FactCheck.org نویسندگان جسیکا مک دونالد و آنجلو Fichera شد در مصاحبه با کره جنوبی برنامه رادیویی در مورد کار خود را مبارزه با اطلاعات غلط مربوط به کروناویروس جدید.

پس از چین گزارش داد مرموز خوشه پنومونی موارد به سازمان بهداشت جهانی در دسامبر. 31 نادرست و گمراه کننده اطلاعات فنر آنلاین و رسانه های اجتماعی در مورد ویروس مسئول این بیماری است.

برخی از مردم به دروغ پیشنهاد کرد که دانشمندان چینی حذف شدند از کانادا آزمایشگاه برای حمل و نقل پاتوژن به ووهان, این شهرستان در مرکز شیوع. دیگران را نادرست ادعا کرد که Lysol و Clorox آگاه بودند از این ویروس قبل از آن پدید آمده است.

در بخش پخش در “امروز” زندگی می کنند زبان انگلیسی-زبان برنامه رادیویی در کره جنوبی, علم نویسنده جسیکا مک دونالد توضیح داد که بسیاری از اطلاعات غلط از نتایج سردرگمی بیش از اصطلاح “کوروناویروس” است که خاص به ویروس جدید و می توانید با مراجعه به انواع ویروس ها در coronavirus خانواده است. این ویروس جدید به طور موقت می رود به نام 2019 رمان coronavirus یا 2019-nCoV.

در همان مصاحبه با نویسنده کارکنان آنجلو Fichera در مورد مشارکت FactCheck.org با Facebook و گفت: چگونه یک آمادگی اضطراری رویداد انجام شده در پاییز گذشته تحریف شده آنلاین به دروغ نشان می دهد که کروناویروس جدید پیش بینی شده بود. او در مورد نوشت که در Jan. 29 مقاله “جدید کروناویروس نبود ‘پیش بینی’ در شبیه سازی.”

گوش دادن به کامل کره جنوبی مصاحبه رادیویی در اینجا. برای بیشتر ما coronavirus پوشش مشاهده تمام مقالات ما در اینجا از جمله “Q&A در ووهان Coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im