سابق کلانتر برنده ایلینوی جمهوریخواه سنا اولیه; چهره Durbin

شیکاگو (AP) — سابق شیکاگو-منطقه کلانتر آمده از شلوغ جمهوریخواه زمینه سه شنبه در ایلینوی اولیه پیشرفت به کوه یک شات در برابر چالش دموکراتیک به گزارش ایسنا ، Dick Durbin.

علامت کوران بود که شاید بیشتر به رسمیت شناختن نام از همه نامزدها گفت: او زد زیرا او معتقد است که فضای سیاسی تغییر کرده است و Durbin آسیب پذیر است.

“او نادیده گرفته شده است ایلینوی و هیچ کس قادر بوده است به زمین پانچ” کوران آسوشیتدپرس گفت. “اما داشتن یک حرفه ای دادستان و طولانی ترین خدمت کلانتر در شهرستان لیک من می دانم که چگونه به پرتاب یک پانچ. من معتبر.”

دوربین شماره 2 حزب دموکرات در سنای آمریکا بود, اولین انتخاب شد در سال 1996 و به آسانی برنده انتخابات پس از آن. او همچنین 4.5 میلیون دلار پول نقد در دست. دیگر نامزدهای جمهوری خواه در ترکیب ساخته شده تنها بخشی از آن است.

کوران که رهبری در تاییدیه قبلا یک دموکرات اما روشن احزاب در سال 2008.

دو نامزد دیگر نیز روشن احزاب است. چند ساله نامزد رابرت مارشال, بورر ریج دکتر قبلا زد به عنوان یک دموکرات از جمله فرماندار.

پگی هوبارد از Belleville یک افسر سابق پلیس گفت: او یک جمهوری خواه پس از تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری, در بخشی به دلیل چگونه رئیس جمهور سابق باراک اوباما آن را به کار گرفته.

هوبارد موجب تحقیقات پلیس زمانی که او ادعا کرد در طول یک نامزد فروم در یک مدرسه است که او به ارمغان آورد یک تفنگ برای نشان دادن ایمنی ساقط. هوبارد بعد گفت که او misspoke.

دو دیگر جمهوری خواهان بودند تام تارتر بازنشسته جراح سرطان از اسپرینگفیلد و کیسی Chlebek یک Glenview مرد در اصل از لهستان که با این نسخهها کار در املاک و مستغلات.

Durbin بود که unopposed در اولیه با صدور بیانیه ای گفت که او مفتخر به ادامه مبارزه و کار به “بازگرداندن این کشور به محترم شایسته کشور است که ما می دانیم و عشق است.”

__

دنبال سوفیا Tareen در توییتر https://twitter.com/sophiatareen.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de