اقتصادی تلفات شیوع اظهارات مدت ناشناخته باقی مانده

داو طی پنج روز: تا 1,293 پایین 786 تا 1,173 پایین 967. داو سقوط 800 امتیاز در زنگ افتتاحیه جمعه. VIX یک شاخص شناخته شده به عنوان وال استریت ترس فشارسنج است معلق در هوا در سطح دیده نمی شود از آنجا که بانک ها شروع به سقوط در بحران مالی است. اگر وجود دارد یک هفته است که عدم قطعیت و پتانسیل آسیب های اقتصادی از coronavirus روشن شد ممکن است این یکی. بخش هایی که تهیه کردن به تقریبا هر فعالیت عمومی … سینما کسب و کار سازمان کنفرانس هتل ها و خطوط هوایی و پارک های تفریحی از دست داده اند و میلیاردها دلار در ارزش به عنوان سهامداران فرار به زمین امن تر مانند وزارت خزانه داری ایالات متحده یادداشت که در حال حاضر پرداخت نزدیک به هیچ است. پس از نگاهی مختصر به چه چیزهایی تغییر در اقتصاد و در محل کار امروز به عنوان شیوع می یابد.

HEADWINDS: آلمان لوفت هانزا و شرکت های تابعه آن شرکت هواپیمایی اتریش و سوئیس به طرح لغو تمام پروازها به مقصد و از اسرائیل برای سه هفته پس از مقامات اسرائیل اعلام کرد محدودیت های سخت بر مسافران از کشورهای مختلف به دلیل جدید کروناویروس. صنعت هواپیمایی است که در میان سخت ترین ضربه از شیوع مجبور حامل به ارزیابی مجدد خود را در کوتاه مدت انتظارات مالی. یک گروه صنعتی گفت: گسترش coronavirus می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار درآمد از دست داد. که شکل پنجشنبه منتشر شد که چهار بار این شماره منتشر شده فقط از دو هفته پیش توسط بین المللی حمل و نقل هوایی است که درخواست دولتها برای کمک.

کشتی: مسافران و خدمه روی عرشه یک کشتی کروز در حال برگزار کردن سواحل کالیفرنیا در انتظار coronavirus نتایج آزمون جمعه. شاهزاده بزرگ میسازد در لنگر در نزدیکی سان فرانسیسکو در روز پنج شنبه پس از یک مسافر از یک سفر قبلی از این بیماری فوت و حداقل چهار نفر دیگر آلوده شد. وجود دارد بیش از 3500 نفر سرنشین 951-پا (290 متر) کشتی. آزمون دستور داده شد برای 45 با توجه به شاهزاده Cruises. چندی است که بخصوص در توکیو را از دست داده و الماس شاهزاده خانم کروز کشتی گیر در قرنطینه سواحل یوکوهاما به تعداد رو به رشد از آن 3,700 مسافر و خدمه سقوط بیمار و یا تخلیه شدند. کشته شدن 10 نفر و 700 بیمار روی یک کشتی کروز قرنطینه به مدت دو هفته در ژاپن در اوایل این ماه.

بازار ROILS: غوطه در بازارهای جهانی آغاز شد که در ایالات متحده روز شنبه به دست آورد بخار در روز جمعه با شایعاتی که مقامات چینی ممکن است اغراق به حدی که آن صنعت است در پای خود را. داو سقوط 800 امتیاز در افتتاحیه بل. S&P 500 و Nasdaq رنج می برند و بیشتر شدید در صد کاهش می یابد. بازارهای آلمان و فرانسه در حال بدتر.

کسب و کار به عنوان معمول: فاصله خود را بسته نیویورک و درخواست کارکنان برای کار از خانه تا اطلاع ثانوی پس از یکی از کارکنان آن آلوده شد. سان فرانسیسکو خرده فروش به اسوشیتد پرس گفت که فرد بود در روز شنبه است و دوره نقاهت در خانه. آن را نمی تواند آموخته است که چگونه شکاف کارمند قراردادی COVID-19.

مایکروسافت خواسته است تا به کارکنان خود که می توانید از خانه کار می کنند به انجام این کار با توجه به تاثیر COVID-19. این به این معنی وجود دارد کمتر از یک نیاز برای بسیاری از شرکت کارگران ساعتی اما مایکروسافت گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن به کارگران خود را به طور منظم پرداخت در طول این دوره است.

مایکروسافت متعلق به حرفه ای خدمات شبکه LinkedIn گفت: این توصیه آن منطقه خلیج سان فرانسیسکو کارکنان از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند. لینک مستقر در Sunnyvale کالیفرنیا نیز به تعویق انداختن همه غیر ضروری سفر کسب و کار و شرکت در حوادث خارجی در ماه های مارس و آوریل است.

Facebook قبلا اعلام شده بود که به طور موقت بسته شدن دفتر سیاتل پس از یک کارگر بود که مبتلا به این ویروس است. آمازون این هفته گفت: یکی از کارکنان خود را در سیاتل و دو در میلان تا به حال قرارداد coronavirus. تمام شد و قرنطینه. این شرکت گفت: گفت آن منطقه سیاتل کارکنان به محل کار از خانه اگر آنها می توانند.

Walmart, Inc. گفت: آن را محدود مرزی بین المللی سفر به مهم ترین سفرهای کسب و کار با توجه به داخلی یادداشت به اشتراک گذاشته شده توسط این شرکت است. در ایالات متحده خارج شده گفت که سفر به آن فروشگاه و باشگاه ادامه خواهد داد اما که آن را به محدود کردن سفر به کنفرانس ها و تجارت را نشان می دهد و رویدادهای دیگر.

خارج شده را لغو کرده است آمریکا مشتری کنفرانس که قرار بود در دالاس در هفته آینده. به جای آن که نشست خواهد بود مجازی.

انرژی: قیمت نفت کاهش یافت و به 6 ٪ و هر بشکه می تواند نزدیک به $43. اوپک است که فشار برای کاهش عرضه, اما به نظر نمی رسد به ماده است. اقتصاد جهانی در حال حاضر کاهش و گسترش ویروس خاصی به کشیدن بیشتر.

______________________________

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>