کویتو اکوادور (AP) — اکوادور جمعه اعلام کرد که آن را به طور موقت به حالت تعلیق صادرات نفت پس از آب گرفتگی رودخانه شسته کوهستان در قلب آمازون, از بین بردن دو خط لوله مهم به آمریکای جنوبی کشور تولید نفت خام.

وزیر انرژی رنه Ortiz گفت: در مصاحبه با Teleamazonas ایستگاه تلویزیونی است که هر دو خطوط آسیب دیده باید تعمیر شود ظرف پنج هفته. او اضافه کرد که معاملات با مشتریان خارجی نمی تواند به خطر افتاده است با استناد به قرارداد که پیش بینی چنین حوادث پیش بینی نشده.

موازی خطوط لوله را شکست دوشنبه هنگامی که Quijos رودخانه آب گرفتگی شستشو دور کوهستان به حمایت از آنها. یکی متعلق به دولت-اجرای شرکت نفت Transecuatoriano حمل 360,000 بشکه در هر روز در حالی که در بخش خصوصی اجرا شده توسط Oleoducto د Crudos Pesados می فرستد 450,000 بشکه در روز از نفت خام است.

نزدیک به 100 کارگران نفت در پاسخ به تلاش برای جلوگیری از ریخته خام از آلاینده Quijos رودخانه که افزایش آب باعث آسیب و پایین دست کوکا رودخانه, مقامات گفت. شکستن اتفاق افتاد 100 کیلومتر (62 مایل) از پایتخت Quito در آمازون.

مقامات گفته اند وجود دارد هیچ خطر کمبود سوخت در اکوادور با توجه به ذخیره سازی کافی. همچنین coronavirus باعث شده است تا این کشور از 17 میلیون به رعایت دقیق قرنطینه به طور قابل توجهی کاهش ترافیک است.

اضافه کردن به مشکلات از اکوادور تولید عظیم قدرت شکست سهشنبه آسیب دیده اسمرلدس پالایشگاه بزرگترین در کشور است.

“بخش هایی است که باید تغییر داد در این پالایشگاه نیست به راحتی در دسترس در بازار به طوری که تعمیر را برخی از زمان” گفت: اورتیز بدون ارائه جزئیات.

اکوادور تولید تقریبا 530,000 بشکه نفت خام در روز است. که 60 درصد صادر می شود و بقیه در داخل کشور استفاده می شود. روغن نشان دهنده 35 درصد از این کشور در مجموع صادرات و این باعث می شود تا یکی از این کشور ها مهم ترین منابع درآمد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de