ناظران انتخاباتی پیدا کردن ‘بی سابقه’ سطح تقلب در رای در گسترش پوتین قانون

مسکو — روز رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد پیروزی در رای بر تغییر قانون اساسی است که هموار راه را برای او به حکومت روسیه تا 2036 خود را سخنگوی دیمیتری Peskov آن را به نام “نصرت رفراندوم در مورد اعتماد به نفس” در سابق KGB افسر که در حال حاضر صرف بیش از دو دهه در قدرت است.

نتایج رسمی از weeklong رای به پایان رسید که در تاریخ 1 ژوئیه نشان داد که 77.92 درصد از رای دهندگان روسی تایید تغییر قانون اساسی تنها با 21.26 برابر. مردم در انتخابات شد 68 درصد کمیسیون مرکزی انتخابات گفت.

“چنین یک مشارکت بالا و در چنین سطح بالایی از حمایت شد بسیار دشوار است برای پیش بینی” Peskov گفت: در بیانیه ای به خبرنگاران گفت.

دیگر مقامات به سرعت chimed در.

“یک همه پرسی در اعتماد پوتین به پایان رسید و با پیروزی برای رئیس دولت” در دومای دولتی سخنران ویاچسلاو Volodin بیان شد که در این مجلس به روزنامه رسمی. شهردار مسکو سرگئی سوبیانین ستایش “یک همه پرسی در تحکیم جامعه اطراف رئیس جمهور روسیه.”

کرملین منتقدان زده بودند با عطف به ماسبق تصویر از رای گیری به عنوان یک همه پرسی در حمایت از پوتین. نام خود را تقریبا به طور کامل وجود ندارد و از مواد تبلیغاتی و تلویزیون گزارش اصرار روسها برای رای دادن در یک بسته از بیش از 200 اصلاحات قانون اساسی — با وجود این واقعیت است که یک بند اجازه می دهد پوتین به تنظیم مجدد محدودیت مدت بود که از میان مهم ترین آنها.

آنها همچنین ادعا شده که این میزان مشارکت بالا و پشتیبانی منعکس شده در نتایج رسمی اعلام شد, مهندسی را مطابق با اهداف مجموعه را به خوبی در پیشبرد پوتین مشاوران.

“به روز شده ‘نتایج’ جعلی و دروغ” گفت: پارلمان آلکسی Navalny که تا به حال به اصطلاح حامیان تحریم انتخابات. “آنها هیچ چیز مشترکی با نظر روسیه شهروندان است.”

ادعای تقلب به سرعت شروع به نصب.

ترین شهادتها در آمد از سرگئی Shpilkin برجسته انتخاباتی محقق که با استفاده از داده های از روسیه به کمیسیون مرکزی انتخابات در رای گیری چرخه به طرح برگه های گزارش شده در مراکز رای گیری در سراسر کشور و شناسایی شواهدی از متورم مشارکت مردم است.

در طول انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 که پوتین برنده به آسانی, Shpilkin دیدم که داده ها نشان داد متعدد مراکز رای دهی گزارش مردم در انتخابات درصد منتهی به 0 یا 5 نشان می دهد در هر فیلم خود را به طور گسترده اشاره تجزیه و تحلیل است که تقریبا 10 میلیون رای و تحریف شده در صندوق های رای.

این بار Shpilkin گفتکه رقم یک “بی سابقه” 22.4 میلیون.

اضافه کردن به تیره عکس, خروج, نظرسنجی های انجام شده توسط مخالفان دولت با فعالان در مسکو و سن پترزبورگ نشان داد که اکثریت در دو شهرستانها — هر دو پایگاه از بحرانزده مخالف — رای داده بودند در برابر تغییرات پیشنهادی. اما فعالان می تواند تنها رکورد بازدید از رای دهندگان که حاضر به مصاحبه, معنی, آنها تا به حال چند وسیله اندازه گیری در مقیاس واقعی از انتخابات دستکاری.

این همه پرسی بود خدشه دار تناقضات از شروع نه به خاطر چند قوانین رسمی اداره آن اعدام است. از اولین روز رای گیری روس ها می تواند بازیگران برگه های رای در تنه پارک اتوبوس و روی کنده درخت به عنوان نشان های مختلف تصاویر ارسال شده به رسانه های اجتماعی از سراسر کشور است.

توسط بعدازظهر جولای 1, کمیسیون انتخابات بود و در حال حاضر گزارش نتایج اولیه ظاهرا در تخلف از قوانین است که معمولا به درخواست ملی رای.

یک زن روسی در اسرائیل زندگی می کنند گزارش شده است که او می شده اند قادر به رای دادن سه بار — در تل آویو در حیفا و دوباره آنلاین. در یکی مسکو رأی یک مرد گفته شد که او و دو نفر از فرزندان خود را در حال حاضر رای خود را-به رغم اصرار دارد هیچ یک از آنها تا به حال. یک سرپرست و سپس مصادره رای دهندگان ثبت جامعی از آن تعطیل و گفت: مرد “آن را اثبات کند!”

روزانه رافلز ارائه جوایز به همه کسانی که در نظرسنجی رای گیری. پوستر با “بله” نوشته شده و در سراسر آنها را در زیرزمین بلوک آپارتمان در شهرستانها عمده. و حداقل یک روزنامه نگار که سعی سند رویدادهای داخل یک ایستگاه رای گیری شد و با خشونت دستگیر شده توسط پلیس.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد رای گیری شده بود صرف تشریفات. حداقل دو هفته قبل از رای گیری حتی شروع کتابفروشیها در سراسر روسیه به فروش نسخه از قانون اساسی با اصلاحات جدید گنجانده شده است.

در بیانیه ای در جولای 2 روز پس از رای گیری به پایان رسید, انتخابات, نظارت بر Golos صادر داغدار ارزیابی از رای دادن گفت که بسیاری از انتخابات جعل شده است — و در نتیجه تا حدودی در تعیین می شود.

“واقعی فرآیند رای گیری تا به حال هیچ توجهی به معنی” سازمان گفت. “یک بیان از مردم خواهد شد غیر ممکن است از همان آغاز به دلیل قوانین که آگاهانه قرار داده و در محل توسط سازمان.”

تماس با رای “بی سابقه” از نظر مقیاس تقلب و دستکاری این سازمان به این نتیجه رسیدند که آن را “در تاریخ این کشور به عنوان یک حمله بر مردم حاکمیت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de