بانک مرکزی اروپا اقدام به نگه داشتن وام دهی بانک ها در طول ویروس بحران

فرانکفورت آلمان (AP) — بانک مرکزی اروپا در زمان عمل سهشنبه به حمایت از اعطای وام به شرکت ها در سراسر 19-کشور منطقه یورو با کاهش قوانین و مقررات برای بانک ها که شیر بانک مرکزی برای پول.

عمل می آید در میان تلاش های گسترده توسط بانک های مرکزی مانند بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو آمریکا برای حفظ اقتصاد عرضه شده و با اعتباری که کسب و کار می تواند آب و ویرانگر دوره از خاموش شدن ناگهانی محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله.

فرانکفورت مبتنی بر بانک مرکزی گفت: آن را به طور موقت کاهش وثیقه قوانین برای اعطای وام به بانک ها معنی که بانک ها هم اکنون می توانید با استفاده از یک طیف وسیع تری از دارایی های مالی به عنوان وثیقه برای کوتاه مدت بانک مرکزی اعتبار و می توانید پول بیشتری قرض داده برای یک مقدار معین از وثیقه.

تاثیر این است که زندگی را آسان تر برای بانک ها به طوری که آنها می توانید نگه دارید اعطای وام به شرکت ها و کمتر دلیلی برای محدود کردن اعتبار از طریق تماس و یا در ساخت وام. بانک ها کلید برای اقتصاد اروپا به دلیل آنها ارائه بسیاری از تامین مالی برای شرکت ها در مقایسه با ایالات متحده که در آن استقراض در بازارهای مالی شایع تر است.

بانک مرکزی اروپا همچنین ترمیم اوراق قرضه دولتی یونان به تصویب وثیقه لیست گشایش اعتباری برای بانک ها در یونان است که آنها را نگه دارید. آنها تا به حال شده است از لیست حذف شدند پس از بحران بدهی های یونان به این دلیل که آنها نه دارای درجه سرمایه گذاری.

این بانک در حال حاضر اعلام کرد 870 میلیارد یورو ($950 میلیارد) برنامه خرید اوراق قرضه برای حمایت از اقتصاد از طریق پایان سال و همچنین کاهش نیاز است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im