اتحادیه اروپا قول ‘دقیق’ ارزیابی از وضعیت دموکراسی در صربستان و مونته نگرو

بروکسل – اتحادیه اروپا الیور Varhelyi می گوید: 27-عضو بلوک خود را ارزیابی بر ارزش های دموکراتیک از نامزد کشورهای بالکان غربی در میان انتقاد از پسرفت در منطقه به عنوان آن را هل می دهد برای الحاق.

صحبت در مصاحبه با RFE/RL در مارس 7, Varhelyi گفت: یک گزارش از دموکراسی دیده بان خانه آزادی که کاهش صربستان و مونته نگرو به عنوان “هیبرید رژیم” بود “جالب سهم” به بحث اما افزود که کمیسیون اروپا به خوبی آگاه بود از این وضعیت بر روی زمین آن را به عنوان انجام این اتحادیه روند.

“این کمیسیون است ارزیابی خود را می آید به حاکمیت قانون و دموکراسی برای کشورهای بالکان غربی از جمله کسانی که با ما در حال انجام مذاکرات الحاق. و ما باید به دنبال در این وضعیت که ما جلو آمده با گزارش صربستان و مونته نگرو,” او گفت:, و اضافه کرد که بزرگ شدن گزارش شد و با توجه در ماه ژوئن است که در آن اتحادیه اروپا خواهد بود در این وضعیت در دو کشور.

صربستان و مونته نگرو همراه با آلبانی و بوسنی و هرزگوین کوزوو و شمال مقدونیه در حال هل دادن برای اتحادیه اروپا برای سرعت بخشیدن به آن الحاق روند.

مونته نگرو و صربستان هستند که تنها دو نفر از شش به آغاز مذاکرات الحاق با بروکسل حتی اگر با سرعت از مذاکرات کند شده است به عنوان برخی از اعضای اتحادیه اروپا در مورد شکایت مداوم نشانه ای از فقدان هنجارهای دموکراتیک و فساد در منطقه است.

در یک گزارش منتشر شده در مارس 6, خانه آزادی آمریکا مبتنی بر دموکراسی مانیتور هشدار داده بود که “خیره کننده دموکراتیک تفکیک” در سراسر اروپای مرکزی و بالکان و اوراسیا به عنوان بسیاری از رهبران منطقه در تلاش برای انجام دور با هر گونه باقی مانده چک در قدرت خود را.
https://www.rferl.org/a/freedom-house-democracies-breakdown-balkans-hungary-serbia-russia-armenia-ukraine-uzbekistan/30595474.html

صربستان و مونته نگرو خاص بودند در بالکان و کاهش داد و از این دسته از دموکراسی برای طبقه بندی دولت انتقالی/هیبرید رژیم, این گزارش گفت:.

وقتی پرسید که آیا او فکر می کند به گزارش ریختن نور بد در اتحادیه اروپا بزرگ شدن فرایند با داشتن این جفت ارز به عنوان دونده Varhelyi گفت که “من فکر می کنم که آن را برای خانه آزادی برای اجرای بزرگ شدن روند.”

“این [اروپا] کمیسیون مسئول بزرگ شدن روند و ما خواهد آمد تا با یک کار بسیار جدی و کامل و به خوبی بر اساس ارزیابی در هر دو کشور” او اضافه شده است.

رهبران اتحادیه اروپا مجددا خود را “حمایت صریح” برای شش بالکان غربی متحده در نهایت تبدیل شدن به اعضای بلوک در اجلاس سران در تاریخ 6 مه.

اما این اجلاس اجتناب پیشبرد عضویت در مذاکرات و به جای متمرکز اقتصادی و اجتماعی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن حدود 140,000 نفر در این قاره فرسایش رشد اقتصادی و سرکوب هر گونه اشتها رهبران اتحادیه اروپا برای بزرگ شدن.

صربستان و مونته نگرو هنوز هم نیاز به مذاکره 35 مختلف سیاست زمینه یا الحاق فصل را از قوانین خود را در خط با اتحادیه اروپا acquis — انباشته قوانین حقوقی عمل می کند و تصمیم دادگاه است که فرم بدن از قانون حاکم بر 27-عضو بلوک.

تا کنون مونته نگرو موفق شده است نزدیک به سه فصل و صربستان دو.

آلبانی و شمال مقدونیه که پس از یک تاخیر نا امید کننده سال گذشته داده شد نور سبز در ماه مارس به طور رسمی شروع مذاکرات برای عضویت در اتحادیه هنوز هم در حال انتظار برای یک بتن تاریخ شروع.

کوزوو و بوسنی هنوز در تلاش برای به دست آوردن وضعیت نامزد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de