عقاب جلو و یک گیج پیش نویس Jalen لطمه می زند و در دور دوم

فیلادلفیا ایگلز انتخاب کرده اوکلاهما کارفرمایی Jalen لطمه می زند و در دور دوم پیش نویس NFL.

پس از مصرف TCU گیرنده گسترده Jalen Reagor با 21st کلی انتخاب در دور اول عقاب ساخته شده یک حرکت خیره کننده سهشنبه به دریافت لطمه می زند و در شماره 53. کارسون Wentz که امضا $137 میلیون تمدید قرارداد فصل گذشته است که فیلادلفیا استارت و هیچ کارفرمایی اختلاف است.

لطمه می زند و انتقال از آلاباما به اوکلاهما شد و Heisman جایزه فینالیست سال گذشته زمانی که او انداخت برای 3,851 متری و 32 touchdowns. او به ارائه بیمه برای Wentz آغاز شده که 16 بازی فصل گذشته و چراغ عقاب به NFC شرق عنوان شد اما زدم از کارت حذفی از دست دادن به سیاتل با یک ضربه مغزی.

Wentz از شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 2016 کمک فیلادلفیا secure NFC شماره 1 دانه در سال دوم فصل اما پاره دو زانو و رباط ها و تماشای Nick Foles منجر عقاب به حق رای دادن برای اولین بار سوپر باول عنوان. Wentz مجروح پشت خود را در سال 2018 و Foles پا در دوباره و رهبری تیم را به یک حذفی برنده شوید.

لطمه می زند 6-پا-1 و 218 پوند led دو نخبگان برنامه به فوتبال کالج پلی آف و قرار دادن اعداد بزرگ هر دو عبور و عجله. عبور خود دقت و قوام شد بزرگترین گنجینه ورود پیش نویس است.

لطمه می زند و رفت 26-2 به عنوان یک نویسنده برای زرشکی جزر و مد و کنفرانس جنوب شرقی بازیکن سال به عنوان دانشجوی سال اول. سپس او benched در حاصل کار دو تیم از قهرمانی ملی بازی مقابل گرجستان با توا Tagovailoa پیشرو باز گشت پیروزی و در نهایت برنده شدن در شروع کار برای 2018 فصل است.

5-پا-10, 206-پوند Reagor به طور متوسط 14.2 متری در 43 پذیرایی و حال پنج touchdowns فصل گذشته. او همچنین بازگشت دو punts برای نمرات. Reagor تا به حال 148 جلب برای 2,248 فتح کرد گرفته شد متری و 22 TDs در 39 بازی کالج.

فیلادلفیا شش باقی مانده میدارد از جمله شماره 103 در دور سوم و سه گزینه در دور چهارم.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت