اردک’ Deslauriers می شود طبیعی کلاه ترفند در برنده شدن بیش از اتاوا

آناهایم, کالیفرنیا. (AP) — نیکولا Deslauriers شناخته شده است به عنوان یک چرخ و یک مجری و نه گل. اما آناهایم جناح چپ خود را در اردک’ رکورد کتاب در راه او حداقل انتظار می رود.

Deslauriers گل سریع ترین کلاه ترفند در تاریخ حق رای دادن به عنوان آناهایم نورد به یک پیروزی 5-2 بیش از سناتورهای اتاوا در سه شنبه شب.

“این بسیار عجیب و غریب به صداقت خود را با بچه ها. فقط نمره یک هدف این است که چیزی خاص” Deslauriers گفت: در مورد اول کلاه ترفند در 375 بازی NHL. “ممکن است من را یکی دیگر از پنج بازی برای قرار دادن یک جن در net. آن چیزی است که خاص و سرگرم کننده برای انجام در خانه.”

Deslauriers تکمیل طبیعی hat trick 11:49 به بازی با یک مچ شات از دایره سمت چپ که رفت اتاوا goaltender مارکوس Hogberg دستکش و شانه به اردک یک 4-0 منجر شود. آن بود گل دوم خود را در 32 ثانیه پس از او به ثمر رساند در یک تایمر از حافظه.

“برای دیدن یک پسر پاداش خواهم که اهداف به ثمر رساند که این چیزی است که او شناخته شده برای آن را می سازد برای یک شب” آناهایم مربی تیم دالاس Eakins گفت. “بچه ها هیجان زده بودند برای او بر روی نیمکت. که احتمالا بزرگترین لبخند من دیده ام از پردازنده نیز هست.”

Deslauriers — که به بازی با چهار گل — در اولین شب در 2:45 بعد از او در زمان یک صلیب-یخ عبور از کارتر Rowney و ضرب و شتم Hogberg به سمت کوتاه با یک مچ شات. یاکوب Silfverberg را باز کرد به ثمر رساند 43 ثانیه قبل از زمانی که او منحرف ریکارد Rakell شات به شبکه در یک بازی قدرت.

Deslauriers کلاه فوت و فن سوم تکمیل شده در اول دوره در حق رای دادن را 26 سال سابقه. Teemu Selanne برگزار قبلی اردک علامت برای سریعترین کلاه ترفند در 12:58 در سال 1997.

این دومین اول دوره کلاه ترفند در NHL در این فصل اما اولین طبیعی کلاه ترفند در 20 دقیقه نخست پس از دالاس’ جیمی بن آن را در 7 آوریل سال 2018 در برابر لس آنجلس.

“این لحظات است که شما به یاد داشته باشید که بازی خاص است. یک پسر که چه کسی ممکن است یک کلاه ترفند در کار خود را به انجام آن را در 12 دقیقه بسیار خاص است گفت:” هم تیمی دیوید Backes که تا به حال دو کمک می کند.

آناهایم — که به دست آورده یک نقطه در چهار مستقیم بازی بود outshot 42-15 به ثمر رساند اما در پنج از اول آن هشت عکس. Rakell تا به حال یک هدف و کمک و Rowney نیز تا به حال دو کمک می کند.

رایان میلر ساخته شده 40 صرفه جویی مارک 20th زمان او کار خود را متوقف 40 یا عکس های بیشتر در بازی.

“تا آنجا که شما می میرند منجر می خواهم که آن را می اندازد این بازی کاملا خارج از ماشین چین دهنده,” Eakins گفت. “هنگامی که شما می خواهم که شما از دست دادن تمرکز خود را. ما 5-در 5 بازی خوب نبود.”

بردی Tkachuk و کالین سفید هر دو یک هدف و کمک برای اتاوا که تا به حال موفق به کسب چهار پنج. Hogberg متوقف 10 عکس.

“این امر می تواند بسیار سرد به یک کلاه ترفند” Tkachuk گفت: از Deslauriers. “او به خوبی بازی امشب. او بیش از همه یخ. او فیزیکی بیش از حد.”

Tkachuk قرار داده سناتورها در هیئت مدیره 6:06 به دوم زمانی که او در زمان سفید را تصویب و ضرب و شتم میلر به سمت کوتاه برای 21 خود. Rakell قرار دادن اردک به بالا و توسط چهار با دومین قدرت-بازی بازی هدف از این بازی سه دقیقه بعد.

سفید بود و تنها هدف در سوم زمانی که او قرار داده و مچ دست به ضرب گلوله توسط یک نمایش میلر.

یادداشت: میلر 387 برنده دو پشت Dominik Hasek برای 14 در محل NHL حرفه ای لیست. … Rakell هفت امتیاز در چهار بازی (دو گل و پنج پاس گل). … Rowney یک نقطه خجالتی کار خود را به بالا از 20 مجموعه در فصل گذشته. … اتاوا است 3-6-4 در نیمه اول به بازی.

بعدی

سناتور: باقی می ماند در جنوب کالیفرنیا به صورت لس آنجلس کینگز در روز چهارشنبه.

اردک: میزبان St. Louis Blues روز چهارشنبه در یک بازی است که متوقف شد و دوباره پس از بلوز defenseman جی Bouwmeester دچار قلبی قسمت 12:10 به اولین دوره on Feb. 11. این بازی خواهد بود یک کامل 60 دقیقه و شروع با نمره گره خورده 1-1 به عنوان آن را در زمان به تعویق افتادن.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>