ترکمنستان یک کشور عمدتا تحت پوشش بیابان است که به طور طبیعی شناخته شده برای خود را به سراب است.

از یک فاصله مردم با دیدن چیزهایی که در بیابان هستند که در واقع وجود دارد-اغلب آب و یا حتی یک واحه.

مانند سراب از واقعیت هستند و چه ترکمن دولت می خواهد مردم در خارج از ترکمنستان را ببینید.

شروع با رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhammedov مقامات ترکمنستان است که یک مکان فوق العاده که فاقد هیچ چیز نیست. ساختمان های سفید و براق کشور را 6 میلیون نفر خوشحال هستند و آینده روشن و پر از وعده است.

اما مردم که زندگی می کنند وجود دارد به مراتب بیش از حد آگاه از یک واقعیت کاملا متفاوت است.

بسیاری از آنها از خط خارج فروشگاه ها و بانک ها در اوایل صبح چند ساعت قبل از آنها باز امیدوار است که با انجام به طوری که آنها ممکن است به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت آرد و شکر یا پول قبل از آن اجرا می شود دوباره آن را به عنوان بسیاری از بار قبل در چهار سال گذشته.

به تازگی بسیاری از مردم حتی شده به کاهش rummaging از طریق زباله برای پیدا کردن قطعه از نان بیات و دیگر تکه.

بسیاری از افراد در خارج از ترکمنستان در واقع آنچه که اتفاق می افتد در داخل کشور و به کمی اعتبار به هر یک از ترکمن دولت داستان از دستاوردهای بزرگ.

اما کسی که فقط به تازگی بر این باورند یکی از ترکمنستان مقامات ادعا می کند و هزینه آن کشور به شدت نیاز به کمک از خارج.

آسیب پذیر کشور

طرفدار دولت ترکمنستان سایت مشرق زمین است.tm گزارش در 15 آوریل است که اتحادیه اروپا در حال آماده سازی یک طرح تیم اروپا به ارائه برخی از 20 میلیارد یورو (حدود 22 میلیارد دلار) برای کمک به کشورهای آسیب پذیر مقابله با اثرات coronavirus هر دو سلامت و مسائل اقتصادی.

که شامل کمک به کشورهای آسیای مرکزی, اما تنها در قرقیزستان (36 میلیون یورو/$39.1 میلیون) و تاجیکستان (48 میلیون یورو/$52.2 میلیون) و ازبکستان (36 میلیون یورو/$39.1 میلیون دلار) دریافت خواهد کرد که کمک های اتحادیه اروپا.

چرا ترکمنستان یا قزاقستان است ؟

چرا که با توجه به چهره های اقتصادی دولت های این دو کشور فراهم شده آنها را واجد شرایط زیر معیارهای اتحادیه اروپا.

اتحادیه اروپا در واقع با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده توسط بانک جهانی.


با توجه به بانک جهانی رتبه بندی “بر اساس برآوردها از درآمد ناخالص ملی (GNI) سرانه” قزاقستان و ترکمنستان در رده بالای متوسط درآمد کشورها, کشور که میانگین دستمزد سالانه بین $4,086 و $12,615.

یک مارس 16 گزارش از Hornika Turkmenistana سایت است که در اجرا از اروپا توسط فعالان ترکمن ها که فرار ترکمنستان اشاره کرد که دولت ترکمنستان منتشر کرده است میانگین سالانه دستمزد رقم در ترکمنستان به عنوان $7,065.

اما این گزارش همچنین اشاره می کند که این رقم بر اساس نرخ رسمی ارز در داخل ترکمنستان است که 3.5, منات به دلار ، در بازار سیاه نرخ ارز که نزدیک به ارزش واقعی منات متوسط سالانه دستمزد حدود 1200$.

برای ثبت است که ترکمنستان در پایان پایین تر از پایین کشورهای با درآمد متوسط و واجد شرایط این کشور برای اتحادیه اروپا کمک کند. این نوع حمایت مالی و نقدی که گرسنگی ترکمنستان واقعا می تواند استفاده از آن را به عنوان جنگ یک سال بحران اقتصادی است.

در حال حاضر وجود دارد کمبود کالاهای اساسی در ترکمنستان شروع و در سال 2016.

در وضعیت فعلی با تمام کشورهای همسایه داشتن موارد ثبت شده از coronavirus ترکمنستان به مهر و موم کردن مرزهای خود را محکم تر از همیشه قبل از. کامیون های حمل کالا صبر کنید روز ایران و قزاقستان از طرف ترکمنستان مرز.

قیمت ها به طور پیوسته بالا رفتن برای چه مواد غذایی و کالاهای اساسی در دسترس هستند.

دماسنج مشکلات

RFE/RL در ترکمن سرویس محلی شناخته شده به عنوان Azatlyk گزارش داد که پلیس در پایتخت عشق آباد در حال حاضر نیاز به اندازه گیری درجه حرارت از مردم در ورودی به شهرستان در ایستگاه های اتوبوس در مدارس و دیگر امکانات عمومی.

تنها مشکل این است که دولت داده نشده است پلیس این دماسنج برای اندازه گیری افراد متوسط. پلیس دستور به خرید آنها را با پول خود را.

اگر مقامات ترکمن گفت: حقیقت در مورد وضعیت در این کشور به خصوص گرفتاری های مردم وجود دارد که اتحادیه اروپا احتمالا به ترکمنستان ده ها میلیون یورو به اندازه کافی برای خرید دماسنج برای پلیس به عنوان مثال و سپس برخی از.

هر چند مقامات اتحادیه اروپا ممکن است تا به حال برخی از سوالات در مورد حدود 24-25 میلیارد دلار stashed در بانک های آلمان است که بنا به گزارش متعلق به افراد ناشناس در ترکمنستان.

اما بخشی از سراب ترکمنستان دولت ایجاد می کند این است که این کشور سرشار از انرژی بسیار خوبی برای آن نیاز ندارد از جمله “موسسه خیریه.”

یک نمونه اخیر رخ داده است که زمانی که سفارت آمریکا منتشر شد بیانیه ای در مارس 6 تشکر ترکمن دولت برای کمک به “ده ها تن از شهروندان ایالات متحده در ترکمنستان در بازگشت به ایالات متحده است.”

در این بیانیه همچنین ذکر شده است که “[این] ایالات متحده در دسترس ساخته شده است بیش از $920,000 در سلامت کمک برای ترکمنستان برای کمک به آماده سازی آزمایشگاه سیستم های فعال مورد-پیدا کردن و رویداد مبتنی بر نظارت, پشتیبانی فنی کارشناسان برای پاسخ و آمادگی برای تقویت ریسک ارتباطی و بیشتر” برای محافظت از ترکمنستان در برابر COVID-19 بیماری همه گیر. همچنین گفت: واشنگتن تا به حال “سرمایه گذاری حدود 21 میلیون دلار در مراقبت های بهداشتی و بیش از $201 میلیون و در مجموع کمک به ترکمنستان بیش از 20 سال گذشته است.”

ترکمنستان وزارت امور خارجه بلافاصله با انتشار بیانیه ای ادعا می کنند که این اطلاعات بود “false” اما افزود که این کشور تا به حال قرارداد شرکت های ایالات متحده برای کمک به 167 پروژه با یک ترکیب هزینه برخی از 3.5 میلیارد دلار رسیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de