اتحادیه اروپا ممکن است با لينک مستقيم بودجه های بیشتر برای مشارکت شرقی سازمان ملل برای کاهش وابستگی به انرژی روسیه

بروکسل — اتحادیه اروپا قصد دارد برای بهتر کراوات کمک مالی به شش کشور از شرق آن برنامه مشارکت برای پیشرفت در خود قانون و ممکن است با افزایش سرمایه گذاری برای انرژی های جایگزین برای ween آنها را خاموش روسیه سوخت های فسیلی است.

در پیش نویس درز آن مشترک ارتباطات در مورد آینده مشارکت شرقی دیده می شود RFE/RL, بروکسل نیز گفت که می خواهد برای مبارزه با اقتصادی جرم و جنایت در شش کشور از جمله بهبود دارایی های به سرقت رفته.

ایجاد شده در سال 2009 اتحادیه اروپا مشارکت شرقی با هدف به کشورهای شوروی سابق آذربایجان, ارمنستان, بلاروس, گرجستان, مولداوی و اوکراین و نزدیک به بلوک از طریق کمک به اصلاحات و بدون ارائه آن ملت تضمین می کند که آنها می تواند یک روز بپیوندید.

“این مهم است که برای شرقی همکاران به در محل قرار داده قوی استرداد دارایی در چارچوب های از جمله تنظیم عملکرد دارایی بازیابی دفاتر هستند که در یک موقعیت برای ردیابی و شناسایی جنایی ثروت” این پیش نویس گفت.

علاوه بر آن گفت که اتحادیه اروپا حمایت خواهد کرد یک چارچوب قانونی در شش کشور “با تمرکز بر فساد و توجه خاص به این منطقه از خرید عمومی است.”

پیوند در طول تاریخ شده است یک مشکل عمده در مشارکت شرقی کشورهای عضو به دلیل ضعف نهادهای عمومی از جمله واقعا قوه قضائیه مستقل مطبوعات آزاد و جامعه مدنی. بسیاری از کشورها رتبه پایین در شفافیت بین المللی را در شاخص ادراک فساد.

18-صفحه کاغذ که به احتمال زیاد ارائه شده توسط کمیسیون اروپا هفته آینده با عنوان تقویت انعطاف پذیری – یک مشارکت شرقی ارائه می شود که برای همه و به پیروی ماه از رایزنی میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شش کشور در مورد آینده مشارکت شرقی.

این مقاله را تشکیل می دهند اساس بحث زمانی که اتحادیه اروپا و مشارکت شرقی رهبران برای ملاقات بعدی خود را در نشست سران در بروکسل آزمایشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 18. رهبران را مورد بحث راه اندازی جدید آزادسازی ویزا مذاکرات با ارمنستان و آذربایجان و بلاروس که شهروندان هنوز هم نیاز به ویزا برای سفر به اتحادیه اروپا.

مشارکت شرقی مواجه شده است و سوالات در مورد هدف خود را به عنوان کشورهایی مانند گرجستان, مولداوی و اوکراین که به دنبال پیوستن به اتحادیه اروپا سوال ارتباط از حال فشرده با جمهوری آذربایجان و بلاروس که به طور مستقیم با بیان این که بهره. کاغذ متحده وجود دارد به قصد فرار کردن مشارکت ،

بزرگ تاکید در این نشست همچنین قرار بود به مسائل زیست محیطی است. پاریس پیشنهاد کرده است که 50 درصد از بودجه به سازمان ملل بود صرف مسایل سبز. این مقاله همچنین وعده برای کمک به شش کشور برای افزایش بهره وری انرژی و همچنین امنیت انرژی و تنوع بخشی به دور از سوخت های فسیلی است.

روسیه غالب تامین کننده نفت و گاز به بیشتر از شش کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>