اقتصادی تلفات ویروس غرق در مدت باقی مانده ناشناخته

داو طی پنج روز: تا 1,293 پایین 786 تا 1,173 پایین 967. داو سقوط 800 امتیاز در زنگ افتتاحیه جمعه. VIX یک شاخص شناخته شده به عنوان وال استریت ترس فشارسنج است معلق در هوا در سطح دیده نمی شود از آنجا که بانک ها شروع به سقوط در بحران مالی است. عدم اطمینان و بالقوه آسیب های اقتصادی از coronavirus عمیق تر این هفته است. بخش هایی که تهیه کردن به تقریبا هر فعالیت عمومی … سینما کسب و کار سازمان کنفرانس هتل ها و خطوط هوایی و پارک های تفریحی از دست داده اند و میلیاردها دلار در ارزش به عنوان سهامداران فرار به زمین امن تر مانند وزارت خزانه داری ایالات متحده یادداشت که در حال حاضر پرداخت نزدیک به هیچ است. پس از نگاهی مختصر به چه چیزهایی تغییر در اقتصاد و در محل کار امروز به عنوان شیوع می یابد.

HEADWINDS: آلمان بزرگترین شرکت هواپیمایی لوفت هانزا می گوید: از آن قطع خواهد شد تا 50 درصد از پروازها در چند هفته آینده بسته به اینکه چگونه این ویروس شیوع توسعه. آن گفت که تا به حال دیده یک افت شدید در رزرو با تمام مناطق در حال حاضر تحت تاثیر قرار. لوفت هانزا که همچنین صاحب سوئیس شرکت های هواپیمایی و چند منطقه ای کوچکتر اروپایی حامل عمل بیش از 83,000 پروازهای یک ماه. این شرکت قبلا اعلام کرده قصد دارد برای لغو تمام پروازها به مقصد و از اسرائیل برای سه هفته پس از مقامات اسرائیل اعلام کرد محدودیت های سخت بر مسافران از کشورهای مختلف است.

صنعت هواپیمایی است که در میان سخت ترین ضربه از شیوع مجبور حامل به ارزیابی مجدد خود را در کوتاه مدت انتظارات مالی. یک گروه صنعتی گفت: گسترش coronavirus می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار درآمد از دست داد. که شکل پنجشنبه منتشر شد که چهار بار این شماره منتشر شده فقط از دو هفته پیش توسط بین المللی حمل و نقل هوایی است که درخواست دولتها برای کمک.

کشتی: مسافران در کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا بودند دستور به ماندن در کابین خود را به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمون جمعه که می تواند نشان دهد که آیا coronavirus در گردش است که در میان بیش از 3500 نفر سرنشین. تست کیت کاهش داده بر روی Grand شاهزاده خانم توسط طناب از یک هلیکوپتر نظامی ارتش و آنها فرستاده شده است برای تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه با لنگر کشتی در دریا فقط از سان فرانسیسکو که در آن دستور داده شده باقی می ماند. شاهزاده Cruises گفت: 45 نفر انتخاب شده برای تست. صنعت کروز ویران شده است پس از کشتی های مختلف الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در سواحل یوکوهاما, ژاپن. بسیاری از مصیبت بود شاهد زندگی می کنند با کسانی که در داخل در ماسک انجام مصاحبه. از 3,700 روی صدها نفر از مردم آلوده شدند و چندین درگذشت.

سرگرم کننده در مقابل ترس: صنعت سرگرمی است که درد و رنج آسیب های گسترده ای را با پارک های در حال تعطیل و مردم اجتناب از فضاهای عمومی. سهام تئاتر فیلم های زنجیره ای مانند AMC سرگرمی Holdings, Cinemark منابع و Imax Corp. باید سقوط بیش از 30% در سه ماه گذشته. انتشار فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ” شده است تحت فشار قرار دادند از آن برنامه ریزی شده انتشار در ماه آوریل تا نوامبر در امیدوار است که شیوع این بیماری را کاهش خواهد یافت.

پارک های تفریحی می تواند ضربه توسط دو whammy با افراد کمتری مایل به سفر و یا مایل به بخشی از جمعیت زیادی. والت دیزنی Co.’s دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لند پارک ها بسته شده اند و از اواخر ماه ژانویه است. این شرکت اعلام کرد در اوایل این هفته که پارک در ژاپن بسته خواهد شد تا وسط ماه است. سهام دیگر پارک شرکت های مانند شش پرچم سرو عادلانه و سی ورلد سرگرمی افتاده اند بین 30 ٪ و 45 ٪ در ماه گذشته است.

ورزشگاه نیز گرفتن آمار در پیش بینی که علاقمندان سلامت تغییر خواهد کرد به تمرین در خانه. سیاره تناسب اندام کاهش یافته است 20 درصد در این ماه در سنگین تجاری. نیوبرانزویک که مبادرت به فروش تجهیزات تناسب اندام است پایین مساوی در صد.

بازار ROILS: غوطه در بازارهای جهانی آغاز شد که در ایالات متحده روز شنبه به دست آورد بخار در روز جمعه با شایعاتی که مقامات چینی ممکن است اغراق به حدی که آن صنعت است در پای خود را. داو سقوط 800 امتیاز در افتتاحیه بل. S&P 500 و Nasdaq رنج می برند و بیشتر شدید در صد کاهش می یابد. بازارهای آلمان و فرانسه در حال بدتر.

کسب و کار به عنوان معمول: جدید اختلال در محل کار در حال چیدن سرعت. فاصله خود را بسته نیویورک و درخواست کارکنان برای کار از خانه تا اطلاع ثانوی پس از یکی از کارکنان آن آلوده شد. سان فرانسیسکو زنجیره ای پوشاک آسوشیتدپرس گفت که فرد بود در روز شنبه است و دوره نقاهت در خانه. آن را نمی تواند آموخته است که چگونه شکاف کارمند قراردادی COVID-19.

مایکروسافت خواسته است تا به کارکنان خود که می توانید از خانه کار می کنند به انجام این کار در منطقه سیاتل است. این به این معنی وجود دارد کمتر از یک نیاز برای بسیاری از شرکت کارگران ساعتی اما مایکروسافت گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن به کارگران خود را به طور منظم پرداخت در طول این دوره است.

مایکروسافت متعلق به حرفه ای خدمات شبکه LinkedIn گفت: منطقه خلیج سان فرانسیسکو کارکنان از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند. لینک مستقر در Sunnyvale کالیفرنیا نیز به تعویق انداختن همه غیر ضروری سفر کسب و کار و شرکت در حوادث خارجی در ماه های مارس و آوریل است.

Facebook به طور موقت بسته یک دفتر سیاتل پس از یک کارگر بود که مبتلا به این ویروس است. آمازون این هفته گفت: یکی از کارکنان خود را در سیاتل و دو در میلان تا به حال قرارداد coronavirus. تمام شد و قرنطینه. این شرکت گفت: گفت آن منطقه سیاتل کارکنان به محل کار از خانه در صورت امکان.

خارج محدود مرزی بین المللی سفر به مهم ترین سفرهای کسب و کار با توجه به داخلی یادداشت به اشتراک گذاشته شده توسط این شرکت است. سفر به آن فروشگاه و باشگاه ادامه خواهد داد اما این کشور بزرگترین کارفرما را محدود کرده است سفر به کنفرانس ها و تجارت را نشان می دهد و رویدادهای دیگر. آن را لغو ایالات متحده خود را مشتری کنفرانس در دالاس دالاس در هفته آینده, امید بستن برای برگزاری کنفرانس های مجازی در خود جای داده است.

انرژی: قیمت نفت کاهش یافت و تقریبا 9% جمعه و هر بشکه می تواند برای کمتر از $42. اوپک است که فشار برای کاهش عرضه, اما شایعات از وین که در آن جلسه هستند خوب نیست. به نظر می رسد که روسیه که عضو نمی باشد اما اغلب شرکت در هماهنگ اقدامات تمایلی به رفتن همراه با آخرین دور از تولید کاهش است. اقتصاد جهانی در حال حاضر کاهش و گسترش ویروس خاصی به کشیدن بیشتر در استفاده از انرژی.

______________________________

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>