هشت شاهدان یهوه به اتهام افراط گرایی در روسیه و منطقه خودمختار یهودی

مقامات روسیه در منطقه خودمختار یهودی در سیبری را به اتهام هشت شاهدان یهوه با افراط گرایی در میان آنچه فعالان می گویند که افزایش کمپین از آزار و اذیت مذهبی ،

شعبه شاهدان یهوه در روسیه گفت: در فوریه 18 که شش زن و دو مرد را در منطقه ای سرمایه بیروبیجان هستند در مواجهه با اتهام غیر قانونی از سرگیری فعالیت شاهدان یهوه.

اتهامات مشابه واصل شده است 11 برابر دیگر شاهدان یهوه در روسیه پس از شروع سال 2020 است.

روسیه رسما ممنوع گروه مذهبی در مارس 2017 و تلقی آن را یک “سازمان افراطی” لقبی وزارت امور خارجه ایالات متحده مشخص است به عنوان “اشتباه است.”

این شاهدان یهوه بازدید شده اند و با سوء ظن در روسیه برای چندین دهه با توجه به نظرات اعضا در مورد خدمت سربازی, رای گیری و اقتدار دولت به طور کلی است.

پس ایمان قانونى بود در روسیه و نه شاهدان یهوه شده اند زندانی در روسیه است. آنها عبارتند از شهروند دانمارکی دنیس کریستنسن بود که محکوم به اعدام در فوریه 2019 به شش سال زندان در غرب شهر Oryol. از اتهامات عنوان شده علیه کریستنسن محکوم شده است توسط گروه های حقوق بشر در روسیه و خارج از کشور.

در ماه سپتامبر واشنگتن ممنوع دو مقام عالی رتبه منطقه ای افسران از کمیته تحقیق روسیه از ورود به ایالات متحده بیش از این اتهام شکنجه از هفت تن از بازداشت شدگان که شاهدان یهوه.

مسکو-بر اساس یادبود حقوق بشر به رسمیت شناخته شده است 29 شاهدان یهوه ایم که متهم یا محکوم به افراط گرایی به عنوان زندانیان سیاسی.

در ژانویه 9, دیده بان حقوق بشر (HRW) گفت: روسیه مقامات اجرای قانون بود “به طور چشمگیری تشدید آزار و اذیت در سراسر کشور” شاهدان یهوه در طول سال گذشته است.

دیده بان حقوق بشر گفت مقامات روسی انجام شده حداقل 780 حملات از خانه های متعلق به شاهدان یهوه در ده ها تن از شهرستانها روسیه پس از 2017. بیش از نیمی از کسانی که در حملات انجام شده در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت