NEW ORLEANS (AP) — طوفان قوی زد نقاط جنوبی روز یکشنبه آسیب رساندن به ساختمان و سرنگونی درختان در شمال لوئیزیانا.

خدمات ملی آب و هوا گزارش های متعدد ویرانگر و مخرب بادهای بیش از حد از بخش شمالی از دولت است. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب های جدی است. شرکت ابزار گزارش داد هزاران نفر از قطع برق.

شهرستان مونرو لوئیزیانا گفت: این طوفان آسیب دیده ساختمان های تجاری و خانه های متعدد در محلات. پروازها لغو شد در مونرو فرودگاه منطقه ای که در آن جانبداری شد پاره پاره کردن ساختمان ها و بقایای پراکنده شد بر روی باند فرودگاه. مدیر فرودگاه ران فیلیپس گفت: اخبار-Star طوفان باعث شد تا به 30 میلیون دلار خسارت به هواپیما در داخل یک آشیانه.

در شمال غرب لوئیزیانا مقامات گزارش آسیب به ده ها تن از خانه ها در دسوتو و وبستر parishes با توجه به اخبار رسانه ها است.

از بعد از ظهر یکشنبه, آب و خدمات گفت: بزرگترین خطر برای قوی یکشنبه عید پاک طوفان خیلی تحت پوشش از سی سی پی و آلاباما و غرب گرجستان است. آن منطقه بود که در “خطر متوسط” در حالی که خیلی از بقیه جنوبی بود حداقل یک “حاشیه” خطر آب و خدمات گفت.

در Morgan County, Alabama یک کلیسا سقف و برج کلیسا آسیب دیده بودند توسط رعد و برق در بعد از ظهر یکشنبه, Morgan County Emergency Management Agency ادی هیکس گفت: AL.com. Shoals Creek Baptist Church در Priceville بود اصابت رعد و برق در اطراف 12:45 p. m. بدون آسیب گزارش شده است.

“این می تواند بسیار دشوار است بعد weatherwise,” می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفته ساکنان در Facebook ارائه شده است. “لطفا آب و هوا و آگاه است. توجه. من می دانم که این طوفان که از طریق آینده می تواند خطرناک باشد. ما می توانید ببینید قابل توجهی بادها. ما همچنین می توانید ببینید قابل توجهی گردباد از طریق آمدن می سی سی پی است.”

آب و هوا گفت: خدمات گسترده تر منطقه از شرق تگزاس به سواحل شرق بود حداقل یک “حاشیه” خطر طوفان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im