مواد مخدر اضافه شده به پروب مرگبار مورد DUI در برابر روسیه بازیگر و منتقد کرملین یفرموف

مسکو — محققان اضافه شده اند یک “غیر قانونی مواد مخدر فروش” کاوشگر به مورد بالا مشخصات در برابر میخائیل یفرموف شناخته شده روسی بازیگر که در سال های اخیر انتقاد کرملین سیاست خود را در یک مرد اجرای برنامه و در حال حاضر چهره به 12 سال زندان برای قتل یک فرد در یک تصادف در حالی که او رانندگی تحت تاثیر.

یک سخنگوی پلیس مسکو, ولادیمیر Vasenin گفت: در 10 ژوئن که محققان به دنبال “این واقعیت از مواد مخدر غیر قانونی خرید توسط راننده از افراد ناشناخته” و اضافه کرد که این مورد در برابر یفرموف شده است به اصلی تحقیقی اداره وزارت کشور را از مسکو ،

پیش از آن در روز مسکو دادستانی گفت که سطح بالایی از الکل و مواد مخدر کشف شد در یفرموف را در نمونه خون.

گزارش های رسانه ها به نقل از مقامات اجرای قانون عنوان کرد و گفت که در میان دیگر مواد مخدر کوکائین پیدا شد در این بازیگر خون.

مسکو مقامات پلیس گفت: در 9 ژوئن که یفرموف مست بود وقتی که او سوار خود جیپ گرند چروکی در سرعت بالا به یک می دوزند در مرکز مسکو قبلی شب هدف قرار دادن یکی دیگر از ماشین. یفرموف رنج می برند نیست هر گونه صدمات در تصادف, در حالی که راننده این خودرو به عنوان 57 ساله سرگئی Zakharov شد و با عجله به بیمارستان با آسیب های متعدد و ساعت بعد درگذشت.

پس از Zakharov تلفظ شد مرده یفرموف بود به اتهام “باعث مرگبار تصادف در هنگام رانندگی تحت تاثیر” و دستور به ترک مسکو.

یک دادگاه مسکو حکومت همان روز که بازیگر باید برگزار شود تحت بازداشت خانگی تا اوت 9.

یفرموف التماس کرد گناه اولیه رانندگی تحت تاثیر (DUI) شارژ و چهره به 12 سال زندان برای آن است. او در واکنش علنی به اتهام.

اجرای برنامه توسط 56 ساله به چالش کشیدن رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و سیاست های او شده اند بسیار محبوب در سال های اخیر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de