لندن (AP) — کارولین فلک, یک, انگلیسی, مجری تلویزیونی که به میزبانی بحث برانگیز تلویزیون واقعیت نشان می دهد “عشق جزیره” درگذشت در سن 40 سالگی خانواده او خبر داد.

“ما می توانیم تایید می کنند که ما کارولین گذشت امروز 15 بهمن” خانواده در بیانیه ای گفت. یک وکیل خانواده گفت: فلک به قتل رسانده بود خودش و داشت در لندن آپارتمان.

فلک به میزبانی “جزیره عشق” از راه اندازی آن در سال 2015 اما پا به پایین در سال گذشته پس از متهم شدن به آزار دوست پسر, Lewis برتون. او با رد اتهام و برنامه ریزی شده بود برای محاکمه شروع ماه آینده.

انگلیسی تجاری شبکه ITV است که پخش برنامه نشان می دهد در بیانیه ای گفت که “همه در” جزیره عشق ” و ITV است شوکه و غمگین این به شدت به اخبار غم انگیز.”

“کارولین بود خیلی دوست داشتم عضو از ‘Love جزیره’ تیم ما صادقانه افکار و تسلیت با خانواده و دوستان” شبکه بیانیه ای گفت:.

فصل ششم نشان می دهد در حال حاضر در حال پخش. بعد قسمت جدید است که با توجه به پخش یکشنبه اگر چه یک قسمت از غیب فیلم برنامه ریزی شده بود به درجه بعد شنبه.

“جزیره عشق” سپرده های جوان و جذاب شرکت کنندگان در یک بهشت گرمسیری که در آن آنها باید جفت و یا در معرض خطر تبعید. منتقدان ادعا می کنند این برنامه قرار می دهد آسیب پذیر افراد جوان تحت موشکافی شدید و فشار افزایش پتو تلخیص روزنامه پوشش نشان می دهد.

دو سابق “جزیره عشق” و مسابقه سوفی Gradon و مایک Thalassitis درگذشت خودکشی در سال 2018 و 2019.

مرگ و میر خود را تمدید کرد بحث در مورد اخلاق از تلویزیون واقعیت است که خروشان در انگلستان پس از تولیدکنندگان شروع به ساخت بریتانیا معادل از sensationalist آمریکا برنامه هایی مانند “جری اسپرینگر نمایش” دو دهه پیش قرار دادن مردم عادی در زیر میکروسکوپ در واقعیت نشان می دهد مانند “برادر بزرگ.”

Flack حرفه ای هر چند شکوفا برنده بی بی سی نشان می دهد “Strictly Come Dancing” در سال 2014 این نسخه از “رقص با ستاره ها.” همکار تلویزیون و مجریان ابراز شوک بیش از مرگ او روز شنبه.

بحث نشان می دهد اکثر Piers Morgan توییتی که فلک “جالب بود روشن و سرزنده کسی که تمام جهان سقوط به تازگی هر دو حرفه ای & شخصا. او به من گفت که آن را به حال شده است در بدترین زمان زندگی او و به وضوح در تلاش برای مقابله با از دست دادن همه چیز او برگزار عزیز. این چنین غمگین افتضاح news.”

یکی دیگر از شناخته شده, میزبان, Eamonn هولمز در توئیتر خود نوشت: “کارولین فلک …. عزیز خدا. شوکه فراتر از باور است. ممکن است او را آرامش داد . #Rip به عواقب عشق جزیره مطمئنا در حال حاضر?”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im