اریک تهمت اشتباه در مورد میشیگان تولید شغل

در شب میشیگان اولیه اریک مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که پدرش دیده بان “[m]سنگ تولید شغل ایجاد شده در میشیگان از فقط در مورد هر دولت است.” به جای تولید شغل در طول سه سال گذشته باید افزایش در میشیگان کمتر از 2 ٪ — نیمی از میانگین ملی است.

حتی بدتر از دولت از دست 5,300 تولید شغل در سال گذشته است. این اولین کاهش در تولید شغل در دولت از سال 2009 با توجه به اداره آمار نیروی کار داده است.

پسر رئيس جمهور همچنین افتخار است که “تولید کنندگان خودرو در حال بازگشت به میشیگان” که در واقع شده است وجود دارد از دست دادن خالص از سه خودرو تولیدی پس از پایان سال 2016 با توجه به مستقل مرکز تحقیقات خودرو.

مشاغل تولیدی در میشیگان

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اظهارات خود در فاکس نیوز در شب انتخابات مقدماتی در شش کشور از جمله میشیگان. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده میشیگان در سال 2016 تنها 10,704 آرا — کمی بیشتر از دو دهم از 1% — بیش از دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ،

میشیگان یک نوسان کلید دولت است که رئیس جمهور تهمت نیاز را به نفع خود گشتند و نظرسنجی ها نشان می دهد او در یک مسابقه در برابر هر دو معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و یا بهداشت ، برنی ساندرز.

رئیس جمهور شده است شمارش در یک اقتصاد قوی به تقویت خود شانس انتخاب مجدد در نوسان متحده مانند میشیگان اما جدید کروناویروس همه گیر باعث شده است که اقتصاد جهانی اختلال را تهدید می کند که اقتصاد ایالات متحده.

در روزهای اخیر رئیس جمهور تهمت به صحبت در مورد یک بسته محرک برای کاهش تاثیر کروناویروس جدید در اقتصاد کشور است. فاکس نیوز لنگر Bret Baier خواسته اریک مغلوب ساختن پیشی جستن دومین رئیس جمهوری پسران چه اقتصادی کاهش معنی برای رئیس جمهور انتخاب مجدد شانس در میشیگان.

اریک تهمت افتخار در مورد اقتصاد, به طور کلی, اما پس از آن صحبت به طور خاص در مورد میشیگان — تماس با رشد تولید شغل در دولت “باور نکردنی است.”

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 10: بیشتر مشاغل تولیدی ایجاد شده در میشیگان از فقط در مورد هر دولت است. منظور من غیر قابل باور است. تولید کنندگان خودرو در حال بازگشت به میشیگان برای اولین بار. پدر من یک داستان برای گفتن ندارد و فقط در میشیگان اما در پنسیلوانیا و اوهایو — کاملا رک و پوست کنده در همه نوسان متحده است.

در واقع میشیگان تولید رشد کار شده است عابر پیاده نه “باور نکردنی است.”

ما رتبه بندی کشورهای تولید رشد کار در مغلوب ساختن پیشی جستن سه سال است که در میشیگان در رتبه 37 با استفاده از BLS داده ها برای هر دولت است. دولت تا به حال 616,800 تولید شغل در ژانویه 2017, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و 628,900 از دسامبر 2019 با توجه به جدید ترین BLS داده است. که افزایش 12,100 شغل یا 1.96%.

به عنوان نقشه زیر نشان می دهد رشد تولید شغل بود که در مورد مشابه در اوهایو (1.99 درصد رشد رتبه 35) و حتی بدتر در پنسیلوانیا (0.69% رتبه 45) — دو نوسان دیگر آمده است که اریک تهمت ذکر شده است.

در میان میشیگان در نزدیکی متحده, Illinois دارای بالاترین نرخ رشد (2.9% رتبه 29) و کمترين ایندیانا (1.51% رتبه 40).

رشد در تولید شغل شده است بزرگترین در جنوب و غرب کشور از جمله نوادا و آریزونا و تگزاس, وایومینگ, اورگان و یوتا — که شاهد رشد بیش از 8 درصد.

خودرو گیاهان در میشیگان

اریک تهمت نیز افتخار است که “تولید کنندگان خودرو در حال بازگشت به میشیگان برای اولین بار.” که درست است یا نه.

کریستین Dziczekمعاون رئیس جمهور از صنعت بازار کار و اقتصاد در مرکز تحقیقات خودرو به ما گفت که تنها “یک خودروساز تسهیلات رفتن در دولت است.” و در این صورت Fiat کرایسلر خودرو است که در واقع تبدیل یک موتور گیاه به وسیله کارخانه مونتاژ — “بنابراین گیاه تعداد [است] بدون تغییر با این حرکت.”

در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام حرکت از یک سال پیش فیات کرایسلر گفت: “تبدیل این دو نیروگاه که شامل مک خیابان موتور پیچیده به مجلس آینده سایت برای نسل بعدی جیپ گرند چروکی.”

و در حالی که فیات کرایسلر retools که کارخانه برای بازگشایی در ماه دسامبر خودروساز خود را بسته کانر خیابان کارخانه مونتاژ در دیترویت در سال 2017. که یکی از سه تعطیلی کارخانه در میشیگان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

جنرال موتورز بسته انتقال گیاه در وارن میشیگان در ماه اوت و Ford Motor Co. و ایالات خودکار کارگران توافق کردند که به عنوان بخشی از یک قرارداد جدید به تصویب رسید در ماه دسامبر نزدیک به یک موتور گیاه در رومئو, Michigan.

که از دست دادن خالص از سه خودرو تولیدی در میشیگان پس از پایان سال 2016 Dziczek گفت: “اگر ما تعداد ماک مونتاژ به عنوان عملیاتی که آن را برنامه ریزی شده برای شروع تولید تا دسامبر سال 2020 است.”

علاوه بر این خودروساز سرمایه گذاری در سه سال گذشته در میشیگان اعلام کرده اند که 29 درصد در مقایسه با سه سال گذشته Dziczek گفت. چنین سرمایه گذاری در کشور بالغ بر $15.8 میلیارد دلار از 2014 تا پایان سال 2016 در مقایسه با $11.2 میلیارد دلار از ژانویه 2017 از طریق ژانویه سال 2020 است.

یادداشت سردبیر: نوسان دولت دیده بان سری گاه به گاه در مورد نادرست و گمراه کننده سیاسی در پیام های کلیدی متحده کمک خواهد کرد که تصمیم گیری 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>