اتحادیه اروپا قصد دارد بسته جدید برای کمک به بالکان از طریق Coronavirus بحران

بروکسل — اتحادیه اروپا است که بحث در مورد یک بسته کمک های جدید برای بالکان غربی برای کمک به منطقه مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی آن خرید اینترنتی با توجه به سند دیده می شود RFE/RL.

این سند اولین پیش نویس اعلامیه انتظار می رود به تصویب رسید و پس از یک کنفرانس ویدئویی از اتحادیه اروپا و بالکان رهبران برنامه ریزی برای 6 مه متحده که بلوک “بسیج بسیار سریع یک بسته از بیش از EUR x.x میلیارد دلار به نفع” از منطقه است.

اتحادیه اروپا مقامات آشنا با این موضوع گفت: RFE/RL که مقدار بسته شناخته شده نیست که همه سهم شده اند ساخته شده است.

پیش نویس آمده است که بسته “شامل فوری برای حمایت از بخش بهداشت و درمان به ویژه از طریق ارائه لوازم ضروری برای صرفه جویی در زندگی می کند و قابل توجهی برای حمایت اجتماعی و اقتصادی نیاز دارد” از آلبانی و بوسنی و هرزگوین و کوزوو مونته نگرو شمال مقدونیه و صربستان.

کمک می آیند در بالای 38 میلیون یورو ($41 میلیون) متعهد بروکسل در ماه مارس در حمایت فوری برای شش اتحادیه اروپا امیدوار به مقابله با بهداشت و درمان اضطراری ناشی از کوروناویروس. پول نیز اضافه کردن به 750 میلیون یورو ($812 میلیون) بسته هفته گذشته اعلام کرد از کمک های کلان مالی به بالکان.

در این سند همچنین خواستار کمیسیون اروپا به “جلو آمده (در پاییز) با قوی اقتصادی و سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای این منطقه با هدف به راه اندازی مجدد اقتصاد در حالی که بهبود رقابت از اقتصاد خود را به بهتر اتصال آنها در منطقه و با اتحادیه اروپا.”

در ابتدای شیوع کروناویروس در اروپا وجود دارد که انتقاد اتحادیه اروپا شده بود آهسته به کمک بالکان با صربستان جمهور Aleksandar Vucic کوبیدن بلوک برای “رها کردن کشور” و ستایش چین برای کمک های خود را در طول بحران.

محدودیت های صادرات تجهیزات پزشکی از اتحادیه اروپا به این منطقه که از آنجا برداشته شده است نیز انتقاد کرد.

چهار-صفحه اتحادیه اروپا پیش نویس اعلامیه آمده است که بلوک را “حمایت و همکاری فراتر از هر چه شریک دیگر ارائه شده به این منطقه است.”

اما هشدار داد که “افزایش کمک های مرتبط به پیشرفت ملموس در حکومت قانون و اصلاحات اجتماعی و اقتصادی و همچنین در بالکان غربی شرکای پایبندی به ارزش های اتحادیه اروپا, قوانین و استانداردهای.”

پیش نویس این بیانیه همچنین تأکید اتحادیه اروپا “حمایت صریح برای اروپا چشم انداز” از کشورهای بالکان که به نوبه خود “تکرار تعهد خود را به اروپا دیدگاه خود را به عنوان شرکت استراتژیک انتخاب است.”

این ویدئو کنفرانس هفته آینده جایگزین اتحادیه اروپا و بالکان غربی در اجلاس سران که برنامه ریزی شده بود برگزار شد در زاگرب در مارس 6-7.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>