اقتصاددان هشدار در نابرابری جلب توجه با ویروس

بالتیمور (AP) — Against all odds, Thomas Piketty به جیب یک ثروت کوچک از انتشار سنگین کتاب در مورد خطرات نابرابری اقتصادی و ضرورت ثروت مالیات است.

پول او به دست آورده خود را از سال 2014 بین المللی بهترین فروشنده “سرمایه در قرن بیست و یکم” او می گوید: تنها تقویت اقتصاددان فرانسوی ناراحتی با تمرکز ثروت در میان یک ممتاز ،

Piketty گفت: او پرداخت 60 ٪ مالیات در کتاب خود درآمد و صرف تنها کسری از آن برای ارتقاء شیوه زندگی خود را. بقیه او پارک شده در یک حساب بانکی — انتظار او می گوید: برای یک تحول سیاسی که منجر فرانسه برای تحمیل 90% مالیات بر ثروت در بسیار مرفه مردم مثل خودش.

“من در حال حاضر فوق العاده خوش شانس,” او گفت: اخیرا در یک ویدئو کنفرانس مصاحبه از ظرافت سفید-دیواری پاریس آپارتمان. “من به اندازه کافی.”

Piketty تحقیقات کمک کرده است تعریف یک بحث در مورد عواقب ناشی از تمرکز زیادی پول و اموال در میان تا چند. هشدارهای خود را وارد تصادفی لحظه: coronavirus است به طور ناگهانی در معرض در زمان واقعی انسان تاثیر به ظاهر انتزاعی داده ها و نمودار های تحقیقاتی خود را تولید می شود.

در حال حاضر Piketty است که با یک کتاب جدید یک مانیفست سیاسی به نام “سرمایه و ایدئولوژی” که ماه گذشته منتشر شد در ایالات متحده است. اوج مقیاس در بیش از 1100 صفحه آن استدلال می کند که هر کشور و میزان نابرابری ناشی به طور مستقیم از تصمیم گیری های سیاسی — تصمیم گیری است که می تواند معکوس شود اگر دولت را به انجام این کار. این مقدمه مجازی اکران آمدن جمعه کین خیمه پلت فرم از یک فیلم مستند است که توسط الهام گرفته شده بود Piketty کتاب قبلی.

با سرعت خیره کننده از شیوع ویروسی است وارد نامتناسب رنج در جوامع فقیرتر. حتی در مرفه ملل اکثریت خانواده ها تبدیل شده اند به طور ناگهانی آسیب پذیر به عنوان اخراج کوه و پس انداز خشک هستند. همه که تشدید فشارهای سیاسی به عنوان بیماری به طور فزاینده ای در معرض دامنه نابرابری از ایالات متحده به ایتالیا به غرب آفریقا است.

“این یک بحران است که نشان می دهد یک تلخ نابرابری” Piketty هشدار می دهد.

تحویل کارگران دوچرخه در اطراف پاریس اشاره دارد خطر جان خود را از آنجا که آنها نیاز به پول. میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در هند شده اند و چپ بی خانمان به عنوان آن کشور در کسب و کار باید توقیف.

یک پرسش اصلی برای Piketty این است که آیا بحران به اثبات می شود یک کاتالیزور است که همواره تغییر سیاست — از پرداخت مرخصی استعلاجی به دولت ارائه مراقبت های بهداشتی به مرتب سازی مجدد از کد مالیاتی — که ممکن است به محدود کردن شکاف ثروت. یا نه.

اقتصاددانان از جمله کسانی که به تازگی در نظر سنجی که توسط دانشگاه شیکاگو هشدار می دهند که شیوع بیماری بدتر خواهد شد در حال حاضر سطوح بالایی از نابرابری در ایالات متحده است. حتی حسابداری 2 تریلیون دلار به علاوه در کمک دولت 84 درصد از اقتصاددانان مورد بررسی قرار گفت که کارگران کم درآمد رنج می برند بزرگتر ضربه به درآمد خود را بیشتر از افراد مرفه خواهد بود.

به طور جداگانه 91% گفت: این بیماری همه گیر خواهد گسترش شکاف در کیفیت آموزش و پرورش بین فقیر و ثروتمند خانوار. و 95% گفت که مرگ و میر خواهد نامتناسب رخ می دهد در میان گروه های محروم مانند کارگر فقیر و آفریقایی-آمریکایی است.

“این تفاوت شده اند کمتر اگر ایالات متحده در حال جهانی بهداشت گفت:” خوزه Scheinkman یک اقتصاددان در دانشگاه کلمبیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف استفاده از افزایش مالیات بر ثروتمندان به کوسن های اقتصادی آسیب به فقرا و طبقه متوسط است. از دولت دفاع و پشتیبانی کاهش مالیات به عنوان یک راه حل به نابرابری بر فرض که کاهش مالیات به ناچار درایو سریع تر رشد.

لری Kudlow رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی دفاع از ساختار موجود اقتصاد آمریکا در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار.

“چرا ما باید به منظور بالا بردن مالیات ؟ Kudlow گفت. “اجازه دهید اجازه دهید مردم در حفظ پول خود را, آنها یک کار قوی کسب و کار اجازه دهید آنها را به نگه داشتن پول خود را.”

این استدلال از قطبی مخالف نظر Piketty قرار می دهد ایمان نه تنها در یک مالیات بر ثروت اما در تنظیم مالیات اموال بر اساس عدالت خانه. هنگامی که او در مورد “سوسیالیسم مشارکتی” این اقتصاددان فرانسوی است استقبال از ایده مالکیت عمومی اما به جای “مالکیت خصوصی” ، هدف او می گوید: برای رقیق کردن غلظت املاک و مستغلات در دست چند نفر است.

این ایده ها می upend مفاهیم رشد اقتصادی است که مبتنی بر مالیات پایین نرخ سود سرمایه از سرمایه گذاری. در عین حال Piketty استدلال می کند که بسیاری از رشد اقتصادی برخوردار بوده و در ایالات متحده به وجود آمد و از آن تعهد به آموزش و پرورش است که بهبود مهارت های خود را, مردم به جای آن از سیاست های مالیاتی.

آن است که به دور از روشن است که شیوع ویروسی خواهد نیروهای انواع تغییرات سیاسی در ایالات متحده و اروپا که Piketty پیش بینی. بسیاری از طبقه کارگر رای دهندگان طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مطلوب برای پایان دادن به پایین-تعرفه تجارت و مهار مهاجرت. و تغییر در میان طبقه کارگر رای دهندگان به یک ملی چشم انداز دولت پدید آمده در اقتصادهای پیشرفته مانند فرانسه و آلمان Piketty اشاره کرد.

دموکراتیک رای دهندگان در این سال انتخابات مقدماتی کنار سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز هر دو از آنها را با زور و اجبار حمایت برای ثروت مالیات است. آنها تصمیم به جای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که نمایش های اقتصادی بیشتر در میانه.

Piketty پیشنهاد کرد که بررسی تاریخ نشان می دهد که رای دهندگان می تواند هر دو تغییر نسبت به ایده های خود را پس از یک بحران یا رد آنها را به طور کامل و در آغوش ناسیونالیسم به طور کامل.

“در این زمان بحران مانند یکی از ما وجود دارد متفاوت ممکن است مدار است که می تواند گرفته” Piketty گفت. “این واقعا می تواند به هر دو روش.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>