کاهش مستندات باعث می شود روز به روز گزینه های پیچیده تر

همه چیز خیلی واضح تر که فقط در مورد همه چیز قفل شده بود.

در حال حاضر با ایالات بلند کردن اجسام خود را coronavirus محدودیت های تدریجی و با توجه به خود را اغلب خودسرانه جدول زمانی آمریکایی ها روبرو هستند سردرگم بسیاری از تصمیم گیری در مورد آنچه که باید و نباید انجام دهید برای محافظت از سلامت خود معیشت خود و همسایگان خود است.

امن است در حال حاضر به پیوستن به جمعیت در ساحل و یا غذا خوردن در یک رستوران ؟ به دیدار پدر و مادر مسن شما را دیده اند در نزدیک به دو ماه است ؟ به بازگشایی یک مبارزه کسب و کار ؟

در بسیاری از موارد کمتر از رضایت بخش پاسخ از کارشناسان این است که: آن بستگی دارد.

“وجود دارد هرگز یک مقدار کامل از حمایت” گفت: جاش Santarpia یک کارشناس میکروبیولوژی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا که در حال مطالعه coronavirus. “آن را شخصی ارزیابی ریسک. همه به تصمیم گیری فرد توسط فرد چه خطر آنها حاضر به تحمل.”

این سردرگمی می آید به عنوان تایید مرگ و میر از کروناویروس در آمریکا در روز سه شنبه پیشی 58,220 آمریکایی خدمات اعضای کشته شده در ویتنام با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

جیل Faust, 53, از Council Bluffs, آیووا گفت: او را دریغ به غذا خوردن در یک محیط داخلی رستوران هنگامی که چنین کسب و کار مجاز به بازگشایی در جامعه جمعه.

“ما باید جلوتر از زمان چه اقدامات احتیاطی آنها در حال گرفتن,” او گفت: با استناد به این راه برخی از رستوران ها ممکن است تکیه بر محدود صندلی خوب فاصله جداول ماسک برای کارکنان و یکبار مصرف لیوان و بشقاب. حتی پس از آن, او گفت:, آن را نمی ممکن است ارزش دردسر.

“رفتن به یک رستوران برای من است و این دوست داشتنی, تجربه آرامش بخش که در آن شما می توانید نشستن با مردم و استراحت و گرفتن تا پس از یک روز طولانی است. اگر تجربه خود را هم محدود خواهد بود و با تمام این نگرانی های ایمنی, چرا صرف پول؟” فاوست گفت.

چنین تصمیم گیری را به مراتب بیشتر در هفته های آینده به عنوان مقامات در اروپا و آمریکا حرکت به بازگشایی مدارس و کسب و کار.

با بحران کاهش در بسیاری از مکان ها, فرانسه, اسپانیا و یونان در میان آخرین کشورهای شنبه اعلام نقشه راه برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را. در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دانش آموزان می تواند اجازه برای بازگشت به کلاس های درس به عنوان اوایل ماه ژوئیه هر چند یک تصمیم رسمی تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

مقامات بهداشتی خواهد شد از نزدیک برای هر نشانه ای از حیات ویروس.

روز سه شنبه برای مثال آلمان گزارش داد یک چشم انداز مثبت در ميزان عفونت پس از برخی از کسب و کارهای کوچک اجازه داده شد به بازگشایی بیش از یک هفته پیش. اما آن را بیش از حد به زودی به می گویند که آیا شل شد و به سرزنش.

در سراسر جهان تایید عفونت در ایستاده بود بیش از 3 میلیون نفر — از جمله 1 میلیون در آمریکا و تایید جهانی مرگ و میر در صدر 210,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است. واقعی تلفات است که تصور می شود بسیار بالاتر به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و دولت پنهان.

در ایالات متحده از عدم قطعیت در پیش رو بود آنه در گرجستان پس از کسب و کار مانند سلمان مغازه ها و سرو خال کوبی داده شد به گزارش بازگشایی شده است.

ساوانا شهردار ون جانسون گفت: مردم می توانند در پیدا کردن تغییرات گیج کننده.

“در واقع ما تحت اقامت در خانه سفارش تا مارس 30” جانسون گفت. “در عین حال شما می توانید به ناخن های خود را انجام می شود, شما می توانید یک خال کوبی, شما می توانید رفتن به سینما شما می توانید رفتن به بولینگ alleys. آن نوع از چیزهایی است که مردم ترک اشتباه است.”

پیام های مخلوط هستند که حتی از کنگره ایالات متحده. خانه تقلا برای راه برای اعضا به کار از خانه پس از یک شورش بر برگزاری در طول همه گیر و گفت: آنها نمی خواهد به بازگشت به پایتخت در روز دوشنبه. کوچکتر سنا این طرح برای تشکیل آن وجود دارد.

تصمیم گیری مردم را به احتمال زیاد به طور گسترده ای متفاوت است بسته به جایی که آنها زندگی می کنند و چگونه است که آنها را به شناخته شده ویروس خوشه. در گرجستان که در آن COVID-19 کشته شدن حداقل 1000 جدید بسیاری از موارد هنوز در حال گزارش شده است.

اما حتی در مکان های کمتر شناخته شده عفونت های مردم رو ناراحت انتخاب کند.

در اوماها نبراسکا که در آن کسب و کار می تواند بازگشایی در هفته آینده, معلمان میشل و علامت Aschenbrenner مشتاق به ناهار خوردن دوباره. علامت Aschenbrenner راه اندازی یک قرار ملاقات برای یک تاخیر کوتاه کردن مو.

“من فکر می کنم ما چهار هفته خیلی زود او گفت:” از این برنامه ها به لغو محدودیت. اما “من فکر می کنم من احتمالا هنوز هم به این دلیل که ما شده ایم در خانه گیر کرده به مدت هفت هفته و ما قصد داریم بزنید دیوانه.”

با آب و هوای گرمتر جلب بیشتر مردم به سرمایه گذاری در هفته پیش رو, از آن خواهد شد تا افراد به ورزش احتیاط.

“شما نمی توانید قسم می خورم که اگر کسی اتفاق می افتد به سرفه در ساحل صندلی خود را به سمت چپ و سپس شما باید یک نسیم که ضربات است که در سراسر بیش از شما است که شما لازم نیست که قرار گرفتن در معرض در که راه” گفت: دکتر Marybeth سکستون عفونی-بیماری متخصص در اموری دانشکده پزشکی دانشگاه.

حتی دستورالعمل های زیر را برای حفظ 6 پا در فواصل ممکن است به اندازه کافی. که حکومت بر اساس چه حد متفاوت کوروناویروس سارس گسترش در میان مسافران خطوط هوایی.

زمانی که پزشکان درمان بیش از یک دوجین COVID-19 بيمار در اوماها بیمارستان محققان مواد ژنتیکی از ویروس در مسافت های بیشتر — در پنجره دانشهای تلفن های همراه در راهروها و در صندلی توالت Santarpia گفت.

این بدان معنا نیست که مردم نباید بیرون بروید. اما آنها باید بسیار آگاهانه در انجام این کار محدود کردن بازدید با اقوام و دوستان به لحظات این موضوع گفت: دکتر امیلی Landon که منجر به کنترل عفونت در دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی.

روز مادر — مارس 10 در ایالات متحده — ممکن است واجد شرایط اگر مادر این نزدیکی زندگی می کند, او گفت:. اما محدود کردن تعداد افراد درگیر و پوشیدن ماسک های تمام وقت. حتی اگر شما بررسی کنید تا مطمئن شوید که هر کس در حال حاضر شده است به خوبی احساس بپذیرد که وجود خواهد داشت و خطر او گفت:.

در آلمان که در آن مستندات کاسته شد در اوایل این ماه تعداد افراد آلوده توسط هر یک از حامل ها افزایش یافته است و از حدود 0.7 تا هنوز قابل کنترل 0.96 گفت: Lothar Wieler رئیس موسسه کخ رابرت. او از مردم خواست تا در حفظ و مطیع اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین از جمله پوشیدن ماسک در حالی که در حمل و نقل عمومی و یا خرید.

در جای دیگر در سراسر جهان نیوزیلند گزارش فقط سه عفونت های جدید پنج شنبه و دولت سست آن مستند. خوانندگان ضربه امواج در سپیده دم سازندگان بازگشت به سایت های ساخت و ساز و baristas اخراج کردن دستگاه های اسپرسو.

و در استرالیا صدها بازگشت به سیدنی Manly Beach, هر چند آن را فقط در طول ساعات روز و به مردم هشدار داده بودند برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است.

ویروس باقی می ماند در دراز مدت دشمن. رئیس ژاپن انجمن پزشکی Yoshitake Yokokura گفت: او فکر می کند آن را دشوار خواهد بود برای نگه داشتن موکول توکیو بازی های المپیک تابستانی و حتی در سال 2021 بدون یک واکسن موثر.

در کوتاه مدت از آن خواهد شد تا به افراد تا آنجا که سیاستگذاران به تصمیم گیری است که کمک خواهد کرد که نمودار این ویروس ،

“من فکر می کنم هر کس هنوز هم نیاز به استفاده از قضاوت خود را. من با داشتن یک باشگاه کتاب در خانه من. من قصد دارم به دکتر من برای شات آلرژی به دلیل آن را بی خطر به انجام” گفت: Landon, شیکاگو عفونت-کنترل ، “شما می توانید سعی کنید و آن را سیاسی آن را مورد آزادی, اما آن را یک ویروس است. آن را در زیست شناسی. زیست شناسی مذاکره نمیکند.”

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که جیل فاوست وطن است Council Bluffs, Iowa.

___

AP تصویری روزنامه نگار پناهگاه دیلی در سان فرانسیسکو کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>