بررسی بایدن مزرعه ورشکستگی ادعا

جو بایدن ادعا کرد که مزرعه ورشکستگی افزایش یافته است سال گذشته “به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه کامل از تعرفه های جنگ است.” تجارت بین المللی یک عامل بود اما وجود دارد دلیل اضافی است که تا قبل از جنگ تجاری — مانند سال نسبتا ضعیف و قیمت کاهش درآمد و افزایش مزرعه بدهی, با توجه به کشاورزی اقتصاددانان و دولت ،

“ورشکستگی موج این سال ریشه است که به چندین سال” چاد E. هارتاستادیار اقتصاد و بازار گندم متخصص در دانشگاه ایالتی آیووا گفت: ما یک ایمیل به در.

معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده اظهارات خود در مورد مزرعه ورشکستگی در یک “مجازی رالی در میلواکی است.” بایدن که ماندن در منزل در دلاور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس سخن آنلاین به چند ویسکانسین دموکرات ها که میزبانی این رویداد آنلاین.

ویسکانسین شده است قابل اعتماد دموکراتیک در سال های اخیر انتخابات ریاست جمهوری — تا سال 2016 زمانی که برگ برنده شد و اولین جمهوری خواه برای پیروزی دولت در سال 1984. او این کار را با کمتر از 23,000, رای, ساخت, Wisconsin یک نوسان کلید دولت در سال 2020 انتخابات.

بایدن با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر اما گفت که رئیس جمهور آسیب به اقتصاد ایالات متحده به مدت ها قبل از بحران بهداشت و درمان — با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین آغاز شد که در اوایل 2018 و منجر به تلافی جویانه تعرفه ها در ایالات متحده محصولات کشاورزی است.

بایدن, مارس 20: این بحران ما را سخت تر و طولانی تر خواهد شد چرا که او در سه سال گذشته صرف تضعیف پایه های اقتصادی ما قدرت است. مزرعه ورشکستگی شروع به پریدن کرد 20 درصد در سال گذشته به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه کامل از تعرفه های جنگ.

بایدن درست است در مورد مزرعه ورشکستگی افزایش یافته است که 24 درصد در 12 ماه منتهی به سپتامبر 2019 تا 580 از 468 قبلی 12 ماه و 20% برای 12 ماه منتهی به دسامبر 2019, نزدیک به 100 براده به 595 با توجه به آمریکایی Farm Bureau Federation. این بایدن کمپین ما ارسال لینک به مزرعه اداره گزارش و اخبار در مورد آنها.

پس از آن گزارش ها, مزرعه ورشکستگی همچنان به افزایش است. وجود دارد 627 برای دوره 12 ماهه پایان مارس 31 سال 2020 با توجه به ورشکستگی ایالات متحده دادگاه داده است.

اما جان نیوتن, مزرعه اداره اقتصاددان ارشد گفت: ما دلایل متعددی وجود دارد که برای افزایش ورشکستگی — نه فقط تجارت جنگ است. “این قطعه یکی از بسیاری از قطعات که در ترکیب به صدمه زدن به مزرعه اقتصاد” نیوتن به ما گفت که در یک مصاحبه.

مزرعه اداره مارس گزارش, که نیوتن نوشت می گوید: افزایش “نمی شد پیش بینی نشده با توجه به چند سال رکود در اقتصاد کشاورزی ضبط مزرعه بدهی headwinds در تجارت جلو و آخرین تغییرات قوانین ورشکستگی در سال 2019 خانواده کشاورز تسکین عمل می کنند که افزایش سقف بدهی 10 میلیون دلار بود.”

خانواده کشاورز تسکین عمل بیشتر کشاورزی کسب و کار واجد شرایط ورشکستگی با افزایش محدودیت بدهی برای کسانی که تشکیل پرونده تحت فصل 12 از $4.1 میلیون به 10 میلیون دلار نیوتن گفت. در مورد 7,700 مزارع بدهی در بیش از $4.1 میلیون, با توجه به گزارش سال گذشته توسط حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره در مزرعه بدهی و فصل 12 ورشکستگی براده.

“من فکر نمی کنم آن را کاملا یک موضوع و یا دیگر” نیوتن گفت.

نیوتن مشاهده است که مطابق با آنچه که ما شنیده از دیگر اقتصاددانان کشاورزی.

“من موافق با AFBF در ورشکستگی” هارت گفت: ما یک ایمیل به در. “وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا ورشکستگی در حال افزایش است. تجارت جنگ بخشی از آن است اما ما نمی توانیم بگوییم که این مهم عامل است. با توجه مزرعه درآمد بیش از چند سال گذشته (رفتن به 2013), ما می دانستیم که احتمال بیشتر ورشکستگی بالاتر بود و حتی قبل از مبارزه با تجارت.”

یوسف Glauber سابق اقتصاددان ارشد برای وزارت کشاورزی ایالات متحده از سال 2008 تا 2014 گفت: ما آن است که غیر ممکن است بدانید که چه چیزی باعث ورشکستگی به دلیل اطلاعات کمی در مورد آن مزرعه عملیات در دسترس عموم است.

“من فکر نمی کنم آن است که دانستنی,” Glauber یک محقق ارشد در مواد غذایی بین المللی سیاست تحقیقات در موسسه واشنگتن گفت: زمانی که ما چه خواسته شد که عامل اصلی مسئول افزایش می دهد. “آنها پنبه تولید? Dairy farms? ما فقط نمی دانم هر چیزی در مورد آن دسته از مزارع. ما فقط می دانم که آنها در زمینه ورشکستگی تحت کد مالیاتی است که در دسترس است تنها به کشاورزان است.”

بیایید نگاهی به برخی از عوامل که باعث چه farm bureau اکتبر گزارش به نام “طولانی مدت رکود در اقتصاد است.”

کاهش درآمد و افزایش بدهی

هارت از دانشگاه ایالتی آیووا گفت: کشاورزان شده است در یک رکود اقتصادی پس از سال 2014. که زمانی که خالص درآمد برای اولین بار شروع به کاهش کرد.

خالص درآمد بیش از 10 سال گذشته تنظیم برای تورم به اوج خود رسید و در سال 2013 در $139 میلیارد دلار (در سال 2020 دلار) با توجه به آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده. آن کاهش یافته است در طول سه سال آینده در حال سقوط به پایین از $67 میلیارد دلار در سال 2016. پس از آن افزایش یافته است اما نه به سطح 2013. آن $87 میلیارد دلار در سال 2018 است.

“مزرعه ترازنامه در زمان خود بزرگترین تعداد بازدید ها در سال های 2014 و 2015” هارت گفت: “و برای برخی از کشاورزان در سال پس از آن بوده است آهسته فرسایش مزرعه ارزش خالص (بدهی های رو به افزایش سریع تر از درآمد).”

مزرعه اداره اشاره کرد که “مزرعه بدهی در سال 2019 پیش بینی شده است به یک رکورد بالا $416 میلیارد دلار است.”

Glauber از International Food Policy Research Institute گفت که کشاورزان “خریداری تن از تجهیزات” پس از سال 2013 در انتظار ادامه رشد است که به طور کامل نمی تحقق — در بخشی به دلیل داخلی و جهانی تولید بیش از حد و در نتیجه بالاتر از سطح بدهی های ذکر شده در دفتر گزارش.

مزرعه بدهی های تنظیم شده برای تورم افزایش یافته است و هر سال از سال 2013 و در حال حاضر “در نزدیکی قله سطح از اواخر 1970s و اوایل 1980s” با توجه به گزارش اکتبر توسط USDA تحقیقات اقتصادی خدمات. در همان زمان قیمت املاک و مستغلات را plateaued در سال 2014 این گزارش گفت:.

به عنوان یک نتیجه, مزرعه بخش بدهی به دارایی نسبت — که “اندازه گیری یک کسب و کار در مزرعه را اهرم و استفاده شده توسط وام دهندگان به عنوان یک شاخص از خطر ورشکستگی” — در حال افزایش بوده است از سال 2012 در این گزارش گفت:.

از سال 2012 “بازار زمین را تضعیف کرده است و بدهی به دارایی نسبت trended به سمت بالا می باشد”. “بدهی به دارایی نسبت در حال حاضر بالاتر از آن 10 سال به طور متوسط هر چند آن را کم باقی مانده است با تاریخی استانداردهای.”

Glauber و نیوتن هر دو تاکید کرد که زمان گرفتاری کشاورزان که به بافت تاریخی نیست نزدیک به مزرعه بحران از 1980s.

“اگر شما نگاه کنید در تمام گزارش ما در ورشکستگی ما نشان داد که در حالی که این ورشکستگی در حال بالا رفتن از آنها هنوز هم به خوبی زیر 1980s — آخرین باری که ما تا به حال یک مزرعه بحران” نیوتن از مزرعه اداره گفت.

تا چه حد در زیر 1980s? همانطور که نمودار زیر نشان می دهد, مزرعه ورشکستگی براده به اوج خود رسید و در سال 1987 در 4,812 — بیش از هشت بار 595 در زمینه 2019 — با توجه به یک سال 2004 وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش (پیوست جدول 2).

قیمت کالا ‘سقوط’

بنابراین آنچه اتفاق افتاده در سال های اخیر برای ایجاد درآمد می گیرند ؟

“کالا سقوط قیمت ها در سال 2015” نیوتن گفت.

تاثیر کاهش قیمت کالاها منعکس شد در سالانه درآمد در گزارش چشم انداز توسط حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره برای سال 2017. به گزارش CRS وجود دارد گفت: تا به حال شده است “سه سال متوالی از کاهش” بود که “در درجه اول یک نتیجه از کاهش قابل توجهی در بسیاری از مزرعه قیمت کالاها پس 2013-2014 دوره است.” به دنبال به جلو به سال 2017 USDA تحقیقات اقتصادی خدمات پیش بینی شده افزایش در خالص درآمد های CRS گزارش گفت:.

هر دو دانۀ سویا و ذرت — “دو تا از بزرگترین ایالات متحده تجاری محصولات کشاورزی از نظر ارزش و مقدار” — با تجربه سالها تولید بالا و سهام مازاد که سوار قیمت پایین تر CRS گفت: در آن گزارش.

“برای چند سال گذشته آمریکا و ذرت و سویا و حبوبات را تجربه کرده اند رشد قابل توجه در هر دو بهره وری و خروجی” در سال 2017 گزارش گفت:. “هر دو محصولات تا به حال رکورد برداشت در سال 2014 بالاتر از متوسط برداشت در سال 2015 و رکورد برداشت دوباره در سال 2016 در نتیجه کمک به ساخت ذخایر در پایان سال بازاریابی … و فشار قیمت پایین تر در ایالات متحده و بازارهای بین المللی” در سال 2017.

خالص درآمد را افزایش در سال 2017, هر دو اسمی و تورم, آمار و ارقام, اما آن را هنوز هم زیر سطح 2013, آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان می دهد. که همچنان به صورت.

در آن سال 2020 درآمد چشم انداز گزارش CRS گفت: قیمت کالاها شده است “نسبتا ” ضعیف” در سال 2019 برای “پنجمین سال متوالی” دوباره با استناد به “[a]bundant داخلی و بین المللی تامین غلات و دانه های روغنی” به عنوان یک عامل کمک.

به طور جداگانه هارت گفت: ما همین است.

“کشاورزی دیده است چندین سال از قوی اگر نه رکورد تولید (آخرین هفت ذرت و سویا و حبوبات بوده است هفت بزرگترین کشور تا به حال با وجود آب و هوای بد در برخی از نقاط) خوب تقاضا (اما نه کاملا خوب به اندازه کافی برای جلوگیری از ساخت و ساز سهام برای برخی از کالاها) و متناقض تجارت بین المللی (عمدتا رانده همیشه در حال تغییر سیاست های تجاری),” هارت گفت: در یک ایمیل.

نیوتن به عنوان مثال سویا — بالای آمریکا و کشاورزی و صادرات از سال 2014 تا 2018 با توجه به یک ماه اوت سال 2019 آمریکا تجارت بین المللی در گزارش کمیسیون.

ایالات متحده سویا از کشاورزان شده است صدمه داخلی و جهانی تولید بیش از حد و رقابت از برزیل است که گسترش آن دانۀ سویا نیوتن گفت. در سال 2018 برزیل پیشی گرفتن از آمریکا به عنوان برترین تولید کننده سویا در جهان است.

پس از آن ایالات متحده سویا از کشاورزان شد “خرد” با مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین که بزرگترین بازار صادرات برای ایالات متحده سویا اما کاهش خرید خود را 75 درصد در سال 2018 به USITC گزارش گفت:.

“آنها تا به حال به حال چند سال خوب واقعا خوب محصولات کشاورزی در آمریکا که تحت فشار قرار دادند و قیمت پایین تر” نیوتن گفت. “در همان زمان, برزیلی, تولید به رشد خود ادامه داد. پس از آن شما تا به حال ضعیف برزیل ارز – بنابراین سویا در حال حاضر در موقعیت دشوار قبل از [چین] قرار داده و تعرفه های آنها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به چین تلافی جویانه تعرفه ها ایجاد کرده است به ارائه برنامه های مستقیم کمک به کشاورزان ایالات متحده.

“سویا واقعا با این تعرفه ها اما در همان زمان وزارت کشاورزی ایالات متحده است ریخته یک تن از پول به بخش” Glauber گفت. “این حق مردم است ؟ من نمی دانم.”

Glauber چاپ مقاله در ماه نوامبر برای محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه گفت که دولت پرداخت می شود تخمین زده می شود در مجموع حدود 28 میلیارد دلار غرامت به کشاورزان و دامداران در سال 2018 و 2019. سویا از کشاورزان دریافت 75% 2018 پرداخت اما این فرمول تغییر یافت در سال 2019 به ارائه کمک های بیشتر به ذرت و گندم و پنبه تولید کنندگان این گزارش گفت:.

خط پایین: مزرعه ورشکستگی هستند تا به عنوان بایدن گفت. اما اقتصاد کشاورزی بوده و در چه farm bureau به نام “طولانی مدت رکود” — که predates مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است. که اقتصاد شده است “بدتر ساخته شده توسط ناعادلانه تلافی جویانه تعرفه های ایالات متحده در کشاورزی” به عنوان farm bureau همچنین می گوید.

اما هیچ یک از اقتصاددانان کشاورزی است که با ما مصاحبه می گویند که افزایش ورشکستگی بود “دلیل” برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت و سیاست.

یادداشت سردبیر: نوسان دولت دیده بان سری گاه به گاه در مورد نادرست و گمراه کننده سیاسی در پیام های کلیدی متحده کمک خواهد کرد که تصمیم گیری 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmegleinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü