اکوادور گزارش 1st ویروس جدید مورد; مکزیک تایید 2 بیشتر

کویتو اکوادور (AP) — مقامات اکوادور در روز شنبه تایید اولین مورد از جدید کروناویروس در آمریکای جنوبی و مکزیک گزارش داد دو بیشتر به افزایش این کشور در مجموع به چهار.

اکوادور وزیر بهداشت کاتالینا Andramuño Zeballos گفت: بیش از 70 سال Ecuadoran که در اسپانیا در این کشور وارد آمده است. 14 نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری.

“در روزهای بعد او شروع به احساس بد با تب” Andramuño گفت: در یک کنفرانس خبری افزود که او گرفته شده بود به یک مرکز پزشکی. موسسه ملی بهداشت و تحقیقات در اکوادور تایید ویروس.

معاون وزیر بهداشت, خولیو لوپز گفت که وضعیت بیمار بود “مهم است.”

این دومین مورد در آمریکای جنوبی پس از برزیل مورد گزارش در روز چهارشنبه.

رئیس جمهور Lenín مورنو ارسال یک صدای جیر جیر با اصرار مردم به آرامش و وزارت کشور اعلام کرد که جلوگیری از تجمع جرم در شهرستانها از گوایاکیول — که در آن زن آلوده واقع شده بود — و ببهیو.

مکزیک وزارت بهداشت گفت: اواخر جمعه که یک مورد جدید تاييد شده بود در شهر مکزیک اضافه کردن به این دو مورد تأیید اعلام کرد پیش از آن روز. یکی از آن نیز در پایتخت و دیگری در شمال غربی ایالت سینالوآ.

میگوئل Riquelme سلیس فرماندار از مرز شمالی ایالت کواویلا گفت شنبه که مقامات بهداشت فدرال تایید کرده بود چهارمین مورد در شهرستان تورئون ٬ کواویلا: 20 سال است که در سفر به اروپا از جمله میلان ایتالیا در ماه ژانویه و فوریه و بازگشت به مکزیک در روزهای اخیر.

“دو روز بعد او شروع به علائم” Riquelme گفت Milenio تلویزیون.

دولت وزیر بهداشت روبرتو برنل گفت: زن در سلامت خوب است. او و اعضای خانواده تحت یک 14 روز در قرنطینه و دو جوان دیگر افرادی که در سفر با او شده بود در تماس با مقامات.

مکزیکی, مقامات بهداشت گفت: کشور در حال حاضر رو به یک ملی اضطراری بیش ویروس.

معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت که تا زمانی که این کشور دیدن است تنها در موارد جدا شده وجود دارد بدون نیاز به “اقدامات شدید مانند لغو توده حوادث است.”

مکزیک شد ground zero برای 2009 شیوع ویروس H1N1 نیز به نام آنفولانزای خوکی و بسیاری در کشور باید زنده خاطرات آن زمان است.

در آن زمان بسیاری از خانه ماندند تا آنجا که ممکن است و اجتناب تجمعات از ترس. مغازه ها و رستوران ها و دیگر کسب و کار بسته شده است. در پایتخت خیابان بودند به طرز مرموزی آرام در مقایسه با معمول ترافیک پر هرج و مرج.

تا کنون شده است وجود ندارد و تکرار آن نوع ترس است.

وجود دارد گزارش ها از افزایش خرید اقلام مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست و اتحاد ملی از کسب و کارهای کوچک گفت: کمبود کسانی که در مورد امر به احتمال زیاد باعث افزایش قیمت.

روم و کنفرانس اسقف های کاتولیک در مکزیک گفت: محله های کشیش نشین باید به جلوگیری از تماس فیزیکی در طول مراسم تبادل آرزوها برای صلح و گفت و همدلی ویفر باید قرار داده در جرم را برانگیخت’ دست به جای دهان خود را.

آسوشیتد پرس نویسنده پیتر Orsi کمک از شهر مکزیک.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت