زلزله حرکت یوتا تند ساییده شده coronavirus اعصاب

سالت لیک سیتی (AP) — متوسط زلزله روز شنبه در نزدیکی دریاچه نمک شهرستان تعطیل عمده ترافیک هوایی hub آسیب دیده و یک منار مخروطی بالای یک معبد و وحشت زده میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر در لبه از coronavirus بیماری همه گیر. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

به 5.7-بزرگی زلزله فقط پس از 7 صبح آسیب دیده منار و مجسمه در بالای یاد نمک دریاچه معبد. در جای دیگر آجر باران شد بر روی پیاده رو و یک ماده شیمیایی پر شد منتشر شده در خارج از شهر.

کانون بود و فقط در جنوب غربی شهر سالت لیک, بین فرودگاه و دریاچه بزرگ نمک. آن احساس شد حدود 2.8 میلیون نفر بودند که در حال حاضر ماندم, به داخل خانه های خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus. بسیاری از فرار در وحشت در میان تکان دادن که به طول انجامید تا زمانی که 15 ثانیه.

“این بسیار زمان بد از آنجا که ما در حال حاضر coronavirus موضوع رفتن در حال حاضر باعث مقدار زیادی از اضطراب” رژیم صهیونیستی. گری هربرت گفت.

هواپیما منحرف شد از شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی و برج کنترل و concourses تخلیه شدند. به مراتب کمتر از مردم عادی بودند که در فرودگاه با توجه به کروناویروس احتیاطی. در یک سفر معمولی روز فرودگاه را تا به حال در مورد 24,000 مردم در داخل و بیشتر در ساخت اتصالات. اما وجود دارد فقط 9,000 در یکشنبه, ساخت یک تخلیه آسان تر است. فرودگاه, مدیر اجرایی, لایحه وایات گفت.

مارشا Guertzgen از اوانستون ایالت وایومینگ بود در مورد به هیئت مدیره پرواز زمانی که زلزله رخ داد. “دوزخ و هرج و مرج” بلافاصله فوران در ترمینال — تنها به افزایش هر aftershock, او گفت:.

“همه در حال اجرا در اطراف آنها ترسیده بودند من فکر نمی کنم آنها می دانستند چه می گذرد,” او گفت:. “مردم فریاد کودکان و نوجوانان, شدند, فریاد, مردم, بودند, بالا رفتن از زیر همه چیز.”

هیچ باند آسیب شد و بسیاری از آسیب در ترمینال ظاهر می شود ناشی از شکسته آب خط وایات گفت. باری و غیر تجاری پروازها سر ساعت بعد اما پروازهای تجاری تاخیر شد به بعد از ظهر.

در جای دیگر وجود دارد گزارش ها از سقوط چراغ و مسایل مربوط به آثار

مردم احساس زلزله در کشورهای همسایه, کلرادو, آیداهو و وایومینگ و نوادا.

این زمین لرزه تعطیل نور-خدمات ریلی برای سالت لیک سیتی و حومه آن است. شیمیایی پر شد منتشر شده در معدن مس Kennecott غربی سالت لیک سیتی نقل مکان کرد و به سمت دریاچه بزرگ نمک گفت: Clint Mecham, Salt Lake County اضطراری مدیر. مقامات نیست شناسایی مواد شیمیایی درگیر اما Mecham گفت که انتظار می رود بر مردم پس از آن حرکت به دور از مناطق مسکونی.

ساکنان گزارش دادن در سراسر 100 مایل (160 کیلومتر) منطقه با سنگین ترین تاثیر در سالت لیک کانتی, مقامات گفت.

امدادگران و ماموران آتش نشانی در پاسخ به تماس های اضطراری از مردم خواست تا برای اولین بار فاش صورتی که علائم کروناویروس. اگر آنها خدمه ملبس به ماسک و روپوش و دستکش قبل از حضور به آنها را.

برخی از ویروس آزمایش شد و به تعویق افتاد زلزله و دولت coronavirus خط تلفن به طور موقت تعطیل در حالی که ارزیابی آسیب انجام شد.

میشل Daneri, 30, گفت: شیوع کروناویروس نگه داشته بود او عمدتا درون او Salt Lake City, خانه پس از سه شنبه اما او پدید آمده پس از زلزله به جستجو برای گربه وحشت زده و گفتگو با همسایگان خارج است.

“ما در حال تلاش برای بررسی در هر یک از دیگر, اما ما همچنین در تلاش برای نگه داشتن ما فاصله” Daneri گفت. “من فکر می کنم ما حداقل ایستاده بود حدود 5 فوت دور از هر یک از دیگر.”

تجربه ساخته شده او تعجب که چگونه به اقدامات احتیاطی در برابر ویروس اگر او نمی تواند باقی بماند در خانه اش. “این باعث می شود من احساس می کنم کمی در لبه در خانه من وقتی که احساس یک فضای امن,” Daneri گفت.

آسیب های گزارش شده برای جاده ها و پل ها و نشت گاز گزارش شده در دولت ساختمان های دولتی گفت: یوتا کمیسر امنیت عمومی جس اندرسون.

در نزدیکی کانون زلزله در شهر کوچک مگنا 14 ساختمان ها آسیب دیده بودند و 100 نفر تخلیه شدند یکپارچه آتش سخنگوی متی مک فارلند گفت.

هومر کاندر بود در میان ساکنان که آمد نگاهی به آسیب. پس از احساس زلزله به عنوان او از نوشیدن قهوه خود را.

“من ایستاده بود تا به حرکت می کند و من آن را در زمان درست کردن پای من” گفت کاندر بازنشسته مکانیک طراح. “من به دقت از دست رفته وارد شدن ضربه به سر با یک تکه سفال.”

در دریاچه نمک معبد ترومپت برگزار شده توسط فرشته مرنی کاهش یافت و از مجسمه در بالای معبد و سنگ آواره شدند از منار.

این معبد تحت بازسازی و لرزه ای ارتقا دهید. خدمه ساخت و ساز به خانه فرستاده شدند در حالی که آسیب شد, کلیسا, سخنگوی دانیل Woodruff در بیانیه ای گفت.

در مورد 73,000 خانه و کسب و کار از دست رفته برق در منطقه سالت لیک سیتی اما قدرت به سرعت در حال ترمیم در برخی از مناطق گفت: ابزار Rocky Mountain Power.

این بزرگترین زلزله به آمار یوتا پس از یک 5.9 قدر لرزه به لرزه در جنوب یوتا در سال 1992 با توجه به یوتا مدیریت اضطراری.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>