هر ارائه دوباره در خلیج تپه منجر McIlroy 1 شات

اورلاندو فلوریدا. (AP) — پیشرو دو بازیکن در خلیج تپه جای تعجب نیست, حتی اگر آنها را در کنار هیچ چیز مشترک است.

Rory McIlroy های شماره 1 بازیکن در جهان است که تمام نشده است از بالا 10 در هر دوره از مسابقات پس از ماه سپتامبر به ضرب گلوله 6-تحت 66 روز پنج شنبه صبح در آرنولد پالمر دعوتی.

مت هر شماره 309 بازیکن در جهان است که تنها دو PGA Tour پیروزی در 237 شروع شد, بازگشت به عقب در خلیج تپه در سختی بعد از ظهر باد و بود یک شات بهتر با 65.

نه تنها آن را هر پایین ترین دور در خلیج تپه آن 20 عکس بهتر از گذشته خود دور شش روز پیش در هوندا کلاسیک, زمانی که او به ضرب گلوله 85.

چه یک بازی است.

هر که در خدمت به مدت سه ماه تعلیق در پایان سال گذشته برای استفاده از حشیش است که او گفت: مقرر شد از نظر قانونی برای سلامت روان و درمان, بازی های برگزار شده دیو و قرار دادن در یک کلینیک با آهن قدرت خود را در بازی. او ریخت و آن را بر روی پشت خود را نه با مرغک putts 35 و 45 و 30 فوت است.

“من فقط نمی خواهم به ساقه خودم از این مسابقات با راه و آب و هوا بود:” هر گفت. “ور رفتن معمولا کمی لرزان. آن را همیشه یک کمی لرزان. این یک روز خوب برای من است.”

نبود بد برای McIlroy.

او اجتناب شود یک عدد بزرگ اولیه و تحویل بهترین شات خود را در اواخر برای بهترین نمره میان اوایل شروع هنگامی که باد فقط شروع به گرفتن قوی در پایان.

McIlroy او ششم متوالی باز گرد از 68 یا پایین تر دیگری شروع عالی. آن را فقط احساس نمی کند که راه زود است.

تلاش برای چکش 8-آهن به پشت پرچم دوم خود را سوراخ روز در شماره 11 توپ فرود کوتاه و چپ سبز و نورد به آب است. او در زمان یک مجازات رها آمار یک عابر پیاده تراشه و فرار با یک دیو با ساخت 10 پا زدن توپ.

“به سوراخ است که برای زدن توپ دیو … ساخت 5 به جای 6 وجود دارد یک معامله بزرگ” McIlroy گفت. “یکی از طریق بیش از 2 به جای 2 بیش از مرتب کردن بر اساس یک احساس متفاوت. و به نوبه خود است که نه در اطراف و به نوبه خود در زیر من احساس خیلی خوبی در مورد خودم رفتن به جبهه نه.”

او سه birdies و عقاب — 3-آهن از fairway پناهگاه به 25 فوت — و از او راضی با استفاده از ساده تر به ثمر رساند شرایط.

Scottie Scheffler افزایش پیشنهاد خود را برای کارشناسی ارشد دعوت با دیو-رایگان 67 پیوست و Talor Gooch دو عکس پشت سر گذاشت. Scheffler بازیکن سال در Korn تور کشتی است شماره 51 در جهان و نیاز به در بالای 50 بعد از بازی این بازی در پایان ماه.

یکی دیگر از استادان امیدوار مسیحی Bezuidenhout شد در این گروه در 68 همراه با کیت میچل و گریم مک داول.

خلیج هیل بود مقدار زیادی دشوار و حتی قبل از باد وارد به دلیل ضخیم و خشن فریم fairways و سبزی که شد محکم تر و سریع تر تحت یک گرم خورشید فلوریدا است.

این احساس که راه را برای فیل مایکلسون در بعد از ظهر و آدام اسکات در صبح است. هر دو شات 77. تنها 18 بازیکن از 120-مرد میدان شکست 70.

هر حتی با خلیج تپه پیروزی در سال های 2014 و 2015 به حال دور از هیچ جا. او 85 در هوندا کلاسیک آخرین جمعه است کمی گمراه کننده است. او در راه خود را به از دست رفته قطع زمانی که او مصمم به ضربه مناسب به ضرب گلوله به عقب پین همتراز 3 بیش از آب است. او ضربه 5-آهن چهار بار به آب است. او ضربه 4-آهن بر روی سبز و ساخته شده 11.

“من ترک که سه راهی تا زمانی که من ضربه شوت من می خواستم” هر گفت. “و من سرخ هر یک از آنها دقیقا در همان نقطه ای در آب است.”

با دو توپ در سمت چپ او رفت و با 4-آهن. و او به پایان رسید و دور و امضا برای نمره خود را.

کارت او امضا شنبه خیلی بهتر بود.

McIlroy رفته شش متوالی حوادث در سراسر جهان بدون به پایان رساندن بدتر از ششم بنابراین این انتظار بود. حتی پس از او دیو در شماره 11 و از دست رفته 3-پا زدن توپ مرغک روی par-5 12th, او هرگز واقعا ناراحت میشم.

“یکی از طریق بیش از شش هنوز هم وجود دارد 66 سوراخ چپ در این مسابقات گلف,” او گفت:.

او شروع به چرخش آن در اطراف با یک 5-آهن به حدود 25 پا برای زدن توپ مرغک در 16 و بی وقفه بازی 18 سوراخ با یک 3-چوب توپ را روی گوه و 9-آهن به 10 پا در پشت پرچم.

“مرتب کردن بر اساس به حال یک بیت از خوب پپ در مرحله رفتن به سه راه اول و پس از آن من بازی بزرگ گلف پس از آن,” او گفت:.

این بود که 3-آهن از پناهگاه در par-5 چهارم ارائه شده که قوی ترین تصویر این است که یک بازیکن کامل در پرواز به عنوان کارشناسی ارشد — تنها اصلی نگه داشتن او را از یک زندگی حرفه ای گرند اسلم — مناسب است در اطراف گوشه.

او caddie, هری الماس به او گفتم آن بهترین شات خود را از سال است. آن اوایل ماه مارس. اما این خاص بود.

“من تا به حال 260,” McIlroy گفت. گفت: “من به هری” اگر من می توانم گرفتن این 3-آهن خوب و شاید بشه 10 یا 15 متری کوتاه شاید تراندن تا تپه’ … اما کوتاه بود و همیشه بهتر از طولانی است. در آن فقط بیرون آمد و رو به پین بالا است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>