TRENTON, N. J. (AP) — Facebook به توافق شاتر عمومی صفحه از یک گروه و دولت را شناسایی کرده است به عنوان ضد سامی, New Jersey رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت.

مورفی یک دموکرات گفت: در یک بیانیه مشترک با دادستان کل Gurbir Grewal که رسانه های اجتماعی غول پیکر به توافق “را در پایین عمومی صفحه” از یک گروه به نام Rise Up Ocean County, که ادعا می شود با تمرکز بر توسعه در ساحل در جامعه است.

“ما درک است که Facebook در حال حاضر تصمیم گرفت که این نوع از نفرت حرف هیچ جایی در آن پلت فرم” مورفی و Grewal در بیانیه ای گفت:.

یک پیام در سمت چپ بود با Facebook به دنبال جزئیات بیشتر در مورد آن تصمیم گیری است.

توسعه پس از Grewal دفتر نوشت: در ماه آوریل به Facebook به شبکه های اجتماعی آگاه از صفحه.

در میان پست ها در صفحه گروه با توجه به دادستان کل شد و یک ویدیو که در آن گروه پیش بینی کرد که گروهی از خاخام ارتدوکس می تواند منجر به “استعمار” از Lakewood در اقیانوس شهرستان است. نظر دیگری در این سایت اشاره هولوکاست نامیده می شود و برای گرفتن “از شر آنها مانند مثل هیتلر بود” با توجه به دادستان کل.

Facebook در سال گذشته در پایین ترک خورده چه آن را به نام “خطرناک افراد” ممنوع کردن حساب های آن گفت: نقض سیاست خود را. این شرکت گفته است که همیشه ممنوع افراد یا گروه هایی که اعلام خشونت یا نفرت ماموریت و یا درگیر در اعمال نفرت یا خشونت صرف نظر از ایدئولوژی سیاسی.

برای سال, رسانه های اجتماعی شرکت ها را تحت فشار بوده است از حقوق مدنی و گروه های دیگر از فعالان به سرکوب سخنرانی نفرت خدمات خود را. پس از کشنده سفید ملی, تظاهرات در Charlottesville, Virginia در سال 2017, Google, Facebook و پی پال شروع طرد گروه های افراطی و افرادی که شناخته شده به عنوان یا پشتیبانی سفید supremacists.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de