هلندی دادگاه باز می شود برای 4 مظنون در سقوط پرواز MH17

SCHIPHOL هلند (AP) —

دادگاه باز است دوشنبه سه روس و یک اوکراینی به اتهام چند فقره قتل را به اتهام دخالت در سال 2014 سقوط مالزی, پرواز هواپیمایی 17.

این یک روز است که مدت زمان طولانی در آینده برای خانواده و دوستان از 298 نفر در جولای 17, 2014 هنگامی که یک موشک Buk منفجر MH17 از آسمان بالای جنگ زده شرق اوکراین است.

جان و Meryn اوبراین پرواز از سیدنی به شاهد آغاز بی سابقه هلندی محاکمه در یک دادگاه در لبه Schiphol — فرودگاه از آن محکوم پرواز بین آمستردام و کوالالامپور در زمان حمل آنها پسر جک.

“محاکمه مهم است زیرا حقیقت هنوز مسائل” جان گفت. “شما نباید قادر به قتل 298 مردم باشد و هیچ وقت بدون در نظر گرفتن که شما هستند. بنابراین مهم است که حقیقت را در مورد آن گفته است.”

O’Briens در میان خانواده هایی که مرتب 298 سفید صندلی در ردیف شبیه هواپیما صندلی در خارج از سفارت روسیه در لاهه روز یکشنبه در اعتراض به آنچه آنها را به عنوان مسکو تلاش عمدی برای پنهان کردن این حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

در بیانیه وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab به نام محاکمه “یک نقطه عطف مهم در جهت پاسخگویی برای عکسبرداری از MH17” و مرگ 298 نفر از جمله 10 انگلیسی.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo با استقبال از شروع به محاکمه و به نام در روسیه “برای توقف آن ادامه تهاجمی و فعالیت های بی ثبات کننده در اوکراین است.”

پس از پر زحمت بررسی پوشا سال یک تیم بین المللی از محققان و دادستان در سال گذشته به نام چهار مظنون: روسیه ایگور Girkin سرگئی Dubinskiy و اولگ Pulatov و همچنین اوکراین لئونید Kharchenko. بیشتر مشکوک می تواند در صورت اتهام به تحقیقات ادامه دارد.

هیچ یک از آنها انتظار می رود برای حضور در دادگاه به عنوان نه روسیه و نه اوکراین extradites شهروندان است.

روسیه همواره رد دخالت در داونینگ حتی پس از دادستان ادعا شده که این سیستم موشکی Buk که نابود مسافر هواپیما منتقل شد به اوکراین از روسیه 53 ضد هوایی موشکی تیپ های پایه در کورسک و این سیستم راه اندازی شد و سپس به روسیه بازگشت.

در مسکو در هفته گذشته وزارت امور خارجه سخنگوی ماریا Zakharova متهم محققان گیریم روسیه گناه و راه اندازی “کمپین رسانه ای” به “جبران شکاف موجود در مدارک و برای پنهان کردن تلاش برای دستکاری در حقایق به طوری که آن را متناسب با انتخاب نظریه است.”

Raab گفت: روسیه “در حال حاضر باید همکاری کامل با این آزمایش مطابق با شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه 2166. می تواند وجود دارد هیچ مصونیت از مجازات برای کسانی که مسئول این جنایت هولناک.”

زیر هلندی قانون محاکمه می توانید در ادامه حتی اگر گمان نمی نشان می دهد. این مورد است که انتظار می رود به بیش از یک سال گذشته.

حداقل یکی از متهمان Pulatov شده استخدام یک شرکت هلندی وکلا به نمایندگی از او. وکلای درگیر کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد قبل از محاکمه.

در روز دوشنبه باز کردن پانل از سه قاضی را به سهام این تحقیقات تا کنون و ایجاد است که در حال حاضر در دادگاه و اینکه آیا تحقیقات بیشتر لازم است قبل از تصمیم گیری در نحوه ادامه خواهد داد. وکلای مدافع همچنین می توانید درخواست تحقیقات بیشتر.

شواهد نمی توان مورد بررسی قرار گرفت در این مرحله اولیه رسیدگی است.

برای خانواده ها در این آزمایش یک راه بسیار مهم نشانگر در راه خود را به سوی حقیقت و عدالت برای عزیزان خود. زیر هلندی قانون اعضای خانواده مجاز به قربانی تاثیر اظهارات به سه قاضی پنل و به دنبال جبران. که به احتمال زیاد اتفاق می افتد برخی از زمان بعد از این سال.

“این برای ما بسیار مهم و نقطه عطف” گفت: پیت Ploeg که از دست برادرش الکس, خواهر در قانون و برادرزاده اش.

“این اولین گام این چهار مظنون که در حال تلاش” Ploeg گفت: در آستانه محاکمه. “این برای ما بسیار مهم است زیرا ما می خواهیم همه چیز را می دانم. چه اتفاقی افتاده است ؟ چرا این اتفاق می افتد ؟ که درگیر است ؟ چه شد نقش دولت روسیه در سقوط MH17?”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>