بروکسل — اتحادیه اروپا مانیتور را شناسایی کرده اند یک “سه جانبه همگرایی دروغ روایت” که به ترویج توسط چین و ایران و روسیه در coronavirus همه گیر و می گویند آنها هستند که “ضرب” در هماهنگ شیوه با توجه به یک سند داخلی دیده می شود RFE/RL.

در این سند که به تاریخ 20 مارس می گوید: تم های مشترک هستند که کروناویروس یک سلاح بیولوژیکی ایجاد شده در ایالات متحده به پایین آوردن مخالفان و چین و ایران و روسیه “انجام می دهند بسیار بهتر از غرب” در مبارزه با این بیماری همه گیر.

آن همچنین آمده است که ایران رهبران — تکثير توسط رسانه های روسی — ادامه خواستار لغو تحریمهای آمریکا علیه ایران این ادعا که آنها در حال تضعیف این کشور بشردوستانه و پزشکی پاسخ به COVID-19.

این سند می گوید این بخشی از گسترده تر روسیه ایران و چین “همگرایی” خواستار لغو تحریم ها بر روسیه و ایران و سوریه و ونزوئلا-همه کشورهایی که دیده می شود آمریکا تحریم های اقتصادی علیه آنها را افزایش می دهد تحت مدیریت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مورد سوریه COVID-19 دروغ استفاده می شود “برای تقویت ضد اتحادیه اروپا در روایت است که ادعا می کند این بلوک است که ارتکاب یک “جنگ اقتصادی” در این کشور خاورمیانه است.

25-صفحه سند نوشته شده توسط ارتباطات استراتژیک بخش اروپایی دیپلماتیک اروپایی External Action Service (EEAS).

آن را دنبال کنید تا به یک مارس گزارش حاکی از این است که روسیه و چین در حال استقرار یک کمپین دروغ در اطراف coronavirus همه گیر است که می تواند “عواقب مضر” برای بهداشت عمومی در سراسر جهان است.

در ماه مارس گزارش اتحادیه اروپا مانیتور متهم طرفدار کرملین رسانه ها به طور فعال به گسترش دروغ در مورد این بیماری همه گیر در تلاش برای “تضعیف اعتماد عمومی” در کشورهای غربی است.

گزارش جدید می گوید روسیه و به میزان کمتر چین همچنان به تقویت “توطئه روایات” با هدف هر دو مخاطبان عمومی در اتحادیه اروپا و گسترده تر محله. آن را بیشتر یادداشت رسمی که روسیه منابع و رسانه های دولتی همچنان در حال اجرا یک کمپین هماهنگ با هدف تضعیف اتحادیه اروپا و بحران خود را پاسخ و در کاشت سردرگمی در مورد پیامدهای بهداشتی از COVID-19.

در این سند همچنین آمده است که بسیاری از محتوا های شناسایی شده توسط EEAS همچنان به تکثیر به طور گسترده ای در رسانه اجتماعی خدمات مانند Twitter و Facebook. آن مدعی است که گوگل و دیگر خدمات است که ارائه تبلیغات “در ادامه به monetise و incentivise مضر سلامت دروغ با میزبانی تبلیغات پرداخت در وب سایت های مربوطه.”

نمایندگان این شرکت ها بلافاصله پاسخ به RFE/RL درخواست برای نظر.

با توجه به تجزیه و تحلیل توسط تیم های دروغ در مورد ویروس است که به خصوص ویروسی در کمتر رسانه ای به بازارهای داخل و خارج از اتحادیه اروپا که در آن فن آوری های غول “در صورت کاهش انگیزه را کافی اقدامات متقابل.”

آن را اضافه می کند که نادرست و یا بسیار گمراه کننده محتوا در زبان از قبیل چک و اوکراین همچنان به ویروسی حتی زمانی که از آن شده است پرچم محلی واقعیت-چکرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de