اتحادیه اروپا به اعمال تحریم بر روسیه و چین و کره شمالی بیش از حملات سایبری

اتحادیه اروپا سفیران داده اند چراغ سبز به تحریم روسیه به GRU اطلاعات نظامی واحد و همچنین در چین و کره شمالی اشخاص جداگانه حملات سایبری در سال های اخیر است.

چندین منابع آشنا با این پرونده گفت: RFE/RL در تاریخ 22 ژوئیه که سفیران تصمیم به مسدود کردن دارایی های GRU چین تیانجین Huaying Haitai Science & technology development Co., و کره شمالی چوسان نمایشگاه.

آنها نیز مسدود خواهد شد پتانسیل بودجه برگزار شده توسط هر سه در بلوک و تحمیل ممنوعیت ویزا در شش unnamed شهروندان از چین و روسیه که بلوک بر این باورند پشت WannaCry, NotPetya و ابر قیف حملات سایبری.

تحریم ها خواهد بود که به طور رسمی به تصویب رسید قبل از پایان ماه جولای برای اولین بار تا کنون اعمال شده توسط اتحادیه اروپا تحت آن جدید cybersanctions رژیم بود که به تصویب رسید در سال گذشته و اجازه می دهد تا بلوک برای اجرای ممنوعیت ویزا و مسدود ساختن دارایی ها در افراد و نهادهای درگیر در حملات سایبری دو برابر کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای ثالث و سازمان های بین المللی.

این WannaCry ransomware حمله در ماه مه سال 2018 به دنبال NotPetya یک ماه بعد فلج کامپیوتر-و شرکت — در سطح جهان است. چین بر اساس گروه هکر APT10 مشکوک بودن پشت ابر قیف حمله که هدف کسب و کار و سازمان های دولتی را از طریق آن ارائه دهندگان خدمات.

این حملات شده اند که مربوط به سه کشور مختلف سازمان های اطلاعاتی آمار چندین کشور عضو اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

مقامات اتحادیه اروپا را متهم کرد روسیه از انجام یک نرم علیه غرب است.

روسیه متهم است که در حال پشت سر تلاش برای هک کردن به شبکه جهانی شیمیایی-سلاح های ناظر سازمان منع سلاح های شیمیایی در هلند در سال گذشته است.

آژانس تا به حال بررسی شده است عصب-عامل حمله در سابق روسیه دو عامل سرگئی Skripal و دختر خود را در بریتانیا در سال 2018 و همچنین ادعای استفاده از سلاح شیمیایی توسط دولت سوریه است.

به طور جداگانه و منابع گفت: اتحادیه اروپا نیز در لیست اضافی دو نفر را به عنوان به خوبی به عنوان یک نهاد همه از روسیه که در برلین ادعا بودند درگیر در 2015 حمله سایبری علیه خود در مجلس فدرال آلمان.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفته بود که “شواهد سخت” دخالت “نیروهای روسی” در حمله به پارلمان آلمان که در آن اسناد و مدارک خود را از او پارلمانی اتاق شد و بنا به گزارش ها به سرقت رفته است.

روسیه هرگونه دخالت در حوادث هک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت