اتحادیه اروپا وعده حمایت مالی برای مشارکت شرقی اعضای

کمیسیون اروپا می گوید آن را مجددا اخذ بیش از 140 میلیون یورو ($154 میلیون دلار) برای کمک به ارمنستان, آذربایجان, بلاروس, گرجستان, مولداوی و اوکراین در مبارزه خود را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک بیانیه در مارس 30, این کمیسیون گفت: این امر نیز “redirect استفاده از ابزار موجود” به ارزش 700 میلیون یورو ($772 میلیون دلار) برای کمک به شش کشور اتحادیه اروپا مشارکت شرقی برنامه کاهش اقتصادی و اجتماعی تاثیر بحران.

“این بسیار دشوار نه تنها برای اروپا بلکه برای کشورهای شریک به عنوان” کمیسر محله و بزرگ شدن الیور Varhelyi گفت.

اتحادیه اروپا “در پاسخ به نیازهای فوری از سیستم های سلامت و همچنین طولانی مدت نیاز به آسیب پذیر ترین گروه ها در جامعه و کوچک و متوسط.”

این کمیسیون گفت: این امر حمایت از تامین تجهیزات پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی مانند هواکش آزمایشگاهی کیت و ماسک و عینک به ارزش 30 میلیون یورو (33 میلیون دلار) به سیستم های بهداشتی از شش کشور در هفته های آینده.

این بودجه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از آموزش پزشکی و آزمایشگاهی کارکنان و همچنین افزایش آگاهی اقدامات به جمعیت.

این هدایت منابع مالی به ارزش 700 میلیون یورو استفاده خواهد شد به طور عمده به تامین نقدینگی در شش کشور از جمله از طریق “سرمایه در تامین مالی تجارت و یا moratoria بدهی” و به کمک smal و متوسط دسترسی به اعتبار و افزایش کسب و کار خود را پس از بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de