اتحادیه اروپا می گوید برای الحاق کشورهای بالکان هنوز هم ممکن است

مربوطه روسای شورای اروپا و اتحادیه اروپا کمیسیون در 16 فوریه ابراز تمایل به حفظ روابط نزدیک با کشورهای منطقه بالکان به اتحادیه اروپا به دنبال حفظ اعتبار با آنها پس از عضویت امید برای آلبانی و شمال مقدونیه شد و به تازگی نقش برآب.

“من فکر می کنم آن است که در ما مشترک ژئواستراتژیک علاقه به بالکان غربی به عنوان نزدیک که ممکن است به اتحادیه اروپا” کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen گفت: در بروکسل به عنوان رسمی اتحادیه اروپا و بالکان غربی جلسه طول می کشد محل در فوریه 16-17.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت که او به نظر می رسد به جلو به یک فرانک شدید و بحث آزاد” با رهبران شش بالکان غربی ملل آستانه اجلاس سران در زاگرب است.

اتحادیه اروپا معمولا اشاره به بالکان غربی که متشکل از آلبانی و کسانی که جانشین متحده یوگسلاوی که نمی پیوست 27 کشور بلوک.

در ماه اکتبر آلبانی و شمال مقدونیه شد و گفت: عضویت در اتحادیه اروپا مذاکرات خواهد بود به تعویق افتاد و با وجود اصلاحات عمده در بخشی خود را.

با این حال اتحادیه اروپا از دوباره کالیبره چگونه آن را انجام الحاق مذاکرات در جهت معکوس ناکامی که باعث شد توسط رئیس جمهور فرانسه را انکار عضویت امیدوار است.

Von der Leyen گفت: در بروکسل که این روش جدید بر اصلاحات ساختاری-و یا چگونه یک دولت توابع-و ایجاد یک معتبر چشم انداز برای کشورهای بالکان برای پیوستن به اتحادیه اروپا پس از یک زمان خاص با توجه به گزارش dpa.

پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی رهبری یک گروه کوچک که وتو رکورد ایران در سال گذشته با شمال مقدونیه و آلبانی اجتماعی دموکرات دولت در اسکوپیه استعفا داد و در ماه ژانویه و انتخابات جدید قرار می گیرد در ماه آوریل است.

“ما در حال رفتن به محل کار امروز و فردا برای آینده شورای اروپا (اجلاس سران) برای باز کردن درب به چشم انداز اروپا از کشورهای بالکان,” مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: در فوریه 16.

علاوه بر کمیسیون اروپا برنامه ریزی شده است به انتشار یک فرد گزارش برای نامزد کشورهای آلبانی و بوسنی و هرزگوین و کوزوو مونته نگرو شمال مقدونیه و صربستان.

با گزارش dpa و AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت