Ex-شهردار بالتیمور محکوم به 3 سال در فروش کتاب طرح


Catherine Pugh
فایل – در این Dec. 6, 2016 فایل عکس, Baltimore, شهردار کاترین Pugh ارائه یک آدرس در طول مراسم در داخل ساختمان یادبود جنگ در بالتیمور. (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)

سابق شهردار بالتیمور کاترین Pugh شد و محکوم به سه سال زندان و پس از سه سال آزادی مشروط سه شنبه در یک سودآور سال از طرح به فروش می رسد که خود او-انتشار کتاب های کودکان به سازمان های غیر انتفاعی و پایه برای ترویج فعالیت های سیاسی و صندوق اجرا خود را برای شهردار.

Pugh, 69, التماس کرد گناه به فدرال توطئه و اتهام فرار از پرداخت مالیات در ماه نوامبر. کهنه سیاستمدار دموکرات انتخاب شد شهردار در سال 2016 و استعفا داد و در ماه مه پس از مقامات شروع به بررسی عمده فروش “سالم هالی” کتاب که مشبک او صدها هزار نفر از دلار است.

Pugh وکلای پیشنهاد یک جمله از 366 روز در حالی که دادستان خواسته برای نزدیک به پنج سال است.

Pugh شد و همچنین دستور داد به پرداخت بیش از $411,000 در جبران.

دادستان متهم Pugh دو-فروش کتاب نگه داشتن بسیاری برای خود اهداف ارتقاء و عدم تحویل آنها به نهادهای آنها برای خریداری از جمله شهر بالتیمور مدارس دولتی. Pugh و با استفاده از درآمد حاصل از صندوق کلش کمکهای مالی به شهرداری کمپین و خرید یک خانه جدید با توجه به صدور حکم تفاهم نامه ظ توسط دادستان.

اقدامات او “بودند مانند چیزی از یک کانگستر فیلم” دادستان گفت: در دادگاه.

Pugh با کمک دیرین دستیار گری براون جونیور با دقت انجام شده این طرح بیش از هفت سال شروع شد زمانی که او یک سناتور ایالت مریلند و به تصدی او به عنوان شهردار بالتیمور. مشتریان او شامل دانشگاه پزشکی مریلند سیستم بیمه سلامت و سازمان های دیگر.

در یک ویدیو را به دادگاه ارائه شده و ارائه شده به Baltimore Sun Pugh گفت که او “آشفته” که او مسئولیت می پذیرد و “من متاسفم.”

حدود 70 نفر ارسال نامه در حمایت از Pugh از جمله سابق شهردار بالتیمور Kurt Schmoke کنگره و نامزد Kweisi Mfume که در حال اجرا برای دیر کنگره الیاس کامینگز’ صندلی.

با توجه به ان بی سی واشنگتن اسکات MacFarlane, Mfume نامه خواست که Pugh داده می شود “-دستور دادگاه نظارت به طور داوطلبانه کار با غیر انتفاعی خدمات [گرا] سازمان های که ارائه خدمات و کمک به بالتیمور’ فقیر و بی بضاعت جامعه است.”

Mfume گفت: او شناخته شده Pugh از سال 1975 زمانی که آنها هر دو از دانشجویان و افزود: “من شخصا نمی دانم اگر عدالت است … خدمت با فرستادن او به زندان در سن 70.”

قهوه ای و دیگری Pugh دانشیار, Roslyn Wedington در انتظار صدور حکم پس از شفاعت گناه به توطئه و تقلب مالیاتی.

دقیق حسابداری از فروش ارائه شده توسط دادستان نشان داد که سازمان پرداخت Pugh $859,960 برای سفارشات بیش از 132,100 نسخه. اما تنها در مورد 73,200 نسخه چاپ شدند. در محکومیت نامه دادستان گفت: Pugh شخصی موجودی کتاب هرگز بیش از 8,216 نسخه اما او بالا بفروشید آنها را بارها و بارها از طریق طرح استادانه درست شده.

دانشگاه پزشکی مریلند سیستم, یکی از دولت بزرگترین کارفرمایان بود Pugh بزرگترین کتاب مشتری. سیستم پرداخت خود را در مجموع $500,000 100,000 نسخه که به معنای توزیع شده به دانش آموزان, اما در مورد 60,000 نفر از کسانی که کتاب فرستاده شدند به شهر انبار و یک Pugh دفتر که در آن هزاران نفر حذف شدند را به مشتریان دیگر.

دادستان ها می گویند Pugh هرگز تحویل داده و دیگر 40,000 کتاب سلامت سیستم خریداری شده برای مدارس شهرستان.

در حالی که خدمت در وزارت امور خارجه سنا Pugh شنبه در یک کمیته که بودجه سیستم پزشکی. او همچنین شنبه در بیمارستان شبکه مدیره از سال 2001 تا رسوایی در ماه مارس است. شهردار سابق بازگشت آخرین 100000 دلار پرداخت.

دیگر Pugh مشتریان شامل CareFirst BlueCross BlueShield و Kaiser Permanente که مطمئن شویم شهرستان کارکنان. برخی از آنها چندین ساله, چند میلیون دلاری قرارداد اهدا شد قبل از Pugh گرفت و برخی از اهدا شد بعد از آن گفته دادستان در دادگاه پرونده.

“در حالی که هیچ مدرکی وجود ندارد که Pugh اقدام به اخاذی یا درخواست رشوه از هر یک از موارد فوق شرکت یا سازمان این واقعیت است که او بارها و بارها و تقریبا به طور انحصاری هدفمند آنها را نشان می دهد که Pugh قوی تر قدرت خود را انتخاب و به فساد درخواست پول از شرکت ها و سازمان هایی که ممکن است مدیون به او” نوشت: دادستان در صدور حکم تفاهم نامه.

تفاهم نامه اضافه شده است که هیچ یک از کسانی که به خرید این کتاب ها بودند حتی آگاه از وجود خود را تا Pugh و ذکر آنها. دادستان گفت: 93.6 درصد از خرید کتاب در مجموع $805,000 بودند خریداری شده توسط شرکت و خریداران با توجه به در “به دست آوردن و یا حفظ یک دولت قرارداد.”

Fardia electronics را Kate Ryan و ریک Massimo و همچنین خبر مربوط به کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

کفش اسپرت