FactChecking آگهی در مورد اهدای ‘ما ماسک و لوازم’ به چین

دموکراتیک گروه آگهی حمله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ گمراه کننده تصور که تجهیزات پزشکی اهدا شده توسط ایالات متحده بر اساس سازمان و کسب و کار در چین در اوایل جهانی شیوع کروناویروس آمد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“او حمل چین 17 تن از آمریکایی ماسک و تجهیزات پزشکی می گوید:” آگهی از آمریکا پل قرن 21یک لیبرال فوق العاده PAC با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما ماسک و لوازم. منابع ما در حال حاضر نیاز دارید.”

این درست است که وزارت امور خارجه درگیر در تحویل به چین تن از تجهیزات حفاظت فردی اهدا شده توسط شرکت های آمریکایی و سازمان ها در اوایل فوریه. وزارت امور خارجه و حتی مورد تحسین قرار گرفته کمک های مالی به عنوان “عهد به سخاوت مردم آمریکا” و گفت: آنها به عنوان مثال از “قوی ایالات متحده رهبری در پاسخ به شیوع بیماری است.”

اما لوازم پزشکی نمی شد “آمریکا” یا “ما” به این معنا که آنها متعلق به دولت فدرال است که تبلیغ زبان ممکن است منجر بینندگان به این باور. تجهیزات اهدا شده توسط این شرکت ها و سازمان ها به طور خاص برای استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در چین است.

30-دوم تجاری با عنوان “اعتماد” آغاز شده و در حال اجرا در این هفته در رسانه را انتخاب کنید بازار در نوسان ایالت میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. فوق العاده PAC گفت: آن را “موج اول از 15 میلیون دلار به کمپین” برای مقابله با لکه های تلویزیونی پخش از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن, گروه, امریکا اولین اقدام.

تا کنون تبلیغ اجرا شده است و در آن سه متحده — که تهمت برنده توسط تنها در حدود 80,000 آرا ترکیب — هزینه در حدود $190,000 با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

آگهی شروع می شود با برجسته افتخاری سخنان ناروا ساخته شده در مورد چین که گزارش نشان می دهد آهسته بود به گزارش شیوع کروناویروس جدید آغاز شد که در مرکزی چین در شهر ووهان در نزدیکی پایان 2019. (ما قبلا نوشت: در مورد برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات ستایش رئیس جمهور چین پاسخ به آنچه که در حال حاضر تبدیل به یک جهانی همه گیر.)

این آگهی راوی در ادامه می گویند: “مغلوب ساختن پیشی جستن به چین بیش از ستایش. او حمل چین 17 تن از آمریکایی ماسک و لوازم پزشکی — ما ماسک و لوازم. منابع ما در حال حاضر نیاز. مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد چین فرستاده چین ما لوازم و فقط در ظروف سرباز یا مسافر ما در حال حاضر است.”

در واقع عرضه شد donated توسط ایالات متحده بر اساس سازمان و کسب و کار در یک ژست بشردوستانه در زمانی که تقریبا تمام موارد گزارش شده و مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در چین است.

در فوریه. 7 مدیر کل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که وجود دارد در سراسر جهان کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و “[f]rontline سلامت کارگران در چین نیاز بخش عمده ای از PPE لوازم.”

همان روز وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که وزارت امور خارجه حال “تسهیل حمل و نقل” از تقریبا 18 تن از “اهدا لوازم پزشکی به مردم چین از جمله ماسک و لباسهای گاز ماسک و سایر مواد حیاتی.” کمک های مالی لود شد بر روی وزارت خارجه-اجاره هواپیما بودند که در حال حاضر رهبری به چین که در هفته برای بازگرداندن صدها نفر از شهروندان آمریکایی رشته در کشور است.

حدود یک هفته بعد این گروه ارائه شده کمی اطلاعات بیشتر در مورد تحویل این کمک هماهنگ با پروژه امیدبین المللی آموزش بهداشت و انسانی سازمان است که مشغول به کار در ووهان پس از 1990s شروع شد.

وزارت خارجه Feb. 15: هفته گذشته به لطف تلاش مشترک دولت فدرال و مقامات محلی و سازمان های خصوصی و شرکت های 17.8 تن از شخصی حفاظت تجهیزات و لوازم پزشکی تحویل داده شد و بیش از 800 نفر تخلیه شدند از ووهان چین در میان رمان شیوع کروناویروس.

تعدادی از سازمان ها و شرکت ها و نهادهای خصوصی اهدا زندگی-صرفه جویی در مصرف کمک های اولیه و لوازم. پروژه امید دریافت و توزیع 101 پالت شخصی حفاظت تجهیزات و لوازم پزشکی ارائه شده توسط samaritan’s Purse, بوئینگ, کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و Intermountain Healthcare.

سخنگوی پروژه امید را تایید کرد به FactCheck.org که این گروه موفق به دریافت کمک های مالی.

“تنها منابع دریافت شده توسط پروژه امید در چین است که حمل و نقل در وزارت امور خارجه-چارتر پرواز بودند حدود 17.8 تن اهدایی توسط آمریکا امداد سازمان و کسب و کار برای کمک به چین پزشکان و پرستاران شامل COVID-19 شیوع” ربکا Gustafson, مدیر ارشد, از رسانه های جهانی روابط در پروژه امید گفت: در یک ایمیل.

بوئینگ در حال حاضر اعلام کرد در ژانویه. 29 که آن را آماده برای اهدای “250,000 پزشکی-درجه تنفسی ماسک به آدرس پزشکی کمبود عرضه در چین است.” یک سخنگوی هواپیمایی غول گفت: ما در ایمیلی که به این شرکت اهدا شد شامل به عنوان بخشی از حمل و نقل برای پروژه امید در چین است.

کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران نیز اعلام کرد در ژانویه. 29 بود که آن را با همکاری های انسان دوستانه و کمک به چین 220,000 ماسک, ماسک 870 جفت از عینک محافظ و بیش از 6500 جفت محافظ coveralls. مقاله در وب سایت خود گفت کلیسا رئیس جمهور تصمیم به کمک مالی پس از استعلام و یادگیری از “دوستان دیرین در چین” نیاز به “تجهیزات حفاظتی در شانگهای مرکز طبی کودکان که در آن لوازم تخلیه شده اند به دلیل شیوع بیماری در ووهان.”

در یک به روز رسانی که در مقاله روز بعد کلیسا گفت: منابع تحویل داده شد به چین در فوریه. 4 — همان روز هواپیماهای اجاره توسط وزارت امور خارجه وارد در چین است.

و یک سخنگوی samaritan’s Purseیک مسیحی انجیلی امداد رسانی سازمان گفت: ما it “اهدا 78 پالت از لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی به هوبئی چین” برای coronavirus کمک. “وزارت امور خارجه تسهیل تحویل این موارد” او در بیانیه ای گفت.

در این روز همه از سهم تحویل داده شد که با گزارش هایی که وجود دارد بیش از 20 ، 000 تایید موارد COVID-19 در چین و بیش از 400 مرگ و میر وجود دارد به دلیل این بیماری است. در همان زمان وجود دارد 11 موارد تایید شده در ایالات متحده و گزارش مرگ و میر ناشی از این بیماری در ایالات متحده نمی آمد تا فوریه. 29, بیش از سه هفته بعد.

فوق العاده PAC به ما گفت آن آگهی شد به سادگی بیان حقایق در مورد حمل و نقل.

“همانطور که واشنگتن پست‘s خود گزارش و چند واقعیت-چک کردن سازمان در حال حاضر تایید خود رئیس جمهور وزارت امور خارجه به آنها گفت خود حمل 17 تن از آمریکایی ماسک و لوازم پزشکی به چین در ماه فوریه تحت رئیس جمهور جهت خودگفت:” جب Fain سخنگوی آمریکایی پل. “کسانی هستند که حقایق و آنها را برای بحث. این رئیس جمهور نمی کنید برای جلوگیری از پاسخگویی در حال حاضر که او در می یابد آن را سیاسی ناخوشایند است.”

آن را برای ما می گویند که آیا دولت فدرال باید درگیر شده اند در ارائه بسیار مورد نیاز مواد به چین زمانی که در ایالات متحده بعدها تجربه coronavirus مربوط PPE کمبود خود را دارد.

اما خوانندگان باید بدانند که زمانی که آمریکا پل تبلیغ می گوید تهمت فرستاده “ما ماسک و لوازم” را به چین آن را یک مرجع به تجهیزات آمریکایی شرکت ها و کسب و کار اهدا شده به طور خاص برای کمک به مقامات بهداشتی در چین است. این PPE نمی آمد از خود دولت ذخایر و نه آن اختصاص داده شده برای استفاده در ایالات متحده

یادداشت سردبیر: نوسان دولت دیده بان سری گاه به گاه در مورد نادرست و گمراه کننده سیاسی در پیام های کلیدی متحده کمک خواهد کرد که تصمیم گیری 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>