اتحادیه اروپا ناظران می گویند طرفدار کرملین رسانه ها گسترش Coronavirus دروغ

بروکسل — طرفدار کرملین رسانه ها به طور جدی به گسترش دروغ در مورد کوروناویروس در تلاش برای “تضعیف اعتماد عمومی” در کشورهای غربی با توجه به داخلی اتحادیه اروپا سند است.

این سند به تاریخ مارس 16, نوشته شده توسط ارتباطات استراتژیک بخش اروپایی دیپلماتیک اروپایی External Action Service (EEAS).

آن ایالت که طرفدار کرملین رسانه “شده اند برجسته در گسترش دروغ در مورد کوروناویروس با هدف تشدید بحران بهداشت عمومی در کشورهای غربی به طور خاص با تضعیف اعتماد عمومی در ملی سیستم مراقبت های بهداشتی.”

همچنین اشاره می کند که این بیماری همه گیر کوروناویروس “ثابت است و موضوع روزانه در نرم افزار-کرملین رسانه ها.”

اظهار نظر در بخش هایی از این گزارش که به بیرون درز شد در برخی از رسانه های غربی رسانه های قبلی در مارس 18, سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: انتقاد شد و بر اساس “اتهامات بی اساس.”

“از نقطه نظر حس مشترک من نمی توانم در مورد آن نظر” Peskov گفت.

Peskov گفت: گزارش نمی حاوی نمونه و نه آن استناد خاص, اخبار رسانه های, اما این سند می گوید که شرق StratCom نیروی کار یک EEAS که مانیتور روسی دروغ جمع آوری کرده است 80 coronavirus مربوط دروغ موارد که در آن پایگاه داده از ژانویه 22.

همچنین اشاره می کند که در رسانه های اجتماعی RT اسپانیایی شده است یک منبع برجسته مطالب در مورد ویروس با بیش از 6.8 میلیون سهم سراسر Facebook, Twitter و Reddit بین 1 ژانویه و مارس 12.

اتحادیه اروپا و دروغ ناظران می گویند تاکتیک های طرفدار کرملین منابع تکامل یافته اند. آنها “به نظر نمی رسد به نوشتن به دروغ خود را; آنها به سادگی تقویت نظریه است که سرچشمه” در چین و ایران و یا در میان راست گروه در ایالات متحده است.

ناظران می گویند تاکتیک های جدید اجازه می دهد تا طرفدار کرملین رسانه ها به انکار آنها ایجاد دروغ و ادعا می کنند که آنها “صرفا گزارش آنچه که دیگران می گویند.”

این گزارش همچنین می گوید که “برخی از گسترده تر از دروغ روایات محققان برجسته شامل ادعا می کند که coronavirus آورده بود به ما مهاجران است یا زیستی-سلاح های توسعه یافته یا ایالات متحده آمریکا, انگلستان یا چین است.”

این گروه می گوید طرفدار کرملین دروغ در مورد این بیماری همه گیر به اهداف مخاطبان بین المللی در چندین زبان.

در ایتالیا می گوید: پیام “با هدف تشدید ترس بیش از توانایی ملی و بین المللی و مقامات به مدیریت شیوع.”

آن را می گوید نمونه شامل داستان نشان می دهد اتحادیه اروپا را “توانایی به طور موثر مقابله با این ویروس تردید است” یا این که “پزشکان ایتالیایی را انتخاب کنید که زندگی می کند و یا می میرد به عنوان بیمارستان ها قادر به صرفه جویی در همه بیماران.”

به طور مشابه, آن را می گوید طرفدار کرملین پیام های رسانه ای در ترویج “آخرالزمانی داستان سرزنش گذاران برای تلاش برای بهره مندی از ویروس و تاکید می کند که چگونه به خوبی به روسیه و پوتین در برخورد با شیوع.”

در این گزارش آمده است که بزرگ اجتماعی-رسانه ای سیستم عامل “انجام اقدامات قابل توجهی به مانع گسترش” از اطلاعات غلط و دروغ “در اطراف coronavirus.”

اما آن را می گوید آن را دشوار است به ارزیابی تاثیر اجتماعی-رسانه دروغ مبارزات طرفدار کرملین رسانه ها به دلیل حفظ حریم خصوصی محدودیت در داده است که شرکت هایی مانند Facebook به اشتراک گذاری با مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>