیگر گزارش شده بود در آن زمان.

اما بایدن نوشتن نیست که ویروس جدید در حال حاضر رسیده همه گیر وضعیت. او استدلال کرد که تهمت بود نه آماده برای رهبری کشور را از طریق آنچه که او به نام “بهداشت جهانی به چالش بکشد.”

در واقع اولین خط از op-ed گفت:” احتمال یک بیماری همه گیر است که یک چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بی حد و حصر برای رسیدگی به عنوان رئیس جمهور.” ما اضافه شده تاکید روی کلمه “احتمال است.”

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی در Jan. 30 و رسما با برچسب آن را یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

COVID-19 و آمریکایی های آفریقایی تبار

بایدن همچنین گفت: نمایش رادیویی را شنوندگان “من آن مرد که گفت: ما باید به سخت سوابق و پیدا کردن دقیقا چگونه بسیاری از مردم در جامعه در حال گرفتن COVID و در حال مرگ هستند از آن است.”

اما برای حمایت از ادعای خود را بایدن کارگردانی مبارزات انتخاباتی ما را به یک مارس 9 بیانیه نشان می دهد که بایدن بود پس دیگر چه دموکرات ها در حال حاضر خواسته وزارت بهداشت و خدمات انسانی انجام دهد. او نبود مصرف منجر شود.

در این پست و در میان یک پلت فرم چاپ و نشر بایدن گفت: در قسمت: “این بیماری همه گیر به ما نشان داده اهمیت پیشرو در علم و پیروی از داده — اما ما نمی توانیم به دنبال اطلاعات اگر ما آن را ندارید. به همین دلیل من به من ملحق دموکراتیک همکاران سناتور [الیزابت] Warren کنگره [Ayanna] Pressley, سناتور [کامالا] Harris, Senator [کوری] بوکر, کنگره [Robin] و دیگران در تماس CDC و سازمان های دیگر برای انتشار اطلاعات بیشتر در مورد چگونه COVID-19 است صدمه زدن به جوامع ما. نه فقط داده ها در سن بلکه بر درآمد و نژاد بنابراین ما می تواند تمرکز منابع در جایی که نیاز است اولین و سریع ترین است.”

کسانی که قانونگذاران دموکرات در حال حاضر فرستاده شده در مارس 27, نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, درخواست HHS و آن سازمان به توجه نزدیک به نژادی و نابرابری در ایالات متحده در پاسخ به COVID-19.

“در طول این بی سابقه جهانی همه گیر و مقرون به صرفه و دسترسی عادلانه به مراقبت و درمان ضروری است برای صرفه جویی در زندگی و کاهش گسترش coronavirus” در این نامه می خواند. “این مهم است که دولت فدرال را تلاش هماهنگ به حساب های موجود نژادی و نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و چگونه مداوم نابرابری ممکن است در تشدید این اختلافات در هفته ها و ماه های آینده به عنوان ملت ما در پاسخ به این بهداشت جهانی بیماری همه گیر. ما می خواهیم HHS برای کار با کشورهای محلات و خصوصی labs برای بهتر جمع آوری اطلاعات در بهداشت و نابرابری به عنوان ما همچنان به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de