چهره بالکان 100 سال پیش

در تابستان سال 1920 این گوشه جنوب شرقی اروپا شد و جان گیرد. درگیری — شروع با اولین جنگ بالکان در سال 1912 و در ادامه با جنگ جهانی اول در را 1914-1918-بود طرح میتوانست بی شماری عادی زندگی می کند.

American photographer Lewis Hine (left) with other members of a U.S. Red Cross expedition in November 1918 before they set off on a yearslong assignment to make “a survey of actual needs existing in the various countries where the American Red Cross is engaged.”


عکاس آمریکایی Lewis Hine (سمت چپ) با دیگر اعضای ایالات متحده صلیب سرخ اعزامی در ماه نوامبر سال 1918 قبل از آنها در یک yearslong انتساب به “بررسی نیازهای واقعی موجود در کشورهای مختلف که در آن صلیب سرخ آمریکا مشغول است.”

صلیب سرخ آمریکا شده بود عامل در بالکان پس از سال 1915 و در 1919-1920 عکاس Lewis Hine* قادر به سفر به این منطقه با فرمت های دوربین به یک رکورد فوق العاده ای از زندگی در بالکان در برخی از تاریک ترین لحظات. در این تصاویر که به دنبال ما استفاده اصلی نوشتن شرح تصاویر — ویرایش شده برای وضوح و املا — که ارائه بینش های مختلف مردم بالکان و همچنین گاهی اوقات سایه دیدگاه غربی ناظر به زمان است.


“پیر مردمی در خانه: این نوع از افرادی که ایستاده برای همه است که در رومانی زندگی است. آنها دهقانان بزرگ نورد غلات کشور و کار کرده در خاک از دوران کودکی است. این نوع از بالکان مردم به آنها [Red Cross] کمک تمدید شد.”


“صربی طلایه دار: این روشن جوانی بالکان متعلق به یتیم خانه از بلگراد صربستان سرمایه یکی از موسسات متعدد در نوع خود دریافت توجه از تاریخ و صلیب سرخ. صربی یتیم دیده می شود آمریکایی ها تقریبا از اولین روزهای جنگ و آمده اند تا توجه آنها را به عنوان بخشی از زندگی خود را. بسیاری از پسران متعلق به پیشاهنگی پسر مدل در خطوط آمریکایی و انگلیسی پیشاهنگی.”


“آلبانی در سرزمین خود: اگر چه آلبانی در نظر گرفته بزرگترین در جهان ‘تفنگ toters’ آنها در قلب به عنوان جنگاوری به عنوان دزد بی رویه آنها اغلب مشهور به…. اگر چه زنان غالبا حمل اسلحه در آن است به طور کلی شناخته شده است که آلبانی’ توجه به تقدس خود را womankind به گونه ای است که هر کسی که همراه با یک زن ممکن است به هر جا که او بخواهد می شود و به طور کامل به سمت چپ به تنهایی.”


“یک کمی ورزش, موهای Montenegrin بچه سر راهی برداشتم در جاده: دختر بچه از دست پدر و مادر او در طول جنگ شده بود و التماس به روز و زندگی با 31 دیگر waifs در یک غار در نزدیکی پودگوریتسا. او قرار داده شده در [Red Cross] مدرسه در ستینیه. ژنده پوش او می پوشد در عکس رد و بدل شد برای گرم آمریکا ، او در حال حاضر به طور منظم وعده های غذایی و بهداشتی زندگی در محیط و یادگیری سه “R” (خواندن و نوشتن و ریاضی).”


“جریمه نوع از Montenegrin که شجاعت و قوت روح ملی یک ضرب المثل در شرق اروپا: آنها شناخته شده به عنوان ببر بالکان چرا که آنها هنوز هم یک کشور با وجود فتوحات با نیم دوجین قوی تر سازمان ملل. او لباس پوشیدن در یکشنبه خود را برای سفر به پسرش که یک بیمار در [Red Cross] بیمارستان در پودگوریتسا. از تمبر هستند و نه وابسته به قانون برای حفاظت از آنها به عنوان هفت تیر [پر شده را به خود تسمه] و سرنیزه نشان می دهد.”


“بالکان سفر لوکس: محبوب روش سفر در آلبانی که در آن کوه به شرح زیر کوه با سردرگم سرعت. این آلبانیایی کوهنورد بیشتر خر او در همه چیز به جز قدرت و سرسختی. این تصویر گرفته شده در خارج از [Red Cross] داروخانه در Scutari که در آن سوار آمد برای درمان مارگزیدگی پس از تلاش ناموفق برای درمان خود با محبوب روش استفاده از گرفتاری و تنباکو آب.”


“شاهزاده Ileana رومانی”

شاهزاده خانم جوان و مادرش ملکه رومانی کار کرده بود با صلیب سرخ برای توزیع کمک ها در کشور خود.


“نمونه دختر کولی در بالکان: در این بخش از جهان کولی هستند تعداد زیادی یافت می شود. در طول های اخیر مبارزه با بیماری های مسری این سرگردانی خانواده ها شده اند یک مشکل بزرگ به [Red Cross] پزشکان. این دختر کوچک بود جامعی در حالی که فروش سفال در خیابان.”


“آرایشگران معنی هیچ چیز در زندگی: زن دست پسر بالکان خاک. او اختصاص داده شده سه امتیاز و 10 سال و سپس برخی از. و با وجود فراز و نشیب که جاروب رومانی, او هنوز هم معتقد است که در آینده کشور خود و خوبی از خود به خدا. او یک بیمار در [Red Cross] بیمارستان اما حاضر به باقی می ماند اگر موهای او قطع شد. آن است که 50 سال رشد و او نمی خواهد با آن است.”


“ارتش یونان گل در شکوفه: گل از ارتش یونان هستند Evzones یا گارد سلطنتی ساخته شده تا مردان به طور خاص انتخاب شده برای توانایی خود را به پوشیدن این خاص ، در بالکان نظامی stylebook این صحنه و لباس است که رسما شناخته شده به عنوان ‘اصلاح آلبانیایی.’ این تصویر گرفته شده از گارد اختصاص یافته به [Red Cross] ستاد در آتن. اتفاقا کسی که با سرعت از کاخ سلطنتی یک روز به احضار یک صلیب قرمز, دکتر برای درمان پادشاه بود که به شدت گاز گرفته توسط سگ.”


“جانباز در سن 12: این پسر بود [پنج] زمانی که او از دست بازوی خود را در جنگ بالکان از سال 1912. در آن سال او به نظر می رسد در شهر تیرانا با یک دست از بیخ; یک پناهنده از یک جنگ در منطقه تپه برخی از مایل دورتر. بالکان روستاییان ترحم بر او هنگامی که آنها او را در بر داشت مبارزه با خیابان سگ تکه از مواد غذایی است. زمانی که کاربر صلیب سرخ آمد به تیرانا آنها در بر داشت یک خانه برای جوانی که در حال حاضر از 12 سال سن و یک جانباز از دو جنگ.”


“این است که یک گروه از بلغاری دهقانان گرفتن حمام آفتاب: آفتاب حمام ها در مورد همه بالکان مردم قادر به این روز زمانی که یک صابون کمبود یک از ویژگی های قابل توجه از کلی هرج و مرج اقتصادی در منطقه است.”


“بدون نیاز به ‘خشک’ مبارزه در اینجا: آشامیدنی ملی آلبانی و سایر کشورهای بالکان که در آن تاثیر Turk شده است غالب برای سال های بسیاری از قهوه است. کمی شراب یا مشروب استفاده می شود. به شدت طعم قهوه توسعه داده شده است که آن را hawked در خیابان. این نشان می دهد یکی از معمولی قهوه فروشندگان در تیرانا اعلام آمدن او توسط خراش چنگال تنظیم در امتداد دیوار. او را کنار می گذارد غلیظ و معطر مشروب برای یک درصد یک فنجان. اما همه کسب و کار است خیلی بد در بالکان امروز که حتی این محبوب تجار مجبور شده اند به درخواست تجدید نظر برای کمک به [Red Cross]. این خاص ‘قهوه man’ پوشیدن شلوار ساخته شده از لباس ارائه شده [به] او را با صلیب سرخ.”


“حسن نیت ارائه میدهد و فقر: یک دهقان از مونته نگرو بود که خیلی خوشحال در او عکس گرفته شده است که او اصرار بر آوردن کوزه شراب خانگی برای بازدید کنندگان خود را. حسن نیت ارائه میدهد این است که یک صفت خالص با این بی بضاعت کوه مردم بالکان. برای هر تلاش که [Red Cross] قرار می دهد جلو از جانب خود آنها را به چیزی در مقابل یک دسته گل از گل چند تخم مرغ و یا برخی از گول زنک. امتناع از پذیرش به معنی مشتاق ناامیدی به آنها. آن است که سفارشی از کشور خود را به بازگشت هر نفع در یک راه یا دیگری.”

*این عکس ها که برگزار می شود در ایالات متحده در کتابخانه کنگره در حال ناشناس اما Lewis Hine تنها عکاس حرفه ای ذکر شده به عنوان کار برای صلیب سرخ آمریکا در بالکان در آن زمان که پرتره به ضرب گلوله کشته شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de