F1 جایزه بزرگ بحرین را به اجرای بدون فن با توجه به ویروس

دبی, امارات متحده عربی (AP) — فرمول یک جایزه بزرگ بحرین اجرا خواهد شد در این ماه بدون تماشاگر به عنوان جزیره پادشاهی مبارزه با شیوع کروناویروس جدید, سازمان, یکشنبه اعلام کرد. خاورمیانه بازار سهام به شدت کاهش یافت ادامه کاهش تقاضا برای نفت خام است.

فوق العاده تصمیم بحرین برای برگزاری یک مسابقه تلویزیونی مارس 22 فقط آخرین اختلال در احساس مذاکرات هستهای ویروس و COVID-19 بیماری باعث می شود و دوم برای F1. در حال حاضر, مارس برنامه ریزی شده جایزه بزرگ چین در شانگهای به تعویق افتاده است.

گسترده تر از ایران در حال حاضر دارای بیش از 6,980 تایید موارد ویروس. اکثریت قریب به اتفاق در سخت-آمار ایران که در آن گزارش شده مرگ و میر افزایش 25% یکشنبه به 194 از 6,566 موارد تایید شده.

مصر اعلام کرد اول مرگ و میر یکشنبه زمانی که 60 سال گردشگری درگذشت, در بیمارستانی در غردقه, یک دریای سرخ رفت و آمد مکرر. وزارت بهداشت و درمان گفت: انسان آزمایش مثبت برای ویروس شنبه و سفر کرده بود در این کشور برای یک هفته.

بحرین ولیعهد سلمان بن حمد دیرین مسابقه علاقه مندان که ملت و ثروت صندوق صاحب اکثریت سهام در مک لارن اعلام کرد این تصمیم از طریق یک بیانیه انجام شده توسط دولت اجرا بحرین News Agency. در این بیانیه توضیح داده شده این تصمیم به عنوان یک “حفظ ایمنی شهروندان و ساکنان مسابقه طرفداران.”

“به عنوان یک F1 کشور میزبان متعادل رفاه حامیان و نژاد را برانگیخت فوق العاده مسئولیت” بحرین مدار بین المللی در بیانیه ای گفت. “با توجه به ادامه گسترش COVID-19 جهانی برگزاری یک رویداد بزرگ ورزشی است که به عموم مردم باز است و اجازه می دهد تا هزاران نفر از مسافران بین المللی و طرفداران محلی برای تعامل در نزدیکی نمی خواهد کار درست را انجام دهید در حال حاضر.”

بحرین یک کشور جزیره ای در سواحل عربستان سعودی در خلیج فارس است که تا کنون گزارش شده 85 تایید موارد جدید کروناویروس. پادشاهی به شدت کاهش مسافرت هوایی و خواست ساکنان که به تازگی از سفر از ایران به خود را در حال حاضر برای تست و هشدار داد که کسانی که نمی تواند چهره دادستان است.

تصمیم به اجرای مسابقه با شرکت کنندگان تنها یک تصمیم فوق العاده ای برای بحرین و F1 که ناظران می گویند که آنها نمی تواند به یاد داشته باشید یکی دیگر از زمانی که سری برگزار شد یک جایزه بزرگ به یک جایگاه خالی. F1 نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بحرین قبلا لغو آن در سال 2011 F1 مسابقه بیش از بهار عربی, تظاهرات وجود دارد اما برگزار می شود این مسابقه در سال 2012 با طرفداران در حضور. مسابقه جلب 97,000 تماشاگران بیش از آن تعطیلات آخر هفته در سال 2019 بزرگترین رویداد سالانه در یک جزیره در میان آن yearslong سرکوب تمام مخالفان است.

“ما می دانیم که چگونه نا امید بسیاری را با این, اخبار, به خصوص برای کسانی که برنامه ریزی برای سفر به صورتی که تبدیل به یک بنای رویداد بین المللی F1, تقویم, اما ایمنی برای ما باقی می ماند بیشترین اولویت” بحرین مدار بین المللی گفت.

اولین Bahrain Grand Prix در سال 2004 برگزار شد. این یکی از دو F1 مسابقه برگزار شد در خاورمیانه و دیگر اینکه در پایان فصل جایزه بزرگ ابوظبی در ماه نوامبر. استرالیا است که هنوز خود را به نگه دارید F1 Grand Prix در مارس 13 با تماشاگران است.

در همین حال روز یکشنبه بازارهای سهام در سراسر خاورمیانه دچار تیز قطره, در بخشی به دلیل کاهش تقاضای نفت خام به عنوان ویروس شیوع قطع به مسافرت هوایی. اوپک و کلید متحد روسیه نیز موفق به توافق بر سر قطع به تولید نفت جمعه. که دیدم قیمت نفت خام از بستر کالا از خاورمیانه و رها کردن. معیار قیمت نفت خام برنت به فروش می رسد یکشنبه حدود 45 دلار در هر بشکه پایین برخی از 11 درصد از سال قبل. قیمت مجموعه نگاه به رها کردن بیشتر به بازارهای باز دوشنبه. ادوارد بل یک تحلیلگر در دبی امارات NBD هشدار داد یک “جنگ قیمت” به احتمال زیاد loomed در میان تولید کنندگان نفت.

سخت ترین ضربه بود Boursa کویت دیدم که سهام سقوط بیش از 10٪. زیان موجب خاموش شدن خودکار از کویت سهام در بازار دوم آن در روزهای اخیر.

بازار مالی دبی تعطیل 7.87%. ابوظبی اوراق بهادار کاهش یافت 5.37%.

عربستان سعودی Tadawul بورس کاهش یافته است 8.32% با آن خیمه هایش سهام در حال سقوط به زیر عرضه اولیه عمومی آن قیمت برای اولین بار. دولتی عربستان سعودی نفت Co. ارائه بریدن از ارزش خود را برای سرمایه گذاران در بازار در ماه دسامبر.

مصر بازار سهام را معیار شاخص EGX 30 بسته کردن بیش از 4 درصد.

در ایران جمهوری اسلامی را حامل ملی ایران ایر گفت: این امر توقف تمامی پروازهای اروپا به دلیل شیوع این semiofficial خبرگزاری ایسنا گزارش روز شنبه. ایران ایر گفت که در مذاکرات برای از سرگیری پروازهای اروپایی خود را ایسنا گفت:. آن را نداد.

با نزدیک شدن به اردیبهشت سال جدید شناخته شده به عنوان نوروز, مقامات نگه داشته تا فشار بر مردم به سفر و در خانه بمانند. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour که داد جدید ایران ارقام تلفات یکشنبه تصریح کرد که مردم نباید حتی حضور در مجالس ترحیم.

در حال حاضر مقامات تهدید کرد که آنها می تواند استفاده از “زور” برای متوقف کردن مردم از خروج از شهرستانها عمده. استان در دریای خزر و خلیج فارس نیز خواست مردم به آنجا سفر برای تعطیلات آینده.

“من مصرانه از مردم به مراقب باشید و اجتناب از رفت و آمد غیر ضروری و سفر” حسن روحانی رئیس جمهور گفت: با توجه به تلویزیون دولتی.

در ایران جنوب غربی شهر اهواز و هفت نفر از نوشیدن سمی متانول الکل از باور نادرست آن می تواند درمان coronavirus دولتی ایرنا خبر داد. آن را به نقل از معاون دادستان علی بیرانوند عنوان کرد و گفت: 48 نفر دیگر در بیمارستان بستری شده بود با رفتن کور.

در عربستان سعودی مقامات قرنطینه قطیف در شرق آن استان گفته بود که منشاء تمام پادشاهی 11 تایید موارد این ویروس جدید است. دولتی در حمله عربستان گفت: ساکنان اجازه داده می شود به بازگشت به خانه های خود را در حالی که همه غیر ضروری دولت و دفاتر و مغازه ها و مدارس خواهد بود بسته شده است.

قطیف عمدتا شیعه منطقه از سنی ها حکومت پادشاهی است که دیده می شود ناآرامی در گذشته است. مقامات می گویند نیست چه مدت قرنطینه گذشته خواهد بود.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Malak حرب و آیا Batrawy در دبی, امیر وحدت در تهران و Samy Magdy در مصر کمک کرده است. ___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>