Dropkick Murphys در حال حاضر رایگان livestream کنسرت برای سنت برنج را میان coronavirus


جف DaRosa Dropkick Murphys انجام در بونبوری جشنواره موسیقی در روز یکشنبه 3 ژوئن 2018 در سینسیناتی. (عکس امی هریس/تالار گفتگو/AP)

Fardia electronics است Jason logic wolf پیش نمایش سنت شاليزار livestream توسط Dropkick Murphys

شما ممکن است قادر به رفتن به کافه این سال با توجه به کروناویروس تعطیلی, اما شما هنوز هم می تواند جشن روز سنت پاتریک از خانه با یک کنسرت مجازی.

در روز سه شنبه شب محبوب آمریکایی سلتیک گروه پانک Dropkick Murphys برگزار خواهد شد رایگان livestream کنسرت در 7 p. m. به جاست لقب “جریان تا از بوستون.”

“برای اولین بار در 24 سال ما در حال بازی در روز سنت پاتریک آخر هفته” Dropkick Murphys گفت. “وضعیت کنونی جهان است و تنها چیزی که هرگز توقف ما را از انجام این کار است. بنابراین ما آمد تا با یک ایده ما در حال رفتن به جلو و این شنبه.”

سازمان دیده بان livestream های زیر گروه در یوتیوب, Instagram و Facebook Live.

این رویداد نام است که البته خود آهنگ “من حمل و نقل تا به بوستون” معروف ساخته شده توسط مارتین اسکورسیزی گانگستر تلنگر “رفتگان” (2006).

این خشن آهنگ ترکیبی از گیتار برقی, بانجو, آکاردئون و درام که داستان از یک “ملوان peg” دزدان دریایی جستجو برای پای چوبی را از دست داد در حالی که بالا رفتن بالا بادبان.

این شعر الهام گرفته شد توسط یک قطعه از کاغذ که عضو باند کن کیسی یافت در حالی که leafing از طریق archives یاد خواننده عامیانه وودی گاتری.

تشکیل شده در کوئنسی ماساچوست در سال 1996 Dropkick Murphys منتشر پنج آلبوم تحت, خبرگزاری مستقل, پانک برچسب Hellcat سوابق.

از آن پس آنها منتشر شد چهار آلبوم خود را در زير برچسب Born & تربیت, حسن نیت ارائه میدهد از جایگزین توزیع داد.

گروه تنظیم شد و به اجرا در بوستون به عنوان بخشی از خود را “بوستون به برکلی” تور با فاسد جری دارچین و جسی Ahern. بود که تا زمانی که شهردار بوستون مارتی والش اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در آخرین یکشنبه.

بوستون نیز لغو سالانه خود را روز سنت پاتریک رژه که به طور معمول رنگ لنگرگاه بوستون جشن سبز.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان به همین ترتیب بسته به تمام کافه و رستوران و سینما شروع در 5 بعد از ظهر دوشنبه در تلاش برای محدود کردن روز برنج جمعیت.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم را ممنوع کرده است حوادث از 100 نفر یا بیشتر.

سی شهردار موریل Bowser خود را محدود رستوران ها و کافه ها به تنها carryout سفارشات.

این حرکت را دنبال هشدارهای توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عمل اجتماعی “فاصله” به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

“ما امیدواریم که شما و خانواده خود را در حال انجام به خوبی در طول این مدت تلاش” گروه گفت.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de