آماده نبرد شیر پارک صاحب بازداشت در کریمه

یک دادگاه منطقه ای در روسیه کنترل کریمه را در زندان یک بحرانزده سافاری پارک مالک در ارتباط با شکست به نظر می رسد برای یک دادگاه مربوط به شیر گاز گرفتن یک پارک بازدید کننده.

این Belohorsk منطقه دستور دادگاه در فوریه 3 که توسط Zubkov صاحب Taigan شیر پارک باید حبس برای دو ماه.

این تصمیم در بخشی به دلیل نگرانی که Zubkov خواهد خارج از کشور فرار کریمه خدمات مطبوعات گفت: کریمه میز RFE/RL در اوکراین.

کریمه میز گزارش داد که Zubkov — که حمایت مسکو الحاق غیرقانونی کریمه از اوکراین در سال 2014 است اما از آنجا که در جنگ با روسیه-نصب مقامات — بود و دستبند به دست گرفته و به یک ایستگاه پلیس.

وکلای او گفته اند که آنها به دنبال او بی درنگ آزاد کند.

Zubkov گفته او نامیده شده است برای صدها نفر از جلسات دادگاه مربوط به بهره برداری از این پارک از روسیه را به اشغال شبه جزیره. او ادعا کرده است در گذشته که او قادر نبوده است برای دستیابی به اسناد و مدارک خود را برای خواص در نتیجه بسته شدن 32 هکتاری پارک به بازدید کنندگان در سال 2015.

این Taigon شیر پارک واقع در شهر Belohorsk در رها شوروی پایگاه نظامی که Zubkov خریداری شده در سال 2006 و تبلیغ به عنوان بزرگترین زمین پرورش برای شیرها و سایر حیوانات درنده در اروپا است.

آن دارای حدود 80 شیرها و 50 ببر در میان حیوانات دیگر.

تماشا کنید: کریمه سافاری پارک مبارزه برای بقا

آخرین اجرا در دادگاه منجر به از دعوی ناشی از یک جولای 2018 حادثه که در آن یک شیر کمی بازدید کننده بود که گرفتن یک عکس گرفته شده در حالی که در پارک پیاده روی با شیرها در دنباله. در آوریل Belohorsk دادگاه منطقه ممنوع دنباله اجازه داده است که مهمانان به “چت با شیر و بدون موانع.”

قربانی Olha Solimina گفت: کریمه 24 تلویزیون در آن زمان که شیر “کشیده من مثل یک عروسک” و که او تا به حال گفت: “خداحافظی به زندگی است.” چیزی که بعد از او به یاد او ایستاده بود و Zubkov شد bandaging خونریزی زخم و پس از آن او به فوریت گرفته شده برای پارک های پزشکی ایستگاه.

“از من خواسته که آمبولانس یا پلیس نمی تواند به نام” او گفت: تلویزیون خروجی.

او پس گفت که Zubkov نزدیکی بود اما “نمی تواند آرامش خود را از حیوانات پایین سمت راست دور.”

Zubkov اذعان کرده است که شیر کمی Solimina این ادعا که او مست بود و حال ژولیده حیوان یال. او گفت که او بلافاصله متوقف شیر و او تحت درمان قرار گرفت توسط یک پارک دکتر برای یک زخم سوراخ به دست او است.

تحقیقات توسط مصرف کنندگان-سازمان حفاظت Rospotrebnadzor پیدا نکردم هر گونه نقض Zubkov گفت: RFE/RL در ماه اوت است.

این Taigon پارک پس از جذب از 500 ، 000 بازدید کننده در سال, اما تلاش کرده است پس از روسیه را در سال 2014 الحاق. در یک سال 2016 تصویری شات توسط RFE/RL, Zubkov گفت که او از روی علاقه در روز هنگامی که او — روسیه — می تواند زندگی می کنند در کریمه در اوکراین و ساخت سافاری پارک.

“متاسفانه آن روزها گذشته است,” او گفت:.

Zubkov را حبس می آید پس از یک شکاف با سرگئی Aksyonov از روسیه و تحمیل سر کریمه به پایان رسید که در یک مصالحه.

در VK صفحه در فوریه 3, Aksyonov گفت که او “حق دخالت” در دادگاه فعالیت های ارائه شده اما “شخصا تضمین” که Zubkov به نظر می رسد برای آینده دادگاه ظاهر شد كه از زندان آزاد شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>