سیدنی (AP) — گفته مستی راننده متهم شده است با 20 جرائم از جمله قتل نفس پس از یک SUV زده هفت فرزند در سیدنی پیاده رو کشتن چهار و به طور جدی مجروح شدن یک پنجم.

کودکان راه رفتن بودند و برای خرید بستنی زمانی که آنها رخ داد, شنبه شب و توسط یک وسیله نقلیه رانده شده توسط Samuel, Davidson, پلیس گفت:.

سه نفر از کودکان کشته شدند, برادر و خواهر و برادر خود را گرفته بود به یک بیمارستان در بیماری جدی است. چهارمین فرزند کشته شد دختر از پدر خود پسر عموی.

پدر دنی عبدالله به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه با او باشم ،

“من نمی دانم چه بگویم. من بی حس” عبدالله گفت. “همه من می خواهم بگویم که لطفا رانندگان مراقب باشید.”

“این بچه ها بودند فقط راه رفتن گناه لذت بردن از شرکت های یکدیگر و … امروز صبح بیدار شدم و من را از دست داده اند سه تا از بچه ها,” او اضافه شده است.

فرزندان خود آنتونی, 13, آنجلینا 12 و نام شهری در ایتالیا, 9 کشته شدند. خود را از 10 سال زحمت بود جدی اما وضعیت با ثبات است.

عبدالله و همسرش لیلا تا به حال شش فرزند. او گفت: پسر عموی خود را از دست داد 11-سال-کودک قدیمی, ورونیک Sakr.

دو دیگر دختران در سن 10 و 13 دچار جراحات جزئی, مقامات گفت.

دیویدسون دستگیر شد در صحنه در روز شنبه و همچنان در بازداشت است.

20 اتهامات او از جمله چهار تن از قتل نفس خوانده شد در سیدنی دادگاه در روز یکشنبه. او به نظر نمی رسد در دادگاه و رد شد به قید وثیقه تا زمان دادگاه بعدی او ظاهر در 2 آوریل.

او وارد نشده هر درخواست. قتل نفس حامل یک جمله حداکثر 25 سال در زندان است.

دیویدسون گفته ثبت غلظت الکل خون 0.15% — سه برابر حد قانونی در استرالیا.

اقدام دستیار کمیسر پلیس Jason جویس گفت: راننده باقی مانده در صحنه تا زمانی که پلیس وارد, وجود دارد و نشانه های خود را 24 ساله مرد مسافر تلاش برای کمک به برخی از کودکان. نه راننده و نه مسافر مجروح شد.

عبدالله گفت: همه هفت نفر از بچه ها مجروح شدند ماندن در خانه عبدالله.

“همه آنها را از آمدن به دریافت babysat. من به آنها گفتم: “فقط برای پیاده روی بروید و کمی پیاده روی با هم بمانند. شما باید OK’,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de