اروپا و بیمارستان های در حال اجرا از ICU meds برای COVID-19

لندن (AP) — نه پیشرو اروپایی در بيمارستانهای دانشگاه هشدار در آنها اجرا خواهد شد از داروهای ضروری مورد نیاز برای COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه در کمتر از دو هفته به عنوان آنها به طور فزاینده ای خرد شده توسط این بیماری همه گیر.

دانشگاه های اروپایی بیمارستان داد گفت که بدون همکاری کشورهای برای اطمینان از یک منبع مداوم از این داروها پزشکان و پرستاران ممکن است دیگر قادر به ارائه مناسب مراقبت های ویژه برای افراد بدحال با کروناویروس جدید.

در بیانیه منتشر شده در این هفته و ارسال به دولت های ملی این گروه گفت که گذشته از نیاز به دنده محافظ و هواکش, “فوری ترین نیاز در حال حاضر است که برای مواد مخدر است که لازم است برای مراقبت های ویژه بیماران است.” آنها نوشت که سهام موجود در شل کننده های عضلانی آرام بخش ها و مسکن شد و به احتمال زیاد برای اجرا در دو روز در سخت ترین ضربه بیمارستان و در دو هفته در دیگران است.

این کمبود باعث شده است که برخی بیمارستان ها برای خرید مواد مخدر جایگزین و یا سعی کنید دیگر دوز در بیماران است.

“این بسیار نگران کننده است که overworked و اغلب کمتر با تجربه پرستاران و پزشکان-در-آموزش پیش نویس برای پر کردن این شکاف باید به استفاده از محصولات و دوز است که از آنها استفاده می شود به” گروه نوشت: از طرف بیمارستان ها در اتریش, انگلیس, فرانسه, آلمان, ایتالیا, هلند, بلژیک, سوئد و اسپانیا.

بیمارستان گروه اشاره کرد که برخی از دولت ها تا به حال در واکنش به کمبود با امتناع از صادرات مواد مخدر در جای دیگر و هشدار داد این امر جلوگیری از مواد مخدر را از رسیدن به بیمارستان در نیاز مبرم به دارو می باشد.

“هیچ کشوری در اروپا است که امکانات تولید برای ارائه تمام مواد مخدر (یا دنده محافظ یا هواکش) مورد نیاز” آنها نوشت. “هماهنگ اروپایی اقدام خواهد شد از اهمیت حیاتی.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de