• 3.1 K

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از بین بردن سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman از کاخ سفید شورای امنیت ملی با این ادعا که Vindman را “برتر … علنا اظهار داشت که Vindman به حال مشکلات با قضاوت پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات است.” اما دومی ادعا برگ یک تصور نادرست و دیگران حذف مهم زمینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به تیموتی موریسون بود که شورای امنیت ملی به مدیر ارشد برای روسیه و اروپا و Vindman مستقیم استاد راهنما برای کمی بیش از سه ماه در سال 2019 از اواسط جولای تا پایان ماه اکتبر.

در اینجا خلاصه ای از آنچه موریسون بود و نمی گویند در مورد Vindman که مثل موریسون گوش در مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky و شهادت در مجلس استیضاح تحقیق:

  • موریسون نگفت که Vindman “تا به حال مشکلات با … نشت اطلاعات” به عنوان برگ برنده ادعا کرد. موریسون گفته است که برخی از همکاران خود را ابراز و به او که Vindman ممکن است به بیرون درز اطلاعات اما موریسون گفت: هرگز او معتقد است که کسانی که ادعا می کند.
  • موریسون گفت که او و دیگر مقامات در مورد Vindman قضاوت. اما فیونا هیل بود که Vindman ناظر برای یک سال قبل از موریسون گفت: او سوال خود را “به طور کلی قضاوت” و یا “خود را اساسی تخصص.” در واقع هیل نوشت که Vindman نمایش داده می شود “قضاوت عالی” با توجه به بررسی عملکرد که Vindman به نقل از طی مکان شهادت.
  • موریسون همچنین گفت که Vindman نیست به دنبال زنجیره ای از فرمان هنگامی که Vindman گزارش نگرانی های خود را درباره تهمت-Zelensky تلفن تماس برای امنیت ملی, مشاور حقوقی. او گفت که او ترجیح داده اند که Vindman به او آمد اما او همچنین گفت که که بود غیر معمول نیست چرا که همه چیز کار می کرد متفاوت تحت هیل که موریسون جایگزین در شورای امنیت ملی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد Vindman در فوریه. 8 یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حذف او از موقعیت خود را به عنوان امنیت ملی مدیر امور اروپا. Vindman بود در اصل برنامه ریزی شده به ترک پست خود در خانه در ماه ژوئیه هنگامی که خود را با جزئیات به پایان برسد.

اولیه خود را اخراج شرح داده شد توسط چند دموکرات کنگره به عنوان یک شکل از اقدامات تلافی جویانه برای موافقت با شاهد در مجلس استیضاح. Vindman شهادت دادند که او احساس آن را “نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند آمریکا و یک حریف سیاسی” یک مرجع برای مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست Zelensky به بررسی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و پسر شکارچی.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در یک رویداد برای شورای آتلانتیک در فوریه. 11 را تکذیب کرد و گفت که این تصمیم به حذف Vindman شد یک حرکت تلافی جویانه. “من کاملا می تواند به شما بگویم که آنها نه انتقام در برابر” اوبراین گفت: با اشاره به Vindman و دو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman بود که نه یک استیضاح شاهد بود اما همچنین حذف از پست خود به عنوان یک وکیل شورای امنیت ملی و اخلاق رسمی.

هر دو مردان شده اند reassigned به گروه ارتش یک سخنگوی ارتش گفت: در بیانیه های متعدد رسانه های خبری.

در توییتر خود پست مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که Vindman “بود که بسیار سرکش,” “گزارش مطالب من کامل ‘تماس نادرست” و “داده شد وحشتناک گزارش خود برتر است.” “به عبارت دیگر ‘خارج'” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

یک وکیل برای Vindman منتشر شد بیانیه ای از تماس رئیس جمهور اظهارات “بدیهی است که نادرست است.”

ادعای نشت

این درست نیست که موریسون گفت: Vindman “تا به حال مشکلات با … نشت اطلاعات” به عنوان برگ برنده نوشت.

در بسته-درب رسوب در Oct. 31, موریسون در واقع جواب داد: “نه” زمانی که حزب جمهوری خواه وکیل استیو کرچک از او خواست اگر او تا به حال “هیچ نگرانی” که Vindman “ممکن است نشت چیزی.” موریسون گفت: کرچک که دیگران به او گفته بود که آنها معتقد بودند Vindman ممکن است به بیرون درز اطلاعات اما موریسون توصیه شده توسط وکیل خود به استادانه درست شده بیشتر است.

سپس در یک مکان استیضاح شنوایی در Nov. 19, موریسون گفت: “باور نمی کند و یا کافر” او چه گفته شد در مورد Vindman احتمالا منبع از کاخ سفید نشت.

در CBS’ “چهره ملت” در فوریه. 9 جمهوریخواه ایالت و سناتور ” لیندسی گراهام همچنین پیشنهاد کرد که Vindman ممکن است به بیرون درز اطلاعات به ناشناس خلاف کاران که در ماه اوت گذشته ثبت یک شکایت در مورد تهمت تماس با Zelensky با بازرس کل جامعه اطلاعاتی.

او هرگز پرسیده: “آیا شما نشت به whistleblower?'” گراهام گفت.

Vindman ممکن است هرگز خواسته شده است که سوال اما Vindman را رد کرده است افشای اطلاعات برای هر کسی که مجاز به آن را دارند.

“من هرگز هرگز,” Vindman پاسخ داد: هنگامی که از او پرسیده شد که در طول ماه نوامبر مکان شهادت اگر او تا به حال به بیرون درز هر چیزی. “این مضحک است که من می خواهم انجام دهد.”

Vindman گفت که او به یک بازخوانی از مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25 تماس با Zelensky به تنها دو نفر در خارج از شورای امنیت ملی و هم او گفته بودند “پاک متحده آمریکا مقامات دولت” با “نیاز به دانستن”: جرج کنتمعاون دستیار وزیر در امور اروپا و اوراسیا امور خارجه و شخص دیگری که مشغول به کار در جامعه اطلاعاتی که Vindman وکیل توصیه او را به نام.

Vindman نیز محروم دانستن هویت whistleblower.

سوال در مورد قضاوت

این درست است که موریسون گفت: در ماه اکتبر رسوب که او “نگرانی” در مورد Vindman را “قضاوت است.” او بعدها توضیح داد که به معنای Vindman “نیست همیشه ورزش بهترین قضاوت از نظر سیاستگذاری روند و فرایند سیاست.” او همچنین گفت که او “نگرانی” که Vindman “آیا ورزش مناسب قیامت به او می گویند که چه.”

علاوه بر این موریسون گفت که تپه و دیگران به او گفت که آنها تا به حال نگرانی در مورد Vindman قضاوت بیش از حد.

اما در مکان عمومی, شهادت, Hill روشن است که او نگرانی اصلی این بود که Vindman به دلیل نظامی خود را در پس زمینه ممکن است مناسب برای یک موقعیت که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای سیاسی است.

“سرهنگ Vindman بسیار برجسته تزئین افسر نظامی … و ما بررسی و به دنبال او در زمینه آنچه که آینده خود را در موقعیت خواهد بود در چارچوب ارتش ایالات متحده,” او گفت:. “و من نگران آن است که اگر برای مثال سرهنگ Vindman ممکن است تصمیم به ترک ارتش که شاید او را به عنوان به خوبی برای چیزی است که می تواند خیلی بیشتر سیاسی است. من احساس می کنم که او تا به حال سیاسی آنتن برای مقابله با چیزی که ضلالت به سیاست داخلی. نه هر کس است که مناسب برای آن است.”

اما او افزود: “این بدان معنا نیست که در هر راه که من سوال خود را به طور کلی قضاوت و نه بود من سوال در هر یک راه خود را اساسی و تخصص است. … این یک مسئله بسیار خاص از آنجا که در ماه ژوئن شاهد هستیم که همه چیز بودند واگرا و او نیاز به یک کاملا متفاوت حساسیت.”

و در مکان شهادت در Nov. 19, Vindman به نقل از هیل نهایی بررسی عملکرد او را که او گفت: خوانده شده در قسمت: “الکس بالای 1 درصد افسر نظامی و افسر ارتش با من کار من 15 سال از خدمات دولتی. او درخشان است, خون سرد و تمرینات عالی بوده است.

زنجیره ای از فرمان نگرانی

این هم درست است که موریسون گفت که Vindman نیست به دنبال زنجیره ای از فرمان هنگامی که Vindman گزارش نگرانی های خود را در مورد تهمت جولای 25 تماس با Zelensky به وکلای خود در شورای امنیت ملی به جای Morrison. موریسون گفت که او ترجیح داده اند که Vindman به او آمد اما آن را غیر معمول نیست برای او را به انجام این کار به دلیل راه همه چیز کار می کرد در زیر تپه بود که Vindman ناظر قبل از Morrison.

موریسون کرده Vindman ناظر برای کمی بیش از یک هفته در زمان تماس بین روسای جمهور صورت گرفت.

“سلف من تا به حال یک سبک های مختلف برای مدیریت کارکنان خود را از من انجام دهد” موریسون گفت: در طول خصوصی شهادت در ماه اکتبر. “او همان مشاهده گزارش از طریق زنجیره ای از فرمان باید کار کند.”

Vindman شهادت داد که او رفت و به شورای امنیت ملی سرب وکیل جان آیزنبرگ اول به دلیل آیزنبرگ قبلا گفته Vindman که او می تواند آمد به او با چنین نگرانی. Vindman گفت: او پیش از این گزارش نگرانی ها در مورد موضوعات مورد بحث در یک روز 10 ژوئیه در دیدار با گوردون Sondland سابق سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا به شورای امنیت ملی تیم حقوقی. آن بود که در آن نقطه Vindman گفت: زمانی که آیزنبرگ به او گفت که او می تواند آمد به آیزنبرگ با نگرانی های مشابه در آینده.

هنگامی که از او پرسیده شد که او در ماه نوامبر جلسه عمومی که چرا او نمی تواند به طور مستقیم به موریسون Vindman گفت که او تلاش کرد اما آیا فرصتی برای صحبت کردن با موریسون قبل از آیزنبرگ توصیه او را به صحبت کردن با هر کس دیگری در مورد تهمت-Zelensky تماس بگیرید.

“من بلافاصله .. هر دستورالعمل از تاریخ 10 ژوئیه حادثه … به آقای آیزنبرگ” Vindman گفت. “من در تلاش برای سعی کنید به صحبت کردن با آقای موریسون. که اتفاق نمی افتد قبل از من دریافت دستورالعمل از جان آیزنبرگ به صحبت کردن با هر کس دیگری هر بیشتر.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند که ما پرسید که چه تهمت به معنای زمانی که او در توییتی که Vindman “گزارش مطالب من کامل’ تماس اشتباه است.”

آن را ممکن است تهمت بود با اشاره به این واقعیت است که Vindman رفت و به آیزنبرگ به جای موریسون با نگرانی های خود را. رئیس جمهور ممکن است همچنین با اشاره به اختلاف در مورد آنچه کاخ سفید گفت: تهمت و Zelensky مورد بحث در اولین مکالمه تلفنی در تاریخ 21 آوریل 2019 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تبریک Zelensky در برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری اوکراین که روز است.

کاخ سفید در اصل منتشر شد بیانیه ای در مورد تبریک تماس بگیرید که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده کار با Zelensky برای “ریشه کن کردن فساد” در اوکراین است. اما یک یادداشت از تماس که کاخ سفید منتشر شد در ماه بعد نشان داد که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن آورده فساد است. در آن زمان یک سخنگوی کاخ سفید گفت: Vindman بود که شورای امنیت ملی را بالا متخصص در اوکراین آماده بازخوانی تماس و مسئول خطا.

Vindman شهادت داد که در این بیانیه مورد تماس قرار توسط کاخ سفید بود “نه کاملا دقیق” از آنجا که تهمت نیست فساد ذکر شده است از جمله در نقاط صحبت کردن که Vindman از پیش آماده برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از در تماس است.

اما برای روشن ما آگاه هستند از هر گونه شواهد است که Vindman رله اطلاعات نادرست به هر کسی در مورد آنچه تهمت و Zelensky مورد بحث در خود جولای 25 گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im